Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Socialiniai tinklai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Tu tos programėlės esi identifikuotas kaip Europos pilietis, o ne kinas.
    Leidžiu per VPN Kinijoje. Guess what, irgi užpakaliai, tvirkinimai ir papai.
    Nu ten, aišku, Vinipuho video neleidžia kelt, bet tvirkinimų ir užpakalių tai ojojoj kiek.

    Comment


      Paaiškėjo, kad Kinijoje seksas yra. TSRS taip ir nesugebėjo pastatyti... Tokio komunizmo, kad būtų su papais ir pasturgaliais
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
        Paaiškėjo, kad Kinijoje seksas yra. TSRS taip ir nesugebėjo pastatyti... Tokio komunizmo, kad būtų su papais ir pasturgaliais
        Na biškiuką kitaip gal ten žiūrima į tuos dalykus (mažiau rodymo, daugiau darymo, jeigu taip visai supaprastinus), lygiai kaip ir kokiam Tailande, bet nu aiškinti, kad nėra ten vietiniai TikTokai užtvindyti užpakaliais ir papais, gali tik Joe Rogan ir Ben Shapiro sekėjai

        Comment


          Na tu pastoviai pasirenki "cherry pick" būdu sau nepatinamčius žmones ir iš to puti burbulą, nors buvo pasakyta, kad krūvos žinomų žmonių apie tai kalbėjo. Bet va pasirinkai du nepatinkančius lyg tai kažką keičia. Dar Tuckerį pamiršai pridėt:



          Dabar detaliau skaitinėju tai iki 14 m tai liečia, jiems nemeta tverkinimų, kuriuos meta iki 14 m vakariečiams:
          Paskutinis taisė Gator; 2023.12.25, 21:33.

          Comment


            Tucker Carlson. 60 minutes. Really?
            Anyway, kaip šitie video paaiškina faktą, kad vos tik įsiinstaliavęs kinietišką TikToką, ir tik atsidaręs appsą, pasijungęs per VPN į kinietišką serverį, esu apipilamas užpakalių tvirkinimo, papų ir panašių video turiniu? Negaliu sakyti, kad man tai nepatinka. Visai neblogų ten yra tų video.
            Paskutinis taisė John; 2023.12.25, 21:46.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Tucker Carlson. Really?
              Aš čia tau padedu, nes cherry pick būdu pasirinkinėjai apie tai kalbėjusius tau nepatinkančius žmones, tai sakau kad dar ir Tucker pamiršai pridėti.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                Aš čia tau padedu, nes cherry pick būdu pasirinkinėjai apie tai kalbėjusius tau nepatinkančius žmones, tai sakau kad dar ir Tucker pamiršai pridėti.
                Tai žinoma, ir dar kokių 100 nupušėlių ir debilų nepaminėjau.

                Comment


                  JAV Atstovų Rūmai nubalsavo už „TikTok“ uždraudimą, jei nepasikeis jos savininkai

                  Plačiau: https://www.vz.lt/inovacijos/2024/04...#ixzz8Y1rbKxZZ

                  Comment

                  Working...
                  X