Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sveikata, medicina, mityba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kiek ir kaip dažnai geri?

    Comment


      Pora puodelių žalios arbatos be cukraus, vieną kavos ir daug daug negazuoto, natūralaus vandens

      Žalios arbatos gerti reiktu su saiku, ir be to, labai svarbi ir jos kokybė.

      Žalios arbatos galima žala: įspėjimas
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        O kiek ir kaip dažnai geri?
        Vidutiniškai vienas puodelis per dieną, kaip Irma parašė, arbatom piknaudžiauti nereikia.
        Flickr

        Comment


          o kuo juoda bloga? Britai nuo amžių ją geria, bent jau man ji medžiagų apykaita pagerina, troškulį numalšina, ypac gerai ji apsinuodijus alkoholiu
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            Parašė Irma Rodyti pranešimą
            Pora puodelių žalios arbatos be cukraus, vieną kavos ir daug daug negazuoto, natūralaus vandens

            Žalios arbatos gerti reiktu su saiku, ir be to, labai svarbi ir jos kokybė.

            Žalios arbatos galima žala: įspėjimas
            daug daug vandens kartais per daug nesveika, išpalauna iš organizmo mineralus ir inkstamas nėra labau jau gerai. Gerk ne pagal litrus, o kada pajusi troškulį. Ir aišku ne stiklinėm iškart, o gurksneliais, pasimėgaujant...
            Paskutinis taisė enigma; 2012.01.11, 21:50.
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              Labai mėgstu arbatą, tiek juodą, tiek žalią, tiek ir visas kitokias. Šiaip į dieną išgeriu po 3-4 puodelius juodos arbatos, o kartais ir daugiau.

              Comment


                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                Labai mėgstu arbatą, tiek juodą, tiek žalią, tiek ir visas kitokias. Šiaip į dieną išgeriu po 3-4 puodelius juodos arbatos, o kartais ir daugiau.
                Kazkur skaiciau, kad per daug arbatos ypac juodos gali baigtis inkstu akmenimis
                .

                Comment


                  Parašė TH1 Rodyti pranešimą
                  Kazkur skaiciau, kad per daug arbatos ypac juodos gali baigtis inkstu akmenimis
                  Viskas kas per daug nesveika, bet aš savęs ir nelaikau visišku sveikuoliu.
                  Paskutinis taisė Čikupakas; 2012.01.11, 22:20.

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Vidutiniškai vienas puodelis per dieną, kaip Irma parašė, arbatom piknaudžiauti nereikia.
                    Aš būtent dėl to ir domiuosi, kaip su dideliu arbatos kiekiu, bet tik iš vieno arbatos maišelio? Juk yra skirtumas, ar gersi 5 puodelius iš 5 arbatos miašelių (tokiu atveju, jau gali imti rodytis pašaliniai efektai vien dėl kafeino), ar 5 puodelius iš vieno maišelio, t.y. realiai negausi smarkiai daugiau kafeino ir kitų medžiagų, nei iš vieno puodelio, o tik atskiesi visa tai didesniu kiekiu vandens.

                    Pastebėjau, kad net ~2L vandens vienas maišelis suteikia pakankamai gerai jaučiamą arbatos skonį ir spalvą. O stiprios arbatos apskritai nemėgstu.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Aš būtent dėl to ir domiuosi, kaip su dideliu arbatos kiekiu, bet tik iš vieno arbatos maišelio? Juk yra skirtumas, ar gersi 5 puodelius iš 5 arbatos miašelių (tokiu atveju, jau gali imti rodytis pašaliniai efektai vien dėl kafeino), ar 5 puodelius iš vieno maišelio, t.y. realiai negausi smarkiai daugiau kafeino ir kitų medžiagų, nei iš vieno puodelio, o tik atskiesi visa tai didesniu kiekiu vandens.

                      Pastebėjau, kad net ~2L vandens vienas maišelis suteikia pakankamai gerai jaučiamą arbatos skonį ir spalvą. O stiprios arbatos apskritai nemėgstu.
                      Būtent. Aš irgi tą pastebėjau, kad iš žalios arbatos pirma išsiplauna kofeinas, o kitos medžiagos lieka (Azijoje net, berods, priimta visada arbatą užpilti bent kelis kartus). Aišku, labai didelis skirtumas kokia ten arbata ir kokia jos kokybė...

                      Iš pigesnių "chinese gunpowder" nebloga, jokių šakelių ir skonį ilgai išlaiko. Dėl medžiagų apykaitos greičio tai kažin ar čia ne pačio kofeino poveikis. Bet aš čia tik spėju ir būtų įdomu išgirst forumo medikų nuomonę.
                      Paskutinis taisė index; 2012.01.11, 22:28.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Visokie šaltiniai gana išsamiai rašo, kaip tai veikia. Geriant reguliariai tam tikrą kiekį, galima tikėtis nežymaus apykaitos pagreitėjimo tiek dėl kafeino, tiek dėl kitų medžiagų poveikio.

                        Man tiesiog įdomu, ar verta, tarkim, paprastą mineralinį vandenį kasdieniniam vartojimui keisti nestipria žaliąja arbata t.y. iki 2L iš vieno arbatos maišelio.

                        Comment


                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                          Labai mėgstu arbatą, tiek juodą, tiek žalią, tiek ir visas kitokias. Šiaip į dieną išgeriu po 3-4 puodelius juodos arbatos, o kartais ir daugiau.
                          Kokią arbatą geri - plikomą ar maišeliuose? Aš deriu juodą "Королевское Сафари" užsipili kokio noriu stiprumo.. Geriau už kavą...
                          ______________
                          The Division Bell

                          Comment


                            Parašė enigma Rodyti pranešimą
                            Kokią arbatą geri - plikomą ar maišeliuose? Aš deriu juodą "Королевское Сафари" užsipili kokio noriu stiprumo.. Geriau už kavą...
                            Dažniausiai maišeliuose, bet neseniai pradėjau vis dažniau gerti plikomą - pigiau. "Dilmah" dažniausiai, kartais "lipton" arba "tetley". O kad sveikiau už kavą, tai faktas.

                            Comment


                              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                              Dažniausiai maišeliuose, bet neseniai pradėjau vis dažniau gerti plikomą - pigiau. "Dilmah" dažniausiai, kartais "lipton" arba "tetley". O kad sveikiau už kavą, tai faktas.
                              O kodėl manote, kad už kavą sveikiau ir kuo kava taip jau nesveika? Vienintelis dalykas, ką galiu įžiūrėti tai kofeinas (jo yra ir arbatoje), kuris kai kuriems jam jautriems žmonėms, smarkiai paveikia širdies darbą. O šiaip jau kavoje, kaip ir juodame šokolade taip pat daug antioksidantų ir kitų naudingų medžiagų.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                Dažniausiai maišeliuose, bet neseniai pradėjau vis dažniau gerti plikomą - pigiau. "Dilmah" dažniausiai, kartais "lipton" arba "tetley". O kad sveikiau už kavą, tai faktas.
                                Pamėgink rusiškos, plikomos, gardu ir sveika
                                ______________
                                The Division Bell

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  O kodėl manote, kad už kavą sveikiau ir kuo kava taip jau nesveika? Vienintelis dalykas, ką galiu įžiūrėti tai kofeinas (jo yra ir arbatoje), kuris kai kuriems jam jautriems žmonėms, smarkiai paveikia širdies darbą. O šiaip jau kavoje, kaip ir juodame šokolade taip pat daug antioksidantų ir kitų naudingų medžiagų.
                                  Tuom, kad yra kancerogeninių medžiagų(sukeliančių vėžį), taip pat sukelia gastritą. Na ir žinoma kofeinas, kurio dažniausiai būna žymiai daugiau, nei, kad arbatoje.
                                  p.s. į mane galima kreiptis ir antruoju asmeniu.
                                  Parašė enigma Rodyti pranešimą
                                  Pamėgink rusiškos, plikomos, gardu ir sveika
                                  Bandžiau kažkada - didelio skirtumo nepajaučiau.

                                  Comment


                                    Parašė rat
                                    Turiu įtarimą, kad žalią arbatą geriant nekrenta svoris. Ir jei geria žmonės arbatas užsikasdami pyragais, ar jei geria limonadą, ar saldainius kemša, tai irgi tada nekrenta svoris.

                                    Svorio metimui tai pu-erh neva tinka, bet man jinai kažkokio žuvies kvapo http://www.sveikatosstilius.lt/lt/arbata/pu-erh

                                    Aš stengiuosi stambių lapų arbatas rinktis, o ne maišelius. Tada kokio įmantraus puodelio reiktų, kad nemirktų arbatžolės per ilgai ir kad nereiktų krapštyt su šaukšteliu kaip kokiam lohui, ir kad brudo neliktų puoduke http://www.teavana.com/tea-products/...rfect-teamaker

                                    O šiaip manau Londone neturėtų būti problemų su arbatom.
                                    Užtenka turėti sietelį, į kurį prikrauni kiek nori ir palaikai iki penkių minučių, paskui belieka tik mėgautis... Ir cukraus pagal skonį. Arbata maišeliuose, anot kinų, pelės mirkymas už uodegos...
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Tuom, kad yra kancerogeninių medžiagų(sukeliančių vėžį), taip pat sukelia gastritą. Na ir žinoma kofeinas, kurio dažniausiai būna žymiai daugiau, nei, kad arbatoje.
                                      p.s. į mane galima kreiptis ir antruoju asmeniu.

                                      Bandžiau kažkada - didelio skirtumo nepajaučiau.
                                      Tai tu ne gurmanas
                                      ______________
                                      The Division Bell

                                      Comment


                                        Priklauso ir nuo arbatos rūšies.
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment


                                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                          Tuom, kad yra kancerogeninių medžiagų(sukeliančių vėžį), taip pat sukelia gastritą. Na ir žinoma kofeinas, kurio dažniausiai būna žymiai daugiau, nei, kad arbatoje.
                                          p.s. į mane galima kreiptis ir antruoju asmeniu.
                                          Kad aš skaičiau, kad atvirkščiai, kava turi antioksidantų, kurie saugo nuo vėžio. Dėl rūgštingumo tai teisingai, kavos negalima gerti ant tuščio skrandžio. Daugiau kažkokio nesveikumo joje nematau (Taip, aš labai mėgstu gerą espresso ).

                                          Daugyskaita kreipiausi dėl to, kad ne pirmas ir šioje temoje kalbi apie kavos "nesveikumą".
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X