Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • wrm
    replied
    Bet kam tada reikejo apskritai reklamuoti..

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą

    Kaip suprast "nebaigti darbai"? Kokie darbai? Pasiruošimo? Jeigu jie pažadėjo, jog jau nuo sausio 1d. bus hd, tai ir turėtų būt... Pvz. pas mane nėra.
    Kaip suprast? Pažadėjo - patiešyjo. Niekas gi jų niekuo neįpareigojo..

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    TV3 HD Vilniuje yra 184 kanale. Bet dar nebaigti dabai, nes nėra programų pavadinimų. Nežinau ar yra TV6 HD.
    Kaip suprast "nebaigti darbai"? Kokie darbai? Pasiruošimo? Jeigu jie pažadėjo, jog jau nuo sausio 1d. bus hd, tai ir turėtų būt... Pvz. pas mane nėra.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą

    Nemanau, negali būti. Negali būt kažkaip nustatyta, kad hd raiška transliuotų tik pažymėtoj zonoj. Keista.
    techniskai labai paprasta

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Gali buti, kad tik Vilniuje ir rodys
    Nemanau, negali būti. Negali būt kažkaip nustatyta, kad hd raiška transliuotų tik pažymėtoj zonoj. Keista.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Aha, žiūrintys sporto varžybas neskaito knygų ir nevaikšto į jokius renginius, jie domisi vien tik sportu. O sėdintys bibliotekoje taip pat nieko daugiau neveikia - tik skaito ir skaito. Dar kartais nebent į kokį knygyną užsuka.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Asmeniškai man žmonės, kurie nesidomi aukšto lygio sportu (ČL, Eurolyga, WorldCup, Olimpiados) yra savotiški degradai, kitaip sakant asocialūs.
    O man atrodo, kad sporto žiūrėjimas kvailina žmones. Maždaug tingiu knygą skaityti, kažkuo pasidomėti, geriau pagangrenuoti prie krepšinio rungtynių, nes žiūrint kažką protingesnio ir įdomesnio reikia mąstyti.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Gali buti, kad tik Vilniuje ir rodys

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Reikalingas normalus simetriškas internetas. Cgate 100Mbps su LT paketu gavosi 10,5 € su 2 metų sutartim. Tai mane tenkina.Ir nereikia sukti galvos dėl antenos pirkimo, montavimo, kabelio tiesimo ir neveikimu jei smarkiai snigtų (galbūt). O VSB nebūtina turėti ir vasarą, paimi kada nori. Žiūrėti VSB per internetą irgi bugovas reikalas. Jau kaip nors išsimokėsiu už alaus bokalo kainą.
    Kažkada neseniai minėjote, jog pas jus jau rodo TV3, TV6 hd kanalus? Ar pas Jus rodo ir ar tuose kanaluose yra kokia nors grafinė hd ikona, rodanti, kad tai hd raiškos kanalas? Nes aš gyvenu Kaune, perkroviau kanalų sąrašą ir vistiek nieko.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Idomu, ar per DBV-T paleido TVx HD?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    viskas labai logiska ir optimalu. Praktiskai tobulas sprendimas.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Visus lietuviškus gali matyti ir nemokamai su kambarine antena, o VSB visada Ace linka ideda internete kasnors, tai kaip ir irgi neverta moketi 3 (ar kiek ten) € uz viena kanala per menesi.
    Reikalingas normalus simetriškas internetas. Cgate 100Mbps su LT paketu gavosi 10,5 € su 2 metų sutartim. Tai mane tenkina.Ir nereikia sukti galvos dėl antenos pirkimo, montavimo, kabelio tiesimo ir neveikimu jei smarkiai snigtų (galbūt). O VSB nebūtina turėti ir vasarą, paimi kada nori. Žiūrėti VSB per internetą irgi bugovas reikalas. Jau kaip nors išsimokėsiu už alaus bokalo kainą.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Mažas pastebėjimas, kad tie kanalai TVx rodo krepšinio varžybas. Aš iš viso naujoje sutartyje pasiliksiu tik LT kanalų paketą (plius Viasat Sport paketą, kuriame bus 1,5 HD kanalo). Ženkliai maloniau akiai, kai rodo kokybišką vaizdą, turinys atskiras klausimas, daugiausia žinios. Rusiškų kanalų iš viso nežiūriu, nors dabar yra, o visokie Animal ar Discovery irgi atsibodo. Filmai iš torentų kaip ir geriausia dokumentika.
    Visus lietuviškus gali matyti ir nemokamai su kambarine antena, o VSB visada Ace linka ideda internete kasnors, tai kaip ir irgi neverta moketi 3 (ar kiek ten) € uz viena kanala per menesi.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Maniau, kad 2017 buvo kovos su Gėrimu metai

    Komentuoti:


  • Eikantas X
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Vėlgi, nereikia painioti šūdmalystės su intelektualumu.
    Turint omeny, kad 2017ieji buvo Greimo metai, nuskambėjo labai keistai. Pvz, semiotika atseit yra "šūdmalystė"?, ar aš kažką ne taip supratau?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Labai įdomus užsiėmimas: tikėjimas/netikėjimas, kad kažkokia 3rd rate vatnikų televiziją, kurią žiūri tik pensininkai ir bedarbiai, rodys ar nerodys HD. Susirask kokių įdomesnių užsiėmimų
    Mažas pastebėjimas, kad tie kanalai TVx rodo krepšinio varžybas. Aš iš viso naujoje sutartyje pasiliksiu tik LT kanalų paketą (plius Viasat Sport paketą, kuriame bus 1,5 HD kanalo). Ženkliai maloniau akiai, kai rodo kokybišką vaizdą, turinys atskiras klausimas, daugiausia žinios. Rusiškų kanalų iš viso nežiūriu, nors dabar yra, o visokie Animal ar Discovery irgi atsibodo. Filmai iš torentų kaip ir geriausia dokumentika.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Vėlgi, nereikia painioti šūdmalystės su intelektualumu.
    Prašyčiau rašyti turinį, atitinkantį forumo temą.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Vėlgi, nereikia painioti šūdmalystės su intelektualumu.

    Komentuoti:


  • Eikantas X
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Pats darai keistą prielaidą, kad menotyrininkai yra intelektualai.

    Su NM.
    Taipogi su.

    O tai kas įeina į intelektualo apibrėžtį? Pagal mano suvokimą, tai žmogus kuris dirba su informacija, ir geba susisteminti iš jos kažkokias išvadas platesnio pobūdžio, dažniausiai dėka jau turimo žinių bagažo. Pvz žmogus iš vaikiškos dainelės eilutės "2 gaideliai baltus žirnius kūlė" gebantis parašyti traktatą apie gaidžio archetipo prasmes mitologinėje senovės lietuvių pasaulėžiūroje. Tai lyg ir visi žino tuos du gaidelius, ir atrodytų, kas čia ypatingo, negi stimuliuoja smegenis mąstymas apie du gaidelius iš kvailos vaikų daineles. Esmė, kokios išvados gebamos padaryti.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    kokiame mieste?
    Kaune.

    Komentuoti:

Working...
X