Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Aš kaip tik dėl to viską darau viename laptope. Taip juk žymiai patogiau viskas.
    Ergonominiu poziuriu laptopas yra ziauriai nepatogus. Plius daugeliui uzduociu jis netinkamas. Todel daugeliui zmoniu prasmingiau dirbti su normaliu desktopu.

    Comment


      Parašė a_p Rodyti pranešimą
      Ergonominiu poziuriu laptopas yra ziauriai nepatogus. Plius daugeliui uzduociu jis netinkamas. Todel daugeliui zmoniu prasmingiau dirbti su normaliu desktopu.
      Patikslinsiu, Apple laptopas darbui netinkamas. Ir kokiom jis dar užduotim nepatogus?
      Flickr

      Comment


        Mantai, jeigu tokiu "besisvaidančių š%@#$" bus dauguma tai Apple ir atsiprašys. Ne asmeniškai manęs aišku, bet fanų, kad juos nuvylė, kad kaip buvo su Apple TV (irgi labai siauros nišos įrenginys, kuris normaliai taip ir neišpopuliarėjo).

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
          Matosi, kad smarkiai internetu tu nesinaudoji jeigu tau neprireikia flasho
          Minetas ipadas ir neskirtas tiems kurie smarkiai naudojasi.
          Neziurint i tai bent jau as kazkaip nelabai lankausi tokiuose puslapiuose kur be flesho nei is vietos. Paprastai tokie "meno kuriniai" seip ar taip neverti sugaisto juose laiko

          Kiek galiu pastebet, kokie 90% flesho obhektu webe yra kokie nors uzknisantys baneriai, superkukiai ir pan reklaminis niekalas.

          Na, bet kaip ir sakiau priklauso nuo mąstymo. Vieniem užtenka kitiem reikia daugiau, kad ir laisvalaikiui ar mažam darbeliui Mane, kas nervuoja, kad Apple marketingas įrenginį bando pateikti vos ne kaip didžiausią technologijos atradymą nuo sovietinio transporto komposterio sukurimo laikų. Kas jau yra tiesiog melas

          Laikas parodys kokiu yra daugiau ar mažiau.
          O tai kam nervuotis? Nepasiduok haipui, juk perki ne rekalama o daikta.

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Patikslinsiu, Apple laptopas darbui netinkamas. Ir kokiom jis dar užduotim nepatogus?
            Net nezinau ka i toki teigini atsakyt. Siandien kazkaip nenoriu buti grubus.

            Comment


              Parašė a_p Rodyti pranešimą
              Minetas ipadas ir neskirtas tiems kurie smarkiai naudojasi.
              Neziurint i tai bent jau as kazkaip nelabai lankausi tokiuose puslapiuose kur be flesho nei is vietos. Paprastai tokie "meno kuriniai" seip ar taip neverti sugaisto juose laiko

              Kiek galiu pastebet, kokie 90% flesho obhektu webe yra kokie nors uzknisantys baneriai, superkukiai ir pan reklaminis niekalas.

              O tai kam nervuotis? Nepasiduok haipui, juk perki ne rekalama o daikta.
              ~ 80 % video internete eina per Flash Playerį.

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Patikslinsiu, Apple laptopas darbui netinkamas. Ir kokiom jis dar užduotim nepatogus?
                Che che che, dėkui už paaiškinimą, dabar žinosiu, kurie bendradarbiai nedirba
                Manęs, pavyzdžiui, netenkina ekrano dydis, klaviatūra ir trackpad'as.
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  Parašė a_p Rodyti pranešimą
                  Net nezinau ka i toki teigini atsakyt. Siandien kazkaip nenoriu buti grubus.
                  Tai atsakyk, ar nėra argumentų rimtų? Aš, kaip ir daugelis pažįstamų, turiu vieną galingą laptopą ir viską su juo darau. Aš pvz. mėgstu ir dirbti ir tuo pačiu metu internete naršyti. Tai kas čia patogiau? Pvz. jei reikia mažai rašyti, įsijunti tokį laptopą, kai reikia jau įsijungi kitą?
                  http://www.youtube.com/watch?v=9BnLbv6QYcA
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                    Che che che, dėkui už paaiškinimą, dabar žinosiu, kurie bendradarbiai nedirba
                    Manęs, pavyzdžiui, netenkina ekrano dydis, klaviatūra ir trackpad'as.
                    Dėl darbo, turėjau omeny, kad jei reikia galios Apple notebookai silpni, bet visam kitam darbui tinkami taip pat. O trackpad'o aš irgi nemėgstu, naudoju pelę visada.
                    Ekranas skonio reikalas, man ir 17 užtenka, kam akis gadinti
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                      Matosi, kad smarkiai internetu tu nesinaudoji jeigu tau neprireikia flasho Viena yra turėti addoną jį išjungiati, bet reikalui esant jį gražinančiam. Visai kitą jo apskritai neturėti Na, bet kaip ir sakiau priklauso nuo mąstymo. Vieniem užtenka kitiem reikia daugiau, kad ir laisvalaikiui ar mažam darbeliui Mane, kas nervuoja, kad Apple marketingas įrenginį bando pateikti vos ne kaip didžiausią technologijos atradymą nuo sovietinio transporto komposterio sukurimo laikų. Kas jau yra tiesiog melas

                      Laikas parodys kokiu yra daugiau ar mažiau.
                      Flash'as turi vieną blogą savybę - rajumą CPU, net jei tu sau ramiai skaitai kokį straipsnį delfyje. Tai automatiškai reiškia gerokai spartesnį baterijos iškrovimą, o Apple to labiausiai ir bijo, kadangi vartotojai dėl nelaikančios baterijos labiau kaltins Apple, nei Adobe

                      Mano 2,66 GHz Intel Core 2 Duo prieš ir po delfio atvertimo (žr. žalią CPU skalę šoniniam dėkle)


                      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                      Mantai, jeigu tokiu "besisvaidančių š%@#$" bus dauguma tai Apple ir atsiprašys. Ne asmeniškai manęs aišku, bet fanų, kad juos nuvylė, kad kaip buvo su Apple TV (irgi labai siauros nišos įrenginys, kuris normaliai taip ir neišpopuliarėjo).
                      Apple nėra įsipareigojusi kurti tik išpopuliarėjančius produktus, vis tik šis tablet'as yra kažkiek "revoliucinis" patogaus valdymo ir kainos linkme, gi kas iš tokių dabar rinkoje esančių produktų, kurie yra brangūs, turi visavertes OS, tačiau yra lėti ir greitai išsikrauna, o valdymas paremtas pieštuku
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Tai atsakyk, ar nėra argumentų rimtų?
                        Yra. Bet kaip sakiau, nenoriu buti grubus.

                        Aš, kaip ir daugelis pažįstamų, turiu vieną galingą laptopą ir viską su juo darau.
                        O as pvz dirbu su desktopu prie kurio prijungi 2x22" displejai, greiti diskai bei procesorius. Plius laptopas yra nepatogus ergonomiskai.

                        O laisvalaikiui man pilnai pakanka ipado.

                        Comment


                          Parašė a_p Rodyti pranešimą
                          Yra. Bet kaip sakiau, nenoriu buti grubus.



                          O as pvz dirbu su desktopu prie kurio prijungi 2x22" displejai, greiti diskai bei procesorius. Plius laptopas yra nepatogus ergonomiskai.

                          O laisvalaikiui man pilnai pakanka ipado.
                          Jei toks darbas, tada taip, bet man patinka, kad viskas viename, kur ateini, greit įsijungi, ir internetas bevielis jei reikia. Namuose net nebenaudoju PC kai pripratau prie laptopo ir klaviatūra nors ir didesnė tapo nepatogesnė.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                            Flash'as turi vieną blogą savybę - rajumą CPU, net jei tu sau ramiai skaitai kokį straipsnį delfyje. Tai automatiškai reiškia gerokai spartesnį baterijos iškrovimą, o Apple to labiausiai ir bijo, kadangi vartotojai dėl nelaikančios baterijos labiau kaltins Apple, nei Adobe

                            Mano 2,66 GHz Intel Core 2 Duo prieš ir po delfio atvertimo (žr. žalią CPU skalę šoniniam dėkle)
                            Atvaizdas




                            Apple nėra įsipareigojusi kurti tik išpopuliarėjančius produktus, vis tik šis tablet'as yra kažkiek "revoliucinis" patogaus valdymo ir kainos linkme, gi kas iš tokių dabar rinkoje esančių produktų, kurie yra brangūs, turi visavertes OS, tačiau yra lėti ir greitai išsikrauna, o valdymas paremtas pieštuku
                            Jei taip, tai kažkada minėta Philips Diga irgi yra šiu dienu "revoliucinis" patogaus valdymo ir kainos linkme įrenginis. Esmė, kad visas tas marketingo saldumas apie revoliucijas, stebuklus ir nerealias galimybės niekaip nepagristas realybėje. iPad'as yra TIESIOGINIS iphone ir ipod touch klonas ir nieko ten daugiau nėra. Tas pats saldainiukas pripumpuotas steroidu. Ir joks jis ne tablet'as (bent prieš tai žinoma sąvoka). iPad'u tikriausiai galima būtu ir sniega kieme nukast, bet jis kastuvu nuo to nepavirsta.

                            Dėl flash taip pagrindinė priezastis kodel jo nera apple irenginiuose - nes jis stabdo procesoriaus darba. As dar suprantu kai jo nera iphone telefone, bet jis privalo buti ipad'e jeigu jis taip reklamuojas kaip "revoliucinis" visapusiskas interneto naršymo įrenginys. Negali ideti flasho nes ipadas neveiktu, reiskias nera cia jokios revoliucijos ir dar neateijo laikas technologiskai ipadui egzistuoti. Gali viskas pasikeisti kai ispopuliares html5. Manau Apple dar reikejo tobulinti si irengini ir neskubeti ant karstuju ji mesti i rinka. Nes bent pakolkas jis kraunasi sau tik neigiama reklama.
                            Paskutinis taisė Ežiukas; 2010.01.30, 23:19.

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Akivaizdu, kad tiesiog kažkas į tai per karštai reaguoja Kadangi realiai technologijos nėra tiek pažengę, kad atitiktų tavo poreikius, siūlau dar kažkiek luktert ir galbūt Apple pagaliau pasiūlys tau tinkamą įrenginį
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                Akivaizdu, kad tiesiog kažkas į tai per karštai reaguoja Kadangi realiai technologijos nėra tiek pažengę, kad atitiktų tavo poreikius, siūlau dar kažkiek luktert ir galbūt Apple pagaliau pasiūlys tau tinkamą įrenginį
                                Taigi jau senokai yra, tas pats makbuk air Musu spygliuotasis kolega tiesiog karsciuojasi, kad apple isdryso isleist irengini kuris neatitinka jo asmeniniu reikalavimu.

                                Comment


                                  Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                  Taigi jau senokai yra, tas pats makbuk air Musu spygliuotasis kolega tiesiog karsciuojasi, kad apple isdryso isleist irengini kuris neatitinka jo asmeniniu reikalavimu.
                                  Noreciau prideti, kad ne tik mano vieno asmeniniu (kas be ko, as labai svari asmenybe), bet ir grupiu is macrumurs.com gizmodo.com engadget.com ir 9to5mac.com ir dar vienos kitos desimties neivardintu asmenybiu aciu.

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                    Taigi jau senokai yra, tas pats makbuk air Musu spygliuotasis kolega tiesiog karsciuojasi, kad apple isdryso isleist irengini kuris neatitinka jo asmeniniu reikalavimu.
                                    Air neturi didelių skirtumų nuo įprastų nešiojamų, taigi jis kaip ir neįsipaišo į kitą kategoriją ir kainuoja jis 2-3 kartus brangiau už tą patį iPad
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                      Air neturi didelių skirtumų nuo įprastų nešiojamų, taigi jis kaip ir neįsipaišo į kitą kategoriją ir kainuoja jis 2-3 kartus brangiau už tą patį iPad
                                      Jei sudesi visus spygliuotojo pageidavimus, tai mazdaug air ir gausis. Tada visi bambes, kad tai tiesiog banalus airas su nuimta klaviatura. Ir vel visi bus nepatenkinti, tipo "as jau turiu aira, kam man antras?".

                                      Comment


                                        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                        Air neturi didelių skirtumų nuo įprastų nešiojamų, taigi jis kaip ir neįsipaišo į kitą kategoriją ir kainuoja jis 2-3 kartus brangiau už tą patį iPad
                                        Taip Air kaina 1200 dolerių, bet ir galimybiu prasme tu gauni funkcionalumo 2-3 kartus daugiau. Taigi galvojant apie dalykus kuriuos tu gali nuveikti kaina gaunasai labai panasi kitaip sakant "nutarkuotas" sugebantis palaikyti tik viena procesa nuotraukoms, filmams ir internetui perziureti Air irgi kainuotu apie 400 dolerių. Kainos prasme iPad nera joks stebuklas ar revoliucija

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                          Jei sudesi visus spygliuotojo pageidavimus, tai mazdaug air ir gausis. Tada visi bambes, kad tai tiesiog banalus airas su nuimta klaviatura. Ir vel visi bus nepatenkinti, tipo "as jau turiu aira, kam man antras?".
                                          Tai dauguma bambėtoju iš esmės ir bamba, kad įrenginys neturi savo rinkos/vietos/nišos ir yra tiesiog "pointless device".

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X