Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Genetika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė index Rodyti pranešimą
    O aš toks patriotas, kuriam svarbiau valstybė, ir tauta plačiąja, o ne siaurąja prasme. Ir man patinka, kad į valstybę atvažiuoja įvairių imigrantų, kurie ne tik gausina Lietuvą (pakeisdami imigrantus), bet ir daro Lietuvos valstybę, jos kultūrą stipresne gyvibingesne, įvairesne. Čia kaip genetikoje. Maišyto kraujo žmonės dažniausiai būna sveikesni, protingesni. O ko jau ko, bet kraujomaišos mums tikrai nereikia.
    Nėra patriotų plačiąja prasme ar siaurąja. Tu už imigracijos skatinimą ir emigracijos skatinimą. Tu globalistas, o ne patriotas. Dar blogiau, tu už tautos naikinimą, taigi ir tautinės valstybės griovimą. Imigracija ar emigracija nėra blogai, kai ji nėra masinė.
    Paralelių su genetika nėra, kultūra išlieka gyvybinga, kai yra plėtojama ir nėra per daug įtakojama svetimų kultūrų. Priešingu atveju vyksta kultūrinė degradacija, suvienodėjimas...

    Comment


      #62
      Oho, žiūriu A|1 neįtinka niekas.
      Man lietuvis yra žmogus gimęs, užaugęs Lietuvoje, mokantis lietuvių kalbą ir turintis bent menkiausią ryšį su savo šalimi.
      Pvz, ta pati Greta Šapkaitė, ji buvo įvaikinta lietuvių šeimos, užauginta lietuvių šeimoje, tai ji ne lietuvė tik dėl to, kad jos "genai" kitokie, ar odos spalva tamsesnė, nei pono A|1? Juokinga.

      Pasaulį, kalbą, kultūrą ir visokias religijas susikūrėme patys ir tai yra pagrindiniai dalykai kurie skiria visus žmones. Genų maišatis nėra blogas dalykas. Jau geriau tuokiasi du skirtingų tautų žmonės ir užaugina laimingus, išsilavinusius vaikus, nei tuokiasi nelaimingi bendrataučiai ir užaugina tūkstančius A|1 kopijų. Ir ne, nesakau, kad visi susituokę bendrataučiai yra nelaimingi, tačiau jei A|1 požiūris įsigaliotu, tokių atsirastų daug daugiau.

      Comment


        #63
        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Nėra patriotų plačiąja prasme ar siaurąja. Tu už imigracijos skatinimą ir emigracijos skatinimą. Tu globalistas, o ne patriotas. Dar blogiau, tu už tautos naikinimą, taigi ir tautinės valstybės griovimą. Imigracija ar emigracija nėra blogai, kai ji nėra masinė.

        Šiaip jau aš ne apie patriotizmo plačiąją ir siaurąją prasmę šnekėjau, o apie tautos (Genus ir natione). Aš esu patriotas, o ne nacionalistas. Todėl aš už imigraciją, nes ji valstybę stiprina, o ne griauna, nes valstybė perima visų kultūrų geruosius bruožus.


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Paralelių su genetika nėra, kultūra išlieka gyvybinga, kai yra plėtojama ir nėra per daug įtakojama svetimų kultūrų. Priešingu atveju vyksta kultūrinė degradacija, suvienodėjimas...
        Šiaip jau stipriausia ir gyvibingiausia kultūra ir buvo tų tautų, valstybių, kurios buvo visų stipriai įtakojamos ir tuo pačiu stipriai įtakojo kitas (Kaip pavyzdys galėtų būti Roma). O taip pat ir didžioji dalis dabartinės lietuvių kultūros, kurią tu nori užkonservuoti, yra importuota iš įvairių kraštų (Pavyzdžiui senoji lietuvių architektūra yra labai itališka).
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          #64
          Parašė Perfect Rodyti pranešimą
          Al1, turiu nuliūdinti tave, nes pagal tavo apibrėžimą tu irgi nesi Lietuvis. 100% garantuoju, kad tavo prosenelių tarpe yra ar rusiško, ar lenkiško, ar žydiško, ar dar kitokios tautybės kraujo. Nes tokio dalyko kaip grynakraujis lietuvis nėra ir nebuvo.

          Tad vadovaujantis tavo logika ir norint apsaugoti lietuvių tautą ir valstybę tau tėra dvi išeitys: arba emigruoti, arba nusižudyti. Kadangi emigruodamas į kitą valstybę suterštum joje įsikūrusios tautos kultūrą, tau belieka nusižudyti.

          Sėkmės
          Kur aš rašiau apie grynakraujus lietuvius?
          Kaip tampama kokios nors tautos nariu? Asimiliuojantis. Tai ne tik kalbos, kultūros, papročių, galbūt religijos perėmimas, bet ir antropologiniai pokyčiai. Tam reikia laiko - kelių kartų. Žinoma, kalbos, kultūriniai, papročių, religiniai ir kt. dalykai yra perimami gana greitai, pakanka dviejų, trijų kartų. Tik tuomet galimas tapatinimasis su tauta. Tuo tarpu kai "maitosi" skirtingų ir tolimų etninių grupių ar rasių atstovų kraujas, procesas užtrunka ilgiau, nes antropologiniai pokyčiai vyksta lėtai, per kelias - keliolika kartų...
          Žinoma, kultūrinei, kalbinei, religinei asimiliacijai įtakos turi pats žmogus. Netgi antropologinei, jei tuoksis tik su savo etninės gruopės ar rasės atstovais.
          Jei jis nenorės asimiliuotis, jis nesiasimiliuos, todėl ir nesitapatins su tos valstybės (ar regiono, nesant valstybės) tauta.
          Todėl aš ir sakau, kad kokio japono ir lietuvės vaikas nėra lietuvis. Nėra jis ir japonas... Tam, kad jo palikuonys taptų lietuviais, reikia kelių kartų.

          Taip, ir aš nesu grynakraujis lietuvis. Bet, mano giminėje, tiek kiek man žinoma (o žinoma tikrai apie 200 metų) nebuvo azijatų... O kultūrinė, kalbinė, religinė asimiliacija vyksta gan greitai, per pora kartų... Be lietuviško yra ir rusiško, lenkiško, prancūziško, vokiško, bulgariško kraujo...


          Patarimu pasinaudok pats.

          Comment


            #65
            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
            Al1 - tu nacionalbolševikas, o ne lietuvis.
            Tokios tautos nežinau

            Parašė alonso Rodyti pranešimą
            As esu pusiau rusas. Turiu ir zydisko kraujo. Kaip dristi mane vadinti ne lietuviu? Tai yra mano gimtine ir mano tevyne. Ja visa gyvenima ir temylesiu. Ir tegul man kazkoks skustas ***dukas neaiskina, kuo as galiu buti ir kuo negaliu.
            Kaip aš galiu tave vadinti lietuviu, jei tu pats save pusiau rusu vadini?..
            Gimtinė ir šalis, kurioje gimei - Tėvynė - dar nieko nepasako apie žmogaus tautybę.


            Parašė innuendo Rodyti pranešimą
            Oho, žiūriu A|1 neįtinka niekas.
            Man lietuvis yra žmogus gimęs, užaugęs Lietuvoje, mokantis lietuvių kalbą ir turintis bent menkiausią ryšį su savo šalimi.
            Pvz, ta pati Greta Šapkaitė, ji buvo įvaikinta lietuvių šeimos, užauginta lietuvių šeimoje, tai ji ne lietuvė tik dėl to, kad jos "genai" kitokie, ar odos spalva tamsesnė, nei pono A|1? Juokinga.

            Pasaulį, kalbą, kultūrą ir visokias religijas susikūrėme patys ir tai yra pagrindiniai dalykai kurie skiria visus žmones. Genų maišatis nėra blogas dalykas. Jau geriau tuokiasi du skirtingų tautų žmonės ir užaugina laimingus, išsilavinusius vaikus, nei tuokiasi nelaimingi bendrataučiai ir užaugina tūkstančius A|1 kopijų. Ir ne, nesakau, kad visi susituokę bendrataučiai yra nelaimingi, tačiau jei A|1 požiūris įsigaliotu, tokių atsirastų daug daugiau.
            Taip, ji ne lietuvė, nes ji neturi jokio antropologinio ryšio su lietuvių tautos atstovais. Kokia bendra istorinė praeitis sieja jos tėvus su Lietuva? Vat jos vaikai N-tojoje kartoje bus lietuviais... Kai oda taps šviesi...
            Kalba savaime rutuliojasi savo keliu, kai bendruomenė gyvena izoliuotai nuo kitos jos dalies. Taip kad čia evoliucija. Skirtingose žemės vietose gyvenančių žmonių kūnai prisitaikė prie tų vietovių gamtos sąlygų. Vieni tapo baltaodžiais, kiti - gelsvais ir siauraakiais, dar kiti yra juodi ir garbanotais plaukais... Bet suprask viena, kad Lietuvoje nėra tokių gamtos sąlygų, kad oda būtų juoda ar akys siauros... Todėl ir lietuvių tauta susiformavo iš baltųjų žmonių, labiau šiauriečių, kurie prisitaikę gyventi vidutinio klimato sąlygomis. Taip kad šnekėti apie negrą lietuvį ar japoną lietuvį yra tas pat, kaip šnekėti apie zebro ir arklio palikuonį. Kas jis? Arklys ar zebras?

            Comment


              #66
              Parašė index Rodyti pranešimą
              Šiaip jau aš ne apie patriotizmo plačiąją ir siaurąją prasmę šnekėjau, o apie tautos (Genus ir natione). Aš esu patriotas, o ne nacionalistas. Todėl aš už imigraciją, nes ji valstybę stiprina, o ne griauna, nes valstybė perima visų kultūrų geruosius bruožus.
              O kodėl ne bloguosius? Kodėl tik geruosius? Didelio masto imigracija ir emigracija griauna valstybę, nes politinė tauta tampa nevienalytė, ką jau nešnekėti apie etninę tautą, kuri mažėja, o svetimtaučių daugėja.


              Parašė index Rodyti pranešimą
              Šiaip jau stipriausia ir gyvibingiausia kultūra ir buvo tų tautų, valstybių, kurios buvo visų stipriai įtakojamos ir tuo pačiu stipriai įtakojo kitas (Kaip pavyzdys galėtų būti Roma). O taip pat ir didžioji dalis dabartinės lietuvių kultūros, kurią tu nori užkonservuoti, yra importuota iš įvairių kraštų (Pavyzdžiui senoji lietuvių architektūra yra labai itališka).
              Su pirmu sakiniu sutinku.
              Tik ką dabar Lietuva įtakoją? Ji pati yra įtakojama ir nieko neduoda pasauliui.
              Senoji architektūra yra itališka, bet ji į Lietuvą atkeliavo tuomet, kai Lietuva jau nebedavė nieko pasauliui. Pati Lietuva savo architektūros (išskyrus kaimiškąją medinę) nesukūrė...

              Comment


                #67
                Lipk is savo atgyventos visuomenes ir tautos sampratos bei nejuoking zmoniu.

                esi rasistas ir turetum to gedytis bei bandyti keistis, o ne skelbti savo neismanyma.

                P.S. Esu lietuvis, ne lietuviskos kilmes. Jei vesiu juodaode (zodzio "negras" kvieciu nenaudoti) ar kiniete, ir musu vaikai bus auginami pagal lietuviskus paprocius, kalbes lietuviskai bei vadinas Lietuva savo salimi - jie irgi bus lietuviai. Ne neisprususiems suskiams spresti uz juos


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  #68
                  Al1 nesuvokia, kaip greit žmonės gali asimiliuotis. Aš nors ir ne Lietuvoje gimęs, nors ir motina ne lietuvė, bet laikau save lietuviu. Ir jei ne mano tamsus gymis, žmonės nė neįtartų, kad turiu nelietuviško kraujo ar net, kad ne Lietuvoje gimęs. Ir nepaisant visų patyčių kurias patyriau vaikystėje, Lietuvai duodu daug daugiau negu visi tie grynakraujai lietuvaičiai, kurie galų gale nesugebėjo nė dešimt klasių baigt. Aplink tave yra daugybė žmonių iš tokių užkampių apie kuriuos tu net girdėjęs nesi, bet tu net neįtari, kad jie negrynakraujai lietuvaičiai
                  .

                  Comment


                    #69
                    Parašė alonso Rodyti pranešimą
                    Lipk is savo atgyventos visuomenes ir tautos sampratos bei nejuoking zmoniu.

                    esi rasistas ir turetum to gedytis bei bandyti keistis, o ne skelbti savo neismanyma.

                    P.S. Esu lietuvis, ne lietuviskos kilmes. Jei vesiu juodaode (zodzio "negras" kvieciu nenaudoti) ar kiniete, ir musu vaikai bus auginami pagal lietuviskus paprocius, kalbes lietuviskai bei vadinas Lietuva savo salimi - jie irgi bus lietuviai. Ne neisprususiems suskiams spresti uz juos
                    Tavo paties sampratos iškreiptos globalistų ir kosmopolitų propagandos.
                    Vesk negrę, bet tavo vaikai, net ir auginami pagal lietuviškus papročius, kalbantys lietuviškai, bus ne lietuviai. Ir tu pats toks Lietuvai nereikalingas su savo iškreiptu tautos suvokimu, nes ko jau ko, bet juodų "lietuvių" Lietuvai nereikia.

                    Comment


                      #70
                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      O kodėl ne bloguosius? Kodėl tik geruosius? Didelio masto imigracija ir emigracija griauna valstybę, nes politinė tauta tampa nevienalytė, ką jau nešnekėti apie etninę tautą, kuri mažėja, o svetimtaučių daugėja.
                      Aišku, kad ne visi imigrantai daro tik teigiamą įtaką valstybei. Todėl ją reikia reguliuoti. Bet bendrai, imigracija teigiamas dalykas.

                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Su pirmu sakiniu sutinku.
                      Tik ką dabar Lietuva įtakoją? Ji pati yra įtakojama ir nieko neduoda pasauliui.
                      Senoji architektūra yra itališka, bet ji į Lietuvą atkeliavo tuomet, kai Lietuva jau nebedavė nieko pasauliui. Pati Lietuva savo architektūros (išskyrus kaimiškąją medinę) nesukūrė...
                      Oi žinok, mūsų emigrantai toms valstybėms daro įtaką, kuriose įsikuria. Tuo labiau mažesnėse, kaip Airija. Taip pat didelė įtaka daroma per tarptautines kompanijas (Paklausk latvių ar estų apie mūsų maximas ). Įtaka dar daroma užimant pareigas tarptautinėse institucijose (Pavyzdžiui EC ir t.t.). Apie kitas sritis net nebesigilinsiu.

                      Šiaip tai Lietuva tą itališką architektūrą patobulino ir sukūrė savą stilių (Vilniaus baroką), kurį išplatino mažų mažiausiai dabartinės Baltarusijos teritorijoje. O jei iš pat pradžių nebūtumėme skolinęsi to itališko stiliaus, taip ir sėdėtumėm visi su medinėmis bakūžėmis.

                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Kalba savaime rutuliojasi savo keliu, kai bendruomenė gyvena izoliuotai nuo kitos jos dalies. Taip kad čia evoliucija. Skirtingose žemės vietose gyvenančių žmonių kūnai prisitaikė prie tų vietovių gamtos sąlygų. Vieni tapo baltaodžiais, kiti - gelsvais ir siauraakiais, dar kiti yra juodi ir garbanotais plaukais... Bet suprask viena, kad Lietuvoje nėra tokių gamtos sąlygų, kad oda būtų juoda ar akys siauros... Todėl ir lietuvių tauta susiformavo iš baltųjų žmonių, labiau šiauriečių, kurie prisitaikę gyventi vidutinio klimato sąlygomis.
                      O kaip suprasti, kad mano paskutinės keturios protėvių kartos buvo Lietuvos gyventojai (Žemdirbiai, todėl tarptautinės vedybos tuo metu mažai tikėtinos ), bet fenotipas panašesnis į viduržemio pajūrio gyventojų? Na daugmaž:
                      Paskutinis taisė index; 2010.05.26, 22:17.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        #71
                        Parašė TH1 Rodyti pranešimą
                        Al1 nesuvokia, kaip greit žmonės gali asimiliuotis. Aš nors ir ne Lietuvoje gimęs, nors ir motina ne lietuvė, bet laikau save lietuviu. Ir jei ne mano tamsus gymis, žmonės nė neįtartų, kad turiu nelietuviško kraujo ar net, kad ne Lietuvoje gimęs. Ir nepaisant visų patyčių kurias patyriau vaikystėje, Lietuvai duodu daug daugiau negu visi tie grynakraujai lietuvaičiai, kurie galų gale nesugebėjo nė dešimt klasių baigt. Aplink tave yra daugybė žmonių iš tokių užkampių apie kuriuos tu net girdėjęs nesi, bet tu net neįtari, kad jie negrynakraujai lietuvaičiai
                        Kas įvertina, kad tu Lietuvai duodi daug daugiau, nei kiti?
                        Aš gi rašiau, kad asimiliacija yra kultūrinė, kalbinė, paprotinė, religinė (šiais laikais taip pat aktualu, turint omenyje islamo plitimą) ir antropologinė. Tai pirmoji vyksta greitai - per porą kartų, kartais net ir sekančioje kartoje, jei vaikas auginamas toje kultūrinėje aplinkoje ir tėvai jį stengiasi užauginti jį pagal tos kultūros dvasią. Gi antrajai reikia laiko. Ir tik tavo vaikai ar net anūkai galės būti lietuviais be priekaištų...

                        Sakai iš užkampių. Kalba, išvaizda ir pavardė išduoda.

                        Comment


                          #72
                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          Oi žinok, mūsų emigrantai toms valstybėms daro įtaką, kuriose įsikuria. Tuo labiau mažesnėse, kaip Airija. Taip pat didelė įtaka daroma per tarptautines kompanijas (Paklausk latvių ar estų apie mūsų maximas ). Įtaka dar daroma užimant pareigas tarptautinėse institucijose (Pavyzdžiui EC ir t.t.). Apie kitas sritis net nebesigilinsiu.

                          Šiaip tai Lietuva tą itališką architektūrą patobulino ir sukūrė savą stilių (Vilniaus baroką), kurį išplatino mažų mažiausiai dabartinės Baltarusijos teritorijoje. O jei iš pat pradžių nebūtumėme skolinęsi to itališko stiliaus, taip ir sėdėtumėm visi su medinėmis bakūžėmis.
                          Airijai daro įtaką? Kuo, nusikalstamumu? Jie tenai per porą kartų asimiliuosis ir niekas jų net neprisimins...Būtent lietuviškos kultūros silpnumas prieš anglosaksišką ir vaidina lemiamą vaidmenį asimiliacijoje. Gi kokie turkai taip lengvai nesisasimiliuoja... Yra čia kuo džiaugtis, kad vos vos dūchiname latvius ir estus... Ne daugiau nei jie mus. Lyginant su tuo, kaip mus įtakoja Vakarai ar Rytai (Rusija), tai menkniekis.
                          Ne lietuviai tą architektūros stilių sukūrė, o lenkai ir tik jų dėka jis paplito.

                          Comment


                            #73
                            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                            Kas įvertina, kad tu Lietuvai duodi daug daugiau, nei kiti?
                            Aš gi rašiau, kad asimiliacija yra kultūrinė, kalbinė, paprotinė, religinė (šiais laikais taip pat aktualu, turint omenyje islamo plitimą) ir antropologinė. Tai pirmoji vyksta greitai - per porą kartų, kartais net ir sekančioje kartoje, jei vaikas auginamas toje kultūrinėje aplinkoje ir tėvai jį stengiasi užauginti jį pagal tos kultūros dvasią. Gi antrajai reikia laiko. Ir tik tavo vaikai ar net anūkai galės būti lietuviais be priekaištų...

                            Sakai iš užkampių. Kalba, išvaizda ir pavardė išduoda.
                            Manau, kad kultūrinė asimiliacija yra svarbiausia
                            .

                            Comment


                              #74
                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Airijai daro įtaką? Kuo, nusikalstamumu? Jie tenai per porą kartų asimiliuosis ir niekas jų net neprisimins...Būtent lietuviškos kultūros silpnumas prieš anglosaksišką ir vaidina lemiamą vaidmenį asimiliacijoje. Gi kokie turkai taip lengvai nesisasimiliuoja... Yra čia kuo džiaugtis, kad vos vos dūchiname latvius ir estus... Ne daugiau nei jie mus. Lyginant su tuo, kaip mus įtakoja Vakarai ar Rytai (Rusija), tai menkniekis.
                              Kaip tai kuo daro įtaką? Ten jau plinta lietuviškas maistas (Kai kas ir vietiniams priimtina), taip pat kalba (nors ir po truputi, dėl palyginus nedidelių imigracijos mastų). O va pavyzdžiui Šiaurės Airijoje lietuviai su lenkais padeda katalikų pozocijoms prieš protestantus. Aišku, didesnėms šalims su didesnėmis emigrantų bendruomenėmis (pvz. Lenkijai) tai daryti lengviau.

                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Ne lietuviai tą architektūros stilių sukūrė, o lenkai ir tik jų dėka jis paplito.
                              Šiaip jau - lietuviai (Nors ir ne visi etnine prasme, pavyzdžiui Glaubitz - vokiečių kilmės vilnietis ) ir jis paplito būtent tik LDK. Lenkiškas barokas (Kuris paplitęs ir Ukrainoje) yra visai kitoks.

                              p.s. Norėčiau sužinoti ar esu lietuvis.
                              Paskutinis taisė index; 2010.05.26, 22:34.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                #75
                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                Kaip tai kuo daro įtaką? Ten jau plinta lietuviškas maistas (Kai kas ir vietiniams priimtina), taip pat kalba (nors ir po truputi, dėl palyginus nedidelių imigracijos mastų). O va pavyzdžiui Šiaurės Airijoje lietuviai su lenkais padeda katalikų pozocijoms prieš protestantus. Aišku, didesnėms šalims su didesnėmis emigrantų bendruomenėmis (pvz. Lenkijai) tai daryti lengviau.



                                Šiaip jau - lietuviai (Nors ir ne visi etnine prasme, pavyzdžiui Glaubitz - vokiečių kilmės vilnietis ) ir jis paplito būtent tik LDK. Lenkiškas barokas (Kuris paplitęs ir Ukrainoje) yra visai kitoks.
                                Nemačiau jokio ypatingo lietuviško maisto Latvijoje. T.y.to, ko jie patys neturi. Tų pačių pieno produktų ir vietinių yra. Duonos šiek tiek. O visa kita niekuo neišsisikiria. Kuo ypatingi lietuviškas mineralinis, šokoladas, šlapia dešra?
                                Kalbos plitimas Airijoje ar Ispaniojoje ir kt. nevyksta. Tai lietuviai mokosi ir šneka angliškai, ispaniškai... Po poroskartų ten lietuviškai mažai kas kalbės. Pavyzdys tam yra puikus - senoji emigrantų karta JAV, Anglijoje. Jų anūkai jau beveik nebekalba lietuviškai.
                                Paskutinis taisė Al1; 2010.05.26, 22:39.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Nemačiau jokio ypatingo lietuviško maisto Latvijoje. T.y.to, ko jie patys neturi. Tų pačių pieno produktų ir vietinių yra. Duonos šiek tiek. O visa kita niekuo neišsisikiria. Kuo ypatingi lietuviškas mineralinis, šokoladas, šlapia dešra?
                                  Kalbos plitimas Airijoje ar Ispaniojoje ir kt. nevyksta. Tai lietuviai mokosi ir šneka angliškai, ispaniškai... Po poroskartų ten lietuviškai mažai kas kalbės. Pavyzdys tam yra puikus - senoji emigrantų karta JAV, Anglijoje. Jų anūkai jau beveik nebekalba lietuviškai.
                                  Kalbu apie lietuvišką maistą Airijoje. Pavyzdžiui ten atsidūrė tokie niekada nematyti maisto produktai kaip juoda ruginė duona. O kalbos plitimas vyksta. Aišku negreit ir greičiausiai įsilydis į vietinį dialektą. O va šalių iš kurių imigrantų daugiau (pvz.Lenkija) kalba plinta gana smarkiai. Kai kur Didžiosios Britanijos fabrikuose, lenkų jau baigia tapti pagrindine darbine kalba.
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    #77
                                    kai per daug privažiuoja immigrantų tai negerai nes paskui bus taip kaip anglijoje ar prancuzijoje.Kai tie įleisti immigrantai iš Afrikų ar Musulmonų šalių pradeda reikštis daugiau negu vietiniai.Pvz. Prancūzija..toks vaizdas susidaro kad ten nėra tikrų Prancūzų.Kai pagalvojį kad laukia tas pats Lietuvos tai baisu darosi.Kiekviena diena einu per Vilniaus senamiesti matau po 10 arabus,Afrikiečius tempe vežimus su vaikais ar eina su lietuvėmis ,tai manau ateityja ju dar daugiau bus...

                                    http://www.youtube.com/watch?v=ocU5x...eature=related

                                    Anglija:






                                    vistiek po 50 metų Europiečių neliks ))
                                    http://www.youtube.com/watch?v=wz22r...eature=related

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė EUcitizenLT
                                      Kas dėl maišymosi privalumų, tai geriausias pavyzdys:
                                      Du vokiečių aviganiai turės sveikus vokiečių aviganius. Kodėl norėdami turėti gerus šunis, kurie ieškotų narkotikus, o ne voliotųsi visą dieną ant lovos, žmonės juos suveda ir taip pasidaugina geri genai? Todėl, kad žmonės supranta, kad jei vieną vokiečių aviganį suvesi su kokiu nors bobiku, tai gausis blogas rezultatas. Bus genetinė linija pažeista.
                                      Kodėl žydas skaitosi tik tas, kurio motina žydė?
                                      Pats faktas, kad kuo daugiau visi maišosi, tuo mažėja įvairumas. Pirminis efektas galbūt ir yra teigiamas, nes apima euforija, kadangi gimsta "gražūs šuniukai", tačiau kuomet tokių dauguma atsiranda, kurie yra paprasčiausi genetiniai išsigimimai, tuomet kas būna? Griūna valstybė. Tai klausimas ne tik dėl lietuvių, o ir apskritai dėl žmogiškųjų savybių. Jeigu vienas šuo turi sugebėjimų surasti narkotikus, o kitas neturi, tai ir žmogus vienas gali pasiekti aukštumas, o kitas tik gyvenimą pragers, vartos narkotikus bei nieko nesukurs. Tai Lietuvai kas reikalingi? Aukštos rūšies individai ar paprasčiausi mulkiai, kurie bus tinkami pašalpas paimti kiekvieno mėnesio pabaigoje? Niekada nekilo klausimai, kodėl Vokiečiai sukūrė BMW, o Afrikiečiai ne? Gal yra loginių paaiškinimų? Visada yra loginiai paaiškinimai tik ne visada juos per TV parodys.
                                      Administratoriai, sis rasistinis komentaras privalo uzdirbti siam veikejui prazanga.


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        #79
                                        Nemanau, kad yra kažkoks tikslus būdas apibrėžti kas yra lietuvis, o kas - ne. Jei bandysime čia eiti prie vieno vienintelio apibrėžimo, jo paprasčiausiai neprieisime. Tema apie priklausomybę tautybei yra prirašyta daugybė knygų ir tikrai ne mums spręsti, kuri iš versijų yra teisinga.

                                        Dabartiniai lietuviai yra buvusių kaimiečių ir buvusių miestiečių palikuonys. Kaimiečių palikuonys dažniausiai būna mažiau susimaišę, miestiesčių - neretai turi slaviškų, žydiškų ar germaniškų genų. Klausimas, kurie iš jų yra "tikresni" lietuviai, ar tie, kurie turi nelietuviškų šaknų, bet šimtmečius dominavo Lietuvos politiniame, ekonominiame ir kultūriniame gyvenime, ar tie, kurie yra "grynakraujai lietuviai", bet kurių indėlis į Lietuvos kultūrą ir pažangą apsiribojo karvių ganymu ir dainų apie palšus jaučius dainavimu (beje, tikrai nesakau, kad visi lietuviai priklauso arba vienai, arba kitai kategorijai - dauguma yra kažkur per vidurį, įskaitant mane). Bet ar tai tikrai yra taip svarbu šiais laikais? Man tai, asmeniškai, nėra absoliučiai jokio skirtumo.
                                        Paskutinis taisė blitz; 2010.05.27, 00:13.
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment


                                          #80
                                          Papasakok, Europos pilieti, mums apie arijus, kuriančius BMW, apie Blut und Boden, paskleisk socialdarvinizmo, apšviesk bolševikus kaip lietuviai myli savo žemę, kokį unikalų DNR kodą turi mūsų tauta. Labai įdomu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X