Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tėvynės sąjungos pirmininko rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Galime pradėti, kad ir nuo reformų energetikos srityje, tęsti teigiamais pokyčiais valstybės vidaus saugume ir baigti protinga fiskaline politika.
    Ghmmm.. gal galėtumėte konkrečiai ? Tai kokios ten reformos padarytos , konkrečiai ?

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Ką reiškia neveikia? Veikia, aišku, ne taip, kaip norėtųsi. O gal geriau skubios naktinės reformos?
      Naktinės reformos yra žymiai geriau, jeigu būtent to ir reikia. O kai ateinant krizei yra išlaidaujama ir kalbama, kad jokios krizės nėra ir nebus - tai yra, kai trypčiojama vietoje, tai tikrai nieko gero nežada.

      Comment


        Nors esu ir kitų politinių pažiūrų (rinkimuose balsavau už Socialdemokratus), tačiau jeigu kalbant apie šiuos rinkimus, manau, kad naudingiausia TS-LKD būtų profesoriaus Lansbergio išrinkimas. Per šiuos 4 metus, konservatoriai visiškai nusivažiavo nuo savo partijos linijos. Čia kaip matau yra labai palaikančių Kubiliaus aplinkos narius tokius kaip Kreivys, Adomėnas. Man šitie žmonės kaip tik ir sudaro labiausiai neigiamą partijos dabartinio lyderio pusę. Kreivys, visiškai nemokantis diskutuoti. Kiek teko matyti jo pasisakymų televizijoje, skaityti internete - tai yra galva mušimas į sieną. Jūs visi esat durniai, o męs vat matai protingi. Tai nėra priimtina. Apie jo interesų konfliktą, kurį labai jau greit visi užmiršto( o to nereikėtu daryti, nes tai yra gan šiurkštus konfliktas). Apie Mantą Adomėną diskusijos dar mažesnės, pats sau pasiskyrė pinigus savo kažkokiam tai institutui, kitaip sakant sau skyrė parama. Ir tai nėra kažkokios tai uogos ir bereikšmiai dalykai. Tai ir parodo žmogaus darbą, jo polinkį. A. Kubiliaus neatsiribojimas nuo šių žmonių, mano galva, neveda gera linkme. Lansbergio išrinkimas sustiprintų konservatorių pozicijas mažesniuose miestuose ir konkurencija ten socialdemokratams, na o Kubiliaus flangas ir toliau veiktų didžiuosiuose miestuose. Ir pabaigai norėčiau pasidalinti straipsnių kuris įsiminė man turbūt labiausiai iš visų politinių paistalų - http://www.delfi.lt/news/ringas/poli....d?id=60623239
        Paskutinis taisė Grillz; 2013.04.16, 16:08.

        Comment


          Pasirodo Kubilius bailys - bijo diskutuoti net ir su savais

          http://kauno.diena.lt/naujienos/liet...vuosius-489506

          Comment


            Politikas patvirtino, kad tas vienintelis drąsuolis, nepabūgęs diskusijos, žinoma, yra ligšiolinis partijos pirmininkas A. Kubilius. Kodėl kiti taip ūmai atsisakė dalyvauti, M. Adomėnas atskleisti nepanoro. „Kodėl jus domina neįvykę renginiai?“ – stebėjosi A. Kubiliui simpatijų neslepiantis politikas.
            Jei ten turėjo būti koks šou su ramanauskais ir užkalniais, tai Landsbergio atsisakymą dalyvauti galima suprasti. Šališki organizatoriai panorėję gali nesunkiai prigalvoti konkurentams visokių spąstų.

            Comment


              Kiek pamenu Ramanauskas TS narys, o Užkalnis ką irgi?

              Comment


                Parašė Kitas Džiugas
                Jūsų Social demokratai iš „didžiosios raidės“ tokios nuostabios leksikos kalbant apie konkurentus primokė?
                Dar pasakykit, kad liberalai kiša į kai kur, o Drąsos kelias sugulinėja su gyvūnais. Ir dar, tebūnie pašventyta Aušrinė Marija!

                Kas per visokių nesąmonių kišimas į temą su tokiu paprastu tikslu?! Pasilaikykit jas sau, o čia kalbėkit apie TS-LKD, Landsbergį, Stundį, ar Kubilių, o ne anus galus ir iškrypimus! Šlykštu!
                Čia lankosi ir nepilnamečiai (aš), moraliai nesugedę žmonės (irgi aš).
                Sueis 18 ir sugesi, ypac jeigu paragausi laukinio studentisko gyvenimo B)
                Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                Comment


                  Su Kreiviu buvo susidorota. Dar reikia džiaugtis, kad jo už ką nors (to dabar labai daug) nenubaudė.

                  Comment


                    Tiesiog nekaltas avinėlis.

                    Comment


                      Parašė Grillz
                      Tiek su Blitz tiek su Kitas Džiugas realiai absoliučiai negali but jokios diskusijos. Jūs esate buki. Šie žmonės iš tikro iliustruoja tai apie ką aš ir kalbu. Konservatorių grietinėlės požiūris - Męs super europiečiai technokratai, jūs esate visi runkeliai ir lochai. Pasiskiriam milijonus savo mamos įmonėms, įkuriam institutus ( Adomėlis nenaudelis ) ten taip pat sėkmingai pašelpiam pinigais. Kuriai partijai trūksta labiausiai politinės kultūros ir patylėjimo - Konservatoriams.
                      Paskutinius du rinkimus balsavau ne už konservatorius, bet tai man netrukdo matyti, kad konservatoriai yra visiškai kito lygio partija nei šovegeriniai (LSDP).
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        Parašė Garbanius
                        O pvz tamstai asmeniskai, kas pablogejo, po konservatoriu valdymo, kad toks piktas ant ju? Ir ka socdemai tamstos manymu padarys gerai/geriau?
                        Man asmeniškai pablogėjo po debiliškų konservatorių priimtų įstatymų - realiai mano srityje dabar visos mažos įmonės (iki 5 darbuotojų) veikia pusiau nelegaliai.

                        Pagal kitą priimtą istatymą praturtėjo:
                        a) draudimo įmonės
                        b) sukurta bazė dar vienai vadlininkų peryklai ir pinigų lupimui iš buhalterių.

                        taip kad jei dar kas nors palaikančių konservatorių pasakys - konservatorių valdymo metu pagerėjo sąlygos smulkiąjam verslui - asmeniškai pažadu.. prilupsiu...

                        Comment


                          Kadangi sulaukiau tiek daug visokių klausimų ir kitų nevykėliškų sapalionių, pabandysiu trumpai atsakyt bent, nes realiai aš neturiu ką su jumis diskutuot ir jaučiuosi šnekantis su siena.
                          1. Man absoliučiai visiškai neįdomu už ką balsavote jūs, jūsų tėvai, jūsų giminės ar dar velnias žino kas. Neįdomu absoliučiai. Jūsų reikalas - už ką norit už tą ir balsuokit.
                          2. Už LSDP balsuoju jau ne pirmus rinkimus, nes tai yra vienintelė kairioji partija Lietuvoje.
                          3. Man gyvenimas nepasikeitė nei valdant konservatoriams nei socdemams. Aš kaip mokiausi ir dirbau, taip ir darau dabar. Manes tiesiogiai jokios krizės ar dar kas - nelietė. Apie savo draugus, pažįstamus tikrai nepasakosiu, nes man neįdomu jūsų draugai ar pažystami taip pat.
                          4. Aš nesu nei nacionalistas nei šovinistas. Taip pat nesu ir rusofobas. Gerbiu žmogaus teises.

                          Comment


                            Normali kairioji partija yra Socialdemokratų sąjunga. Tik klausimas, ar tas kairumas išliktų patekus į valdžią . Dabartiniai valdantieji socdemai yra tokie pat dešinieji kaip ir konservatoriai, dirba stambiam verslui ir tiek. Vienintelis skirtumas, kad pagarbiau kalba su paprasta liaudimi.
                            Plačiau apie kairumą ir dešinumą Lietuvoje:
                            http://www.tspmi.vu.lt/tinklarastis/...eji-lietuvoje/

                            Comment


                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Normali kairioji partija yra Socialdemokratų sąjunga. Tik klausimas, ar tas kairumas išliktų patekus į valdžią . Dabartiniai valdantieji socdemai yra tokie pat dešinieji kaip ir konservatoriai, dirba stambiam verslui ir tiek. Vienintelis skirtumas, kad pagarbiau kalba su paprasta liaudimi.
                              Plačiau apie kairumą ir dešinumą Lietuvoje:
                              http://www.tspmi.vu.lt/tinklarastis/...eji-lietuvoje/
                              Apie LSDS jau rašiau politikos temoje.


                              Dabartiniame Seime kairumas ir dešinumas tolygus postkomunizmui ir provakarietiškumui.
                              Pirmųjų daug - LSDP, DP, TT, LLRA ir LVŽS, antrųjų ne - TS-LKD, LS ir DK. Sutampa su pozicija/opozicija.
                              Jei postkomunistai būtų išvaryti, politinės kryptys labiau atitiktų vakarus. Kad ir dabartinė opozicija: DK pagal labiau į kairę (jie tik pagal ekonomiką), LS į centrą, TS-LKD į dešinę.
                              Už tai ir niveliuojasi viskas į centro kairę ir centro dešinę, nelieka stiprių savo krypties jėgų.

                              Comment


                                Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                Apie LSDS jau rašiau politikos temoje.


                                Dabartiniame Seime kairumas ir dešinumas tolygus postkomunizmui ir provakarietiškumui.
                                Pirmųjų daug - LSDP, DP, TT, LLRA ir LVŽS, antrųjų ne - TS-LKD, LS ir DK. Sutampa su pozicija/opozicija.
                                Jei postkomunistai būtų išvaryti, politinės kryptys labiau atitiktų vakarus. Kad ir dabartinė opozicija: DK pagal labiau į kairę (jie tik pagal ekonomiką), LS į centrą, TS-LKD į dešinę.
                                Už tai ir niveliuojasi viskas į centro kairę ir centro dešinę, nelieka stiprių savo krypties jėgų.
                                Labai sunku kažko provakarietiško įžvelgti DK visose srityse.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Labai sunku kažko provakarietiško įžvelgti DK visose srityse.
                                  Tai, kad jie nemėgsta LSDP.

                                  Comment


                                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                    Tai, kad jie nemėgsta LSDP.
                                    TS nemėgsta dar labiau, ir kas iš to? Faktų tai nekeičia, kad yra nusikalstamos gaujos partija.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Kitas Džiugas
                                      O aš kas? Kokio velnio noriu iš čia išvaryti trolintojus iš LSDP?
                                      Parašė kaunaz
                                      Tu idėjinis bulvių maišu trinkteltas ar tau moka?
                                      Parašė blitz
                                      Tu lygini vieną kiečiausių politikų Lietuvoje su kažkokiu idiotu.
                                      Parašė Grillz
                                      Tiek su Blitz tiek su Kitas Džiugas realiai absoliučiai negali but jokios diskusijos. Jūs esate buki.
                                      Tema rakinama valymui


                                      EDIT. Atrakinta
                                      Paskutinis taisė Romas; 2013.04.21, 09:59.

                                      Comment


                                        Tsakant trukumas, kad LAndsbergis tikrai senas, bet idejiskai jaunas...
                                        http://www.alfa.lt/straipsnis/151337...3-04-26_15-29/

                                        Reziumuojant situacija nekokia: seniaus kova pries politini (laikinai) lavona
                                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                        Comment


                                          2013-04-28, ELTA
                                          Prasideda antrasis TS-LKD pirmininko rinkimų ratas

                                          Kada bus rezultatai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X