Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos ekonomikos aktualijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Straipsnis labai geras. Perskaičiau, patiko.

    Dabar laukia įdomiausia dalis - skaitysiu "geriausius" komentarus
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
      Straipsnis labai geras. Perskaičiau, patiko.

      Dabar laukia įdomiausia dalis - skaitysiu "geriausius" komentarus
      Komentarai gana surprisingly pritariantys. Išlenda vienas kitas maušas iš serijos "o bet ušsnienyje dar blogiau", bet šiaip dauguma palaiko, kas yra nice.

      Šiaip jei netingesiu reiks pačiam parašyti ką nors iš panašios serijos. Gal šiek tiek siauresne tema apie urbanizmo problemas su akmenais į Pakalnio daržą.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą

        Komentarai gana surprisingly pritariantys. Išlenda vienas kitas maušas iš serijos "o bet ušsnienyje dar blogiau", bet šiaip dauguma palaiko, kas yra nice.

        Šiaip jei netingesiu reiks pačiam parašyti ką nors iš panašios serijos. Gal šiek tiek siauresne tema apie urbanizmo problemas su akmenais į Pakalnio daržą.
        Joks cia siurprizas. Gaila cia komentarai jau istrinti, taciau jie buvo i vienus vartus, suprantama, kieno naudai Trolini ar ne, taciau jei sarikovai gali paloti, visada ir loja. As gi aiskiai rasiau pries kelias dienas, kad tokio pobudzio straipsnio visada sulaukia pritarimo. Tai, kad tai nera tavo straipsnis, galbut ir nustebino geraja prasme, nes jis labai silpnas, buciau tavim nusivyles. Vien tik apie programeles TVARKAU VILNIU "efektyvuma" su visom metaforom butu galima taip isjuokt, kad LIKE'us des ne tik sarikovai, taciau ir kitokio plauko zmones. Kontentas sudetas sitam forume kaip saldainis. Lieka tik ji suvyniot i spalvota popieriuka ir vualia.

        https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=78526199
        Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.04.17, 08:14.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Komentarai gana surprisingly pritariantys. Išlenda vienas kitas maušas iš serijos "o bet ušsnienyje dar blogiau", bet šiaip dauguma palaiko, kas yra nice.

          Šiaip jei netingesiu reiks pačiam parašyti ką nors iš panašios serijos. Gal šiek tiek siauresne tema apie urbanizmo problemas su akmenais į Pakalnio daržą.
          Taip, komentarų tikėjausi kitokių. Džiugu, kad žmonės supranta situaciją, ir jau vien tai teikia vilčių.

          Rašyti apie tokius dalykus reikia, kad žmonės negyventų per daug ružavomis iliuzijomis. Tiesos drėbimas į veidelį yra pirmas žingsnis į situacijos ištaisymą. Saviguoda su paverkšlenimais ir pabezdėjimais yra destrukcijos kelias.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Neseniai čia buvo kilusi diskusija apie Ievos Koncevičiūtės įrašą FB, kuriame ji kalbėjo apie Vilniaus burbulo turtingą gyvenimą.
            Ekonomistas Justas Mundeikis apie tai komentuoja:

            Justas Mundeikis.
            Kaip „elitazzz“ nebemato realybės
            https://www.lzinios.lt/Komentarai/ka...ealybes/285878

            Šiame komentare, apie ryškėjančią visuomenės poliarizacijos problemą. Save aukštesnei-vidurinei klasei priskiriantis Lietuvos „elitas“ atitrūksta nuo realybės: Vilniaus elitui kyla klausimas, kuo pakeisti atsibodusias citrinas, Vilniaus elitas pašiepia turto nesukaupiančius, nuosavo verslo neturinčius piliečius, tuo tarpu kone kas antras namų ūkis Lietuvoje negalėtų padengti 280 eurų nenumatytų išlaidų iš savo lėšų.

            Comment


              Šūdas čia, o ne elitaz.

              Niekam neįdomūs tavo Balenciaga bėgimo bateliai už 600€, bėgiok nors ir su xuixujais iš aliexpress. Bet va būtų įdomu jei papasakotum kaip bėgai Marathon des Sables per smėlio audrą, arba Comrades marathon, tada būtų įdomų išgirsti.

              And so on and so forth.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Man visad "Balenciaga" ženklo batai buvo tokie baisūs dizano prasme, kad neįsivazduoju, kodėl tai turėtų būti kažkoks statuso ženklas

                Comment


                  Aš visai ne prie elito, nes nežinau kas ta "Balenciaga". Pagooglinau - o taip, matau mieste daug hipsterių su tokiais, bet man negražu. Nepriksiu. Reiškia, nereikia man to elito. Problem solved.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Neblogas elito kiekio matas bus lidlas Gedimino pr. Apskritai yra Vilniuje koks preztizinis supermarketas, ne turgus, ne vienetine lavka su kumpiais, o butent brandinis supermarketas? Ar koks Mockus per Barbora batona perka? Kazkaip niekada nepagalvodavau, kur elitaz apsiprekina.
                    Show must go von!

                    Comment


                      Aš esu (provincijos) elitaz.

                      Batoną perku Lidle
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Parašė VNS Rodyti pranešimą
                        Neblogas elito kiekio matas bus lidlas Gedimino pr. Apskritai yra Vilniuje koks preztizinis supermarketas, ne turgus, ne vienetine lavka su kumpiais, o butent brandinis supermarketas? Ar koks Mockus per Barbora batona perka? Kazkaip niekada nepagalvodavau, kur elitaz apsiprekina.
                        Elitas per Barborą perka, Mackus tikrai po darbo negaišta laiko tampydamas krepšius ir grūsdamasis prie kasų Lidle ir Maximoje, neveltui Barboroje net nėra visokių optima pigiausių Maximos prekių, taip pat pristatinėja jau į Palangą ir Nidą, nors į kitus gerokai didesnius miestus kaip Šiauliai ar Panevėžys dar ne, irgi daug ką pasako.
                        Paskutinis taisė Lettered; 2019.04.17, 16:19.
                        Flickr

                        Comment


                          O jeigu aš rūbus perku CROPP tai čia elitas ar ne? Nu gražūs ten rūbai, įdomesni nei kitur. Ir nesusinešioja (turiu džemperių 8 metų senumo ir niekaip negaliu sutrinti).
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Jei kyla klausimas ar esi elitas - reiškia neesi... sankauskas ir Humanoj apsipirkdamas liktų elitu.

                            Comment


                              Keistas jūsų nustebimas, kad delfyje teigiami komentarai prie straipsnio stumiančio ant Lietuvos ar Lietuvos miesto. Juk ten taip visada. Jei giriantis straipsnis Lietuvą, tada komentarai neigiami.

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                Elitas per Barborą perka, Mackus tikrai po darbo negaišta laiko tampydamas krepšius ir grūsdamasis prie kasų Lidle ir Maximoje, neveltui Barboroje net nėra visokių optima pigiausių Maximos prekių, taip pat pristatinėja jau į Palangą ir Nidą, nors į kitus gerokai didesnius miestus kaip Šiauliai ar Panevėžys dar ne, irgi daug ką pasako.
                                Kaip tik buvo straipsnis apie tai, pristatinėja dėl to, kad iš Klaipėdos sandėlio netoli. Taip pat iš Kauno sandėlio į Prienus ir Birštoną pradeda.

                                Comment


                                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                  Jei kyla klausimas ar esi elitas - reiškia neesi.
                                  Perfrazuojant Maggie Thatcher -

                                  Being elite is like being a lady. If you have to tell people you are, you aren't.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                    Perfrazuojant Maggie Thatcher -

                                    Being elite is like being a lady. If you have to tell people you are, you aren't.
                                    Gerai, kad pargrįžai iš tos skylės UK, o tai ten dar gautum kaliūzės už tokį hate-speechą.

                                    Mother, 38, is arrested in front of her children and locked in a cell for seven HOURS after calling a transgender woman a man on Twitter

                                    https://www.dailymail.co.uk/news/art...woman-man.html

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Keistas jūsų nustebimas, kad delfyje teigiami komentarai prie straipsnio stumiančio ant Lietuvos ar Lietuvos miesto. Juk ten taip visada. Jei giriantis straipsnis Lietuvą, tada komentarai neigiami.
                                      Straipsnis nėra stumiantis. Jis yra parodantis realiai egzistuojančias problemas, o tai yra visai skirtingi dalykai.

                                      Gal geriau nematyti to kas yra blogai, tik nuolat girti save, netgi š*dą pateikti kaip grūdą, nes čia gi MŪSŲ? Bet tai niekur neveda. Čia kaip ir eilinių žmonių gyvenimuose - daugiau visada pasiekia tie, kurie taiko sau aukštus standartus ir nuolat mato taisytinus dalykus, negu tie, kurie savimi labai patenkinti ir dar įsižeidžia išgirdę teisingą kritiką. Nes aš gi fainas, kaip drįsta ant manęs stumti? Mylėkit mane tokį koks esu!
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

                                        Gerai, kad pargrįžai iš tos skylės UK, o tai ten dar gautum kaliūzės už tokį hate-speechą.

                                        Mother, 38, is arrested in front of her children and locked in a cell for seven HOURS after calling a transgender woman a man on Twitter

                                        https://www.dailymail.co.uk/news/art...woman-man.html
                                        Tomizmas ir dar pora forumo liberastų klausė kaip politkorektiškumas yra faktų neigimas, tai puikus pavyzdys.

                                        Faktas, kurį galima patikrinti atlikus minėto asmens DNR tyrimą ir moksliškai įrodyti visiems suprantamą faktą, kad tai yra vyras.
                                        Tačiau politkorektiškumas reikalauja neigti tą faktą.

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                          Tomizmas ir dar pora forumo liberastų
                                          Pala pala, tai aš gi visada buvau komuniaga ir vatnikas, o dabar jau liberastas? Wow!!! Kokia transformeišan! Aišku, čia ne taip rimta kaip lyties keitimas, bet atšvęsti derėtų
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X