Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Galys Rodyti pranešimą

    Turbūt beprasmiška šnekėti su kuo santykiai pagerėjo, o su kuo pablogėjo, kai forume nesilanko niekas iš prezidentūros. Ką galima spręsti iš spaudos tai santykiai pagerėjo su Vokietija ir Ukraina. Kas dėl Lenkijos tai neaišku dėl kurios pusės tie santykiai pablogėjo, nes su Rusija santykiai irgi pablogėjo, bet ar dėl to irgi kalta Grybauskaitė?
    Pagerėjo:
    Lenkija - dėl šiek tiek pasikeitusio požiūrio į Vilniaus kraštą
    Ukraina - euromaidanas ir aftermath

    Pablogėjo:
    Rusija - dėl Krymo.

    Apie kitas šalis neturiu ką pasakyti, turbūt nepasikeitė. Grybauskaitė kaip suprantu prisidėjo su santykių su Vokietija gerinimo, nes Merkel.

    Comment


      Parašė digital Rodyti pranešimą
      Su Lenkija pablogėjo??? Iš kokio medžio iškritote? Juk būtent dabar nutiesta elektros linija ir bus tiesiama kita ir t.t.
      2010 m. V.Sikorskis santykius su Lietuva laikė blogiausiais iš ES šalių...

      Comment


        Apie tai ir kalba, kad po to pagerėjo.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Kiek buvo valstybės vadovų vizitų Adamkaus ir DG kadencijų metu?
          Kas Lietuvos ekonomikai (ir Lietuvos gyventojų gyvenimo kokybei) yra geriau?
          a) 5 vizitai ir X užsienio investicijų.
          b) 1 viztas ir 10X investicijų.
          Visi puikiai supranta kad atsakymas b yra teisingas.

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            Lietuva visus stiprius europinius ir ypač transatlantinius ryšius sukūrė prie Adamkaus. Prie Grybauskaitės su jokiomis šalimis santykiai nepagerino, o su pačia svarbiausia kaimyne Lenkija dar ir pablogėjo.
            Net sunku palyginti kiek daug padidėjo Lietuvos politinis svoris Europoje ir pasaulyje Grybauskaitės dėka.
            Paskutinis taisė liutass; 2019.02.14, 19:09.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

              Net sunku palyginti kiek daug padidėjo Lietuvos politinis svoris Europoje ir pasaulyje Grybauskaitės dėka.
              Nuliu

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą

                Nuliu
                Na jo, prie prieš tai buvusios įtakos reikia pridėti dar vieną nulį.
                If a lion could speak, we could not understand him.

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                  2010 m. V.Sikorskis santykius su Lietuva laikė blogiausiais iš ES šalių...
                  O Adamkaus laikais visi prisimenam gerus Lietuvos santykius su Lenkijos ir JAV prezidentais, tuo tarpu apie Grybauskaitę kalbant su jokia šalim negalėtume įvardinti tokių santykių.
                  Flickr

                  Comment


                    tuo tarpu apie Grybauskaitę kalbant su jokia šalim negalėtume įvardinti tokių santykių
                    Tai išplaukia ir iš jos asmeninių savybių – nepanaši į malonią, komunikabilią ir gebančią laisvai, neformaliai bendrauti.

                    Prezidentės stilių ir mąstymą geriausiai parodo šitas atvejis su Latvijos žurnalistu:
                    https://www.youtube.com/watch?v=Y3Xj2_kfk6c

                    Taip pat šį tą pasako ir apie Lietuvos žiniasklaidą.

                    Comment


                      Jo, tas su latviais buvo žiaurus fail. Deja, ne vienintelis iš DG.

                      Comment


                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                        Kas Lietuvos ekonomikai (ir Lietuvos gyventojų gyvenimo kokybei) yra geriau?
                        a) 5 vizitai ir X užsienio investicijų.
                        b) 1 viztas ir 10X investicijų.
                        Visi puikiai supranta kad atsakymas b yra teisingas.
                        Taigi, Aleksio, pats ne kartą sakei kad užsienio investicijų Lietuvai nereikia iš vis. Dabar kažkaip sau prieštarauji.

                        Comment


                          https://www.vz.lt/verslo-aplinka/201...u-uzuolaideliu
                          Šiemet įvyksiančiuose savivaldos, prezidento ir europarlamentarų rinkimuose laukia kelios techninės naujovės – permatomos, bet matinės balsadėžės ir užuolaidėlių panaikinimas balsavimo kabinose.
                          Man keistas VRK pasišventimas kovoje su rinkiminiu biuletenių fotografavimu. Šiandien per Žinių Radiją Matijošaitytė dėstė kaip svarbu užtikrinti kad biuleteniai nebūtų fotografuojami. Man tai čia biški bulšitas. Kodėl aš negaliu sau nusifotografuoti savo rinkimų biuletenio?

                          63 straipsnis. Balsavimo tvarka

                          1. Gavęs rinkimų biuletenius, rinkėjas eina į balsavimo kabiną ir joje biuletenius užpildo. Rinkimų kabinoje draudžiama fotografuoti biuletenių užpildymą.
                          Aš suprantu, kad yra toks įstatymas, bet man klausimas, kodėl jis yra būtent toks? Kokiu pagrindu valstybė man taiko tokį draudimą?

                          Konstitucija tiesiog užtikrina GALIMYBĘ balsuoti slaptai, bet ne PRIEVOLĘ. T.y. valstybė privalo man suteikti sąlygas balsuoti slaptai, bet neturi teisės manęs bausti už nesinaudojimą ta galimybe. Nors gal reikia parašyti į KT ir paklausti jų nuomonės tuo klausimu.

                          Respublikos Prezidentą renka Lietuvos Respublikos piliečiai penkeriems metams, remdamiesi visuotine, lygia ir tiesiogine rinkimų teise, slaptu balsavimu
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                            https://www.vz.lt/verslo-aplinka/201...u-uzuolaideliu


                            Man keistas VRK pasišventimas kovoje su rinkiminiu biuletenių fotografavimu. Šiandien per Žinių Radiją Matijošaitytė dėstė kaip svarbu užtikrinti kad biuleteniai nebūtų fotografuojami. Man tai čia biški bulšitas. Kodėl aš negaliu sau nusifotografuoti savo rinkimų biuletenio?



                            Aš suprantu, kad yra toks įstatymas, bet man klausimas, kodėl jis yra būtent toks? Kokiu pagrindu valstybė man taiko tokį draudimą?

                            Konstitucija tiesiog užtikrina GALIMYBĘ balsuoti slaptai, bet ne PRIEVOLĘ. T.y. valstybė privalo man suteikti sąlygas balsuoti slaptai, bet neturi teisės manęs bausti už nesinaudojimą ta galimybe. Nors gal reikia parašyti į KT ir paklausti jų nuomonės tuo klausimu.
                            Man irgi neaišku, bet net šitame forume, kur tikrai daug ką galima sau leisti sakyti ir postinti, mano postas su biuletenio nuotrauka buvo skubiai ištrintas.
                            Įdomu, ar įstatymai tik draudžia ar dar ir kokią atsakomybę numato.
                            Flickr

                            Comment


                              Na pračekinkim

                              Click image for larger version

Name:	1c4m7iz9gmisi.jpg
Views:	44
Size:	267,6 kB
ID:	1701720
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                https://www.vz.lt/verslo-aplinka/201...u-uzuolaideliu


                                Man keistas VRK pasišventimas kovoje su rinkiminiu biuletenių fotografavimu. Šiandien per Žinių Radiją Matijošaitytė dėstė kaip svarbu užtikrinti kad biuleteniai nebūtų fotografuojami. Man tai čia biški bulšitas. Kodėl aš negaliu sau nusifotografuoti savo rinkimų biuletenio?



                                Aš suprantu, kad yra toks įstatymas, bet man klausimas, kodėl jis yra būtent toks? Kokiu pagrindu valstybė man taiko tokį draudimą?

                                Konstitucija tiesiog užtikrina GALIMYBĘ balsuoti slaptai, bet ne PRIEVOLĘ. T.y. valstybė privalo man suteikti sąlygas balsuoti slaptai, bet neturi teisės manęs bausti už nesinaudojimą ta galimybe. Nors gal reikia parašyti į KT ir paklausti jų nuomonės tuo klausimu.
                                Neleidzia siekiant mazinti balsu pirkima. Kad bebutu taip jog uz nuotrauka su teisingu balsu keicia i $, bonke, sklbimo miltelius ir pan.

                                Comment


                                  Parašė jpou Rodyti pranešimą

                                  Neleidzia siekiant mazinti balsu pirkima. Kad bebutu taip jog uz nuotrauka su teisingu balsu keicia i $, bonke, sklbimo miltelius ir pan.
                                  Tai aš suprantu intencijas.
                                  Kitą vertus, balso parduoti lyg ir nedraudžia, t.y. teisinė atsakomybė už tai nenumatyta, tik už pirkimą.

                                  Na, reikia laukti Konstitucinio Teismo atsakymo, gal jiems Konstitucijos dvasia kitaip aiškina negu man atrodo.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Konstitucija garantuoja slaptą balsavimą, o nufotografavus jis jau tampa nebe slaptas.

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                      Na, reikia laukti Konstitucinio Teismo atsakymo
                                      Užklausėte? Pasidalinkite atsakymu, man aktualu, nes jei negausiu bambalio ar proškų, teks už Širdžių Prezidentą iš Tytuvėnų balsuoti.

                                      Comment


                                        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                        Konstitucija garantuoja slaptą balsavimą, o nufotografavus jis jau tampa nebe slaptas.
                                        O jei nufotografavau, bet niekam nerodau?
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          O jei nufotografavau, bet niekam nerodau?
                                          Tada jau egoizmas.
                                          Man tai labiau užkliūva bukas įstatymo raidės laikymasis, kai neleidžiama į balsavimo kabiną šeimos nariams užeiti kartu. Esant eilei balsavimas vyktų sparčiau. Galima pamanyti, kad šeimos nariai slepia vienas nuo kito, už ką balsuoja, ir kartu užėjus į kabiną būtų pažeistos konstitucinės teisės .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X