Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sveikata, medicina, mityba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    nu kažkaip daugokai atrodo dešimt kilų per dvi savaites... o kažkokio nuovargio, galvos svaigimo neatsirado?

    Comment


      Po mokesčių inspektorių vizitų į privačias sveikatos priežiūros, veterinarijos ar odontologijos paslaugas teikiančias klinikas ir kabinetus deklaruojamos apyvartos išaugo iki 5 kartų. Mokesčių inspekcija perspėja – tai ne pabaiga, ir toliau bus tęsiamas projektas „Baltieji chalatai“, kurio metu tikrinamos privačios medicinos įmonės.
      http://verslas.delfi.lt/verslas/moke....d?id=61977489
      Kai kuriais klausimais Andriukaitis buvo teisus .

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        nu kažkaip daugokai atrodo dešimt kilų per dvi savaites... o kažkokio nuovargio, galvos svaigimo neatsirado?
        Ne, nieko panašaus. Atvirkščiai, atsirado daugiau energijos ir pagerėjo bendra savijauta. Tas net ir man šiek tiek keista. Nors gal visgi tokie dalykai bent iš dalies priklauso nuo individalaus organizmo specifikos.

        Comment


          Vyrai, o man pilva pucia. Cia gerai ar nelabai? Siaip jauciu energijos prieaugi, gal is to ir putinas? Ar tai normalu? Ypac prie pietu stalo arba gulint vonioje. Kartais ir darbe. Kas man?

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Ne, nieko panašaus. Atvirkščiai, atsirado daugiau energijos ir pagerėjo bendra savijauta. Tas net ir man šiek tiek keista. Nors gal visgi tokie dalykai bent iš dalies priklauso nuo individalaus organizmo specifikos.
            na išties keista, bet šiaip pasiskelbk už kokių kelių savaičių, kuria kryptim svoris juda

            Vyrai, o man pilva pucia. Cia gerai ar nelabai? Siaip jauciu energijos prieaugi, gal is to ir putinas? Ar tai normalu? Ypac prie pietu stalo arba gulint vonioje. Kartais ir darbe. Kas man?
            įtariu, kas tau, bet neetiška tai rašyti viešai

            Comment


              Mirtina man? Kiek man liko, Daktare?

              Comment


                priklauso tik nuo tavęs paties

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Vyrai, o man pilva pucia. Cia gerai ar nelabai? Siaip jauciu energijos prieaugi, gal is to ir putinas? Ar tai normalu? Ypac prie pietu stalo arba gulint vonioje. Kartais ir darbe. Kas man?
                  putinas gi, pats ir atsakei.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    daug daug vaikščiojimo (15-20km kasdien).
                    As irgi megstu taip kelionese, bet po 3-4 dienu jau nutrintos pedos bei pusles ant pirstu, tada likusias dienas tenka praktiskai nejudet uz lokacijos ribu. Reiktu spcialios avalynes turbut.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      As irgi megstu taip kelionese, bet po 3-4 dienu jau nutrintos pedos bei pusles ant pirstu, tada likusias dienas tenka praktiskai nejudet uz lokacijos ribu. Reiktu spcialios avalynes turbut.
                      Pėdų nutrynimas tikrai problema. Bet tam realiai pakanka vienos dienos nedidelės pertraukos, po kurios galima tęsti pasivaikščiojimus.

                      Comment


                        Jei kelionėse tenka daug vaikščioti, reikalinga atitinkama avalynė. Nes visa tai, kas pas mus parduodama parduotuvėse, skirta miesčionims, kurie per dieną nueina vos kelis km.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Jei kelionėse tenka daug vaikščioti, reikalinga atitinkama avalynė. Nes visa tai, kas pas mus parduodama parduotuvėse, skirta miesčionims, kurie per dieną nueina vos kelis km.
                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                          Comment


                            Ir ką tu tuo nori pasakyti?

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Ir ką tu tuo nori pasakyti?
                              Kad višta pereidama į kitą kelio pusę užmiršo išjungti lygintuvą.
                              Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                              Comment


                                Speciali 'heavy duty' avalynė, spėju, atinkamai ir kainuoja?

                                Visąlaik naudoju kokius paprastus (bet pakankamai padorius t.y. ~40-50Eur) ir lengvus sportinius batelius. Tokie gali atlaikyti apie porą savaičių rimtų pasivaikščiojimų.

                                Ir, aišku, labai daug lemia svoris. Lengvesniems žmonėms išvis nelabai svarbu, kokia ta avalynė, jei tik ji nėra visiškai bloga.

                                Comment


                                  Šiaip daug duoda nuolatinis krūvis tavo pėdoms. Jeigu nuolatos judi, sportuoji, aktyviai naudoji pėdas, padų oda dėl nuolatinio fizinio poveikio sustorės ir taps atsparesnė. Toks pats principas (tik rankų pirštų galiukams) galioja kai tik pradedi groti gitara. Seniau daug ir intensyviai bėgiodavau (dabar šiek tiek laiko trūksta), tai pačioje pradžioje pėdos buvo nutrintos ir t.t. Tačiau po kiek laiko jos tapo atsparios, o ilgos kelionės pėsčiomis su bet kokia avalyne didelės įtakos nebeturėjo.

                                  Dabar iš viso populiarėja bėgiojimas ir vaikščiojimas basomis. O vat pas juos atsparios pėdos
                                  Paskutinis taisė bebop; 2013.08.02, 13:03.
                                  Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                  Comment


                                    Na as vaikstau pakankamai daug, daug daugiau nei vidutinis zmogus, bet sakau, kelioneje jau trecia diena buna nemaloniai "ikaite"padai, o ketvirta jau ir pusles ant pirstu pradeda susidarinet. Kelioneje vaikstau kokiom 3 valandom per diena daugiau nei iprasta diena budamas namie. Ir nepadeda lengvas mano svoris, aisku realiai turbit padeda, nes jei buciau sunkus, butu dar blogiau.
                                    Speciali avalyne man nelabai patinka, nes dazniausiai ji atrodo baisokai. Aisku paieskojus galima turbut butu rasti ir normalaus dizaino, o ne "specialaus" specialios avalynes.
                                    Paskutinis taisė Gator; 2013.08.02, 13:56.

                                    Comment


                                      Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                      Šiaip daug duoda nuolatinis krūvis tavo pėdoms. Jeigu nuolatos judi, sportuoji, aktyviai naudoji pėdas, padų oda dėl nuolatinio fizinio poveikio sustorės ir taps atsparesnė. Toks pats principas (tik rankų pirštų galiukams) galioja kai tik pradedi groti gitara. Seniau daug ir intensyviai bėgiodavau (dabar šiek tiek laiko trūksta), tai pačioje pradžioje pėdos buvo nutrintos ir t.t. Tačiau po kiek laiko jos tapo atsparios, o ilgos kelionės pėsčiomis su bet kokia avalyne didelės įtakos nebeturėjo.

                                      Dabar iš viso populiarėja bėgiojimas ir vaikščiojimas basomis. O vat pas juos atsparios pėdos
                                      Stora oda ant padų dar nereiškia, kad gali ilgai vaikščioti. Stora oda gali pradėti skilinėti. Aišku, tai priklauso ir nuo odos sausumo, riebumo, grybelio ir pan.

                                      Comment


                                        Nereikia kažin kokios ypatingos avalynės, svarbiausia, kad padas būtų kuo lankstesnis ir minkštesnis. Tą reikalavimą gerai atitinka bėgimo bateliai, bet būna ir kasdienės avalynės minkštu padu. Nelabai suprantu, kodėl išvis gamintojai gamina batus su "mediniais" padais. Negi minkštas padas taip stipriai didina gamybos sąnaudas.

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          Na as vaikstau pakankamai daug, daug daugiau nei vidutinis zmogus, bet sakau, kelioneje jau trecia diena buna nemaloniai "ikaite"padai, o ketvirta jau ir pusles ant pirstu pradeda susidarinet. Kelioneje vaikstau kokiom 3 valandom per diena daugiau nei iprasta diena budamas namie. Ir nepadeda lengvas mano svoris, aisku realiai turbit padeda, nes jei buciau sunkus, butu dar blogiau.
                                          Speciali avalyne man nelabai patinka, nes dazniausiai ji atrodo baisokai. Aisku paieskojus galima turbut butu rasti ir normalaus dizaino, o ne "specialaus" specialios avalynes.
                                          Čia reikėtų žiūrėti taip. Jeigu tu nubėgi po dešimt kilometrų per dieną (tiek aš bėgiodavau), tai 15-20 km vaikščiojimo atostogų metų problemų nesudarys. O jeigu tu vaikštai kokius 3 kilometrais daugiau nei kiti žmonės, tai žymiai didesnė apkrova kelionėje tikrai sukels nepatogumų. Juk vis tiek pėdos nėra tam pasirengusios.
                                          Paskutinis taisė bebop; 2013.08.02, 14:29.
                                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X