Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O tuo tarpu Suomijoje .

    Vai vai.. Kas dabar bus ... Kazkaip iskrentam is skandinavisko konteksto (estija neiskrenta)
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      Ne vien tik šituo, tai maža bėda.

      Comment


        Parašė andyour
        Aš kalbu apie gamtos dėsnius. Šiaip, kiek esu pastebėjęs Lietuvoje, kad į poligamiją linkusios tos, kurios vaikystėje išgyveno vyro smurtą arba matė tą smurtą šeimoje prieš pvz. savo motyną. Jos tiesiog nejaučia prieraišumo vyrams.
        Pritariu. Kažkodėl labiausiai haremai ir visokios santuokos su 10-metėmis mergaitėmis paplitusios būtent tose šalyse, kurios skelbiasi didžiausiomis tradicijų šeimų gynėjomis. Kad vyras turėtų kelias žmonas - tai ir dabar kai kuriose šalyse, tiksliau tose, kur moterys prispaustos, o kad žmona turėtų kelis vyrus - apie tokį šeimos modelį dar nė karto neteko girdėti. Matyt realiame gyveme tokio poreikio nėra.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          kad žmona turėtų kelis vyrus - apie tokį šeimos modelį dar nė karto neteko girdėti.
          Galima paskaityti čia (anglų klb.):
          https://en.wikipedia.org/wiki/Polyandry
          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

          Comment


            Parašė andyour
            Aš kalbu apie gamtos dėsnius. Šiaip, kiek esu pastebėjęs Lietuvoje, kad į poligamiją linkusios tos, kurios vaikystėje išgyveno vyro smurtą arba matė tą smurtą šeimoje prieš pvz. savo motyną. Jos tiesiog nejaučia prieraišumo vyrams.
            Gamtos dėsniai žmones veikia mažiau, negu kitas gyvūnų rūšis. Nes žmogus yra valingesnis ką nors keisti. Be to, ir žmonių įvairovė yra didžiulė. Todėl dėsniais čia nelabai ką išaiškinsi.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Buvau papietauti ir radau štai tokį puikų lankstinuką - http://issuu.com/romaszabarauskas/do...ndly_vilnius/1

              Comment


                Parašė balietis Rodyti pranešimą
                Buvau papietauti ir radau štai tokį puikų lankstinuką - http://issuu.com/romaszabarauskas/do...ndly_vilnius/1
                Žingsnis pirmyn. Šaunu

                Comment


                  Parašė balietis Rodyti pranešimą
                  Buvau papietauti ir radau štai tokį puikų lankstinuką - http://issuu.com/romaszabarauskas/do...ndly_vilnius/1
                  Palaikau idėją!
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė andyour
                    Aš kalbu apie gamtos dėsnius. Šiaip, kiek esu pastebėjęs Lietuvoje, kad į poligamiją linkusios tos, kurios vaikystėje išgyveno vyro smurtą arba matė tą smurtą šeimoje prieš pvz. savo motyną. Jos tiesiog nejaučia prieraišumo vyrams.
                    I hate to break the news ... bet monogamija tikrai nėra gamtos dėsnis.
                    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                    Comment


                      Čia panašu į tą filmuką, kur žmonės bandė katiną prisijaukint. Anallogiškai dabar bandoma ir žmones prisijaukint.

                      Comment


                        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                        Čia panašu į tą filmuką, kur žmonės bandė katiną prisijaukint. Anallogiškai dabar bandoma ir žmones prisijaukint.
                        Mokslas, švietimas, religija irgi yra jaukinimasis. Tam tikros informacijos diegimas. Neauklėtas, nemokytas žmogus yra kaip laukinis. Net šunys ir tie yra dresuojami, nors jie yra gyvūnai ir labiau priskiriami prie gyvūnijos, laukinių, artimesnių gamtai. Žmonės nuo gamtos jau stipriai atitrūkę, jie yra mąstantys. Na, bent jau turėtų būti mąstantys (nes tai būdinga žmonėms).
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Jooo, čia tipo, man turi būt įdomu, ir aš turiu būt būtinai apšviestas, ką kiti užsidarę kokioj nors patalpoj išdarinėja?

                          Comment


                            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                            Jooo, čia tipo, man turi būt įdomu, ir aš turiu būt būtinai apšviestas, ką kiti užsidarę kokioj nors patalpoj išdarinėja?
                            Tiesiog turi gerbti visus lygiai.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Egiuxz tau dar toli, kaip ir man iki Ametisto tolerantiškumo. Bet turi tai ugdyti.
                              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                              Comment


                                Parašė andyour
                                žmogus pasirenka bendrauti tik su vienu žmogumi bei dar nenori, kad su juo kas kitas bendrautų intymiai.
                                Tikrai?
                                There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                Comment


                                  Ištikimybė ir monogamija, susiformavusi ankstyvaisiais viduramžiais, ne mažą įtaką tam turėjo bažnyčia. Antikos laikais be abejo irgi egzistavo tiek vyras, tiek žmona, bet intymūs santykiai su trečiais asmenimis nebuvo traktuojami, kaip neištikimybė ar nuodėmė.

                                  Visi turbūt žinom, ką Platonas rašė apie meilę savo kuriny "Puota". Manau monogamija yra socialinės raidos visuomenėje, bei religinės įtakos suformuotas reiškinys, žmogus prigimtis, nėra linkusi į monogamiją.

                                  Tiesiog dalis visuomenės bando save apgauti ir gyventi pagal socialinės normas suformuotas prieš šimtus metų, kurios gal būt absoliučiai neatitinka relaybės.
                                  Aviate, navigate, communicate

                                  Comment


                                    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                    Tiesiog turi gerbti visus lygiai.
                                    Aš ir gerbiu visus lygiai, TAČIAU... Kodėl negerbiami tie, kuriems neįdomu kas ką kur daro ir brukama viskas per prievartą? Kodėl turi būt įdomu tai, kad kažkam vietoj moterų patinka vyrai ir atvirkščiai? Einant tokia logika, reikia įkurt mažapimpių asociaciją ir panašiu prievartos keliu skintis kelią pasaulyje, nes gi tikrai visiems turi būt įdomu, pas ką mažesnis už kitų.

                                    Comment


                                      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                      Aš ir gerbiu visus lygiai, TAČIAU... Kodėl negerbiami tie, kuriems neįdomu kas ką kur daro ir brukama viskas per prievartą? Kodėl turi būt įdomu tai, kad kažkam vietoj moterų patinka vyrai ir atvirkščiai? Einant tokia logika, reikia įkurt mažapimpių asociaciją ir panašiu prievartos keliu skintis kelią pasaulyje, nes gi tikrai visiems turi būt įdomu, pas ką mažesnis už kitų.
                                      Pateik tris pavyzdžius kaip tau yra brukamas homoseksualumas ir kokias tavo teises tai pažeidžia, t.y. kaip tu nuo to nukenti?

                                      Comment


                                        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                        Ištikimybė ir monogamija, susiformavusi ankstyvaisiais viduramžiais, ne mažą įtaką tam turėjo bažnyčia. Antikos laikais be abejo irgi egzistavo tiek vyras, tiek žmona, bet intymūs santykiai su trečiais asmenimis nebuvo traktuojami, kaip neištikimybė ar nuodėmė.
                                        Monogamija kaip socialinis konstruktas isplito industrines revoliucijos laikotarpiu, kapitalistams buvo naudinga kad darbininkai butu supancioti stabiliais seimyniniais rysiais.
                                        Bet zinoma monogamija kaip reiskinys atsirado isplitus monoteistinems religijoms.
                                        Paskutinis taisė DeSadas; 2014.12.14, 17:20.
                                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                        - George W. Bush President of the USA

                                        Comment


                                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                          Monogamija kaip socialinis konstruktas isplito industrines revoliucijos laikotarpiu, kapitalistams buvo naudinga kad darbininkai butu supancioti stabiliais seimyniniais rysiais.
                                          Bet zinoma monogamija kaip reiskinys daugiau isplito atsiradus monoteistinems religijoms.
                                          Yra ne viena monogamijos teorija: pradedant priešistorine, baigiant šių laikų, tarp kurių yra paminėtos tiek tavo, tiek mano. Monogamijos pradžia sunku datuoti, bet aš laikysiuos savo nuomonės, kad bažnyčia pirmoji pradėjo deklaruoti šeimos vertybes, vien dėl to, kad norėjo išsaugoti turtą ir išlaikyti aukas parapijiečių rankose.

                                          andyour- nesakiau, kad pvydo nebūta, pavydo būta ir su kraujo praliejimu, dėl ego ir savininko instinkto, nemanau, kad pavyda grįsčiau meile, nes tai prieštarautų vienas kitam.
                                          Aviate, navigate, communicate

                                          Comment

                                          Working...
                                          X