Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    O jei dulkinama šaldyta višta?
    O už tai baudžiama? Manau, kad ne. Kaip ir už bet ko darymą su bet kokiu negyvu daiktu.

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Keikūnai baudžiami. O "kryžiuočiai" (gal tikintieji krikščionys?) tai daro teisėtai ir savo eisenomis neskelbia pritarimo amoraliam elgesiui.
    O ar tikrai baudžiami? Niekada neteko apie tai girdėti.

    "Kryžiuočiai" yra tie, kurie vasaromis tąso keliais kryžius trukdydami eismui.

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Tai, kad dauguma korupcijos atvejų yra slepiami ar neiškyla į viešumą, nereiškia, kad jos nėra vienų ar kitų įstatymų priėmimo metu. Korupcijos formų yra daug ir įvairių. Tačiau net ir neduodant kyšio politiką galima paveikti manipuliuojant, pavyzdžiui, turimu kompramatu.
    Taip ,aš galiu tik pasakuyti, kad "kas galėtų paneigti". Bet tokiais naivuoliais kaip tu, kurie reikalauja tik faktų, žinant, kad jais niekas nesimėto ir kruopščiai slepia, lengva manipuliuoti ir valdyti...
    Girdėjai apie tokį dalyką kaip "nekaltumo prezumpcija"?

    Jeigu jau keli tokias neįtikėtinas teorijas apie pasaulinį gėjų sąmokslą dėl kurio jie dar ir papirkinėja viso pasaulio politikus ir ne tik (Įsivaizduoji kiek tam pinigų reiktų? ) tai jau įrodymų tikrai reiktų. O ir kas tuo būtų taip suinteresuotas, kad taškytų tam savo pinigus?

    Tokios teorijos primena panašias apie tai "kad amerikiečiai nebuvo nusileidę Mėnulyje" ir "Žemės drebėjimą Japonijoje naudodami paslaptingą ginklą sukėlė amerikiečiai".
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė index Rodyti pranešimą
      Kaip ne atsakomybė. Analogija tokia: Jeigu prastai dirbi, tave išmeta iš darbo. Ar dar turėtų ir pasodint ar mirties bausmę pritaikyt pagal tave?

      Kuo remdamasis neabejoji?

      Kas sunku? Surinkti 300000 parašų? Bet gi čia ir turi būti daugumos valia, o ne mažos saujelės.

      Nieko panašaus. Renkamos pareigos neįpareigoja jokio pratęsimo pasibaigus terminui.
      Nebūk toks naivus. Ar girdėjai daug atvejų, kai politikai buvo nubausti už tai, kad prastūminėjo siauroms imteresų grupėms palankius įstatymus? Ar už dyką tokie darbai atliekami? Deja, kadencija pasibaigia, darbas atliktas. Na, neišrinko, tai neiškrinkta. Atsakomybės nėra, pinigai kišenėje.

      Daugumos valia turi būti išreiškiama referendume, o ne prieš jo pradžią. Be to ar daug referendumų Lietuvoje svarbiais klausimais inicijavo pati valdžia? Ji turi tokią teisę. Bet kažkodėl naudojasi savo teise priimti spendimus, užuot atsiklausus svarbiais klauisimais tiesiogiai rinkėjų. Ir nereikai visko suvesti į pinigus referendumui rengti.

      Turi to kompramato, turi. Balsuok už mane per prezidento rinkimus, ir aš prieš tave kompramato surasiu... Pats stebėsiesi, bet nuo faktų nepabėgsi...

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą
        O už tai baudžiama? Manau, kad ne. Kaip ir už bet ko darymą su bet kokiu negyvu daiktu.


        O ar tikrai baudžiami? Niekada neteko apie tai girdėti.

        "Kryžiuočiai" yra tie, kurie vasaromis tąso keliais kryžius trukdydami eismui.
        Bet juk tai zoofilija ir zoonekrofilija... Iškrypimas. Nebaudžiama, bet tokie veikėjai tegul nesikundia, kad juos iškrypėliais vadina... Taip pat ir už homoseksualius santykius nebaudžiama, bet tegul nesiskundžia, kad juos visuomenė atitinkamai vadina ir juos atitinkamai vertina.

        Už keikimąsi baudžiama kaip už viešosios tvarkos pažeidimą.
        Procesijos vyksta teisėtai. Jomis nebandoma pademonstruoti kitiems ar propaguoti.

        Parašė index Rodyti pranešimą
        Girdėjai apie tokį dalyką kaip "nekaltumo prezumpcija"?

        Jeigu jau keli tokias neįtikėtinas teorijas apie pasaulinį gėjų sąmokslą dėl kurio jie dar ir papirkinėja viso pasaulio politikus ir ne tik (Įsivaizduoji kiek tam pinigų reiktų? ) tai jau įrodymų tikrai reiktų. O ir kas tuo būtų taip suinteresuotas, kad taškytų tam savo pinigus?

        Tokios teorijos primena panašias apie tai "kad amerikiečiai nebuvo nusileidę Mėnulyje" ir "Žemės drebėjimą Japonijoje naudodami paslaptingą ginklą sukėlė amerikiečiai".
        Nekaltumo prezumpcija naudinga nusikaltėliams siekiant išvengti bausmės.

        Nėra gėjų sąmokslo, yra gėjų panaudojimas globalistų tikslui - planetos depopuliacijai. Gėjai, patys to nesuprasdami, yra tik globalistų įrankis. O dėl pinigų nesijaudink. Ne tiek jau daug jų ir reikia. Pinigų reikia tik pradžioje, o po to, kaip jau ir Lietuvoje, į destruktyvios ideologijos sklaidą įtraukiama pat ivalstybė ir už tai apmoka patys mokesčių mokėtojai.

        Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          Nu vat, atsibudo žmogus. Per mažai homoseksualų pas mus demaskuojama.
          Per skambiai tas ''atsibudo'', nes, siuo atveju, tai nelabai ka keicia, kaip tik patenkina mano smalsuma. Mano nezinojimas, be abejo, cia tera susijes su minetos personalijos nesidomejimu.
          O kad demaskuojama, pasak taves, per mazai, tai tau, kaip suprantu, heteroseksualui, neturetu but nemalonu, nes su kiekvienu demaskavimu daroma meskos paslauga homoseksualams. O is tavo keliu pasisakymu, supratau, jog tu to nenoretum daryti.
          Vienok, atsakyma i klausima jau gavau, duris matau - lydeti nereikia.
          ps. pries rasant sioje temoje, visai pamirsau ivertinti svarbu faktoriu, jog cia bet kokio kalibro klausimai priimami vienodai jautriai.

          Comment


            Pasikartosiu n-tajį kartą. Niekas jūsų ponai Homoseksualai nediskriminuos ir nereikš neigiamos nuomuonės jei jūs to viešai nepropoguosit. Aš asemniškai sužinočiau, kad mano geras draugas yra Homoseksualus, mūsų bendravimas visiškai nieko nepasikeistu. Bet jei tas draugas atvirai ir primigtinai pabrežinėtu, kad jis yra Homoseksualus tai būtų visiškas absurdas. Aš nesuprantu, koks tikslas viešai skelbtis ir demostruoti savo gyvenimo būda? O dėl šitos eisenos, kuri buvo Vilniuje, jūs man pasakyt kuo šitie žmonės skiriasi nuo visu kitų žmonių? O gi niekuo!!! Lygiai tokie patys kaip ir visi. Tai kam tada eiti su plakatais, vaidinti kažkokiais nuskriaustus ir prašyti nežinia kokiu teisių. Visi žmonės turi visiškai tokias pat teises. Čia daug kas sako " Homoseksualai nori pasirodyt, kad jie yra" KOKS tikslas jiems rodytis? Nu kam įdomu? Gyvenkit savo gyvenimą, niekas gi netrugdo, bet kam specialiai kiršinti visuomene?

            Comment


              Parašė Grillz Rodyti pranešimą
              Pasikartosiu n-tajį kartą. Niekas jūsų ponai Homoseksualai nediskriminuos ir nereikš neigiamos nuomuonės jei jūs to viešai nepropoguosit. Aš asemniškai sužinočiau, kad mano geras draugas yra Homoseksualus, mūsų bendravimas visiškai nieko nepasikeistu. Bet jei tas draugas atvirai ir primigtinai pabrežinėtu, kad jis yra Homoseksualus tai būtų visiškas absurdas. Aš nesuprantu, koks tikslas viešai skelbtis ir demostruoti savo gyvenimo būda? O dėl šitos eisenos, kuri buvo Vilniuje, jūs man pasakyt kuo šitie žmonės skiriasi nuo visu kitų žmonių? O gi niekuo!!! Lygiai tokie patys kaip ir visi. Tai kam tada eiti su plakatais, vaidinti kažkokiais nuskriaustus ir prašyti nežinia kokiu teisių. Visi žmonės turi visiškai tokias pat teises. Čia daug kas sako " Homoseksualai nori pasirodyt, kad jie yra" KOKS tikslas jiems rodytis? Nu kam įdomu? Gyvenkit savo gyvenimą, niekas gi netrugdo, bet kam specialiai kiršinti visuomene?
              Kad ne homoseksualumas pabrėžiamas, o homoseksualų problemos. Ir mūsų visuomenė vietoj įsiklausymo pradeda priešgyniauti ir keiksnoti. Neįsiklausius, homoseksualai linkę garsiau sakyti savo problemas, juk tai natūralu. Jei neišgirdo, tai kartojama.
              Eisenos reikalingos, kaip jau esu rašęs, atkreipti visuomenės dėmesį į problemas ir skatinti suprasti visuomenę, kad elgiasi blogai. Nėra vaidinama nuskriaustus - yra aiškiai rodomos problemos ir šioje temoje netgi rašomos. Bet tu jas neigi. Tai skatina didesnį homoseksualų norą garsiau pasisakyti ir tai visiškai suprantama.
              Tikslas rodytis - kad visuomenė pamatytų, jog gyvena ne vieni ir turi įsiklausyti ir į mažesnių grupių prašymus. Gana būti savanaudžiais.
              Gyventi trukdo: neleidžia viešai apsikabinti, neleidžia tuoktis, neleidžia bučiuotis... Visuomenė susikausčiusi ir bijo homoseksualų, jų nesupranta. Jei homoseksualai neišeis į viešuomenę ir nepasirodys, visuomenė išvis neigs homoseksualų buvimą.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Apsikabinkit, Bučiuokites. Kas jums neleidžia? Kiekvienas turi asmeninę nuomuonę ir kiekvienas vieną ar kita veiksmą traktuoja savaip. O dėl santuokos, tai jau yra religija ir bažnyčia pasisako prieš tokius dalykus. O dėl išėjimo į visuomenę tai ir taip kiekvienas žmogus žino ką reiškia homoseksualumas ir žino, kad tokie žmonės yra. Nebūtina visiems skelbtis kokie mes esame.

                Comment


                  Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                  O dėl santuokos, tai jau yra religija ir bažnyčia pasisako prieš tokius dalykus.
                  Kuo susiję religija ir civilinė santuoka?
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                    Apsikabinkit, Bučiuokites. Kas jums neleidžia? Kiekvienas turi asmeninę nuomuonę ir kiekvienas vieną ar kita veiksmą traktuoja savaip. O dėl santuokos, tai jau yra religija ir bažnyčia pasisako prieš tokius dalykus. O dėl išėjimo į visuomenę tai ir taip kiekvienas žmogus žino ką reiškia homoseksualumas ir žino, kad tokie žmonės yra. Nebūtina visiems skelbtis kokie mes esame.
                    Apsikabinimas ir bučiavimas visuomenėje homoseksualams geriausiu atveju reikštų viešas patyčias, blogiausiu - fiziniu susidorojimu. Taigi tai yra netolerancija, yra diskriminacija.

                    Dėl santuokų nebūtinai, tačiau turėtų būti galimybė sudaryti bendros partnerystės sutartis. Visuomenė tam priešinasi.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                      Pasikartosiu n-tajį kartą. Niekas jūsų ponai Homoseksualai nediskriminuos ir nereikš neigiamos nuomuonės jei jūs to viešai nepropoguosit. Aš asemniškai sužinočiau, kad mano geras draugas yra Homoseksualus, mūsų bendravimas visiškai nieko nepasikeistu. Bet jei tas draugas atvirai ir primigtinai pabrežinėtu, kad jis yra Homoseksualus tai būtų visiškas absurdas. Aš nesuprantu, koks tikslas viešai skelbtis ir demostruoti savo gyvenimo būda? O dėl šitos eisenos, kuri buvo Vilniuje, jūs man pasakyt kuo šitie žmonės skiriasi nuo visu kitų žmonių? O gi niekuo!!! Lygiai tokie patys kaip ir visi. Tai kam tada eiti su plakatais, vaidinti kažkokiais nuskriaustus ir prašyti nežinia kokiu teisių. Visi žmonės turi visiškai tokias pat teises. Čia daug kas sako " Homoseksualai nori pasirodyt, kad jie yra" KOKS tikslas jiems rodytis? Nu kam įdomu? Gyvenkit savo gyvenimą, niekas gi netrugdo, bet kam specialiai kiršinti visuomene?
                      Pasikartosiu ir aš, atsakiau į šituos tavuosius klausimus čia: http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=363

                      Tu gali sakyti, kad homofobijos Lietuvoje nėra, tačiau tiesa yra šiek tiek kitokia: berods 50% gyventojų nenorėtų turėti kaimynų gėjų, pasiskaityk tu delfi komentarus tomis temomis, pasižiūrėk į "lietuviškus" keiksmažodžius ir ką jie reiškia, pagalvok kodėl tas tavo draugas gėjus ilgą laiką savo gyvenimo nuo visų slėpė, kad yra homoseksualus. Pasižiūrėk į lyties keitimo įstatymą, kurio nesugeba seimas priimti, nes "tai prieštarautų visuomenės moralei" (taip, dėl visuomenės nuomonės žmonės negali gydytis savo problemų), nekalbant jau apie ketinimus kriminalizuoti informaciją apie homoseksualumą seime. Tai yra homofobija, kuri neigiamai veikia tų žmonių gyvenimą. Jie turi teisę protestuoti ir kalbėti apie tai ir tai nėra propoganda. Ar tu matei bent vieną plakatą, kuris sakytų "būti gėjumi yra šaunu - bukime visi tokie". Ar tu girdėjai bent vieną atveji, kad homoseksualai bandytų užverbuoti kokį žmogų? Ar skaitei bent vieną straipnį, kuriame homoseksualumas būtų iškeltas aukščiau heteroseksualumo?
                      Paskutinis taisė Eidvis; 2011.03.17, 15:39.

                      Comment


                        Parašė ernestas Rodyti pranešimą
                        Per skambiai tas ''atsibudo'', nes, siuo atveju, tai nelabai ka keicia, kaip tik patenkina mano smalsuma. Mano nezinojimas, be abejo, cia tera susijes su minetos personalijos nesidomejimu.
                        O kad demaskuojama, pasak taves, per mazai, tai tau, kaip suprantu, heteroseksualui, neturetu but nemalonu, nes su kiekvienu demaskavimu daroma meskos paslauga homoseksualams. O is tavo keliu pasisakymu, supratau, jog tu to nenoretum daryti.
                        Vienok, atsakyma i klausima jau gavau, duris matau - lydeti nereikia.
                        ps. pries rasant sioje temoje, visai pamirsau ivertinti svarbu faktoriu, jog cia bet kokio kalibro klausimai priimami vienodai jautriai.
                        Neteisingai supratai. Demaskuoti reikia. Tai nėra homoseksualumo propaganda ir tokia informacija turi būti ne mokyklose platinama... Tačiau suaugę žmonės turi žinoti, kas yra kas.

                        Comment


                          Skaitau, skaitau temą, ir galvoju...O kas, jeigu paradus nutartų daryti visos tam tikros grupės? Čikupakas savo pavyzdyje apie Petriuką iš Radviliškio pateikė nuostabų pavyzdį. Kodėl gi jo nepritaikius plačiau?

                          Įsivaizduokime Juozą iš Vilniaus. Jis gyveno paprastoje šeimoje, dirba paprastą darbą. Nesigilinsime, dėl kokių priežasčių, jis turi vieną įspūdingą aistrą - jis Internete kovoja už įvairiausius kai ką netgi kraupinančius nusistatymus. Ir tai jam sekasi tiesiog puikiai!...Tačiau vieną dieną valdžia tapo Tobula.
                          Valdžia pradėjo kovoti už visuomenės gerovę - baudė keikūnus, šiukšlintojus, korumpuotus valdininkus ir panašius kenkėjus...Gyvenimas iš esmės pasidarė geras. Visuomenė su laiku tapo vis tolerantiškesnė - o kur dingsi, gyventi gi reikia. Bet Juozas toliau kovojo už ir prieš viską, kas tik pasitaikydavo - jam tai buvo aistra. Ir tada valdžia pradėjo daryti, rodos, neįmanomą dalyką - medžioti tokius kaip jis. Pasak jų, pildamas tulžį ant kitų žmonių, ir nebaudžiamas išsisukinėdamas nuo teisybės jis elgiasi amoraliai. Pirmi persekiojimai trenkė kaip žaibas - valdžios sukurta Tobula visuomenė medžiojo komentatorius švariais (ir nebūtinai!) būdais. Paprastas žmogus nusileistų ir susitaikytų. Bet tik ne jis! Internete jis rado bendraminčių, įširdusių dėl to, kad jie negali ramiai reikšti savo minčių. Jie susibūrė. Dėl ko?

                          Dėl to, kad galėtų laisvai reikšti savo mintis.

                          Visi homoseksualų persekiojimo šalininkai, pagalvokite, koks būtų košmaras, jeigu persekiojami būtumėt Jūs. Ir tai, tik dėl įsitikinimų - dėl nieko daugiau, ne dėl orientacijos (įgimtos ar ne, velnias žino). Gi tai - visai menkas skirtumas. Šlykštus būtų gyvenimas, ką? Ne vien homoseksualai gali kažkam kenkti - kokias dorovės normas pažeidžia jie? Ir kokias pažeidžia falus ant lentų prisipaišę buduliai, kuriem sulaikyti reikėjo didesnių pajėgų, negu žmonių buvo parade?

                          Comment


                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Pasikartosiu ir aš, atsakiau į šituos tavuosius klausimus čia: http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=363

                            Tu gali sakyti, kad homofobijos Lietuvoje nėra, tačiau tiesa yra šiek tiek kitokia: berods 50% gyventojų nenorėtų turėti kaimynų gėjų, pasiskaityk tu delfi komentarus tomis temomis, pasižiūrėk į "lietuviškus" keiksmažodžius ir ką jie reiškia, pagalvok kodėl tas tavo draugas gėjus ilgą laiką savo gyvenimo nuo visų slėpė, kad yra homoseksualus. Pasižiūrėk į lyties keitimo įstatymą, kurio nesugeba seimas priimti, nes "tai prieštarautų visuomenės moralei" (taip, dėl visuomenės nuomonės žmonės negali gydytis savo problemų), nekalbant jau apie ketinimus kriminalizuoti informaciją apie homoseksualumą seime. Tai yra homofobija, kuri neigiamai veikia tų žmonių gyvenimą. Jie turi teisę protestuoti ir kalbėti apie tai ir tai nėra propoganda. Ar tu matei bent vieną plakatą, kuris sakytų "būti gėjumi yra šaunu - bukime visi tokie". Ar tu girdėjai bent vieną atveji, kad homoseksualai bandytų užverbuoti kokį žmogų? Ar skaitei bent vieną straipnį, kuriame homoseksualumas būtų iškeltas aukščiau heteroseksualumo?
                            Nu Žmogau tu čia stipriai pasakiai Šiame forume aš turiu savo nuomone ir ją sakau. Man visiškai nusišvilpt būtų kas yra mano kaimynai ir kokios jie pakraipos jei jie netrugdytu man gyvent. O dėl lyties keitimo įstatymo čia yra visiškai absoliučiai, nediskutuotinai absurdas. Galit daužyt man su kūju per galvą, bet aš nepasakysiu, kad tai yra normalu. Tai yra tikrai sutrikimas ir kažkokios tai psichologinės problemos.

                            Comment


                              Parašė Magician Rodyti pranešimą
                              ... Čikupakas savo pavyzdyje apie Petriuką iš Radviliškio pateikė nuostabų pavyzdį. ...
                              Ten ne aš pateikiau, o Eidvis. Dar man trūksta šiek tiek talento, kad gebėčiau tokius pavyzdžius rašyt.
                              Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.03.17, 16:04.

                              Comment


                                Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                                O dėl lyties keitimo įstatymo čia yra visiškai absoliučiai, nediskutuotinai absurdas. Galit daužyt man su kūju per galvą, bet aš nepasakysiu, kad tai yra normalu. Tai yra tikrai sutrikimas ir kažkokios tai psichologinės problemos.
                                Ne visada. Psichiatrai sako, kad transseksualai susiduria su savo tapatybės identifikavimo problema. Ir jei žmogus po operacijos geriau jausis būdamas kitos lyties, jei jam tai reiškia mažiau pastangų ir lengvesnis kelias, negu save ilgus metus gydyti psichiatriniu būdu ir neaišku ar sėkmingai, kodėl gi ne - tegul keičiasi lytį. Man dėl nei šilta, nei šalta. Žmonės pakankamai protingi, kad suprastų, ko jie nori. Prieš tokias operacijas gelbsti profesionalūs psichologai ir psichiatrai ir jie padaro išvadas, ar lyties keitimas situaciją pagerintų, ar pablogintų. To ir aš esame per mažai kompetentingi, kad šiuo klausimu pasakytume - na jau ne, tokių operacijų daryti negalima. Tu gali tik pasakyti, kad tavo nuomone, tokios operacijos žmogui nėra reikalingos ir jis turėtų save gydyti kitokiais būdais. Bet tai nereiškia, kad esi teisus ir kad tavo siūlomu sprendimu būtų sulaukta geresnių rezultatų.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                  Skaitau, skaitau temą, ir galvoju...O kas, jeigu paradus nutartų daryti visos tam tikros grupės? Čikupakas savo pavyzdyje apie Petriuką iš Radviliškio pateikė nuostabų pavyzdį. Kodėl gi jo nepritaikius plačiau?

                                  Įsivaizduokime Juozą iš Vilniaus. Jis gyveno paprastoje šeimoje, dirba paprastą darbą. Nesigilinsime, dėl kokių priežasčių, jis turi vieną įspūdingą aistrą - jis Internete kovoja už įvairiausius kai ką netgi kraupinančius nusistatymus. Ir tai jam sekasi tiesiog puikiai!...Tačiau vieną dieną valdžia tapo Tobula.
                                  Valdžia pradėjo kovoti už visuomenės gerovę - baudė keikūnus, šiukšlintojus, korumpuotus valdininkus ir panašius kenkėjus...Gyvenimas iš esmės pasidarė geras. Visuomenė su laiku tapo vis tolerantiškesnė - o kur dingsi, gyventi gi reikia. Bet Juozas toliau kovojo už ir prieš viską, kas tik pasitaikydavo - jam tai buvo aistra. Ir tada valdžia pradėjo daryti, rodos, neįmanomą dalyką - medžioti tokius kaip jis. Pasak jų, pildamas tulžį ant kitų žmonių, ir nebaudžiamas išsisukinėdamas nuo teisybės jis elgiasi amoraliai. Pirmi persekiojimai trenkė kaip žaibas - valdžios sukurta Tobula visuomenė medžiojo komentatorius švariais (ir nebūtinai!) būdais. Paprastas žmogus nusileistų ir susitaikytų. Bet tik ne jis! Internete jis rado bendraminčių, įširdusių dėl to, kad jie negali ramiai reikšti savo minčių. Jie susibūrė. Dėl ko?

                                  Dėl to, kad galėtų laisvai reikšti savo mintis.

                                  Visi homoseksualų persekiojimo šalininkai, pagalvokite, koks būtų košmaras, jeigu persekiojami būtumėt Jūs. Ir tai, tik dėl įsitikinimų - dėl nieko daugiau, ne dėl orientacijos (įgimtos ar ne, velnias žino). Gi tai - visai menkas skirtumas. Šlykštus būtų gyvenimas, ką? Ne vien homoseksualai gali kažkam kenkti - kokias dorovės normas pažeidžia jie? Ir kokias pažeidžia falus ant lentų prisipaišę buduliai, kuriem sulaikyti reikėjo didesnių pajėgų, negu žmonių buvo parade?
                                  Todėl kiekvienas žmogus ir turi savo nuomonę, kad ją reikštų. Vieni žmonės vienaip žiūri į homoseksualus, kiti kitaip. Ir nieko čia nepakeisi. Nepriversi žmonių mastyti kitaip, nei paradais nei vieša agitacija. Tai kas žmogui yra priimtina taip jis ir elgiasi. Vienas žmogus pamatęs homoseksualų porelę puls ir duos į "snukį", kitas nekreips dėmesio ir nueis. Kiek žmonių, tiek nuomonių.

                                  Comment


                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Už nieką įspėjimų niekas neduoda, o už agresijos kurstymą, jei būtų mano valia, tai dėčiau baną visiem laikam.
                                    Mano argumentų šia tema lb daug šiame forume, kartotis nenoriu O įspėjimą ir net baną gavęs esu iš kažkurio modero, kad čia atrašydamas amiko jį pavadinau gėjumi, kai jis pats tą yra apie save pasakęs tai kaikuriam moderui tai lb neįtiko, ir užskaitė kaip grubų įžeidimą Juokas tik ima iš viso šito. Nusigyvenom

                                    Comment


                                      Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                                      Todėl kiekvienas žmogus ir turi savo nuomonę, kad ją reikštų. Vieni žmonės vienaip žiūri į homoseksualus, kiti kitaip. Ir nieko čia nepakeisi. Nepriversi žmonių mastyti kitaip, nei paradais nei vieša agitacija. Tai kas žmogui yra priimtina taip jis ir elgiasi. Vienas žmogus pamatęs homoseksualų porelę puls ir duos į "snukį", kitas nekreips dėmesio ir nueis. Kiek žmonių, tiek nuomonių.
                                      "Duoti į snukį" nėra nuomonės reiškimas, o smurtas už kurį baudžiama. Va čia ir problema.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą
                                        Kuo susiję religija ir civilinė santuoka?
                                        Tuo, kad valstybė vienodai pripažįsta abu šiuos santuokų tipus.

                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Apsikabinimas ir bučiavimas visuomenėje homoseksualams geriausiu atveju reikštų viešas patyčias, blogiausiu - fiziniu susidorojimu. Taigi tai yra netolerancija, yra diskriminacija.

                                        Dėl santuokų nebūtinai, tačiau turėtų būti galimybė sudaryti bendros partnerystės sutartis. Visuomenė tam priešinasi.
                                        Netolerancija nėra diskriminacija. O jei ir yra, ne visada tai blogai. Kad ir netolerancija girtiems prie vairo...

                                        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                        Pasižiūrėk į lyties keitimo įstatymą, kurio nesugeba seimas priimti, nes "tai prieštarautų visuomenės moralei" (taip, dėl visuomenės nuomonės žmonės negali gydytis savo problemų), nekalbant jau apie ketinimus kriminalizuoti informaciją apie homoseksualumą seime. Tai yra homofobija, kuri neigiamai veikia tų žmonių gyvenimą.
                                        Jie turi teisę protestuoti ir kalbėti apie tai ir tai nėra propoganda. Ar tu matei bent vieną plakatą, kuris sakytų "būti gėjumi yra šaunu - bukime visi tokie". Ar tu girdėjai bent vieną atveji, kad homoseksualai bandytų užverbuoti kokį žmogų? Ar skaitei bent vieną straipnį, kuriame homoseksualumas būtų iškeltas aukščiau heteroseksualumo?
                                        Tiesiog skalpelis nėra transseksualumo gydymo priemonė. Tai tas pat, kaip nupjauti pirštą, jei jis sulaužytas...
                                        Informacija prieš homoseksualuma jau dabar yra kriminalizuota, nes esant norui, bet kokią medžiagą ar pasisakymą prieš, galima "pritempti" prie diskriminacijos. Ir viskas priklausys tik nuo teisėjų, kurie gali būti šališki. O apie ŽTT jau nekalbu. Ten vaivorykštinius palaiko...

                                        Užtat yra toks plakatas. Pernai per pe***paradą

                                        Comment


                                          Taip. Bet esmė, kuria norėjau pasakyt, kad kiekvienas savaip traktuoja vienus ar kitus dalykus. Vieniems tai nepriimtina, kitiems priimtina. Ir negalima piršt savo nuomuonės tiems, kuriems tai nepriimtina.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X