Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Socialiniai tinklai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Vyriškumas yra ne pasislėpus tylėti, o kalbėti prieš visuomei kenkiančius dalykus, tokius kaip žodžio laisvės varžymas.
    tai ir kalbekit, o ne asarokit. Kitas dalykas ne visi jusu ir klausysis. Verkianciu vaiku klausytis sunku, kai normalaus sakinio sudeti nesugeba

    Comment


      Gerbiamieji, įdomi tema apie Tik-Tok'ą. Kadangi JAV kalbama apie šitos kiniškos propagandos mašinos blokavimą, nes, stebint tendencijas, GenZ praktiškai pavergta antiamerikietišku ir antisemitiniu naratyvu.

      Rutgerio unversitetas ir NCRI (Network Contagion Research Institute; Princetonas) atliko tyrimą dėl Tik Tok'e formuojamo turinio:

      A Tik-Tok-ing Timebomb: How TikTok’s Global Platform Anomalies Align with the Chinese Communist Party’s Geostrategic Objectives
      https://networkcontagion.us/reports/...ic-objectives/ (galite parsiųsti pdf)

      Vienu žodžiu, viskas, kas jautru CCP, filtruojama, viskas, kas naudinga CCP, paduodama didesniu mastu:

      Click image for larger version  Name:	bendra lentelė.jpg Views:	0 Size:	47,6 kB ID:	2099105 Click image for larger version  Name:	hamas.jpg Views:	0 Size:	53,4 kB ID:	2099104
      Click image for larger version  Name:	tibetas.jpg Views:	0 Size:	48,4 kB ID:	2099103 Click image for larger version  Name:	instargam-tiktok.jpg Views:	0 Size:	61,7 kB ID:	2099102
      Click image for larger version  Name:	UA.jpg Views:	0 Size:	49,2 kB ID:	2099101 Click image for larger version  Name:	uigurai.jpg Views:	0 Size:	51,2 kB ID:	2099100
      Click image for larger version  Name:	tianmenas.jpg Views:	0 Size:	78,6 kB ID:	2099099




      Taip pat The Wall Street Journal gera publikacija:

      What TikTok Is Showing America's Youth About the War in Gaza
      https://www.wsj.com/tech/tiktok-isra...s-war-a5dfa0ee

      Click image for larger version  Name:	WSJ1.jpg Views:	0 Size:	245,1 kB ID:	2099098 Click image for larger version  Name:	WSJ2.jpg Views:	0 Size:	286,0 kB ID:	2099097

      Šiaip būtų įdomu, koks tipiško lietuviškojo instagramo, X-witterio, tiktoko tipinis turinys.

      Comment


        Šita tiktoko funkcija n metų vieša paslaptis. Smagiausia, kad diskutuojant apie tai su amerikiečiais dominuoja nuomonė, kad kas čia blogo. Negi geriau, kad tik sava valdžia per FB varytų propagandą.

        Vakarų ir ypač JAV progresyvas visiškai įtikėję savo valstybių viršenybe. Iki tiek, kad užsienio įtaką mato tik kaip ginklą pažaboti savo pačių valdžios organus. Kažkoks iškreiptas kolonializmas kai net nesuvokia, kad kiti režimai gali jiems patiems kelti grėsmę.

        Comment


          Sakoma, kad ir tą visokį užpakalių tverkinimo turinį tiktokas stumia tik vakarams, ir bukima jaunimą, o savo jaunimui rodo kokybiškus dalykus.
          Bet nemačiau kažkokių įrodymų šiuo klausimu. Gal kas matėt?

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Sakoma, kad ir tą visokį užpakalių tverkinimo turinį tiktokas stumia tik vakarams, ir bukima jaunimą, o savo jaunimui rodo kokybiškus dalykus.
            Bet nemačiau kažkokių įrodymų šiuo klausimu. Gal kas matėt?
            Man tai rodo visokius tramvajus ir traukinius kažkodėl tais vietoj užpakalių tvirkinimo

            Comment


              Man socialiniai tinklai mėto katinėlius ir kelionių pasiūlymus, bet užpakalių nerodo. Įdomu kodėl? Esu labai pasipiktinęs tokiu ignoravimu! Kitiems rodo, o aš ką, ne žmonės?
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                Man tai rodo visokius tramvajus ir traukinius kažkodėl tais vietoj užpakalių tvirkinimo
                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                Man socialiniai tinklai mėto katinėlius ir kelionių pasiūlymus, bet užpakalių nerodo. Įdomu kodėl? Esu labai pasipiktinęs tokiu ignoravimu! Kitiems rodo, o aš ką, ne žmonės?
                Tai čia pagal tai ką žiūri.
                Aš kalbu apie tai, kad jei žiūrėsi šlamšto turinį tau pradės rodyt "tverkinimus", o Kinijoj nebus galimybęs jų matyt, nes tiesiog nerekomenduos savo populiacijai.

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą



                  Tai čia pagal tai ką žiūri.
                  Aš kalbu apie tai, kad jei žiūrėsi šlamšto turinį tau pradės rodyt "tverkinimus", o Kinijoj nebus galimybęs jų matyt, nes tiesiog nerekomenduos savo populiacijai.
                  O tai kodėl tau rodo tvirkinimus, o man nerodo? Ar gali būti, kad dėl to, jog pats apie tai labai daug šneki, rašai ir domiesi ir dėl to algoritmas tau prisiunčia atitinkamo turinio?

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    O tai kodėl tau rodo tvirkinimus, o man nerodo?
                    Man nerodo ir aš išvis neturiu komunistų toko paskyros, nebe vaikas jau esu.
                    Aš rašiau ne apie save, o apie ką rodo vakarų jaunimui vs Kinijos jaunimui. Skaitymo sugebėjinus naudok, nes parašyta buvo aiškiai ir ne dviprasmiškai, kad susipainiotum taip.

                    Parašė John
                    Ar gali būti, kad dėl to, jog pats apie tai labai daug šneki, rašai ir domiesi ir dėl to algoritmas tau prisiunčia atitinkamo turinio?
                    Ir antrą kartą skaityno subebėjinus išjungęs?
                    Literaliai pacitavai mano pranešimą kur aš lygiai tą patį jau pasakiau:
                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Tai čia pagal tai ką žiūri.
                    bet parašei taip lyg tu man tai dabar paaiškinai nesusipratėliui
                    Paskutinis taisė Gator; 2023.12.25, 15:57.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      Man nerodo ir aš išvis neturiu komunistų toko paskyros, nebe vaikas jau esu.
                      Aš rašiau ne apie save, o apie ką rodo vakarų jaunimui vs Kinijos jaunimui. Skaitymo sugebėjinus naudok, nes parašyta buvo aiškiai ir ne dviprasmiškai, kad susipainiotum taip.
                      O tai bb tu žinai, ką rodo Vakarų ar, juo labiau, Kinijos jaunimui, jei nei pats naudoji, nei ką nors konkretaus apie tai žinai? Tiesiog ištraukęs iš šiknos rašinėji čia kaip faktą?

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą

                        O tai bb tu žinai, ką rodo Vakarų ar, juo labiau, Kinijos jaunimui, jei nei pats naudoji, nei ką nors konkretaus apie tai žinai? Tiesiog ištraukęs iš šiknos rašinėji čia kaip faktą?
                        Parašiau, kad sakoma, kad taip yra.
                        Jau vien šitas žodis suponuoja kad nepateikiu to kaip fakto.
                        Tai reiškia, kad girdėjau kitus žmones kalbant ir skaičiau straipsniuose rašant.

                        Jei aš sakysiu - sakoma, kad Floridoje yra aligatorių tai pagal tavo logiką galiu žinoti apie tai tik ten pabuvęs ir juos pamatęs?

                        Arba jei sakysiu - sakoma, kad naktiniuose klubuose yra natkotikus vartojančių asmenų, tai pagal tavo logiką reiškia, kad aš pats savo akimis tą mačiau, o jei nemačiau tai negaliu sakyti kad tail sakoma?

                        Nesupranti žodžio "sakoma" prasmės?
                        "Sakoma" tai nelygu "aš mačiau", nelygu faktui.
                        Paskutinis taisė Gator; 2023.12.25, 16:07.

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                          Parašiau, kad sakoma, kad taip yra.
                          Jau vien šitas žodis suponuoja kad nepateikiu to kaip fakto.
                          Tai reiškia, kad girdėjau kitus žmones kalbant ir skaičiau straipsniuose rašant.

                          Jei aš sakysiu - sakoma, kad Floridoje yra aligatorių tai pagal tavo logiką galiu žinoti apie tai tik ten pabuvęs ir juos pamatęs?

                          Arba jei sakysiu - sakoma, kad naktiniuose klubuose yra natkotikus vartojančių asmenų, tai pagal tavo logiką reiškia, kad aš pats savo akimis tą mačiau, o jei nemačiau tai negaliu sakyti kad tail sakoma?

                          Nesupranti žodžio "sakoma" prasmės?
                          "Sakoma" tai nelygu "aš mačiau", nelygu faktui.
                          Kieno sakoma? Kur? Sakoma kad žemė plokščia irgi. Matyt reiktų biškį konkrečiau rašyti, o ne abstrakčius, ir nežinia iš kur ištrauktus, "sakoma".

                          Comment


                            Kinijoje galimai yra taip, kad partija šiek tiek cenzūruoja internetus, ir visokių pasturgalių nerodo. Na, panašiai kaip TSRS sekso nebuvo. O Vakaruose kadangi seksas yra, tai ir apribojimų tokių nėra kam uždėti. ES cenzūruotų pasturgalio kratymus internete? Nemanau (nors būtų gal ir neblogai). Jei sugalvotų cenzūruoti, tai jų neliktų.

                            Čia matyt ne pats Tiktokas tikslingai rodo skirtingą turinį, bet tiesiog kai kur užpakalinę turinio dalį blokuoja dėl įstatymų (nors gal pats Tiktokas rodytų ir ten, jei ne ribojimai).
                            Paskutinis taisė Tomizmas; 2023.12.25, 16:22.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Kieno sakoma? Kur? Sakoma kad žemė plokščia irgi. Matyt reiktų biškį konkrečiau rašyti, o ne abstrakčius, ir nežinia iš kur ištrauktus, "sakoma".
                              Kuriuos iš milijonų taip sakančių žmonių tau cituot? Nuo mikro influencerių iki šimtus milijonų peržiūrų turinčio Joe Rogan.

                              Vesk į google tiktok content different in china ar kažką tokio ir rinkis kieno sakoma.

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                Kinijoje galimai yra taip, kad partija šiek tiek cenzūruoja internetus, ir visokių pasturgalių nerodo. Na, panašiai kaip TSRS sekso nebuvo. O Vakaruose kadangi seksas yra, tai ir apribojimų tokių nėra kam uždėti. ES cenzūruotų pasturgalio kratymus internete? Nemanau (nors būtų gal ir neblogai). Jei sugalvotų cenzūruoti, tai jų neliktų.

                                Čia matyt ne pats Tiktokas tikslingai rodo skirtingą turinį, bet tiesiog kai kur užpakalinę turinio dalį blokuoja dėl įstatymų (nors gal pats Tiktokas rodytų ir ten, jei ne ribojimai).
                                Nu iš kur ateina tokie durni išsigalvojimai, kad ten užpakalių (ar panašių) dalykų nerodo? Tai aišku, kad rodo, nes užpakalių tvirkinimai, subinės, papai ir panašūs dalykai yra tai, kas draivina tokio pobūdžio appsus. Kitaip niekada nebuvo ir nebus.

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                  Kinijoje galimai yra taip, kad partija šiek tiek cenzūruoja internetus, ir visokių pasturgalių nerodo. Na, panašiai kaip TSRS sekso nebuvo. O Vakaruose kadangi seksas yra, tai ir apribojimų tokių nėra kam uždėti. ES cenzūruotų pasturgalio kratymus internete? Nemanau (nors būtų gal ir neblogai). Jei sugalvotų cenzūruoti, tai jų neliktų.

                                  Čia matyt ne pats Tiktokas tikslingai rodo skirtingą turinį, bet tiesiog kai kur užpakalinę turinio dalį blokuoja dėl įstatymų (nors gal pats Tiktokas rodytų ir ten, jei ne ribojimai).
                                  Cenzūra Kinijoj viena dalis.
                                  Kita dalis kaip aktyviai tu nori stumti šlamšto turinį vakarams.
                                  Gali prisukti kranelį, kad "tverkinimus" rodytų tik tiem kas tiesiogiai jų ieško, gali atskukti kranelį, kad juos rodytų tiems, kas ieško kokių nors tik labai menkai susijusių raktažodžių.
                                  Na pvz pagal raktažodį dance gali jau stumti tverkinimą, o gali stumti klasikinius šokius ar bet ką per vidurį.

                                  Lygiai kaip su tais aprašytais hamas, gali atsukt ar prisukt pro hamas ar pro izraelis turinį kaip tau palankiau.
                                  Gali hamas rodyt tik tiems kas įveda hamas, o gali hamas rekomenduot ir tiems kas net neieškotų to.

                                  Čia yra rimtas įrankis indoktrinavimui, propagandai, bukinimui, anti patriotunių idėjų skleidimui priešo valstybėje ir tt.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Nu iš kur ateina tokie durni išsigalvojimai, kad ten užpakalių (ar panašių) dalykų nerodo? Tai aišku, kad rodo, nes užpakalių tvirkinimai, subinės, papai ir panašūs dalykai yra tai, kas draivina tokio pobūdžio appsus. Kitaip niekada nebuvo ir nebus.
                                    Ateina iš ten pat kur čia buvo įmestas info grafikas apie tai kaip skirtingai kraneliai atsukti vieniems ar kitiems raktažodžiams lyginant Ig su tiktok.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                      Kuriuos iš milijonų taip sakančių žmonių tau cituot? Nuo mikro influencerių iki šimtus milijonų peržiūrų turinčio Joe Rogan.

                                      Vesk į google tiktok content different in china ar kažką tokio ir rinkis kieno sakoma.
                                      Aš tai padariau paprasčiau. Tiesiog parsisiunčiau Douyin, net neįsiloginęs pasileidau, ir pasižiūrėjau ką ten rodo (spoiler: užpakalių tvirkinimus ir papus) . Tai ką ten sako Joe Rogan, Ben Shapiro ar Mindaugas Murza, yra kaip ir visiškai po**ui.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą

                                        Aš tai padariau paprasčiau. Tiesiog parsisiunčiau Douyin, net neįsiloginęs pasileidau, ir pasižiūrėjau ką ten rodo (spoiler: užpakalių tvirkinimus ir papus) . Tai ką ten sako Joe Rogan, Ben Shapiro ar Mindaugas Murza, yra kaip ir visiškai po**ui.
                                        Tu tos programėlės esi identifikuotas kaip Europos pilietis, o ne kinas.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Nu iš kur ateina tokie durni išsigalvojimai, kad ten užpakalių (ar panašių) dalykų nerodo? Tai aišku, kad rodo, nes užpakalių tvirkinimai, subinės, papai ir panašūs dalykai yra tai, kas draivina tokio pobūdžio appsus. Kitaip niekada nebuvo ir nebus.
                                          Na va, reiškia rodo. Aš labiau linkęs pasitikėti Kinijoje ne kartą buvusio žmogaus info, nei interneto pletkais.

                                          Gator galima būti ramiems - Kinijos jaunimą Tiktokai twerkina ne ką mažiau! Rytojus bus šviesus, visi kratysim bulkas nuo Atlanto iki Pacifiko
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X