Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Grillz Rodyti pranešimą
    Todėl kiekvienas žmogus ir turi savo nuomonę, kad ją reikštų. Vieni žmonės vienaip žiūri į homoseksualus, kiti kitaip. Ir nieko čia nepakeisi. Nepriversi žmonių mastyti kitaip, nei paradais nei vieša agitacija. Tai kas žmogui yra priimtina taip jis ir elgiasi. Vienas žmogus pamatęs homoseksualų porelę puls ir duos į "snukį", kitas nekreips dėmesio ir nueis. Kiek žmonių, tiek nuomonių.
    Būtent, su tavimi sutinku šia prasme. Tačiau nuomonė turi ir likti nuomone. Daug lietuvių mano, kad nuomonė, tai ir tyčiojimasis, ir "davimas į snukį", kaip tu sakai. Deja, tai jau ne nuomonė. Tyčiojimasis ir įžeidinėjimas yra kultūros stoka ir už tai turėtų būti baudžiama, ypač jei tyčiojamasi viešai. O už fizinį smurtą bet kuriuo atveju baudžiama. Man labai nepatinka, kad mūsų visuomenė nesupranta ir nežino, kad yra nuomonė, nežino jos ribų. Įsivaizduoja, kad žmogų gali visaip iškeiksnoti ir galiausiai pasakyti - tai mano nuomonė. Visai ne. Tai jau peržengta nuomonės riba.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Tuo, kad valstybė vienodai pripažįsta abu šiuos santuokų tipus.
      Bet bažnyčia civilinės nepripažįsta. Todėl jai turėtų būti visai vienodai. Ar civilinė santuoka taip pat turėtų būti neleidžiama ir kitiems neatitinkantiems bažnytinių reikalavimų? Musulmonams ar išvis netikintiems ir nekrikštytiems, pavyzdžiui.

      Dėl plakato, tai atkreipk dėmesį į anarchistinę vėliavą. Čia manau esmė.
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
        Mano argumentų šia tema lb daug šiame forume, kartotis nenoriu O įspėjimą ir net baną gavęs esu iš kažkurio modero, kad čia atrašydamas amiko jį pavadinau gėjumi, kai jis pats tą yra apie save pasakęs tai kaikuriam moderui tai lb neįtiko, ir užskaitė kaip grubų įžeidimą Juokas tik ima iš viso šito. Nusigyvenom
        Sunku vertinti. Jei gėjumi pavadinta norint pašiepti ar paniekinti (mūsų visuomenėje šis žodis kartais vartojamas ir paniekinti), arba norint viešai paskelbti apie tą žmogų be jo žinios, tai jau traktuotina kaip etikos normų pažeidimas. Šis forumas stengiasi laikytis tų normų.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
          O įspėjimą ir net baną gavęs esu iš kažkurio modero, kad čia atrašydamas amiko jį pavadinau gėjumi, kai jis pats tą yra apie save pasakęs
          Sako, kad lietuviškai kitaip reikia vadinti

          Comment


            Parašė Magician Rodyti pranešimą
            Visi homoseksualų persekiojimo šalininkai, pagalvokite, koks būtų košmaras, jeigu persekiojami būtumėt Jūs. Ir tai, tik dėl įsitikinimų - dėl nieko daugiau, ne dėl orientacijos (įgimtos ar ne, velnias žino). Gi tai - visai menkas skirtumas. Šlykštus būtų gyvenimas, ką? Ne vien homoseksualai gali kažkam kenkti - kokias dorovės normas pažeidžia jie? Ir kokias pažeidžia falus ant lentų prisipaišę buduliai, kuriem sulaikyti reikėjo didesnių pajėgų, negu žmonių buvo parade?
            Ei, atsibusk. Homoseksualų priešininkai jau dabar gali būti persekiojami ir baudžiami, jei jie pavadina homoseksualus ligoniais ar pederastais. Jau ir nubaustų yra. Tai čia demokratija? Kai už kelis žodžius baudžiama pagal BK. Kai tuo tarpu homoseksualai nori pradėti tvirkinti mažamečius vaikų darželiuose ir mokyklose prisidengdami švietimu...

            Comment


              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Ei, atsibusk. Homoseksualų priešininkai jau dabar gali būti persekiojami ir baudžiami, jei jie pavadina homoseksualus ligoniais ar pederastais. Jau ir nubaustų yra. Tai čia demokratija? Kai už kelis žodžius baudžiama pagal BK.
              Jei pasakyčiau, kad "visi homofobai ligoniai" tu ir turėtum tą pačią teisę. Pagavai esmę?

              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Kai tuo tarpu homoseksualai nori pradėti tvirkinti mažamečius vaikų darželiuose ir mokyklose prisidengdami švietimu...
              Įrodymų prašom tokiai baisiais kaltinimais svaidantis.
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Viena iš homoseksualizmo priežasčių.
                Tau pats laikas pas psichiatrą nueiti. Žiūriu tau homoseksualai vaidenasi.

                Parašė music
                Tikros supermergaitės

                Nors branduolinei katastrofai suvaldyti japonių supermergaičių neužteks- reikės Songoko ir Vedžito pagelbos, o gal jie kaudamiesi ir sukėlė tuos baisius dalykus ar čia Pokemonai?

                O dėl juodaodžių- tikrai yra gražių, nors ir ne tiek daug kiek baltaodžių, gal kokį spalvotą modelį ir vesčiau- ką ten gali žinoti.
                Sangokas su Pikolo kovėsi ir matai kas atsitiko . O Pokemonai dabar viską tvarko, ech tos Drakonų kovos .

                Aš pati tikrai nemanau, kad galėčiau draugauti su kitos rasės žmogumi, su azijiečiu gal, juodukai ir šiaip tamsesni visiškai netraukia, mėgstu šviesiaplaukius mėlynakius

                Parašė White_horse Rodyti pranešimą
                Galbut lietuviu moteru mastymas yra toks: "Ai padraugausiu kokius metelius, o po to kai jau noresiu seima kurt, susirasiu koki kita, kuris labiau prie pinigo arba isvaizdesnis" arba "padraugausiu su vienu, po to su kitu, po to dar su kitu ir kai ateis seima kurt, tada bus matyt". Nu ne pas azijietes tikrai netoks mastymas, jei jau susiranda koki drauga, tai tikrai daugiau nebesislakstys ir galvos daugiau i prieky.
                Galbūt ir yra, bet bent jau aš kai esu rimtuose santykiuose negalvoju apie santykių baigtį, o žiūriu į priekį. Šiaip teisingos mintys, nelabai gražu žaisti su žmogum ir po to palikti, ypač pradraugavęs nemažą laiko tarpą

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Užtat yra toks plakatas. Pernai per pe***paradą

                  Atvaizdas
                  Sunku objektyviai tai vertinti.
                  1. Gal plakatą sukūrė nusistatę prieš homoseksualus ir norintys pakurstyti kvailesnius.
                  2. O gal čia kelių homoseksualų sugalvotas „bajeris", norint pavaizduoti veidrodiniu būdu mūsų visuomenės mintis. Juk kai kurie iki šiol mano, kad gėjams rūpi tik mada, dėmesys ir jie didžiuojasi, kad tokie yra. Tai čia tokia ironiška iliustracija.
                  3. O gal čia kelių homoseksualų atviras savęs susireikšminimo demonstravimas.
                  Bet kuriuo atveju, šio plakato, tarp daugelio kitų, negalime sureikšminti labiau už visus kitus. Tai dalis kažkieno nuomonės.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė index Rodyti pranešimą
                    Bet bažnyčia civilinės nepripažįsta. Todėl jai turėtų būti visai vienodai. Ar civilinė santuoka taip pat turėtų būti neleidžiama ir kitiems neatitinkantiems bažnytinių reikalavimų? Musulmonams ar išvis netikintiems ir nekrikštytiems, pavyzdžiui.

                    Dėl plakato, tai atkreipk dėmesį į anarchistinę vėliavą. Čia manau esmė.
                    Ne vėliavoje esmė. Čia tie, kurie buvos saugomi policijos per pernai metų paradą.

                    Bažnyčia pripažįsta civilinę santuoką! Ir tikrai nesutuoks, jei bent vienas iš sutuoktinių yra sudaręs civilinę santuoką, kuri yra galiojanti.

                    Comment


                      Amiko, bet tai kaip jie supranta čia įžeist noriu ar ne? Juk čia diskusija raštu, tad nei tono, nei veido mimikos nieks nemato O aš mėgėjas daiktus vadint tikraisiais vardais, o gaunasi taip, kad negaliu čia to daryti. Tai kur ta demokratija? Gėjams beveik viskas leistina, o eiliniam piliečiui ne? Va čia tai "ne" diskriminacija

                      Comment


                        Išties, juokinga, savita kritika
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          Jei pasakyčiau, kad "visi homofobai ligoniai" tu ir turėtum tą pačią teisę. Pagavai esmę?



                          Įrodymų prašom tokiai baisiais kaltinimais svaidantis.
                          Deja, teisė teise, o praktika praktika. Yra dar ir visokie poįstatyminiai aktai ir ministro išaišnimai apie diskriminacinius nusikaltimus. Taip kad taip vadinamiems homofobams praktiškai nėra jokių šansų laimėti, nes byla nebūtų iškelta. Be to veikia visa eilė homofiliškų organizacijų ir jos turi finansavimą bei gali daryti (ir daro) spaudimą per žiniasklaidą teisėsaugai. Dar teisėsaugai gali daryti spaudimą įtakingi suinteresuoti asmenys. Gal reikia priminti leidimo pernai metų gėjų paradui išdavimo peripetijas?

                          Comment


                            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                            Ne vėliavoje esmė. Čia tie, kurie buvos saugomi policijos per pernai metų paradą.
                            O manai, kad visi gėjai vienodi? Šie tokių specifinių politinių pažiūrų todėl ir elgiasi kiek kitaip.

                            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                            Bažnyčia pripažįsta civilinę santuoką! Ir tikrai nesutuoks, jei bent vienas iš sutuoktinių yra sudaręs civilinę santuoką, kuri yra galiojanti.
                            Vat ir ne. Kiek žinau antrą kartą susituokusių porų, kurios pagal bažnyčią dar susituokusios su ex, nes bažnyčia taip paprastai neišskiria.

                            Valstybė pripažįsta bažnytinę santuoka, o vat bažnyčia valstybinės - ne.

                            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                            Deja, teisė teise, o praktika praktika. Yra dar ir visokie poįstatyminiai aktai ir ministro išaišnimai apie diskriminacinius nusikaltimus. Taip kad taip vadinamiems homofobams praktiškai nėra jokių šansų laimėti, nes byla nebūtų iškelta. Be to veikia visa eilė homofiliškų organizacijų ir jos turi finansavimą bei gali daryti (ir daro) spaudimą per žiniasklaidą teisėsaugai. Dar teisėsaugai gali daryti spaudimą įtakingi suinteresuoti asmenys. Gal reikia priminti leidimo pernai metų gėjų paradui išdavimo peripetijas?
                            Šiuo atveju, gynėjų irgi atsirastų. Vien konservatorių Talibano sparną atsimink. Ir čia būtų tokia pati diskriminacija dėl pažiūrų. Ar norėtum, kad ir ji būtų leidžiama?

                            O su paradu tai viskas tvarkoj. Jam leidimą ir turėjo išduoti, nes vieši susirinkimai Lietvoje leidžiami. Lygiai taip pat buvo išduotas leidimas antro pasaulinio karo veteranų eitynėms, turgininkų mitingui dėl kasos aparatų ir t.t.
                            Paskutinis taisė index; 2011.03.17, 16:30.
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                              Amiko, bet tai kaip jie supranta čia įžeist noriu ar ne? Juk čia diskusija raštu, tad nei tono, nei veido mimikos nieks nemato O aš mėgėjas daiktus vadint tikraisiais vardais, o gaunasi taip, kad negaliu čia to daryti. Tai kur ta demokratija? Gėjams beveik viskas leistina, o eiliniam piliečiui ne? Va čia tai "ne" diskriminacija
                              Iš rašto oi kiek galima suprast. Rašte yra ir intonacija, ir mimika. Tokius dalykus dažniausiai pastebės tik įžvalgus arba filologijos mokslą ragavęs Gal nesureikšminkime tokios vienos situacijos, nes jos nežinau, tad negaliu apie ją ką nors objektyviau pasakyti. Tiesiog reikėtų susimąstyti, ar tau patiktų, jei tave viešai pavadintų narkomanu, gėjumi ar kurčiuoju, jei atitinkamai toks būtum. Priminti žmogui, koks jis yra, kartais nėra gerai, nes jį tai gali įžeisti. Ypatingai, jei šalia tokio sakinio yra neigiama konotacija, noras įžeisti, siekiant pakenkti, sugėdinti, išjuokti ar pan.

                              Štai ir šiuo atveju, viešai ką tik pasakęs apie mane, tu jau pasielgei neetiškai ir neabejoju, kad net nesusimąstei atsiprašyti. Kadangi lietuviai dar per menkai išauklėti, jie neturi vidinės kultūros, nejaučia ir nesupranta, kaip kitas jausis pasisakius vienaip ar kitaip apie tą žmogų jam girdint.

                              Lietuviai linkę ėsti vienas kitą, kritikuoti, įžeidinėti ir visa tai prasideda jau nuo mokyklos. Net suaugusieji linkę vienas kitą atvirai ir kandžiai pašiepti. Tai visos mūsų tautos problema.
                              Paskutinis taisė Ametistas; 2011.03.17, 16:31.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                Tau pats laikas pas psichiatrą nueiti. Žiūriu tau homoseksualai vaidenasi.



                                Sangokas su Pikolo kovėsi ir matai kas atsitiko . O Pokemonai dabar viską tvarko, ech tos Drakonų kovos .

                                Aš pati tikrai nemanau, kad galėčiau draugauti su kitos rasės žmogumi, su azijiečiu gal, juodukai ir šiaip tamsesni visiškai netraukia, mėgstu šviesiaplaukius mėlynakius



                                Galbūt ir yra, bet bent jau aš kai esu rimtuose santykiuose negalvoju apie santykių baigtį, o žiūriu į priekį. Šiaip teisingos mintys, nelabai gražu žaisti su žmogum ir po to palikti, ypač pradraugavęs nemažą laiko tarpą
                                Nesiuntinėk, nes aš irgi galiu pasiųsti. Homoseksualais tampama (kad gimstama, įrodymų nėra) ir viena iš priežasčių - neteisingas auklėjimas.

                                Comment


                                  Tai palauk jūs, gėjai, patys norit kad jus pripažintų visuomenė, keliat plakatus "gėjai jėga", o dabar suoki, kad aš blogai padariau apie tave taip parašydamas O manęs vadinti nei gėjum, nei narkomanu, nei kurčiuoju(??) negalima, nebent siekiant įžeist, nes aš toks nesu. O jei būčiau, tarkim kurčias, tai man yra dzin, kad taip (viešai) pavadintų ką čia slėpt? Pats nori viešumo, bet jos bijai... Keista, ir net labai

                                  Comment


                                    Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                    Tai palauk jūs, gėjai, patys norit kad jus pripažintų visuomenė, keliat plakatus "gėjai jėga", o dabar suoki, kad aš blogai padariau apie tave taip parašydamas O manęs vadinti nei gėjum, nei narkomanu, nei kurčiuoju(??) negalima, nebent siekiant įžeist, nes aš toks nesu. O jei būčiau, tarkim kurčias, tai man yra dzin, kad taip (viešai) pavadintų ką čia slėpt? Pats nori viešumo, bet jos bijai... Keista, ir net labai
                                    Jau paaiškinau dėl plakato gėjai jėga - jo nereikėtų sieti su visais gėjais ir su jų visų nuomone ir elgesiu.
                                    Viešumo nenoriu, iš kur ištraukei? Mano aktyvus dalyvavimas šioje temoje yra noras paaiškinti žmonėms tai, ko jie nesupranta. Niekam neatstovauju ir nieko nesiekiu. Noriu tik paaiškinti, kaip yra.
                                    Kas dar keista?
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Ei, atsibusk. Homoseksualų priešininkai jau dabar gali būti persekiojami ir baudžiami, jei jie pavadina homoseksualus ligoniais ar pederastais. Jau ir nubaustų yra. Tai čia demokratija?
                                      Meluoji ir, spėju, neraudonuoji.
                                      blaivumas išlaisvina

                                      Comment


                                        Nu tai viešo kai kurių žmonių nepasitenkinimo irgi nereikėtu sieti su visa visuomene. Bet kažkodėl Homoseksualus žmonės mėgsta kartoti " Visuomene mūsų nesupranta".

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Nesiuntinėk, nes aš irgi galiu pasiųsti. Homoseksualais tampama (kad gimstama, įrodymų nėra) ir viena iš priežasčių - neteisingas auklėjimas.
                                          Kaip matau, esi griežtas homoseksualių santykių priešininkas?
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X