Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • liutass
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Tai duos, aš ir nuvažiuosiu pažiūrėti. Pas jį du televizoriai, tai maksimaliai žiūrint per abu imtuvus srautas bus naudojamas dvigubai...
    ir parasyk atsiliepimus

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Tai duos, aš ir nuvažiuosiu pažiūrėti. Pas jį du televizoriai, tai maksimaliai žiūrint per abu imtuvus srautas bus naudojamas dvigubai...
    dazniausiai strigineja ne del savo turimo srauto, o del problemu "anam gale" (provaiderio puseje ar "kazkur internete")

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    tai tegul duoda pasibandyt ir bus matyt Gales palyginti kabeline, sat ir ip
    Tai duos, aš ir nuvažiuosiu pažiūrėti. Pas jį du televizoriai, tai maksimaliai žiūrint per abu imtuvus srautas bus naudojamas dvigubai...

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Tai va, kad jis dabar turi INIT kabelinę, moka 10 € ir nieko gero nemato. Aš pasistačiau palydovinę lėkštę su Astra ir rusiško paketo galvutėmis ir matau krūvą gerų kanalų. Tai sugalvojo ir jis atsisakyti kabelinės. Pradžiai galvojo statytis lėkštę, bet pažįstamas susuko galvą su IPTV. Duos jam pasibandyti, tai važiuosiu pažiūrėti.
    tai tegul duoda pasibandyt ir bus matyt Gales palyginti kabeline, sat ir ip

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Šiaip, IPTV rodo neblogai. Tame tarpe ir HD kanalus, nors striginėjimų kartais pasitaiko. Kokybė labai priklauso nuo provaiderio. Gali ir pats pabandyti per PC su OttPlayer, pvz. provaiderį edem.tv ( 1 USD/mėn.), arba govi.tv (turi visus lietuviškus kanalus).
    Vyresnio amžiaus žmogui nelabai rekomenduočiau IPTV. Kanalai persijunginėja lėčiau, yra niuansų su nustatymai, su kanalų atranka (jei atsiranda naujų), negali pasikeisti kalbos (priklausomai nuo provaiderio). tas IPTV labiau kaip papildoma pramoga ar papildomi kanalai SmartTV.
    Nemokamų kanalų (gerų) tikrai nebus per IPTV.
    Jei nenori sukti galvos, tai imi kabelinę TV (nors kanalų paketas ten visiškas kaka), jei nori geros kokybės ir kanalų įvairovės, imk Sat TV (su šaringu). Free SAT TV nieko gero.
    Tai va, kad jis dabar turi INIT kabelinę, moka 10 € ir nieko gero nemato. Aš pasistačiau palydovinę lėkštę su Astra ir rusiško paketo galvutėmis ir matau krūvą gerų kanalų. Tai sugalvojo ir jis atsisakyti kabelinės. Pradžiai galvojo statytis lėkštę, bet pažįstamas susuko galvą su IPTV. Duos jam pasibandyti, tai važiuosiu pažiūrėti.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Šiaip, IPTV rodo neblogai. Tame tarpe ir HD kanalus, nors striginėjimų kartais pasitaiko. Kokybė labai priklauso nuo provaiderio. Gali ir pats pabandyti per PC su OttPlayer, pvz. provaiderį edem.tv ( 1 USD/mėn.), arba govi.tv (turi visus lietuviškus kanalus).
    Vyresnio amžiaus žmogui nelabai rekomenduočiau IPTV. Kanalai persijunginėja lėčiau, yra niuansų su nustatymai, su kanalų atranka (jei atsiranda naujų), negali pasikeisti kalbos (priklausomai nuo provaiderio). tas IPTV labiau kaip papildoma pramoga ar papildomi kanalai SmartTV.
    Nemokamų kanalų (gerų) tikrai nebus per IPTV.
    Jei nenori sukti galvos, tai imi kabelinę TV (nors kanalų paketas ten visiškas kaka), jei nori geros kokybės ir kanalų įvairovės, imk Sat TV (su šaringu). Free SAT TV nieko gero.

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Ačiū už patarimus, dabar šiek tiek aiškiau. Dar gavau tokį komentarą:

    Del IPTV imtuvo, tai greiciausiai bus tas variantas, kad 6 men paziuresi ir daugiau nerodys arba paskui kainuos kokia 10-15 euru/men. Plius gauni suspausta srauta ir prastesne kokybe, aisku ir strigimu daug bus. Jei sakykim is palydovo HD kanalas eina 25 MB srautu, tai IPTV bus tik 1.5-2.0 MB. Ir dar velavimas kokia 40 sekundziu, ziurint pav. tiesiogines varzybas.
    Tai gali būti, kad kentės vaizdo ir garso kokybė?

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Jei gyvenate mieste, siūlau rinktis tiekėją laidu, bus žymiai geresnis ir patikimesnis ryšys ir kokybė, lėkštės mieste yra atgyvena.
    Na man kaip vokiškos tv žiūrėtojui tai Astra 19,2 palydovas yra nepamainomas. Kažin ar kas transliuoja Astra kanalus per IPTV
    Paskutinis taisė dsanto; 2016.09.27, 08:48.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Mano tėvo pažįstamas atkalbinėja mano tėvą statytis palydovinę lėkštę ir rekomenduoja IPTV. Gal kas žinote, kiek tai patikima ir ar nėra pavojaus, kad po kurio laiko nebematysi jokių kanalų? Kiek supratau, siūlo IPTV imtuvą. Dėl abonentinio mokesčio kol kas nežinau. Manau, kad čia panašiai, kaip siūlo šiame skelbime - kiek matau, čia NTV Plus palydovo kanalai:

    http://skelbikas.tv3.lt/smart-tv-ipt...u-1542868.html
    Jei gyvenate mieste, siūlau rinktis tiekėją laidu, bus žymiai geresnis ir patikimesnis ryšys ir kokybė, lėkštės mieste yra atgyvena.
    Paskutinis taisė Lettered; 2016.09.27, 08:13.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Mano tėvo pažįstamas atkalbinėja mano tėvą statytis palydovinę lėkštę ir rekomenduoja IPTV. Gal kas žinote, kiek tai patikima ir ar nėra pavojaus, kad po kurio laiko nebematysi jokių kanalų? Kiek supratau, siūlo IPTV imtuvą. Dėl abonentinio mokesčio kol kas nežinau. Manau, kad čia panašiai, kaip siūlo šiame skelbime - kiek matau, čia NTV Plus palydovo kanalai:

    http://skelbikas.tv3.lt/smart-tv-ipt...u-1542868.html
    Dėl paketo iš esmės skirtumo nėra. Viskas priklauso nuo "pogrindinio" dekoduotojo patikimumo.
    Su lėkšte galima matyti nekoduotus kanalus esant interneto sutrikimams. Su IPTV - nekoduotus interneto kanalus, ir esant labai prastam orui

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Mano tėvo pažįstamas atkalbinėja mano tėvą statytis palydovinę lėkštę ir rekomenduoja IPTV. Gal kas žinote, kiek tai patikima ir ar nėra pavojaus, kad po kurio laiko nebematysi jokių kanalų? Kiek supratau, siūlo IPTV imtuvą. Dėl abonentinio mokesčio kol kas nežinau. Manau, kad čia panašiai, kaip siūlo šiame skelbime - kiek matau, čia NTV Plus palydovo kanalai:

    http://skelbikas.tv3.lt/smart-tv-ipt...u-1542868.html

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Parašė rroomask Rodyti pranešimą
    tai paskelbti yra 2 konkursai HD raiškai transliuot, dar karta kartoju klausima kaip manote ar bus daug paraišku ar nors 1-ną kanalą kas nors užims?
    Manau, bus 17 paraiškų, užimti bus 6 kanalai.

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    LNK grupe valdo 5 kanalus jie galetu koki tv-1 HD paleist

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė rroomask Rodyti pranešimą
    tai paskelbti yra 2 konkursai HD raiškai transliuot, dar karta kartoju klausima kaip manote ar bus daug paraišku ar nors 1-ną kanalą kas nors užims?
    Tikriausiai priklausys nuo kainos.

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    tai paskelbti yra 2 konkursai HD raiškai transliuot, dar karta kartoju klausima kaip manote ar bus daug paraišku ar nors 1-ną kanalą kas nors užims?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė rroomask Rodyti pranešimą
    radijo ir televizijos komisija paskelbe 2 konkursus suteikencia teise transliuti HD raiška talevizijos kanalus, http://www.rtk.lt/pranesimai-spaudai...uji-konkursai/ kaiip manot ar daug bus paraišku ir ar kas nors 1-ną kanala užsims ir kas galetu?


    p,s. yra gandu kad lrytas.tv gali HD transliuot
    Senai laikas kanalų kokybės bent jau techninius parametrus pagerinti (HD), nes realiai yra kažkoks vos ne nuo sovietinių laikų likęs lygis, rodo vaizdą burbuliukais. Manau visa technika yra jau HD, tik perdavimas/transliavimas yra pilnas šūdas. Aišku pasitaiko dažnai kai koks BTV rodo senus vatnikų serialus tokia kokybe, kai spausdavo po 2 filmus į CD diskus. Bet tas man dzin, nes nežiūriu vistiek. Tačiau šiais laikais vis dar laikyti bent jau pagrindiniuose miestuose absoliučiai lievą SD kokybę yra gėda.
    Jei LRytas.TV iš tikro nuspręs, tai labai puiku. Bus postūmis ir kitiems komerciniams kanalams. Dabar kaip ir nėra, vien LRT. O tas gi už "valstybės pinigus" tratina. Pūko TV HD pvz.: per Cgates nesiskaito, tik pavadinimas HD ir lygis Garliavos.

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    radijo ir televizijos komisija paskelbe 2 konkursus suteikencia teise transliuti HD raiška talevizijos kanalus, http://www.rtk.lt/pranesimai-spaudai...uji-konkursai/ kaiip manot ar daug bus paraišku ir ar kas nors 1-ną kanala užsims ir kas galetu?


    p,s. yra gandu kad lrytas.tv gali HD transliuot

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Ar leidimą ir kaimynų sutikimą tam gavote? Tikrai negalima ant stogo dėti visko, ką sugalvojate, ypač, jei dar namas ne nuosavas.
    Radau tokią info. Arba kaimynų sutikimas, arba pasižadėjimas atlyginti nuostolius, sugadinus stogo dangą. Įrengdamas kondicionierių sutikimą buvau gavęs, nes išorinis blokas stovi ant dangos.

    https://www.justiniskiubustas.lt/ind...t-stogo/375285

    Tad namo gyventojas, kuris nori ant stogo statyti anteną, turi arba gauti kaimynų sutikimą, arba pasižadėti raštu, kad jeigu kils problemų dėl antenos, atlygins žalą.
    Rytoj nueisiu su projektėliu ir pasižadėjimu atlyginti materialinius nuostolius, jei jie kiltų, pas kaimynus ir susirinksiu parašus.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Sveiki,

    dėkui visiems už patarimus. Įsirengiau palydovinę TV. Tik susidūriau su nestabilios psichikos kaimynais pensininkais, kurie man aiškina, kad negaliu įsirengti antenos ir grasina skambinti namą administruojančiai įmonei. Aš anteną įsirengiau ne ant stogo dangos, bet ant ventiliacijos kaminelio sienelės. Stogo danga nepaliesta. Ką galėtumėt patarti, jei kiltų ginčas?

    Atvaizdas
    Ar leidimą ir kaimynų sutikimą tam gavote? Tikrai negalima ant stogo dėti visko, ką sugalvojate, ypač, jei dar namas ne nuosavas.

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Sveiki,

    dėkui visiems už patarimus. Įsirengiau palydovinę TV. Tik susidūriau su nestabilios psichikos kaimynais pensininkais, kurie man aiškina, kad negaliu įsirengti antenos ir grasina skambinti namą administruojančiai įmonei. Aš anteną įsirengiau ne ant stogo dangos, bet ant ventiliacijos kaminelio sienelės. Stogo danga nepaliesta. Ką galėtumėt patarti, jei kiltų ginčas?

    Komentuoti:


  • denisas
    replied
    Sveiki, gal kam yra tekę per lauko anteną (analoginės TV laikais iki 2012 m.) pagauti kanalus iš kaimyninių šalių? Man tai buvo proga tai padaryti, svečiuojantis pas močiutę, kuri gyvena Panevėžio r., ten tai pagaudavau dažniausiai Latvijos kelias programas (kiek pamenu, tai buvo LTV1, LTV7, LNT, TV3, TV5, o netgi ir PBK Latvia), rečiausiai Lenkiją (TVP1, TVP2) arba Baltarusiją (BT1, ONT, STV), netgi taip pat ir Estiją! (ETV 1)
    Paskutinis taisė denisas; 2016.07.24, 15:45.

    Komentuoti:

Working...
X