Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    John'as atrodo yra jau tiesiog apsestas iPhone'o priesas.... publikuoji tik blogas naujienas susijusias su iPhone ir Apple, o Androida dievini ir ne vienos blogos minties apie ji... Sutinku, S.Jobs'as kartais atrodo juokingai su savo fantastic, amazing, wonderful ir tt... negi tu nori taip pat atrodyt kalbedamas apie Androidus?
    visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

    Comment


      Parašė zixelis Rodyti pranešimą
      John'as atrodo yra jau tiesiog apsestas iPhone'o priesas.... publikuoji tik blogas naujienas susijusias su iPhone ir Apple, o Androida dievini ir ne vienos blogos minties apie ji... Sutinku, S.Jobs'as kartais atrodo juokingai su savo fantastic, amazing, wonderful ir tt... negi tu nori taip pat atrodyt kalbedamas apie Androidus?
      Na tos "neigiamos" naujienos yra labiau hardwaro techniniai glitch'ai surinkimo kokybėje, nei OS.

      Comment


        Vakar tokia pat gūdžią, kokią dabar rašau šią žinutę, naktį, maigiau savo Obuoly, ir sugeneravau krūvą minusų, (kuriuos sukišiu į du skyrius), dėl kurių antrakart pirkti geresnio modelio neketinsiu.

        1. Siaubingas nesuderinamumas - jungimasis tik per iTunes, jokios galimybės (bent jau legalios, ir mano atrastos) naudotis juo kitaip, kad ir kaip besistengtum, nelabai ir išeis. Taipogi, pats iTunes irgi yra pakankamai keistas ir komplikutas daiktas, nors juo naudojuosi nuo lapkričio 29 dienos, kai kurių dalykų iki galo išspęsti tiesiog neišeina.

        2. Visiškas nesitvarkymas pačio prietaiso viduje - puiku, aš turiu dainą. Deja, jos nepirkau iš iTunes, ir pamiršau įdėti "artwork'ą", todėl dabar ji atrodo niūrokai. Taipogi, kadangi man ją teko "parsipūsti" iš disko prieš kokius metus, man rodo tik "Track10". Na, tikriausiai aš galėsiu viską sutvarkyti tavo iPhone/iTouch'e? Ne! Aš negalėsiu nieko net ištrinti, išskyrus aplikacijas. Nors ir per mobilų internetą parsisiųsiu albumo viršelį, aš negalėsiu jo uždėti, negalėsiu parašyti "tag'ų", negalėsiu su ja padaryti nieko - iki negausiu kompiuterio su iTunes. Aš netgi negaliu pasižiūrėti aplikacijos informacijos - ar galima tai padaryti dar labiau komplikuota?

        Žinoma, aš suprantu, kad tai yra "it just works" tipo daiktas. Tačiau, po galais, nors juo, anot jų, galėtų naudotis ir trimetis, kartais atrodo, kad jį sukūrė būtent jiem. Kad tik nieko nepridirbtum, kad tik nieko nepakeistum! Ir neduok Dieve, netyčia siuntimo metu pabėgsi iš Wi-Fi zonos, ar ko nors panašaus (jeigu mobilus internetas turi problemų, arba tu jo tiesiog neturi, nes jis yra tiek namie, tiek mokykloje, tiek Laisvės Alėjoje), tu tos programos net siuntimo negalėsi sustabdyti! Dievaži, ar jie laiko mane visišku idiotu?

        ------

        Apibendrinant, greičiausiai Apple tinka būtent paprastiem žmogeliam, norintiem kad viskas tik veiktų. Jeigu nori kažką veikti pats - Androidas tikriausiai turėtų būti neblogas sprendimas...

        (kad tik nepaaiškėtų, kad nuo vilko peršokčiau prie meškų su beisbolo lazdom)

        Comment


          Magician, o kaip su sisteminiais failais iPhone OS sitemoje? Ar juos galima legaliai modifikuoti, trinti, keisti ir t.t.?

          Comment


            Tai kad obuolys ir orientuojas i tai, kad nereiketu nieko keisti, ''it just wrks'' yra tiesa. Paprastam vartotojui, kuris nori, kad viskas veiktu, neidomu listi gilyn i vidu ir kapstytis, ar cia sita galima kazkaip kitaip pakeisti, ar cia sita galima isbandyti kitaip. Paprastam vartotojui to nereikia, tai obuolys ir yra i toki vartotoja orientuotas, o kam reikia pasiknaisioti viduj, kazka perdaryt ir tt, tas tai renkas androidinius telefonus.
            Jonai, apie kokius sisteminius failus sneki, ir apie kokius keitimus konkreciai sneki, placiau prasom
            P.S. as irgi esu iPhone vartotojas
            visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

            Comment


              „Apple“ per tris dienas pardavė 1,7 mln. telefonų „iPhone“
              JAV technologijų bendrovė „Apple“ per tris dienas pardavė daugiau nei 1,7 mln. naujųjų telefonų „iPhone 4“.

              Telefonais ketvirtadienį pradėta prekiauti Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje ir JAV, o šeštadienį jų buvo parduota daugiau nei 1,7 milijonų.

              „Tai pats sėkmingiausias naujo produkto pristatymas per visą „Apple“ istoriją“, - sakė „Apple“ vadovas Steve'as Jobsas.

              Pasak „Apple“, „iPhone 4“ nuo liepos pabaigos bus galima įsigyti Australijoje, Austrijoje, Belgijoje, Kanadoje, Danijoje, Suomijoje, Honkonge, Airijoje, Italijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Norvegijoje, Naujojoje Zelandijoje, Singapūre, Pietų Korėjoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje.

              „Apple“, kuri pirmąjį „iPhone“ telefoną sukūrė 2007 metais, iš viso šių telefonų jau pardavė 50 milijonų.
              Taip pat prieš kažkiek laiko buvo pranešta, jog jau parduoti 3 mln. iPad'o vienetų.

              Comment


                Tai jau kad mjooooo, kiek pardavė...

                Comment


                  Gal nebuvo:

                  Comment


                    Prieš keletą mėnesių rašiau apie gandus, kad Autodesk planuoja grįžti į OS X platformą. Dabar tai oficialu:



                    Kas dar įdomiau, kad Autocad brėžinius bus galima peržiūrėti/redaguoti(kelios funkcijos) mobiliuose iOS įrenginiuose:

                    The AutoCAD WS mobile app will enable you to view and work with DWG files directly on your iPad, iPhone, and iPod touch. Using an intuitive touch and gesture interface, you will be able to accurately select, annotate, and interact with AutoCAD drawings.

                    Once logged in to your free online account from an iPad, iPhone, or iPod touch, you will be able to work on DWG files uploaded to your online workspace.
                    Plačiau apie tai čia: https://butterfly.autodesk.com/mobile/
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Ajajaiii...

                      Kaip mes sugebėjome pamiršti?



                      Taigi, šią savaitę įvyko Apple konferencija, ir greitu laiku rinkoje pasirodys štai šie nauji iPod modeliai:

                      iPod Shuffle su mygtukais


                      Nuoroda

                      iPod Nano - su liečiamu ekranu.


                      Nuoroda

                      iPod Touch - su dviem kamerom, viena iš jų HD, Retina ekranu, ir FaceTime


                      Nuoroda

                      Apple TV - saugo viską "debesyje", mažiukas. Man nepatinka, jeigu būčiau Apple fanas, norėčiau, kad VISI matytų, ką aš turiu . Bet kaina - vos šimc žalių!


                      Nuoroda


                      Taipogi, pristatomas naujas iTunes 10 - nieko naujo, išskyrus pasikeitusį logotipą, ką, žinoma, dėdė Styvas parodė kaip didžiulį privalumą.

                      Taipogi, jame pasirodė Ping - kažkas panašaus į feisbuką ir Twitterį muzikos erdvėje. O tiksliau - kažkas panašaus į last.fm. Atnaujinimai, būsimi koncertai...


                      Nuoroda
                      Paskutinis taisė 99; 2010.09.04, 21:26.

                      Comment


                        Parašė Magician Rodyti pranešimą
                        Taipogi, jame pasirodė Ping - kažkas panašaus į feisbuką ir Twitterį muzikos erdvėje. O tiksliau - kažkas panašaus į last.fm. Atnaujinimai, būsimi koncertai...
                        Nuoroda
                        Tik tas Ping iki Lietuvos nedaeis, kaip supratau. Tik keleta saliu gali naudotis.

                        Comment


                          O kokie Ping'o privalumai, lyginant su Last.fm?

                          Comment


                            Parašė john Rodyti pranešimą
                            o kokie ping'o privalumai, lyginant su last.fm?
                            steevee joobss

                            Comment


                              Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                              steevee joobss
                              Kas jis toks?
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Kas jis toks?
                                Tas, kuris plauna smegenis sios temos aktyvistams, amazing amazing rinkodarinikas ir apple vadovas

                                Comment




                                  Šitas dėdė.

                                  Comment


                                    Spalio 20d. Apple surengs spaudos konferenciją arba kitaip tariant "Keynote'ą", kurio pavadinimas "Back to the Mac". Bent man tai vienas laukiamiausių Apple keynote'ų nuo paskutinės katės versijos.

                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      Noreciau taip pat:

                                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                      Comment


                                        Kaip suprantu nuskaitymas per pagerintą micro SD kortelę vyksta, ir Iphone net nėra kur jos įkišti kad reik papildomo adapterio: http://www.devifi.com/products_iphone.html ?

                                        Šiaip jei Visa ar Mastercard padalins nemokamų MSD kortelių su atminties 2gb bent gal ir prigis? Ar iki tada jau čipsas bus pradėtas montuoti į telefonus kaip standartas?
                                        Kasnors pvz naudojasi VISA payWave/MasterCard PayPass apskritai?

                                        (gal čia labiau į mobilios technologijos temą tiktų)
                                        Paskutinis taisė zanaz; 2010.10.15, 16:08.
                                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                        Comment


                                          Morta, paaiskink, kodel ikelei i apple tema sia visa naujove?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X