Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Ne visai į temą... bet... o ką aš sakiau...
    M.A.Pavilionienė siūlo grąžinti į mokyklas logiką ir retoriką

    Pažiūrėjau, kad antra retorikos reikšmė - tuščia gražbylystė. Oi kad tik ją paskirtų, kad tik ją paskirtų
    Tai visgi, kas cia negerai?

    Comment


      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      Tai visgi, kas cia negerai?
      Tiesą sakant man kilo toks pats klausimas. Paskaičius Delfio komentarus išvis bloga darosi...

      Comment


        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
        Tai visgi, kas cia negerai?
        Ar tu mažai žinai apie Pavilionienės "požiūrį" į viską ?Ne už ką nenorėčiau, kad ji būtų ministrė ar iš viso Seime sedėtų .

        Comment


          "" Ka manote apie spaudoje taip daznai minima "valstybininku klana"? O gal bijote atsakyti? Jei taip - tai sakykite, kad jo nera.

          Aš jo nebijau ir galiu atsakyti - taip, toks klanas egzistuoja. Jie niekada nedalyvauja rinkimuose, bet visada laimi. Tačiau klanas nėra kažkokia aiški struktūra ir dažnai vienijama tik to laiko interesų. Pacituosiu vieno valstybininko išsakytas mintis privačiame pokalbyje: "Jeigu politikai yra nevykėliai ir patys nesistengia turėti politinę galią savo rankose, tai natūralu, kad kažkas vis tiek ją paims. Valstybė negali būti nevaldoma. Todėl tą padarome mes, nes žinome, ką su valdžios galia daryti.". Sunku nesutikti su šiuo teiginiu, nes piliečių rinkta valdžia dažniausiai nesuvokia savo misijos. Kita vertus, nuo šito klano esu ir pats nemažai nukentėjęs, bet tai vertinu kaip pripažinimą.
          Iš interviu su A.Zuoku ""

          Aš neturiu žodžių.
          Paskutinis taisė Tomasl; 2008.04.11, 20:35.

          Comment


            Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
            Ar tu mažai žinai apie Pavilionienės "požiūrį" į viską ?Ne už ką nenorėčiau, kad ji būtų ministrė ar iš viso Seime sedėtų .
            Na, tikriausiai per mazai zinau Ir koks gi jos tas poziuris i viska? O sitame straipsnyje jos issakytos mintys ir poziuris tiesa sakant sutapo su manuoju.

            Parašė Darius_ Rodyti pranešimą
            Tiesą sakant man kilo toks pats klausimas. Paskaičius Delfio komentarus išvis bloga darosi...
            Delfi komentatoriu intelekto lygis jau manau visiems nepaslaptis Kiekviena karta kai as nusprendziu visgi paskaitinet "Ka Lietuva galvoja", tai issigastu negi tiek debilu ant sito krasto. Na, bet as visgi tikiuosi, kad jie neatspingi visos Lietuvos ir kad dauguma protaujanciu asmenybiu neturi laiko rasineti ten komentarus, arba juos raso kituose vietose (tokiuose kaip si).
            Paskutinis taisė Eidvis; 2008.04.11, 22:10.

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
              Na, tikriausiai per mazai zinau Ir koks gi jos tas poziuris i viska? O sitame straipsnyje jos issakytos mintys ir poziuris tiesa sakant sutapo su manuoju.
              Delfi komentatoriu intelekto lygis jau manau visiems nepaslaptis Kiekviena karta kai as nusprendziu visgi paskaitinet "Ka Lietuva galvoja", tai issigastu negi tiek debilu ant sito krasto. Na, bet as visgi tikiuosi, kad jie neatspingi visos Lietuvos ir kad dauguma protaujanciu asmenybiu neturi laiko rasineti ten komentarus, arba juos raso kituose vietose (tokiuose kaip si).
              Man absoliučiai nepriimtinas jos "požiūris" į normalią šeimą ir religiją.Nenoriu, kad ji savo "požiūrį" skiepytų jaunajai kartai .

              Comment


                Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
                Man absoliučiai nepriimtinas jos "požiūris" į normalią šeimą ir religiją.Nenoriu, kad ji savo "požiūrį" skiepytų jaunajai kartai .
                O gal tada galiu paklausti koks tavo poziuriu yra jos paziuris i normalia seima? Jeigu tu bandysi sakyti, kad ji neigiamai ziuri i seimas, tai prasau nurodyti saltini

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  O gal tada galiu paklausti koks tavo poziuriu yra jos paziuris i normalia seima? Jeigu tu bandysi sakyti, kad ji neigiamai ziuri i seimas, tai prasau nurodyti saltini
                  Eidvi, ar tikrai nieko nežinai apie Pavilionienę ?O gal tik nori pabrėžti, kad jai pritari ir nematai nieko blogo jos svaičiojimuose ?

                  A.M.Pavilionienė. Vaikų pasmerkimas nežinojimui
                  http://www.delfi.lt/news/ringas/poli...hp?id=15347916
                  M. A. Pavilionienė: Šeimos klanas lietuviškai
                  http://www.balsas.lt/naujiena/148712
                  Marija Aušrinė Pavilionienė: Kam priklauso moters kūnas?
                  http://www.balsas.lt/naujiena/128314
                  Seimo narė kaltina Bažnyčią nepagarba žmogaus teisėms
                  www.lrytas.lt
                  Man šitokia propoganda yra nepriimtina .Nenoriu, kad ji būtų ministre.

                  Comment


                    Ir visgi niekur nepastebejau jos kazkokio neigiamo poziurio i normalia seima. Ir zinoma jai pritariu visais jos issakytais klausimais. Jinai yra bene vienintele politike, kuri nebijo didziosios Lietuviu tautos sovietinio mastymo runkeliu mases, kurie visgi irgi yra rinkejai. Pasiskaityk tu delfi komentarus ir pagalvok koks turi buti politikas, kad itikti daugumai Lietuvos zmoniu. Galima sakyti, kad tai yra tradicinis lietuviskas mastymas, vertybes blah blah. Bet as jau geriau remsiuos issivysciusio, pazangaus ir civilizuoto pasaulio mastymu ir didziuosiuos ja, kad nebijo buti civilizuota.

                    Comment


                      Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
                      Man šitokia propoganda yra nepriimtina najaune: .Nenoriu, kad ji būtų ministre.
                      Žinant tavo pasisakymus religijos temoje, galima būtent tavo komentarus pavadinti savotiška propoganda



                      Ne itin meniška, bet esmė pasakyta


                      Pritariu jos pozicijai, tikiuosi, kad jos numatoma švietimo dalis bus paremta faktais ir bus pažintinio, toleranciją skatinančio pobūdžio.

                      Dalia Grybauskaitė į prezidentes, A. Pavilionienė į ministres. Moterys sutvarkys vyrų jovalą
                      Paskutinis taisė ; 2008.04.13, 13:16.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Nemegau Pavilionienes kaip ir amzinatilsio Pavilionio. Visgi mano akyse ji visiskai reabilitavosi ir isties malonu matyti politiku su tokiu drasiu ir siuolaikisku poziuriu i kai kuriuos dalykus. Didziusia klaida, kuria ji padare savo karjeroje - susidejimas su liberaldemokratu sutve, kas uzdejo nemaza deme ant jos kaip patikimos ir rinkeju interesus atstovaujancios politikes vardo. Nors, kaip kazkas (nebepamenu, kas... gal Landsbergis, o gal Donskis?) paminejo, kad amzinatilsis Pavilionis is esmes buvo apgautas ir iviliotas i libdemu pinkles, nors veliau tai suprato.

                        O jeigu sita moteriske isties laikysis savo pozicijos tais klausimais (sprendziant is jos ryzto ir kietos kalbos), as visom keturiom uz ja, kaip svietimo ministre! Tokiu politiku Lietuvai dabar labai reikia, kai valstybe vis dar kupina netolerancijos, atsilikusio poziurio ir religiniu dogmu, kuriuos reiktu rauti velniop.
                        Paskutinis taisė John; 2008.04.13, 13:17.

                        Comment


                          Parašė Rodyti pranešimą
                          Žinant tavo pasisakymus religijos temoje, galima būtent tavo komentarus pavadinti savotiška propoganda

                          Ne itin meniška, bet esmė pasakyta

                          Pritariu jos pozicijai, tikiuosi, kad jos numatoma švietimo dalis bus paremta faktais ir bus pažintinio, toleranciją skatinančio pobūdžio.

                          Dalia Grybauskaitė į prezidentes, A. Pavilionienė į ministres. Moterys sutvarkys vyrų jovalą
                          Aš nesu prieš homoseksualus, nes taip liepia Bažnyčia .Aš tiesiog esu už normalumą visomis prasmėmis ir tiek .O, kad Bažnyčia, daugelio žmonių autoritetas yra prieš tas tavo "mažumas", laikau sveikintinu dalyku - Bažnyčia privalo kovoti už savo idelus ir neleisti plisti naujoms gresmėms - GMO, abortams, eutonazijai, kamieninėms ląstelėms ir pan.Bet aš taip manu, ne todėl, kad kažkas kažkur pasakė, o todėl, kad šiaip taip manau .
                          P.S.Jonai, nenusibodo stumt ant mūsų šalies ?

                          Comment


                            Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
                            Aš tiesiog esu už normalumą visomis prasmėmis ir tiek .
                            Kas tame juokingo?

                            Aš sutinku, kad nereikia reklamuoti, bet manau, kad reikia šviesti, informuoti bei skatinti toleruoti

                            O, kad Bažnyčia, daugelio žmonių autoritetas yra prieš tas tavo "mažumas", laikau sveikintinu dalyku <...>
                            Bažnyčia yra autoritetas tik gana siaurai žmonių grupei Kurių pažiūrų plotis kartais panašus į pačios grupės „plotį“.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              Parašė Rodyti pranešimą
                              Kas tame juokingo?

                              Aš sutinku, kad nereikia reklamuoti, bet manau, kad reikia šviesti, informuoti bei skatinti toleruoti


                              Bažnyčia yra autoritetas tik gana siaurai žmonių grupei Kurių pažiūrų plotis kartais panašus į pačios grupės „plotį“.
                              Patikėk, Bažnyčia yra autoritetas daugeliui išsilavinusių žmonių.O ne "runkeliams", kaip tu leidi suprast .Aš tikrai esu už normalumą ir čia nieko juokingo.Ką laikai "švietimu" ?Manau, kad reikia ne "toleranciją" diegti, o pilietiškumą ugdyti.Neleisti visuomenei degraduoti ir pavirsti abejingųjų banda.

                              Comment


                                Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
                                Patikėk, Bažnyčia yra autoritetas daugeliui išsilavinusių žmonių.O ne "runkeliams", kaip tu leidi suprast .
                                Tikrai taip nemanau, tiesiog kartais tikintys pernelyg daug aspektų į religiją suveda.

                                Bet nesiplėskim čia apie tai, religijai yra atskira tema.

                                Aš tikrai esu už normalumą ir čia nieko juokingo.Ką laikai "švietimu" ?Manau, kad reikia ne "toleranciją" diegti, o pilietiškumą ugdyti.Neleisti visuomenei degraduoti ir pavirsti abejingųjų banda.
                                Švietimu laikau informavimą neiškraipant faktų apie tam tikrus, šiuo atveju, visuomeninius reiškinius. Aš nesu už tų reiškinių populiarinimą, skatinimą, šiuo atžvilgiu, būčiau prieš. Tačiau neabejoju, kad to daroma ir nebus.

                                O tolerancijos sklaida gali vykti paraleliai pilietiškumo ugdymui. Neapsiribokim viena sritimi, pilietis turi būti visapusiškai pažangus ir išprusęs.
                                Paskutinis taisė ; 2008.04.13, 13:41.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Parašė Rodyti pranešimą
                                  Tikrai taip nemanau, tiesiog kartais tikintys pernelyg daug aspektų į religiją suveda.

                                  Švietimu laikau informavimą neiškraipant faktų apie tam tikrus, šiuo atveju, visuomeninius reiškinius. Aš nesu už tų reiškinių populiarinimą, skatinimą, šiuo atžvilgiu būčiau prieš. Tačiau neabejoju, kad to daroma ir nebus.

                                  O tolerancijos sklaida gali vykti paraleliai pilietiškumo ugdymui. Neapsiribokim viena sritimi, pilietis turi būti visapusiškai pažangus ir išprusęs.
                                  Man neaišku .Ką tu laikai pažanga ?Kas yra "neiškraipant faktų" ?

                                  Comment


                                    Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
                                    Man neaišku .Ką tu laikai pažanga ?Kas yra "neiškraipant faktų" ?
                                    Piliečio (arba visuomenės) pažanga laikau gebėjimą gerbti kitokius žmones, nė jis pats ir kitokias nuomones, nė jo paties. Šiuo atveju.

                                    Sakydamas „neiškraipant faktų“, turiu omenyje, kad homoseksualizmas ir jo atsiradimo priežastys turi būti nurodomi tokie, kokie realiai ir yra. Kad visuomenė realiai suprastų, kodėl reikia toleruoti šias mažumas. Kad tai netaptų tik prievartiniu poreikiu, tarsi mada, toleruoti. Dažnai toks spaudimas susilaukia natūralios, galima sakyti, gynybinės, atvirkštinės reakcijos. Manau, kad dabartinėje visuomenėje, pavyzdžiui, po nepavykusios akcijos su socialine reklama, mes pamatėme būtent tai.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Parašė Rodyti pranešimą
                                      Piliečio (arba visuomenės) pažanga laikau gebėjimą gerbti kitokius žmones, nė jis pats ir kitokias nuomones, nė jo paties.

                                      Sakydamas „neiškraipant faktų“, turiu omenyje, kad homoseksualizmas ir jo atsiradimo priežastys turi būti nurodomi tokie, kokie realiai ir yra. Kad visuomenė realiai suprasų, kodėl reikia toleruoti šias mažumas. Kad tai netaptų tik prievartiniu poreikiu, tarsi mada, toleruoti.
                                      Kas bendro tarp kitokios nuomonės gerbimo ir homoseksualizmo ?O tas tavo "realiai" yar labai abejotinas .

                                      Comment


                                        Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
                                        Kas bendro tarp kitokios nuomonės gerbimo ir homoseksualizmo ?
                                        „Kitokia nuomonė“ nebuvo vienintelis pavyzdys, dar buvo pasakyta ir „kitoks žmogus“.

                                        O tas tavo "realiai" yar labai abejotinas .
                                        Konkretizuok. Turi omenyje, kad faktai bus iškraipomi ar kad apskritai nėra faktų, pateisinančių homoseksualizmą?
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Parašė Rodyti pranešimą
                                          „Kitokia nuomonė“ nebuvo vienintelis pavyzdys, dar buvo pasakyta ir „kitoks žmogus“.
                                          Konkretizuok. Turi omenyje, kad faktai bus iškraipomi ar kad apskritai nėra faktų, pateisinančių homoseksualizmą?
                                          O ką reiškia "kitoks žmogus ?Dėl tų faktų: man tiesiog įdomu pasidarė, ką tu laikai "faktų iškraipymu" ?O aš nematau jokių faktų, pateisinančių homoseksualizmą .Čia panašia, kaip ar Dievas yra, ar Jo nėra.Ai, gana čia apie tai, rašykim apie politiką .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X