Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tėvynės sąjungos pirmininko rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Politikui populiarumas būtinas kaip vairuotui rankos, modeliui figūra ar parfumeriui uoslė.
    Bet klausimas ar geriau dabar nepopuliarus, bet pakankamai kompetetingas politikas, normaliai, aiškiai argumentuotai kalbantis viešumoje, kuris savo populiarumą per kelis metus gali atkurti, ar koks nors, kuris dar neturi nepopuliarumo šleifo, bet yra nekompetetingas ir jį gali tik susigadinti, ar dar blogiau - imsiantis kovoti su nežinia kuo už nežinia ką.

    Matyt, geresnio varianto už Kubilių partija nerado (Kaip iš tikro yra pasakyt negaliu, nesu aš partijos narys ).
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      #22
      Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
      Aš'ai, tapai aktyviu partieciu??? O kazkada apie ateizma taip kliedejai (jei nesipainioju...), o dabar krikscionis demokratas pasirodo. Kaip bebutu, deja visiskai sutinku su J.U. nuomone, butent per siuos atvejus TS ir apnuogino savo visas vertybes. Balsuot balsavau uz juos, bet vien del baimes kad liberlu sajudis neperlips slenkscio, bet matant, kad anie stabiliai sustipreje, tai manau TS ir visokiom Degutienem viso gero amziams!!! Gaila, gal tik Landsbergio - idealisto tarp tu hienu...
      Landsbergis kaip žuvis vandenyje ir dar ES parlamentaras. Gailėti reiktų nebent Kubiliaus, kuris iš esmės būdamas gana modernių pažiūrų turi laviruoti tarp konservatyvių krikdemų, kaip premjeras visą kritiką priimti dėl krizės bei dar iš to paties Landsbergio dėl prastų rinkimų rezultatų.
      Paskutinis taisė Lettered; 2013.03.22, 10:04.
      Flickr

      Comment


        #23
        Parašė index Rodyti pranešimą
        O kuo Kubilius toks blogas, kad nuo jo apsivalinėti reiktų? Išskyrus aišku tai, kad jis dabar nepopuliarus ir liaudyje žinomas kaip "Kūbylius kryzės sūkėlėjas".
        Problema Kubiliuje yra ta, kad jis gal kaip zmogus ir geras vertybiskai, taciau visiskai nevaldo viesuju rysiu, bendravimas su "liaudimi" silpnas, ir leidziasi, kad jam liptu ant galvos, o kartais ir pavarinetu. Ir kai pamenu, patys koncervatoriai konstatuodavo personaliju klausimo svarba, tai per paskutinius kelerius metus patys ten tokiu personaliju prieme, kad koktu darosi. Visi "sekmingi" zmones, daug trolinantis internete, tai nesunku suprasti kas ten ju gretas papilde (cia gal labiau is asmeniniu rysiu)... O ir siaip, paskutines ju PR akcijos graudzios, LibSajudis zymiai solidziau ir subtiliau zaidzia.
        Ir gaila, kad tik Landsbergis tas problemas gal net vienintelis kaip kandidatas ir mato (kiti viesojoje erdveje to neminejo), pats zinodamas, kad netaps pirmininku, bet gal tai inicijuos bent diskusija partijos viduje ir siokius tokius pokycius i geraja puse...
        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

        Comment


          #24
          Parašė index Rodyti pranešimą
          Bet klausimas ar geriau dabar nepopuliarus, bet pakankamai kompetetingas politikas, normaliai, aiškiai argumentuotai kalbantis viešumoje, kuris savo populiarumą per kelis metus gali atkurti, ar koks nors, kuris dar neturi nepopuliarumo šleifo, bet yra nekompetetingas ir jį gali tik susigadinti, ar dar blogiau - imsiantis kovoti su nežinia kuo už nežinia ką.

          Matyt, geresnio varianto už Kubilių partija nerado (Kaip iš tikro yra pasakyt negaliu, nesu aš partijos narys ).
          Nelabai įsivaizduoju, kaip tą populiarumą galėtų atgauti (ar jį iš vis kada nors turėjo? ) Kol kas kaip matom dabartinės valdžios kritika vien dėl kritikos duoda priešingus rezultatus.
          Flickr

          Comment


            #25
            Iš tikro tai taip, viešųjų ryšių sugebėjimų jam trūksta, bet čia aišku ir pačios partijos reikalas, kuri gali tiek palaikyti lyderio įvaizdį, tiek nusmukdyti.

            O kad Liberalų sąjūdis laikosi solidžiau, yra principingesni, ir su neaiškiais žmonėmis problemų mažiau turi (Pas konservatorius, kiek pastebiu, yra net atskiros grupelės, iš kurių kai kurios net labai nesimpatiškos..) visiškai pritarčiau. O Kubilių pakeisti kažkuo geresniu, manau, yra problema, nes neranda to kažko geresnio (Nors čia, Aš galėtų tiksliau pasakyti, nes žino iš vidaus).

            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Nelabai įsivaizduoju, kaip tą populiarumą galėtų atgauti (ar jį iš vis kada nors turėjo? ) Kol kas kaip matom dabartinės valdžios kritika vien dėl kritikos duoda priešingus rezultatus.
            Protingai kadenciją atbuvęs opozicijoje? Daug blogiau būtų jei atsisėstų koks "paprastam žmogui jautrus" vadovas, kuris spaustų socdemus "būti geriems ir dosniems".

            Nors, gaila, dabar jie tą ir daro, o jų kritika pozicijai, kad ji nevykdo savo priešrinkiminių pažadų (kurie tokie, kad graudu ir klausyt būdavo ) yra epic feilas... Vėl liberalai čia solidžiau atrodo.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              #26
              Etatinių apžvalgininkų pamąstymai:
              http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=60964139
              Įdomesnė vieta:
              Landsbergis kažkada triuškinamai pralaimėjo prezidento rinkimus, nors labai norėjo būti prezidentu. Ir dabar, į amžiaus pabaigą, pralaimėti partijos, kurią tu įkūrei, lyderio rinkimus...Drįsčiau spėti, kad kažkuriuo momentu V. Landsbergis turėtų atsiimti savo kandidatūrą.
              --------------
              Bet klausimas ar geriau dabar nepopuliarus, bet pakankamai kompetetingas politikas, normaliai, aiškiai argumentuotai kalbantis viešumoje, kuris savo populiarumą per kelis metus gali atkurti
              Neatkurs Kubilius populiarumo niekada, nes jam visiškai neįdomūs ir nerūpi žmonės, kuriuos jis norėtų valdyti. Kubilius tinkamiausias kandidatas nebent norint toliau didinti atotrūkį tarp piliečių ir valdžios. Jam žmogus tėra tik mokesčių mokėtojas/slėpėjas, BVP kūrėjas/bedarbis, rinkėjas, bet ne daugiau.
              Problema Kubiliuje yra ta, kad jis gal kaip zmogus ir geras vertybiskai
              Nėra pas Kubilių jokių vertybių - tipinis sausas ir pragmatiškas technokratas. Sunkiems sprendimams ir konkrečioms užduotims vykdyti tinkamas, tačiau pokalbiai apie vertybes ir idėjas jam per aukštos materijos. Šalį suvokia tik kaip įvairių ekonominių rodiklių rinkinį. Dar vienas esminis bruožas - eiti į bet kokius kompromisus siekiant išlikti valdžioje.
              Paskutinis taisė senasnamas; 2013.03.22, 10:36.

              Comment


                #27
                Konservatoriai absoliučiai nesuvokia, kas yra taktika ir kas yra strategija. Lemiama paskutinio meto klaida buvo padaryta istorijoje su Palaičiu. Jie spjovė į moralinius principus norėdami dar pabūti valdžioje niekingus 4 mėnesius. Taktinė klaida. O vertėjo Kubiliui atsistatydinti, tuo pačiu paleidžiant vyriausybę su visais palaičiais. Tada būtų nauji rinkimai ir konservatoriai, būdami principingi ir moralios politikos šalininkai tikrai turėtų daug šansų laimėti rinkimus. Pralaimėtų mūšį, bet laimėtų karą.

                Comment


                  #28
                  Matyt, pabijojo prezidentės. Jai toks akibrokštas būtų buvęs rimtas smūgis.

                  Comment


                    #29
                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                    Matyt, pabijojo prezidentės. Jai toks akibrokštas būtų buvęs rimtas smūgis.
                    Nematau pagrindo bijoti. Lietuva ne prezidentinė, bet parlamentinio UAB'o respublika.

                    Comment


                      #30
                      Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                      Aš'ai, tapai aktyviu partieciu??? O kazkada apie ateizma taip kliedejai (jei nesipainioju...), o dabar krikscionis demokratas pasirodo.
                      1. tebesu ateistas;
                      2. nemanau, kad kliedėjau, nebent tu čia šiaip raiškiai reiškiesi;
                      3. nesu krikdemas, esu konservatorius. TS yra jų sąjunga. Beje, esu liberalus konservatorius;
                      4. religija nėra būtinas konservatizmo atributas, žmonės taip mano Lietuvoje, nes Lietuvoje prie tokio konservatorių įvaizdžio yra įpratę. Jei tau įdomu, tai pusė JK konservatorių partijos nubalsavo už homoseksualų santuoką, įskaitant partijos lyderius (aš palaikau partnerystę). Tad tiesiog reikia stengtis plačiau žiūrėt, o ne remtis stereotipais.

                      Na bet grįžkim prie temos, o ji ne apie mane.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        #31
                        Parašė Rodyti pranešimą
                        1. tebesu ateistas;
                        2. nemanau, kad kliedėjau, nebent tu čia šiaip raiškiai reiškiesi;
                        3. nesu krikdemas, esu konservatorius. TS yra jų sąjunga. Beje, esu liberalus konservatorius;
                        4. religija nėra būtinas konservatizmo atributas, žmonės taip mano Lietuvoje, nes Lietuvoje prie tokio konservatorių įvaizdžio yra įpratę. Jei tau įdomu, tai pusė JK konservatorių partijos nubalsavo už homoseksualų santuoką, įskaitant partijos lyderius (aš palaikau partnerystę). Tad tiesiog reikia stengtis plačiau žiūrėt, o ne remtis stereotipais.

                        Na bet grįžkim prie temos, o ji ne apie mane.
                        Žodžiu pas mus visi dabar liberalai, ir dešinieji, ir kairieji, ir centristai
                        Flickr

                        Comment


                          #32
                          Būtent. O Kubilius konservatorius galiausiai pavers liberalais. Su kuo juos ir "sveikinu". Idėjinius bestuburius.

                          Comment


                            #33
                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Žodžiu pas mus visi dabar liberalai, ir dešinieji, ir kairieji, ir centristai
                            tik skirtingos chebros
                            Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                            Comment


                              #34
                              Ką tik per LNK rodė trumpą pokalbį su Kubiliumi - tokio arogancijos pilno žmogaus seniai nemačiau...

                              Comment


                                #35
                                TS-LKD labai jau nuliberalėjo. (Kubilius su Adomėnu bei kitais neo/liberalkonservatoriais galėtų išeit į LRLS - tiems naudos dar būtų)
                                Bei be minimalaus nominalaus populizmo, kažko viliojančio rinkėjus, politinėms jėgoms mažai sektųsi. Konservatorių agitacija man asmeniškai patiko, bet kokiam Juozui iš Tauragės apskrities - ne. Reikia ir kažko žmogiško.
                                Iš TS-LKD man labiausiai imponuoja Puteikis - būtent toks turi būti politikas - sugebantis patraukti žmonių dėmesį, turintis savo pažiūras, bei komunikuojąs su piliečiais Internete.

                                Šioje apklausoje pasirinkau Landsbergį - tikrųjų konservatizmo vertybių nešėją.

                                P. S. Kodėl jis kai kuriuose socialiniuose sluoksniuose taip nemėgstamas?

                                Comment


                                  #36
                                  Udriau, tokio kvailo žmogaus kaip tu aš irgi seniai nemačiau. So? Ta tariama Kubiliaus ar TS "arogancija" yra kliedesys. Man rodos, kad pagal kai kurių mažiausiai nuovokių visuomenės sluoksnių suvokimą, arogancija yra tapati realiems darbams, bet ne populistinėms kalboms. Nes tie sluoksniai taip jomis užšerti, kad be jų nebegali. Pažadų, lozungų, populizmo. Jei šito gero duodi, tuomet esi nearogantiškas. Bet jei daugiau užsiimi darbais, o ne viešaisiais ryšiais, esi pasikėlęs.

                                  Kubilius yra šaunus žmogus. Džiaukis, kad turėjai galimybę keturis metus pagyvent prie padorios valdžios.

                                  ---

                                  Džiugai, Puteikis yra vertintinas labai kritiškai. Tai žmogus, kuris dažnai išsišoka, ir toks žmogus niekada nepadarys politinės karjeros. Tikrai stebiuosi, kad jis tave žavi. Mane žavi tokie žmonės, kaip Kreivys. Atsiversk jo blogą - gera analitika. Va taip ir turi dirbti valstybinio lygio politikai, daugiau strategijos, mažiau emocijų.

                                  Tačiau neneigtina, kad reikia ir to "rūpesčio žmogumi". Tiesiog kaip mes tą rūpestį suprasime. Ar realus naudingas darbas nėra rūpestis žmogumi? Ar tie makroekonominiai rodikliai, kurie yra puikūs, nėra rūpestis? Yra, tiesiog jis neduoda momentinio rezultato ir žmonėms yra sunkiau suprantamas, jiems sunku atsekti tuos priežastinius ryšius. Todėl Butkevičiaus populistinė frazė jiems atrodo daug mielesnė už kokius tai ten Kubiliaus strateginius sprendimus.

                                  Manau, kad TS pasimokys ir ims rodyti žmonėms ir paprastesnio dėmesio. T.y. ne tik šauniai dirbs, bet ir išmoks tuos darbus pateikti visuomenei.

                                  Lygiai taip pat nelabai aišku, kuo partija taip jau "nuliberalėjo". Kubilius kaip pirmininkas prioritetus dėliojo ekonomikos, energetikos, geopolitikos ir kt. pragmatiniais klausimais, nes šie klausimai yra strategiškai svarbūs, be to ekonominis kontekstas reikalavo į ją susitelkti. Tačiau TS kaip puoselėjo tokias vertybes kaip šeima, bendruomenė, pilietiškumas, patriotiškumas ir pan., taip ir tebepuoselėja. Mano požiūriu, vidinės permainos Tėvynės sąjungoje yra puikios ir partija juda labai gera linkme.
                                  Paskutinis taisė ; 2013.03.29, 17:21.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    #37
                                    Puteikis geras indikatorius, atskleidžiantis dvigubus konservatorių standartus. Vaidina demokratus, bet kai staiga išpopuliarėja ne tas žmogus, demokratija baigiasi.
                                    http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=60915839
                                    Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Priežiūros komitetui uždraudus Nagliui Puteikiui eiti vadovaujamas pareigas partijoje, tačiau keliems skyriams iškėlus jo kandidatūrą dalyvauti pirmininko rinkimuose, parlamentaras ketina skųstis prezidiumui.
                                    Kaip politikas jis vienas iš padoresnių ir turi didelį palaikymą visuomenėje. Manau, rėmėjų turi ir partijoje. Bet konservatoriams populiaraus lyderio nereikia, verčiau su neigiamais reitingais .
                                    Ar tie makroekonominiai rodikliai, kurie yra puikūs, nėra rūpestis?
                                    Makroekonominius rodiklius pasiekė ne Kubilius, o žmonės, kurie ne daužė langus, o dirbo net ir už mažesnį atlyginimą. Ar Kubiliaus nuopelnas, kad išaugo eksportas, ar verslo, kuris sugebėjo prisitaikyti ir atsilaikyti?
                                    Paskutinis taisė senasnamas; 2013.03.29, 17:38.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Rodyti pranešimą
                                      Džiugai, Puteikis yra vertintinas labai kritiškai. Tai žmogus, kuris dažnai išsišoka, ir toks žmogus niekada nepadarys politinės karjeros. Tikrai stebiuosi, kad jis tave žavi. Mane žavi tokie žmonės, kaip Kreivys. Atsiversk jo blogą - gera analitika. Va taip ir turi dirbti valstybinio lygio politikai, daugiau strategijos, mažiau emocijų.

                                      Tačiau neneigtina, kad reikia ir to "rūpesčio žmogumi". Tiesiog kaip mes tą rūpestį suprasime. Ar realus naudingas darbas nėra rūpestis žmogumi? Ar tie makroekonominiai rodikliai, kurie yra puikūs, nėra rūpestis? Yra, tiesiog jis neduoda momentinio rezultato ir žmonėms yra sunkiau suprantamas, jiems sunku atsekti tuos priežastinius ryšius. Todėl Butkevičiaus populistinė frazė jiems atrodo daug mielesnė už kokius tai ten Kubiliaus strateginius sprendimus.

                                      Manau, kad TS pasimokys ir ims rodyti žmonėms ir paprastesnio dėmesio. T.y. ne tik šauniai dirbs, bet ir išmoks tuos darbus pateikti visuomenei.

                                      Kreivys irgi gerai. Nors turi būti išlaikytas geras santykis tarp kalbėtojų ir darytojų.
                                      Konservatorių kalbėtojai kažkaip nutildyti. Net liberalų jie žymesni.
                                      Rūpestis žmogui - apie agitaciją kalbu. Skaičiai tinka man, tau, intelektualams, bet netiks Jonui ar Petrui, kurį geriau paveiks paprasti du žodžiai: 1509 Lt. Reikia ir konservatoriams ko nors trumpo, bet veiksnaus.

                                      Bloga buvo reakcija į Garliavos įvykius - didelė dalis pritarė (ir dabar pritaria) prokuratūros ir teismų trolinimams. Landsbergis, Kupčinskas, Puteikis, jie kai kur prilyginami tiems mistiniams patvoriniams.
                                      Partijos vietoje aš būčiau solidarizavęsis su vadinamaisiais violetiniais.

                                      Bet kas svarbiausia šiai jėgai - apsivalyti nuo liberalizmo. Yra liberalų sąjūdis, tegul adomėnininkai ten ir eina. Geriau ir LRLS bus (už Adomėną), ir TS-LKD (už grynumą).

                                      Neo/liberalkonservatizmą laikau didele žaizda dešiniojoje politikos kryptyje. Tegul jie pereina į savo vietą - centrą, liberalus.
                                      Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2013.03.29, 18:11.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                        Puteikis geras indikatorius, atskleidžiantis dvigubus konservatorių standartus. Vaidina demokratus, bet kai staiga išpopuliarėja ne tas žmogus, demokratija baigiasi.
                                        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=60915839

                                        Kaip politikas jis vienas iš padoresnių ir turi didelį palaikymą visuomenėje. Manau, rėmėjų turi ir partijoje. Bet konservatoriams populiaraus lyderio nereikia, verčiau su neigiamais reitingais .

                                        Makroekonominius rodiklius pasiekė ne Kubilius, o žmonės, kurie ne daužė langus, o dirbo net ir už mažesnį atlyginimą. Ar Kubiliaus nuopelnas, kad išaugo eksportas, ar verslo, kuris sugebėjo prisitaikyti ir atsilaikyti?
                                        senasnamai, apklausoj nieko nepažymėjai. Ką renkiesi?

                                        Comment


                                          #40
                                          Kubiliui laikas trauktis iš partijos pirmininkų ir ko gero iš politikos apskritai. Palaikyčiau Dainių Kreivį jei jis kandidatuotų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X