Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos ekonomikos aktualijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš daug mieliau gyvenčiau kaip graikas, nei kad kaip skandinavas.

    Comment


      Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
      Aš daug mieliau gyvenčiau kaip graikas, nei kad kaip skandinavas.
      O kaip afganas ar nigerietis nenorėtumėte?
      Flickr

      Comment


        Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
        Aš daug mieliau gyvenčiau kaip graikas, nei kad kaip skandinavas.
        Visada prisimenu graikę senutę, kuri gatvėje prie labdaros verkė, kad negali pragyventi, gaudama... 600 EUR.

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą

          Visada prisimenu graikę senutę, kuri gatvėje prie labdaros verkė, kad negali pragyventi, gaudama... 600 EUR.
          Lietuvoje už 200€ neblogai gyvena, ir dar kokius 7000€ sugeba "anūkui, patekusiam į avariją" atiduoti.
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Aš daug mieliau gyvenčiau kaip graikas, nei kad kaip skandinavas.
            Graikišką klimatą jau turim . O ekonomikos srityje yra ir geresnių pavyzdžių.

            Comment


              Parašė PoDV Rodyti pranešimą

              Dėl Skandinavijos. Bus matyt. Nei orų, nei žmonių prognozuot normaliai negalima Tik nereikia nusiteikt, kaip buvau kažkada nusiteikęs, kad viskas turi būti BŪTINAI, net ir ne nuo manęs priklausiusių dalykų, nes kitaip bus ašaros ir depresijos. Šiaip man rūpi mano gyvenama aplinka, pvz. pastebiu, kad ne visiems rūpi kaukiantis automobilis ar kaimynų muzika, t.y. ne tiek, kad pradėtų nerimauti. Aš ne iš tokių
              Zmogau, tau depresija ir tai taip akivaizdu. Susirask psichoterapeuta(ne psichiatra) Kaune, jis pasikalbek su juo. Nenoriu nieko izeist, bet simptomai jauciasi is tavo tekstu. Gyvenk nors ant veidrodiniu sveicarisku keliu, tavoji bukle nepageres. Priezastys slypi visai ne GINI GNU ar bortuose, jos kur kas gilesnes. Ir nebevaiksciok pas mane i privata teisintis, as nesu medikas, negaliu tau padet. Mano drauge dirba toj srity, simptomus zinau neblogai ir matyti tavo postuose salycio taskai su jais.

              Comment


                Pragyvenimo ir bazinių paslaugų kainos gi skiriasi per šalis. Lietuvos pensininkai irgi skųstis negali, nes gauna 200-300 eurų, o vat Papua Naujosios Gvinėjos pensininkai...

                Comment


                  Jo, depresija rimtas reikalas. Pagalbos ieškok jau šiandien.
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    Lietuvoje kas treciam depresija

                    Comment


                      Ir ne Maurico ar Maciulio postuose, kurie visvien nepades.

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Lietuvoje kas treciam depresija
                        Kaune kiekvienam depresija. Ir ką, nieko, kažkaip gyvenat.
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          Lietuvoje kas treciam depresija
                          niekine statistika. Kaip ir sita(nuoroda). Tai nepasveriami dalykai ir tai tik viena is psichikos sutrikimo formu.
                          Didžiausias sergamumas depresija fiksuojamas Vengrijoje (10.5%), Portugalijoje (10.4%) ir Švedijoje (9.0%). Nurodoma, kad depresija rečiausia Čekijoje (3.2%), Slovakijoje (3.5%), Kroatijoje (3.8%) ir Lietuvoje (3.9%). *
                          https://depresijosgydymas.lt/2017/04...ame-depresija/

                          Comment


                            Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                            niekine statistika. Kaip ir sita(nuoroda). Tai nepasveriami dalykai ir tai tik viena is psichikos sutrikimo formu.
                            Didžiausias sergamumas depresija fiksuojamas Vengrijoje (10.5%), Portugalijoje (10.4%) ir Švedijoje (9.0%). Nurodoma, kad depresija rečiausia Čekijoje (3.2%), Slovakijoje (3.5%), Kroatijoje (3.8%) ir Lietuvoje (3.9%). *
                            https://depresijosgydymas.lt/2017/04...ame-depresija/
                            Šiaip tai šita statistika niekinė, nes Lietuvoje apskritai labai mažai kas sergantys depresija kreipiasi į gydytojus ir ši liga neužfiksuojama.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                              Šiaip tai šita statistika niekinė, nes Lietuvoje apskritai labai mažai kas sergantys depresija kreipiasi į gydytojus ir ši liga neužfiksuojama.
                              As gi labai aiskiai parasiau, kad tiek manoji, tiek liuto statistikos yra niekines. Kam dubliuot.

                              Comment


                                Įdomu kodėl trijose apskrityse sumažėjo dvigubai ar daugiau per penkis metus, o Klaipėdoje išaugo trigubai per vienerius metus? Čia susiję su 2016 Seimo rinkimais dėl Klaipėdos?

                                Click image for larger version

Name:	Annotation 2019-06-12 095945.png
Views:	68
Size:	65,9 kB
ID:	1728125
                                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                Comment


                                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                  Zmogau, tau depresija ir tai taip akivaizdu. Susirask psichoterapeuta(ne psichiatra) Kaune, jis pasikalbek su juo. Nenoriu nieko izeist, bet simptomai jauciasi is tavo tekstu. Gyvenk nors ant veidrodiniu sveicarisku keliu, tavoji bukle nepageres. Priezastys slypi visai ne GINI GNU ar bortuose, jos kur kas gilesnes. Ir nebevaiksciok pas mane i privata teisintis, as nesu medikas, negaliu tau padet. Mano drauge dirba toj srity, simptomus zinau neblogai ir matyti tavo postuose salycio taskai su jais.
                                  Kaip šaukiau, taip atsiliepta (ne tik tu, bet šiaip), neįsižeidžiau, žinojau ką darau ir tiesiog taip išbandžiau save tokiose situacijose, kur rašau apie save (forume apskritai), bet tiesa, kad taip galiu kitus nervuoti. Neišbandytas dar psichoterapeutas, bet gal čia optimalus variantas, net nežinau. Psichologas - pasirodė per plėska kaip man, realiai su paprastu žmogumi galima labai panašiai pasikalbėti, o psichiatras - girdėjau, kad iš dalies sovietmetyje užstrigę, į valstybinę geriau nesikreipti

                                  Dėl pm, rašydavau tau kaip LT optimistui, kuris dar ir pateikia statistiką kaip LT gerai sekasi, priešpastant maldeikienės stiliaus rašytojų gvardijai facebook'uose ir kitur (turiu omeny miestų jaunimą, ne kokius random senius), kuri stengias pateikti Lietuvą kaip Turkijos ar Lotynų Amerikos/Balkanų lygio vargšų keistų dibilų valstybėlę, su visom statistikom, kad varge varge Latvija, Lenkija (Estija tai čia jau seniai Skandinavijos regionas, no doubts) ir turbūt net Baltarusija seniai priekyje ir į Lietuvą žiūri kaip į šiukšlę. Bet tiesa, kad rašymai gavosi apie mano psichologines problemas, kurio tema "Negi taip blogai kaip blogai? Sakei, kad ne" stiliumi Mano šeimoj 3/4 yra Lietuvos optimistai, o 1/4 - ryškus Lietuvos pesimistas, bet jis šeimos galva ir jo pažiūros man šiek tiek autoritetingos (nors gal per daug kaip man), nenoriu aš jo įtikinėti niekuo, nes paskui ir aš susierzinsiu, kad rasiu kur nors stats ką jis teisingo pasakė, ir jis pasakys, kad nesąmones šneku, tai gaunasi pas mane toks mėtymasis.

                                  Dėl LT dabartinės ekonomikos, nesiparinu, dėl visokių maldeikienių parinuos, kad gal nesuprantu ar jie čia taip dėmesio tiesiog gauna, ar iš tiesų jie tokie dideli LT patriotai ir mato kad LT slapta tik nuojauta eina vis blogyn ir nori ją išgelbėti, bet tada net atrodo ten kur ji atrodo labiausiai reikalinga, mažiausiai buvo balsuojama, aišku ji turbūt turės paaiškinimą, kad čia miestų vidurinioji klasė jos labiausiai nori, ai bet tiek to, pasirodo kaimai nesiekia būt vidurine klase...

                                  Bet didžiausias skausmas eina iš manęs, kad labai susiparinu, kad kažkur lieku paskutinis (turbūt tinka, kad ir mano gyvenimo dalis, pvz. šalis, lieka paskutinė) ir turbūt labiau nei koks kitas žmogus.. Nuo čia ir reiktų pradėti
                                  Paskutinis taisė PoDV; 2019.06.12, 15:12.

                                  Comment


                                    J. Mundeikis komentuoja EK rekomendacijas InfoTV, kuriuose eilinį kartą prastai atrodome:

                                    EK rekomendacijos Lietuvai
                                    http://lithuanian-economy.net/2019/0...ijos-lietuvai/

                                    Comment


                                      Nuo ano galo grįžkim į finansus

                                      V. Šapoka: NT ir taršos mokesčiai neišvengiami, bet juos įvesti trukdo rinkimai
                                      Finansų ministras Vilius Šapoka Seimo Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) posėdyje sakė, kad nekilnojamojo turto (NT) ir automobilių taršos mokesčiai Lietuvoje yra reikalingi, bet juos įvesti trukdo rinkimai.

                                      „Vėliau ar anksčiau turime grįžti prie gilesnės diskusijos dėl NT ir automobilių taršos mokesčių. Manau, kad šie mokesčiai – neišvengiami. Kai bus politinė valia, tada jie atsiras. Dabar turime kelerius rinkimus, nežinau, kiek tai realu, bet aš nuo pat pradžių aiškiai palaikau šiuos mokesčiusׅ“, – BFK posėdyje sakė V. Šapoka.

                                      Anot finansų ministro, įvedant NT mokestį reikia atsižvelgti į tai, kad Lietuvos situacija, lyginant su skandinavais, labai skiriasi.

                                      „Jei ten (Skandinavijoje. – ELTA) NT sukoncentruotas trečdalyje visuomenės, pas mus 90 proc. visuomenės narių turi savo nuosavą būstą. NT diferenciacija yra žymiai mažesnė, todėl nelygybės mažinimas per NT mokestį turi aiškias ribas.

                                      Tarptautinė praktika rodo, kad socialiai jautrios grupės būtų eliminuotos nuo tokio mokesčio mokėjimo, todėl labai ženklių pajamų tikėtis nevertėtų, juolab Lietuvoje viso NT vertė yra labai maža, nes daugelis turto yra sovietmečiu statyti daugiabučiai, kurių vertė nėra didelė. Remiantis Europos Centrinio Banko tyrimu, mūsų visas NT yra vertas vos trečdalio ES vidurkio. Jei mes įvedame panašų tarifą, kaip kitose šalyse, galime tikėtis nuo kelių iki keliolikos milijono eurų papildomų pajamų“, – kalbėjo V. Šapoka.

                                      Ministro teigimu, automobilių taršos mokestis reikalingas derinant paskatas ir įvairius registracijos mokesčio variantus, nes nepasikeitus Lietuvos automobilio parko struktūrai, ateinantį dešimtmetį teks mokėti šimtus milijonų eurų už taršos leidimus...
                                      Skaityti daugiau: https://www.diena.lt/naujienos/versl...inkimai-917801
                                      Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                      Comment


                                        mūsų visas NT yra vertas vos trečdalio ES vidurkio
                                        Kokiu turi būti abugeliu, kad tokią nesąmonę pasakytum.
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Na, reikia sutikti, kad NT ir taršos mokestis mūsų sąlygomis jokios socialinės nelygybės nemažins. Nebent bus ženkliai dideli tarifai, bet ant to niekas nepasirašys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X