Už turimą nekilnojamąjį turtą, kurį nuomoja restoranams ar dar kam nors irgi nemoka mokesčių, kaip visos įmonės.
							
						
					Skelbimas
				
					Collapse
				
			
		
	
		
			
				No announcement yet.
				
			
				
	
Lietuvos ekonomikos aktualijos
				
					Collapse
				
			
		
	X
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Dar mėgo puoštis/demonstruotis auksu, nepasikuklinant.Parašė r08n Rodyti pranešimąTikrai, sunku suvokti, kaip qunigai qataliqai prisistatė tiek pastatų (bažnyčių) senamiestyje. Jie net katedrą pasistatė Katedros aikštėje. Paprastam žmogui reikia nueiti qryžiaus qelius, kad susiręstų bent kokią bakūžę senamiestyje, o šitie qataliqai pristatė senamiestyje ištisus kvartalus bažnyčių ir vienuolynų, nes jie lygesni už kitus.
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Išbuožint!Parašė andyour Rodyti pranešimąDar mėgo puoštis/demonstruotis auksu, nepasikuklinant.
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
bet sovietai sugebejoParašė andyour Rodyti pranešimą/\ Iš dievo auksą atimti nevalia.When a man lies, he murders some part of the world
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Nemoka. Dar kažkodėl nemoka už sveikatos draudimą, tiksliau mes visi sumokam. Pensijas gauna. Rojus žemėje, ar ne?Parašė Arunasx Rodyti pranešimąUž turimą nekilnojamąjį turtą, kurį nuomoja restoranams ar dar kam nors irgi nemoka mokesčių, kaip visos įmonės.
Aš asmeniškai esu labai nukentėjęs nuo tos šamanų gaujos, todėl čia taip juos ir puolu.
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Manau būtų labai sveika prisijungti prie tos pačios ar naudoti analogišką sistemą, ypač suderinus su kitomis Baltijos šalimis:
Kaip lenkai tramdo nelegalų degalų verslą
http://verslas.lrytas.lt/energetika/...alu-versla.htmPo to, kai pernai buvo pradėta įnirtinga kova su degalų kontrabanda, šalyje buvo parduotas rekordinis kiekis legalių degalų. Tai pranešė Lenkijos finansų ministerija.
Pernai legalių degalų pardavimas padidėjo 13 procentų. Pirmą kartą šalies istorijoje per metus buvo parduota 27,2 mln. kubinių metrų benzino, dyzelino ir dujų. Lenkijos naftos pramonės ir prekybos organizacijos pirmininko Leszeko Wieciecho teigimu, išaugusį pardavimo mastą lėmė dvi įstatymų pataisos.
Pagal vieną, degalus į šalį gali įvežti tik tos įmonės, kurios būstinę arba filialą yra įsteigusios Lenkijoje.
Kita pataisa įpareigojo degalų iš užsienio įvežėjus sumokėti pridėtinės vertės mokestį (PVM) per penkias darbo dienas, o ne pardavus degalus. Anksčiau galiojo reikalavimas iš vietos naftos perdirbimo gamyklų nusipirkusiems degalų prekybininkams PVM sumokėti per penkias dienas, o įsivežusiems degalų iš užsienio – tik juos pardavus. Tai sudarė sąlygas populiariausiam sukčiavimo būdui: užsienyje registruotos bendrovės įveždavo degalus į Lenkiją, čia juos perparduodavo kitoms įmonėms, o po to nutraukdavo veiklą taip ir nesumokėjusios PVM.
Prieš priimant įstatymo pataisas iš Vokietijos į Lenkiją per parą įvažiuodavo 750 degalus gabenančių automobilinių cisternų, o dabar – jau tik 150. Sukčiauti dabar sunkiau ir dėl to, kad specialias licencijas veiklai degalų rinkoje nuo šiol turi gauti ne tik įvežančios degalus, bet ir jų perkrovimu besiverčiančios bendrovės.
Tarptautinė konsultacijų kompanija „PwC“ apskaičiavo, kad dėl nepakankamos kontrolės Lenkijos biudžetas kasmet praranda apie 50 mlrd. zlotų (11,34 mlrd. eurų). Vyriausybė pasiektais rezultatais neketina pasitenkinti ir ruošiasi įvesti krovininio transporto sekimo įstatymą.
Numatoma įpareigoti visus degalų, alkoholio ir tabako krovinių gabentojus registruotis specialioje elektroninėje kontrolės sistemoje. Visi automobiliai, gabenantys tokius krovinius, privalės turėti globalinės padėties nustatymo sistemos (GPS) siųstuvus, kuriais naudodamiesi kontrolieriai galės stebėti, ar krovinys juda nurodytu maršrutu, ar vežamas kur nors kitur. Ne vėliau kaip prieš tris valandas iki išgabenant krovinį transporto kompanija privalės pranešti palydovinio stebėjimo centrui apie siuntos dydį, gavėją ir tikslų maršrutą. Už melagingų duomenų pateikimą grės bauda, kurios dydis sieks net 46 proc. gabenamo krovinio vertės. Didelės bausmės grės ir vairuotojams, važiuojantiems be GPS aparato arba jį išjungusiems. Reikalavimas turėti GPS siųstuvus galios ir tranzitu krovinius gabenančioms firmoms.
Atsirastų daugiau pinigų ir medikams, ir mokytojams. Šiais laikais yra masė techninių priemonių, trūksta tik ryžto.Paskutinis taisė Arunasx; 2017.04.16, 10:56.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Arbatpinigiai ne, bet paslaugos taip. Tegul parapija kaip juridinis asmuo išrašo sąskaitą už užsakytas mišias, vestuves, krikštynas, patalpų nuomą ir kitas paslaugas, o po visko kunigui jau galima palikti arbatpinigių pagal nuožiūrą. Dabartinė situacija žymiai baisiau už tai, kas dedasi politikoje su DP ar LS buhalterijomis.Parašė r08n Rodyti pranešimąAr arbatpinigiai apmokestinami?
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Kunigo Zenono Degučio turtai palangiškiams bado akis – kokie aitvarai juos sunešė?Parašė Lettered Rodyti pranešimąArbatpinigiai ne, bet paslaugos taip. Tegul parapija kaip juridinis asmuo išrašo sąskaitą už užsakytas mišias, vestuves, krikštynas, patalpų nuomą ir kitas paslaugas, o po visko kunigui jau galima palikti arbatpinigių pagal nuožiūrą. Dabartinė situacija žymiai baisiau už tai, kas dedasi politikoje su DP ar LS buhalterijomis.
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...nese-56-783372Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Neužsakinėk mišių, nesiženyk bažnyčioje, nekrikštyk. Kokios bėdos? Nežinau, kokia tvarka dėl patalpų nuomos. Manau, šitą galima apmokestinti. Religinių paslaugų apmokėjimas pagal bažnyčios tvarką analogiškas arbatpinigiams. Bet kuriuo atveju jos neprivalomos, tai gali neturėti jokių reikalų ir nekvaršinti sau galvos.Parašė Lettered Rodyti pranešimąArbatpinigiai ne, bet paslaugos taip. Tegul parapija kaip juridinis asmuo išrašo sąskaitą už užsakytas mišias, vestuves, krikštynas, patalpų nuomą ir kitas paslaugas,
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Jokių bėdų, tik tada ir autoservisas gali nusistatyti tvarką, pagal kurią paslaugos už auto remontą yra arbatpinigiai, koks skirtumas? Abi paslaugos "neprivalomos", pirmu atveju galima būti ateistu, antru žaliuoju ir važinėti dviračiu arba troleibusu. Pagal tokią logiką praktiškai visoms paslaugoms ir prekėms galima būtų nuimti mokesčius, nes jos "neprivalomos", ne tik pramoginės, bet ir tokios kaip elektros tiekimas, jis irgi nėra "privalomas", galima atsijungti ir gyventi žvakių šviesoje arba tamsoje. Kiek dabar pamenu, tai įstatymiškai privaloma paslauga tik PSD, ir kaip ironiška, kunigai net jo įmokų nemoka.Parašė r08n Rodyti pranešimąNeužsakinėk mišių, nesiženyk bažnyčioje, nekrikštyk. Kokios bėdos? Nežinau, kokia tvarka dėl patalpų nuomos. Manau, šitą galima apmokestinti. Religinių paslaugų apmokėjimas pagal bažnyčios tvarką analogiškas arbatpinigiams. Bet kuriuo atveju jos neprivalomos, tai gali neturėti jokių reikalų ir nekvaršinti sau galvos.
Kunigai su savo pilimis ir Lexusais dabar turbūt žvengia susiriesdami matydami naujausius politinius skandalus, kai Steponavičius tarkuojamas dėl varganų kelių tūkstančių, kurie net nebuvo pervesti tiesiogiai jam į kišenę.Paskutinis taisė Lettered; 2017.04.18, 10:45.
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Skirtumas toks, kad yra pelno organizacijos ir ne pelno organizacijos.Parašė Lettered Rodyti pranešimąJokių bėdų, tik tada ir autoservisas gali nusistatyti tvarką, pagal kurią paslaugos už auto remontą yra arbatpinigiai, koks skirtumas?
Pilis ir Lexusus mato visi (dažniausia tie, kurie neturi jokių reikalų su bažnyčia ir apie viską sužino iš visokių komsomolkių rašliavų), tuo tarpu visokių paramos veiklų, varguolių maitinimo ir šelpimo, alkoholikų ir narkomanų reabilitacijos, vaikų iš asocialių šeimų globos (taip, šitą specialiai čia parašiau, jau galit pradėti žvengti), bendruomenių veiklos nemato niekas ir šūdasklaida apie tai (beveik) nerašo.Kunigai su savo pilimis ir Lexusais dabar turbūt žvengia susiriesdami matydami naujausius politinius skandalus,
Gal yra skirtumas tarp vieno įtakingiausių politikų ir buvusio ministro ir šiaip kokio užkampio klebono, nemanai?kai Steponavičius tarkuojamas dėl varganų kelių tūkstančių, kurie net nebuvo pervesti tiesiogiai jam į kišenę.
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Tas tai taip, bet labai sveika būtų jei bažnyčia ir pati pasidomėtų. Bet čia gi savas, kaip ūsuotų bebrų partijoje:Parašė r08n Rodyti pranešimąSkirtumas toks, kad yra pelno organizacijos ir ne pelno organizacijos.
Pilis ir Lexusus mato visi (dažniausia tie, kurie neturi jokių reikalų su bažnyčia ir apie viską sužino iš visokių komsomolkių rašliavų), tuo tarpu visokių paramos veiklų, varguolių maitinimo ir šelpimo, alkoholikų ir narkomanų reabilitacijos, vaikų iš asocialių šeimų globos (taip, šitą specialiai čia parašiau, jau galit pradėti žvengti), bendruomenių veiklos nemato niekas ir šūdasklaida apie tai (beveik) nerašo.
Gal yra skirtumas tarp vieno įtakingiausių politikų ir buvusio ministro ir šiaip kokio užkampio klebono, nemanai?
Kunigo Zenono Degučio turtai palangiškiams bado akis – kokie aitvarai juos sunešė?
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...nese-56-783372
p.s. nereikia būti naiviais.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Aha, tai servisus atmeskim, bet VŠĮ tada darom be mokesčių.Parašė r08n Rodyti pranešimąSkirtumas toks, kad yra pelno organizacijos ir ne pelno organizacijos.
Geniali logika
Kad žiniasklaida mėgsta labiau neigiamus dalykus parodyt ir nerašyt apie tigiamus tai visiems žinoma. Dalis žmonių natūros, pavyzdžiui jei žmogus lankosi viešbutyje ir viskas sklandu jis mažiau linkęs rašyti atsiliepimą nei kažkas blogai.Parašė r08n Rodyti pranešimąPilis ir Lexusus mato visi (dažniausia tie, kurie neturi jokių reikalų su bažnyčia ir apie viską sužino iš visokių komsomolkių rašliavų), tuo tarpu visokių paramos veiklų, varguolių maitinimo ir šelpimo, alkoholikų ir narkomanų reabilitacijos, vaikų iš asocialių šeimų globos (taip, šitą specialiai čia parašiau, jau galit pradėti žvengti), bendruomenių veiklos nemato niekas ir šūdasklaida apie tai (beveik) nerašo.
Tačiau ką tuo nori pasakyti - jei bažnyčia daro ir gerus darbus jie turi teisę vogti ir statytis pilis su lexusais? Kitaip nelabai suprasi tavo minčių sekos...
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Pagal naujausias TVF prognozes, 2022 m. Lietuva taps rytų ir vidurio Europos lydere pagal BVP PPP žmogui, $.
							
						
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Keista matyti šalia Italijos ir Naujosios ZelandijosParašė Eidvis Rodyti pranešimąPagal naujausias TVF prognozes, 2022 m. Lietuva taps rytų ir vidurio Europos lydere pagal BVP PPP žmogui, $.
Atvaizdas
 Atrodo, kaip pajuokavimas 
							
						Paskutinis taisė andyour; 2017.04.19, 12:42.
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Kodėl turėtų būti koks nors melas? Čia juk ne nominalus BVP.Parašė andyour Rodyti pranešimąKeista matyti šalia Italijos ir Naujosios Zelandijos
 Atrodo, kaip totalus melas arba pajuokavimas  
							
						
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Jeigu Suvalkų gyventojas gali už savo atlyginimą nupirkti daugiau pieno/dešros/pomidorų nei analogišką darbą dirbantis Marijampolės gyventojas, reiškia lenkas gyvena geriau ir atvirkščiai.Parašė andyour Rodyti pranešimąPPP vis tiek turi susirišti su gerove. Ar mes gerovę skaičiuojame skirtingais standartais?
Comment
 
							
						
Comment