Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Zilvis3 Rodyti pranešimą
    Didž.Britanijoj prieš 50 metų gėjus kastruodavo ir kitaip gydė. Nepergyvenkit, ateis tas telerantizmas ir iki mūsų Lietuvos. Man homo netrukdo, kol nepradeda varžyti mano, kaip heteroseksualaus asmens žodžio laisvės. Homo pradėjo jaustis kažkokia neliečiamųjų kasta, apie kuriuos tik šiltai ir gražiai kalbėt galima.
    Tai žodžio laisvės niekas ir neriboja t.y. neskiria baudų, nesodina už tai, kad tu keiki ar tyčiojiesi iš homoseksualų. O kad atsisako tavo paslaugų, kaip šito muzikanto atveju, tai čia jos ne žodžio laisvės ribojimas. Tavo paslaugomis niekas naudotis neprivalo ir užsakymą tau gali atšaukti vien dėl to, kad šiaip nepatikai.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė index Rodyti pranešimą
      Tai žodžio laisvės niekas ir neriboja t.y. neskiria baudų, nesodina už tai, kad tu keiki ar tyčiojiesi iš homoseksualų. O kad atsisako tavo paslaugų, kaip šito muzikanto atveju, tai čia jos ne žodžio laisvės ribojimas. Tavo paslaugomis niekas naudotis neprivalo ir užsakymą tau gali atšaukti vien dėl to, kad šiaip nepatikai.
      O pabandyk atsisakyt paslaugų, sužinojęs, kad jas teikia gėjus..

      Comment


        Parašė Zilvis3 Rodyti pranešimą
        Didž.Britanijoj prieš 50 metų gėjus kastruodavo ir kitaip gydė. Nepergyvenkit, ateis tas telerantizmas ir iki mūsų Lietuvos. Man homo netrukdo, kol nepradeda varžyti mano, kaip heteroseksualaus asmens žodžio laisvės. Homo pradėjo jaustis kažkokia neliečiamųjų kasta, apie kuriuos tik šiltai ir gražiai kalbėt galima.
        Reikia pradėti nuo to, kad visi esame žmonės. Taigi, jei homoseksualai nori būti pilnaverte visuomenės dalimi, tai turėtų suprasti, kad gaus strėlių kaip ir kreivarankiai suvirintojai, vagys, žudikai, motinos kregždutės, alkoholikai ir t.t. Dabar man tas viso tolerantiško pasaulio poelgis prieš Ten Walls yra panašus į Kremliaus veiksmus po Lietuvos pasisakymų apie jo politiką. Dešrų netinkamumas, pieno embargas ir t.t. Kokio velnio ten jį iš tų festivalių išvaryti, net sako jo vinlilus ir cd laužo... Reikėtų čia susirūpinti ne dėl to, jie homoseksualūs, bet jų psichine sveikata. Manau, normalūs homo į viską turėjo reaguoti ramiau...
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Parašė Zilvis3 Rodyti pranešimą
          O pabandyk atsisakyt paslaugų, sužinojęs, kad jas teikia gėjus..
          Gali bandyti, niekas tavęs už tai nebaus. Kitas dalyka jeigu paslaugų tiekėjas atsisako jas teikti tik dėl to, kad klientas yra gėjus. Tas draudžiama įstatymais, kaip ir draudžiama atsisakyti teikti paslaugas dėl rasės, amžiaus, neįgalumo ar kitų socialinių grupiu atžvilgiu.

          Comment


            Parašė SPX Rodyti pranešimą
            Reikia pradėti nuo to, kad visi esame žmonės. Taigi, jei homoseksualai nori būti pilnaverte visuomenės dalimi, tai turėtų suprasti, kad gaus strėlių kaip ir kreivarankiai suvirintojai, vagys, žudikai, motinos kregždutės, alkoholikai ir t.t.
            Tai homoseksualai yra kaip vagys, žudikai t.y. blogi, kitiems kenkiantys žmonės? Aš teisingai supratau?

            Parašė SPX Rodyti pranešimą
            Dabar man tas viso tolerantiško pasaulio poelgis prieš Ten Walls yra panašus į Kremliaus veiksmus po Lietuvos pasisakymų apie jo politiką. Dešrų netinkamumas, pieno embargas ir t.t. Kokio velnio ten jį iš tų festivalių išvaryti, net sako jo vinlilus ir cd laužo... Reikėtų čia susirūpinti ne dėl to, jie homoseksualūs, bet jų psichine sveikata. Manau, normalūs homo į viską turėjo reaguoti ramiau...
            Visi reaguoja skirtingai. Vieni jautriau, kiti mažiau jautriai. Šįkart, panašu, kad sureagavo pakankamai jautriai ir tai jų teisė. Ir tą reikia turėti omenyje galvojant ką jiems sakyti.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Tu išsivyščiusių šalių piliečių komentarai TW sienoje daug pasako, kiek piktdžiugos, keiksmų, maišymo su purvais. Čia link to mum reikia eiti ir to siekti? Aplamai visi tie komentarai tik parodo tikruosius tų atseit tolerantiškų žmonių veidus. 80 proc. jų pasikldę to posto vertime, kurį pateikė tas lietuvis aktyvistas, nes buvo išverstas grynai šališkai, iš vienos prizmės. Ir šiaip tas postas lietuviui, lietuviškai skaitant sunku suprast kas norėta pasakyti, tai kaip išversti? Tas pats vertėjas pripažino per visa media, kad taip ir nesuprato, kas ten buvo pasakyta, tai kam tada platinti jei nesupranti? Bent aš tai nematau kur ten apie homo rašo, kaip suprantu tie "jie" tai pedo, o ne gėjai, bet gal ir klystu. Aišku ir pats TW galėjo paaiškinti.

              Comment


                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                Reikia pradėti nuo to, kad visi esame žmonės. Taigi, jei homoseksualai nori būti pilnaverte visuomenės dalimi, tai turėtų suprasti, kad gaus strėlių kaip ir kreivarankiai suvirintojai, vagys, žudikai, motinos kregždutės, alkoholikai ir t.t. Dabar man tas viso tolerantiško pasaulio poelgis prieš Ten Walls yra panašus į Kremliaus veiksmus po Lietuvos pasisakymų apie jo politiką. Dešrų netinkamumas, pieno embargas ir t.t. Kokio velnio ten jį iš tų festivalių išvaryti, net sako jo vinlilus ir cd laužo... Reikėtų čia susirūpinti ne dėl to, jie homoseksualūs, bet jų psichine sveikata. Manau, normalūs homo į viską turėjo reaguoti ramiau...
                Manau homoseksualių žmonių neadekvatumas šiuo klausimu slypi jų psichikoje. Tarkim paprastas pavyzdys, jei vaikystėje, paauglystėje engtą, užgauliotą vaiką vėliau, jau jam suaugus, lengvai patrauksite per dantį dėl bet ko, jis reaguos neadekvačiai, įsižeis, puls gintis. Taip yra ir su homo, jų psichika greičiausiai negrįžtamai lūžta tada, kai jie suvokia, kas tokie yra, po to visas kelias iki prisipažinimo ir t.t. Todėl aš taip pat manau, kad jie nesugeba adekvačiai reaguoti į kažką, kas pasakoma prieš juos.

                Comment


                  Parašė Zilvis3 Rodyti pranešimą
                  O pabandyk atsisakyt paslaugų, sužinojęs, kad jas teikia gėjus..
                  O kodėl tu norėtum atsisakyt jo paslaugų, jei kaip pats sakai, tau gėjai netrukdo? Ar netrukdo tol, kol užsidarę namie sėdi, ir su "normaliais" žmonėmis nekontaktuoja?

                  Comment


                    Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                    O kodėl tu norėtum atsisakyt jo paslaugų, jei kaip pats sakai, tau gėjai netrukdo? Ar netrukdo tol, kol užsidarę namie sėdi, ir su "normaliais" žmonėmis nekontaktuoja?
                    Kodėl tau atrodo, kad būtent aš norėčiau atsisakyti? Čia buvo retorinis pasakymas.

                    Comment


                      Parašė index Rodyti pranešimą
                      Tai homoseksualai yra kaip vagys, žudikai t.y. blogi, kitiems kenkiantys žmonės? Aš teisingai supratau?

                      Visi reaguoja skirtingai. Vieni jautriau, kiti mažiau jautriai. Šįkart, panašu, kad sureagavo pakankamai jautriai ir tai jų teisė. Ir tą reikia turėti omenyje galvojant ką jiems sakyti.
                      Blogai supratai. Jeigu kažkam nepatinka, kaip Vladas suvirino turėklus, tai taip pat kažkam nepatiks, kad yra ir kreivarankiai gėjai, jei jie nesugeba atlikti jiems pavesto darbo. O dar ne duok Dieve apsivogs ar užmuš kažką... Noriu pasakyti, kad neturėtų būti jokių išimčių šiais atvejais, nei hetero, nei homo...
                      Paskutinis taisė SPX; 2015.06.10, 11:54.
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Parašė Zilvis3 Rodyti pranešimą
                        Manau homoseksualių žmonių neadekvatumas šiuo klausimu slypi jų psichikoje. Tarkim paprastas pavyzdys, jei vaikystėje, paauglystėje engtą, užgauliotą vaiką vėliau, jau jam suaugus, lengvai patrauksite per dantį dėl bet ko, jis reaguos neadekvačiai, įsižeis, puls gintis. Taip yra ir su homo, jų psichika greičiausiai negrįžtamai lūžta tada, kai jie suvokia, kas tokie yra, po to visas kelias iki prisipažinimo ir t.t. Todėl aš taip pat manau, kad jie nesugeba adekvačiai reaguoti į kažką, kas pasakoma prieš juos.
                        Jei jau psichoanalitikus pradėjom žaist, tai tokią agresiją iš tavęs įvardinčiau kaip tavo paties pasimetimą savo seksualinėj orientacijoj, kad taip visais būdais bandai užmiršti savo seksualinę trauką vyrams.

                        Comment


                          Parašė SPX Rodyti pranešimą
                          Blogai supratai. Jeigu kažkam nepatinka, kaip Vladas suvirino turėklus, tai taip pat kažkam nepatiks, kad yra ir kreivarankiai gėjai, jei jie nesugeba atlikti jiems pavesto darbo. O dar ne duok Dieve apsivogs ar užmuš kažką... Noriu pasakyti, kad neturėtų būti jokių išimčių šiais atvejais, nei hetero, nei homo...
                          O jei gėjus nė kreivarankis, ne vagis ir nežudikas, kaip daugelis jų? Nes iš praeitos žinutės tai supratau, kad visi gėjai by default turi suprasti, kad yra daug tokių kuriems jie nepatinka vien dėl to, kad yra gėjai, kad iš jų tyčiosis ir jie turi prie to priprasti ir nesipiktinti, nes patyčios iš jų vien dėl to, kad jie yra gėjai yra normalu (kaip ir nepasitenkinimas vagimis ir žudikais).

                          Nes Adomaičio atveju tai buvo ne nepasitenkinimas konkrečiu žmogumi (kuris yra gėjus) dėl to, kad jis kažką ne tokio padarė, o tiesiog neapykanta gėjams, nes jie tiesiog yra gėjai ("jie yra tokie patys kaip pedofilai", "norėčiau, kad juos daužytų kaip 90aisiais" ir pan.).
                          Paskutinis taisė index; 2015.06.10, 11:58.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                            Jei jau psichoanalitikus pradėjom žaist, tai tokią agresiją iš tavęs įvardinčiau kaip tavo paties pasimetimą savo seksualinėj orientacijoj, kad taip visais būdais bandai užmiršti savo seksualinę trauką vyrams.
                            Štai, kaip ant delno neadekvatus homo pareiškimas. Kur tu mano pasisakymuose agresiją sugebėjai įžvelgt?

                            Comment


                              Parašė index Rodyti pranešimą
                              O jei gėjus nė kreivarankis, ne vagis ir nežudikas, kaip daugelis jų? Nes iš praeitos žinutės tai supratau, kad visi gėjai by default turi suprasti, kad yra daug tokių kuriems jie nepatinka vien dėl to, kad yra gėjai, kad iš jų tyčiosis ir jie turi prie to priprasti ir nesipiktinti, nes patyčios iš jų vien dėl to, kad jie yra gėjai yra normalu (kaip ir nepasitenkinimas vagimis ir žudikais).

                              Nes Adomaičio atveju tai buvo ne nepasitenkinimas konkrečiu žmogumi (kuris yra gėjus) dėl to, kad jis kažką ne tokio padarė, o tiesiog neapykanta gėjams, nes jie tiesiog yra gėjai ("jie yra tokie patys kaip pedofilai", "norėčiau, kad juos daužytų kaip 90aisiais" ir pan.).
                              Taigi pats šaipotės iš kovotojų su "patičiomis" ir "įsižeidėlių", bet kai buvo įžeisti gėjai, tai jau iš karto į kitą pusę peršokote.
                              Paskutinis taisė Lettered; 2015.06.10, 12:02.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Zilvis3 Rodyti pranešimą
                                Štai, kaip ant delno neadekvatus homo pareiškimas. Kur tu mano pasisakymuose agresiją sugebėjai įžvelgt?
                                Na aš tai matau tiesiog dar vieną tyčiojimąsi iš žmonių: "Jei jie tokie jautrūs, tai kažkokie ne tokie matyt", "matyt jie kokie traumuoti" ir pan.

                                Nežiūrint to, kad jautrią dalies žmonių reakciją apskritai priskiri visiems homoseksualams.

                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Taigi pats šaipotės iš kovotojų su "patičiomis", bet kai buvo įžeisti gėjai, tai jau iš karto į kitą pusę peršokote.
                                Oi ne. Aš tiesiog esu už teisę kovoti su "patičiomis", lygiai taip pat kaip esu už teisę "tičiotis" t.y. tiesiog už tikrąją žodžio laisvę. Nes dabar atsirado dar viena arši žmonių rūšis "kovotojai prieš kovotojus su "patičiomis"", kurie baisiai piktinosi kaip čia kažkas drįso kažko nepakviesti koncertuoti.

                                O kad aš manau, kad negalima niekam drausti iš kažko tyčiotis (atsižvelgiant į pasekmes, aišku, ko dėl savo matyt neblaivios galvos nepadarė šitas muzikantas ) nereiškia, kad aš negaliu ginti nuomonės, kad gėjai yra normalūs žmonės ir traukti per dantį homofobų (kas irgi matyt yra "patičios" ).
                                Paskutinis taisė index; 2015.06.10, 12:05.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  O jei gėjus nė kreivarankis, ne vagis ir nežudikas, kaip daugelis jų? Nes iš praeitos žinutės tai supratau, kad visi gėjai by default turi suprasti, kad yra daug tokių kuriems jie nepatinka vien dėl to, kad yra gėjai, kad iš jų tyčiosis ir jie turi prie to priprasti ir nesipiktinti, nes patyčios iš jų vien dėl to, kad jie yra gėjai yra normalu (kaip ir nepasitenkinimas vagimis ir žudikais).
                                  Reikia pripažinti, kad kol nebus susikalbėjimo, tol tas by default nustatymas ir bus. Bet aš kaip ir sakiau, man visi pirmiausia yra žmonės. Ir su visais reikia kalbėtis, kaip su žmonėmis. Šiuo atveju abi pusės pasielgė tiesiog klaikiai. Teoriškai pagal tai ką pasakiau pavadinčiau būtent tuo strėlių apsimėtymu. Tik homo pusė kiek susireikšmino. Bet ar taip nebūna tarp hetero? Būna ir kasdien. Todėl užteks tiem homo vaidinti kažkokią aukštesnę rasę, tegul pagaliau būna kaip ir suvirintojas Vladas...
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą
                                    Na aš tai matau tiesiog dar vieną tyčiojimąsi iš žmonių: "Jei jie tokie jautrūs, tai kažkokie ne tokie matyt", "matyt jie kokie traumuoti" ir pan.

                                    Nežiūrint to, kad jautrią dalies žmonių reakciją apskritai priskiri visiems homoseksualams.



                                    Oi ne. Aš tiesiog esu už teisę kovoti su "patičiomis", lygiai taip pat kaip esu už teisę "tičiotis" t.y. tiesiog už tikrąją žodžio laisvę. Nes dabar atsirado dar viena arši žmonių rūšis "kovotojai prieš kovotojus su "patičiomis"", kurie baisiai piktinosi kaip čia kažkas drįso kažko nepakviesti koncertuoti.

                                    O kad aš manau, kad negalima niekam drausti iš kažko tyčiotis (atsižvelgiant į pasekmes, aišku, ko dėl savo matyt neblaivios galvos nepadarė šitas muzikantas ) nereiškia, kad aš negaliu ginti nuomonės, kad gėjai yra normalūs žmonės ir traukti per dantį homofobų (kas irgi matyt yra "patičios" ).
                                    Čia kalba eina ne apie tai, ar gėjai yra "normalūs" žmonės, ar ne, o apie tai, kad kažkas "labai negražių ir politnekorektiškų epitetų jų atžvilgiu pasakė".
                                    Paskutinis taisė Lettered; 2015.06.10, 12:13.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Zilvis3 Rodyti pranešimą
                                      Štai, kaip ant delno neadekvatus homo pareiškimas. Kur tu mano pasisakymuose agresiją sugebėjai įžvelgt?
                                      O kur tu "26 šios temos gėjų agresiją Basanovo atžvilgiu"? Buvai paprašytas pacituot, ignoravai.

                                      Šita tavo posto dalis pakankamai įdomi:

                                      Tarkim paprastas pavyzdys, jei vaikystėje, paauglystėje engtą, užgauliotą vaiką vėliau, jau jam suaugus, lengvai patrauksite per dantį dėl bet ko, jis reaguos neadekvačiai, įsižeis, puls gintis. Taip yra ir su homo, jų psichika greičiausiai negrįžtamai lūžta tada, kai jie suvokia, kas tokie yra, po to visas kelias iki prisipažinimo ir t.t.
                                      Na, bent pradedi įdomiai. Pabaigi visišku briedu.

                                      Kaip tau pačiam atrodo, ar gėjai nėra nuo paauglystės engiami, užgauliojami, mušami, skriaudžiami, patyčių objektais, dėl jų lytinės orientacijos? Ir net nereikia fizinio smurto čia, užtenka tokių kaip Basanovas pareiškimų, Gražulio nestabdomos neapykantos, įsivyravusių stereotipų šeimose ir visuomenėse. Tai faktas, kad tokioje terpėje užaugus nori nenori į kažkokius katalizatorius reaguosi kaip degtukas. Arba kaip tik, žinau gėjų, kurie užsidaro nuo visuomenės diskusijų ir panašių temų tam, kad tiesiog nebegadintų sau nervų. Dar yra kažkoks procentas, kuris išties jaučias kaltas, kad jie yra gėjai, lyg jie išties būtų antrarūšiai žmonės, ir su tokia dvasine būsena gyvena (arba žudosi).

                                      Bet dabar paimkim realią konkrečią situaciją - piktdžiugiškus agresyvius komentarus Basanovo fb. Na, aš jų neskaičiau, bet jei tu pagal juos vertini visą gėjų bendruomenę, tai kaip pagal delfio komentarus galima Lietuvos interneto vartotojus vertint? Kaip dėl tų visų komentarų FB ir pan., kurie kviečia gėjus ant šakų kart? Tai kaip čia tada, kokią čia psichoanalitinę įžvalgą padarysi?

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Čia kalba eina ne apie tai, ar gėjai yra "normalūs" žmonės, ar ne, o apie tai, kad kažkas "labai negražių ir politnekorektiškų epitetų jų atžvilgiu pasakė".
                                        Tai o ar kasnors siūlo drausti ir valstybei bausti už negražius ir politnekorektiškus pasisakymus?

                                        Comment


                                          Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                          Tai o ar kasnors siūlo drausti ir valstybei bausti už negražius ir politnekorektiškus pasisakymus?
                                          Tiesiog stebina, koks burbulas iš to išpūstas. Turbūt jokios kitos socialinės grupės atžvilgiu išsakyti epitetai nesulauktų/nesulaukia tokios isterijos. Žudosi vaikai ir dėl patyčių iš žymiai paprastesnių dalykų, pvz. kad tėvai nenuperka madingesnių batų ar drabužių, tik tiek, kad niekam tas nerūpi.
                                          Paskutinis taisė Lettered; 2015.06.10, 12:20.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X