Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2016

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Apžvalgininkas Kęstutis Girnius: „valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija būtų trapi

  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...rapi-56-704179

  p.s. Girniaus manau dešiniuoju nepavadinsi.

  Comment


   Aišku, kad trapi, nes mandatų kiekis mažokas. Bet jei gerai seksis, tai prisivilios blaivesnių konservatorių .

   „Mes labai ramiai žiūrime į šitą dalyką. Tą buvo galima ir nujausti, kad abi pusės yra linkusios skubiai susitarti. Akivaizdu, kad socialdemokratams yra kur kas mažiau svarbios programinės nuostatos, gal netgi galima manyti, kad jiems svarbiau yra postų dalybos“, - kalbėjo G.Landsbergis.
   Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=72711188

   Skubiai susitarti . Po ankstesnių rinkimų koalicija būdavo sulipdoma vos ne per naktį. O čia beveik savaitė praėjo ir dar net derybos neprasidėjusios.
   Paskutinis taisė senasnamas; 2016.10.28, 20:09.

   Comment


    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Aišku, kad trapi, nes mandatų kiekis mažokas. Bet jei gerai seksis, tai prisivilios blaivesnių konservatorių .
    man regis jums pačiam šiandien su blaivumu nekas, nu nieko, yra kam tuo pasirūpinti

    net patys valstiečiai nestoja į "savo" partiją, o jūs ....

    Comment


     Parašė Galis Rodyti pranešimą
     man regis jums pačiam šiandien su blaivumu nekas, nu nieko, yra kam tuo pasirūpinti

     net patys valstiečiai nestoja į "savo" partiją, o jūs ....
     penktadienis juk, atleistina jam...

     Comment


      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      . Esmė, kad patiems valstiečiams daug naudingiau yra sudaryti daugumą su konservais. Visiems tai yra naudingiau - valstiečiams, konservams, socdemams, liberalams, Grybauskaitei, jaunimui, tiems patiems pensininkams, nes būtų kokybiškesnė koalicija = didesnės pensijos. Visiems tai būtų naudingiau išskryrus Karbauskį.

      Oho kokie minčių verpetai! Visiems geriau, tame tarpe valstiečiams, išskyrus... Karbauskį Kuo jau čia tas Karbauskis toks išskirtinis?

      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      Prasmė ta, kad kai derasi valstiečiai su abiem pusėm, tai pastato į nelygias derybų pozicijas. Valstiečiai nueis pas socdemus, pasiderės, ateis pas konservus sakys - o vat jie mums tą ir tą siūlė.
      Viskas priklauso nuo derybininko mentaliteto, o ne nuo laiko, kada su kuo deramasi. Lygiai tą patį valstiečiai galėtų daryti ir dabar, po nesėkmingų, sakykim, derybų su socdemais. Ateis pas Landsbergį ir kai tas ims diktuoti savo begalinius reikalavimus, pasakys, kad socdemai kėlė natūralesnius reikalavimus ir jei konservai nenuims gazo, jie grįžta pas socdemus ir priima jų reikalavimus.
      Paskutinis taisė Jemelia; 2016.10.28, 21:56.

      Comment


       Parašė Mastytojas
       Keistos tos sapalionės apie žinomumą ir nežinomumą. Tarsi tie, kas balsavo už konservatorius galėtų atmintinai išvardinti visus konservatorius Seimo narius? Arba už socialdemokratus? Tai ne rimti argumentai. Ar mes žinome, kas dirba Ministerijose, departamentuose, inspekcijose, policijoje, teismuose? Ar juos pažįstame asmeniškai visus? Visur žmonės dirba visokie. Jeigu konservatoriai ir kiti nepateisino lūkesčių, nors ir buvo ,,pažįstami", tai ateina kiti. Logiška, kad naujas Seimo narys yra nematytas Seime, bet jis ateina iš savo miesto ar miestelio, kur yra tai bendruomenei pažįstamas. Toks įspūdis, kad rinko Seimo narius ufonautai ir jie atskrido iš kosmoso į Lietuvą. Juk rinko rinkėjai, mes nepažįstam kai ko, bet ir jie gal nepažįsta to Šimašiaus. Čia toks argumentas tiesiog kvailas ir tikrai blogiau už Kubilių, kuris sėdi 7 kadencijas Seime nebus. Prezidentas renkamas dviems kadencijoms, o yra tokie kaip Kirkilas ar Kubilius, kurie sėdės Seime iki mirties, kaip Brežnevas. Tai apie kokią kokybę čia kalbėti galima? Kadencijų skaičius ryškiai viršytas.
       žinomumą šiuo atveju paminėjau kaip tam tikrą prognozuotumą, nes realiai valstiečiai yra labai nežinomi. ar jūs manote kitaip?
       prie ko čia ministerijų ir departamentų darbuotojai išvis nesupratau, niekas jų juk nerenka tiesiogiai...?
       ir klasika... už kubilių blogiau nebus...desertas

       Comment


        Keista kai zmones Valinska lygina su Karbauckiu - buv. seimo nariu, lobistu, neabejotinai puikiai zinanti kaip LT valdzia veikia isjungus kameras ir mikrofonus.
        Show must go von!

        Comment


         šiek tiek apšvietos "arogantams"
         iš I. Šimonytės fb
         Dabar apie tai, kaip "arogantai nesiderėjo su profesionalais". Nesu partijos narė, tad ne man partijai aiškinti, ką jai veikti ir kur jai eiti, bet nuomonės turėti tai man netrukdo. Sermėginė tiesa byloja, kad Landsbergis sugriovė kolūkius, bet sugriauti tai, ko nėra, negalėtų net Landsbergis.
         Normalios derybos/konsultacijos/
         younameit turėtų prasidėti nuo derybų/
         konsultacijų objekto. Faktas, kaip blynas, kad iniciatyvos teisė po tokio pasitikėjimo mandato, kokį gavo LVŽS, yra tik jų rankose. Na tai jie ir turi pasakyti, kokios yra pradinės derybų sąlygos, o ne siūlyti pokalbininkui baltą lapą, ant kurio šis gali nusipiešti ką tik nori, prisimenant Viengungių melodijas - nors ir Jelciną. Tada jau pokalbininko eilė sakyti: tas ir tas tinkama, tą ir tą galim spręsti kitaip ir gal mūsų siūlomas variantas geresnis štai dėl kokių priežasčių, o štai anam negalime pritarti, nes tai principinė nuostata. Tuomet matai, yra apie ką kalbėti toliau, nes pažadama apsvarstyti tavo pozicijas, ar ne. Ar tokios derybos vyksta dėl programinių nuostatų ar dėl postų - čia jau kaip kam įprasta, bet esmė vistiek ta pati.
         Šiuo atveju derybos/konsultacijos/
         younameit prasideda nuo siūlymo iš serijos "visų šalių proletarai - vienykitės", vienok, nelabai aišku, po kokia vėliava. Čia ne derybos, o tenderis kažkoks, kur visi dalyviai turi siūlyti savo kainą už nelabai aiškų turinį, nebent preziumuotume, kad tas turinys - tai LVŽS programa, bet net ir to niekas aiškiai nepasako. Apie atstovavimą ir galėjimą prisiimti įsipareigojimus laimėjusios partijos vardu, kas irgi parodo požiūrį į pokalbininkus, neverta daug kalbėti, nes jau prikalbėta.
         Priekaištai dabar vaikšto iš dviejų serijų: kodėl su jais glėbesčiuotasi iki rinkimų ir kodėl neinama dirbti kartu "vardan Lietuvos", nes "mes už jus balsavom". Dėl pirmo klausimo priekaištai kažkiek pagrįsti, tačiau ir vaizdelis iki rinkimų, kurį siūlė LVŽS buvo kitoks ir tą sunku paneigti. Yra ne vienas ir ne du klausimai, kuriais net nesunkiai debatuose rasdavom bendrą požiūrį, bet, atrodo, kad tai nebūtinai buvo partijos požiūris, nes kas gali kalbėti partijos vardu - taip ir liko neaišku. Į smėlio dėžę atėjo didelis berniukas ir sugriovė visas draugingai pasistumdant statytas "babkes" (turiu mintyje iš smėlio su kibirėliu statomus statinius, kuriuos taip mano vaikystės Naujininkuose vadino, ne tai, kas randama gėrimų dėžėse) šaukdamas "niekas nesiskaito".
         Dėl "vardan Lietuvos" tai reikia žinoti, ką galima kartu dirbti. Ir čia grįžtam į posto pradžią. Tad už visus balsus tikrai ačiū, bet turbūt balsuotojai balsuodami už partiją nesitiki, kad ji bet kokia kaina rausis į valdžią, net jeigu būtų "kviečiama" eiti chalujaus pareigas ir geriausiu atveju sugebės tik užganėdinti vieno ar kito konkretaus asmens didelį ego pavairuot kokių nors reikalų ar klausimų ministeriją.
         Atrodo, socdemams tokių "parkių" kilo mažiau ir dabar po gladiatoriško mūšio už darbo kodeksą bus galima pasiūlyti žmonėms "daugiau socialinio jautrumo". Gal dirbant su nuline sutartimi bus numatyta kokia nors asmeninė Vyriausybės padėka ar nuotrauka garbės lentoje. Verksiu iš juoko, kai mane debatuose durninę, jog neįmanoma, pirmu balsavimu pritars Sodros biudžeto išvalymui nuo krizės liekamųjų reiškinių. Tiesa, nesu tikra, ar varginsis sukti sau galvą, kuo pridengt analogišką skylę valstybės biudžete. Čia jau galės naujasis finansų ministras plūktis

         Comment


          Parašė Galis Rodyti pranešimą
          šiek tiek apšvietos "arogantams"
          iš I. Šimonytės fb
          Geri pastebejimai jei gyventume Danijoje ar Svaicarijoje. Bet tai griuk negyvas, pasirodo sudarant koalicijos sutartis kazkas kalba uz uzdaru duru kaip uzkamsyt skyles biudzete "vardan tos Lietuvos", o ne kaip chebra dalinsimes EU saibas, ministerijas. Aleliuja Simonyte
          Show must go von!

          Comment


           Parašė VNS Rodyti pranešimą
           Geri pastebejimai jei gyventume Danijoje ar Svaicarijoje. Bet tai griuk negyvas, pasirodo sudarant koalicijos sutartis kazkas kalba uz uzdaru duru kaip uzkamsyt skyles biudzete "vardan tos Lietuvos", o ne kaip chebra dalinsimes EU saibas, ministerijas. Aleliuja Simonyte
           tai dar tikite žiniasklaidoje plaukiojančiais "vardan to Lietuvos"? na dar porą dienų ir tai bus tiek pat nuvalkiota kiek "arogancija"

           Comment


            Parašė Galis Rodyti pranešimą
            tai dar tikite žiniasklaidoje plaukiojančiais "vardan to Lietuvos"? na dar porą dienų ir tai bus tiek pat nuvalkiota kiek "arogancija"
            Simonyte tiki! Jei reikia deryboms programos! Va programa tau Simonyt:

            1. Chebra, dalinames KM (Nekilnojamos kulturos vertybes - senamiesciai, naujamiesciai, Giraites, dvarai, kur be Kulturos ministerijos patepimo net plytos nepajudinsi, kokios saibos eina, vaikai, nesedami statybose nesuzinosit).
            2. Chebra, dalinames AM ( statybos, teritoriju palanavimas, aplinkosauga, siukslynu mafija ir t.t. Kiauri milijonai).
            3. Chebra, dalinames SM (Nenusakomas lobynas, Farmacijos mafija ir pan.),
            4. Chebra, dalinamas Svuetimo M (nesuskaiciuojami valdiski milijonai, univerai, mokyklos...),
            5. Chebra dalinames KAM (milijonu kalve, auksiniai saukstai tai cia tik arkliui rimti dalykai)
            6. Chebra dalinames FM (valdisku zlotui dalinimas i kaire i desine, EU fondai).
            7. Chebra, dalinames Susisiekimo M ( Ouj jie, neaprepiami dirvonai, vienos didziausios EU saibos).
            8. Chebra, dalinames EM (Energetika...tuom viskas ir pasakyta).
            9. ZUM pamirsau (Kaune ir Vilniuje netgi yra speciali profesija - Tarpininkas su NZT...).

            ir t.t. Kas balsuojat uz sia programa? Priimat? Tada tik derybos.
            Paskutinis taisė VNS; 2016.10.28, 22:53.
            Show must go von!

            Comment


             Parašė VNS Rodyti pranešimą
             Simonyte tiki! Jei reikia deryboms programos! Va programa tau Simonyt:

             1. Chebra, dalinames KM (Nekilnojamos kulturos vertybes - senamiesciai, naujamiesciai, Giraites, dvarai, kur be Kulturos ministerijos patepimo net plytos nepajudinsi, kokios saibos eina, vaikai, nesedami statybose nesuzinosit).
             2. Chebra, dalinames AM ( statybos, teritoriju palanavimas, aplinkosauga, siukslynu mafija ir t.t. Kiauri milijonai).
             3. Chebra, dalinames SM (Nenusakomas lobynas, Farmacijos mafija ir pan.),
             4. Chebra, dalinamas Svuetimo M (nesuskaiciuojami valdiski milijonai, univerai, mokyklos...),
             5. Chebra dalinames KAM (milijonu kalve, auksiniai saukstai tai cia tik arkliui rimti dalykai)
             6. Chebra dalinames FM (valdisku zlotui dalinimas i kaire i desine, EU fondai).
             7. Chebra, dalinames Susisiekimo M ( Ouj jie, neaprepiami dirvonai, vienos didziausios EU saibos).
             8. Chebra, dalinames EM (Energetika...tuom viskas ir pasakyta).
             9. ZUM pamirsau (Kaune ir Vilniuje netgi yra speciali profesija - Tarpininkas su NZT...).

             ir t.t. Kas balsuojat uz sia programa? Priimat? Tada tik derybos.
             wow. valstiečių alkoholio preinamumo mažinimo planas kai kur bus labai nepopuliarus.

             Comment


              Bet kažkaip keistai - ultimatumais kiek mačiau konservatoriai taškėsi, ne valstiečiai - derybos be liberolų, pažymų ir visų kitų dalyko neįmanomos. Na žodžiu prisimenu Tapino laidą per rinkiminę naktį - viena mergina atsistojo ant bačkos ir sako Lansbergiokui - sveikinu Premjere ir aš ir mano draugai balsavo už jus... FCK... Gerai kad dar ant kelių nekrito prieš dievą... Oi verkia verkia chebra...
              Paskutinis taisė udrius; 2016.10.29, 07:03.

              Comment


               „Ūkininkų Seimas“ – kiek parlamente bus politikų nuo žagrės?

               Iš viso naujajame Seime – 15 ūkininkų. Visi šie asmenys arba patys savo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateiktose biografijose nurodė esantys ūkininkai, arba tai atsispindi jų interesų deklaracijose.
               LVŽS sąraše ūkininkų daugiausia – 11. Kaip ūkininkus patys save biografijose įvardina Ramūnas Karbauskis, Viktoras Pranckietis, Andrejus Stančikas, Valius Ąžuolas, Kęstutis Mažeika, Juozas Rimkus, Petras Nevulis, Aušrinė Norkienė. Užsiimantys žemės ūkio veikla privačių interesų deklaracijose nurodo Kęstutis Smirnovas, Viktoras Rinkevičius, Alfredas Stasys Nausėda.
               Dar keturis ūkininkus galima rasti kitose partijose. Tai, kad užsiima žemės ūkio veikla, deklaruoja Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovai Seime Kazys Starkevičius ir Edmundas Pupinis, „tvarkiečių“ laikinasis pirmininkas Remigijus Žemaitaitis ir pirmą kartą į Seimą išrinktas Lietuvos
               Paskutinis taisė lukass; 2016.10.29, 07:35.
               Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

               Comment


                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                Bet kažkaip keistai - ultimatumais kiek mačiau konservatoriai taškėsi, ne valstiečiai - derybos be liberolų, pažymų ir visų kitų dalyko neįmanomos. Na žodžiu prisimenu Tapino laidą per rinkiminę naktį - viena mergina atsistojo ant bačkos ir sako Lansbergiokui - sveikinu Premjere ir aš ir mano draugai balsavo už jus... FCK... Gerai kad dar ant kelių nekrito prieš dievą... Oi verkia verkia chebra...
                Konservatoriai elementariai nenori būti mažuoju broliu ir įgyvendinti valstiečių programą. O liberalai buvo reikalingi tam, kad konservatoriai+liberalai turėtų panašų ar didesnį svorį koalicijoje už valstiečius.
                Post in English - fight censorship!

                Comment


                 Reikejo laimeti rinkimus ir buti didziuoju broliu

                 Comment


                  Parašė VNS Rodyti pranešimą
                  Simonyte tiki! Jei reikia deryboms programos! Va programa tau Simonyt:

                  1. Chebra, dalinames KM (Nekilnojamos kulturos vertybes - senamiesciai, naujamiesciai, Giraites, dvarai, kur be Kulturos ministerijos patepimo net plytos nepajudinsi, kokios saibos eina, vaikai, nesedami statybose nesuzinosit).
                  2. Chebra, dalinames AM ( statybos, teritoriju palanavimas, aplinkosauga, siukslynu mafija ir t.t. Kiauri milijonai).
                  3. Chebra, dalinames SM (Nenusakomas lobynas, Farmacijos mafija ir pan.),
                  4. Chebra, dalinamas Svuetimo M (nesuskaiciuojami valdiski milijonai, univerai, mokyklos...),
                  5. Chebra dalinames KAM (milijonu kalve, auksiniai saukstai tai cia tik arkliui rimti dalykai)
                  6. Chebra dalinames FM (valdisku zlotui dalinimas i kaire i desine, EU fondai).
                  7. Chebra, dalinames Susisiekimo M ( Ouj jie, neaprepiami dirvonai, vienos didziausios EU saibos).
                  8. Chebra, dalinames EM (Energetika...tuom viskas ir pasakyta).
                  9. ZUM pamirsau (Kaune ir Vilniuje netgi yra speciali profesija - Tarpininkas su NZT...).

                  ir t.t. Kas balsuojat uz sia programa? Priimat? Tada tik derybos.
                  Tai palaukit, o kur čia gandriukai, vaidilutės, policininko šuniukas, ramunėlės ir nuogi, kaip Rojuje, ruoniai??

                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Reikejo laimeti rinkimus ir buti didziuoju broliu
                  Reikėjo išstoti iš TS ir stoti į LVŽS!

                  Comment


                   Parašė Sula Rodyti pranešimą
                   Reikėjo išstoti iš TS ir stoti į LVŽS!
                   Gal dar nevėlu...

                   Comment


                    Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                    Gal dar nevėlu...
                    Viena bėda, Markizas liepia plebėjams tupėti Seime, o babkes dalinsis profesionalai (ten jau jų partiškumas niekam nerūpi).

                    Comment


                     Skaitant Šimonytės plepalus atrodo, kad skaitytum paties generalinio viršininko V. Landsbergio mintis. Visi kalti tik ne konservatoriai. Vietoj to, kad po pralaimėjimo padarytų išvadas, jie sužlugdo derybas dėl koalicijos ir tam, kad neatrodytų visiškai apgailėtinai sugalvoja pasiteisinimų, kodėl negali būti valdžioje - rinkėjai rinko, bet blogai išrinko, nes išrinko kažkokius nepažįstamus anonimus į valdžią, todėl geriau jau mums opozicija, nes reiktų derintis prie Nr. 1, o V&G Landsbergiai bei jų komanda tiesiog gimę būti pirmais.

                     Nes tik V&G gali būti koalicijos formuotojai, o ne tais, kuriuos kviečia prisijungti. Teks būti opozicijoje dar 4 metus? Ar senelis nepamatys anūko premjero poste? Juk metai bėga... gal bent į prezidentus išrinks? Neverta gilintis į Landsbergio šeimos fanatikų ar komandos plepalus - jie turi sakyti tai, kas tinkama pagal partinę liniją. Faktas, kad jie pralaimėjo rinkimus ir yra antri, todėl po pažeminimo negali būti jokių koalicijų, nes tu esi pažemintas ir nuskriaustas, paniekintas rinkėjų. Esi nustumtas ir nesuprastas. Tai per daug sunku emociškai. V&G žino, kad gyvenimas neteisingas.

                     Comment

                     Unconfigured Ad Widget

                     Collapse
                     Working...
                     X