Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Po nepilnos valandos prasidės Apple WWDC 2010 konferencija. Pačioje pradžioje S. Jobs'o keynote'as. Prieš šį renginį sklandė maždaug tokie gandai:

    - Iphone 4
    - Safari 5
    - Atnaujinti Mac min + Mac Pro
    - Magic trackpad
    - Nemokamas "MobileMe"
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Fingers crossed
      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


      - George W. Bush President of the USA

      Comment


        Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
        Fingers crossed
        Puikia iiliustruoja tipini apple gerbeja. Laukia apple reklamos (piaro) kaip kokiu misiu

        Comment


          Come on man tiesiog patinka ju produktai.

          ps. Iphone dar neturiu
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            ar jau yra naujienų ?

            Comment


              yra iphone 4
              Neišmeskite spalvų

              Comment


                Parašė dubajus Rodyti pranešimą
                ar jau yra naujienų ?
                O taip
                http://www.engadget.com/2010/06/07/s...est&refresh=60
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  3g tai bent pakankamai grazus buvo, sito isvaizda zymiai prastesne, kazkokia jau nekarta matyta plyta.

                  Comment


                    niekas nesiulo tau pirkti.
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      Prie ko cia siulymas ar nesiulymas pirkti? Gal dabar po kiekviena forumo zinute sukritikuojancia koki nors daikta paliksi atsakyma "niekas nesiulo tau pirkti" ?

                      Comment


                        Kaip visada, puikus Applo PR show.

                        Man tik šypseną sukėlė štai kas:

                        "Pricing -- there's two colors. White and black. Pricing -- $199 for 16GB, $299 for 32GB."
                        "3GS is now $99"

                        Už $99 3GS jamsiu... kur galima pirkt?

                        Mano manymu, toks kainų deklaravimas, kai kalbama apie kontraktinius telefonus (t.y. tokius, kuriuos operatoriai paprastai dalina "dykai"), yra truputį fail.

                        Nors gal tai tik Amerikos rinkai? Įsivaizduoju kokį "tipišką" amerikonišką pokalbį:

                        -A: "Hey man did you see that, new iPhone sells for 299 bucks for the 32GB now, man. You can put loads and loads of iTunes music on that even more than on my 2GB iPod nano man. Can you believe that man?"
                        -B: "Yeah man, that's goddamn cheap, man. Oh my god let's go buy tomorrow man, 299 is so damn cheap with that damn contract, unbelievable!"
                        -A: "I'll use my new credit card and go sign for that goddamn contract to buy the iPhone man... oh man"

                        Paskutinis taisė John; 2010.06.08, 02:12.

                        Comment


                          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                          - George W. Bush President of the USA

                          Comment


                            Beje, kaip čia yra su tuo video calling'u? Argi tai ne ta pati žadėta "revoliucija", kuri prasidėjo kažkada 2004-2005 su greitu UMTS plitimu, kuri lygiai taip pat greit užgęso? Visi mano turėti aparatai turėjo video-call galimybę, bet niekada ja nepasinaudojau. Ne todėl, kad brangu, bet tiesiog todėl, kad neįsivaizduoju, kam tai reiktų daryti . Nepažįstu ir nei vieno kito žmogaus, kuris tuo būtų naudojęsis. UK 2004-2005 (gal dar ir 2006?) operatorių tarpe buvo madinga reklamuoti "Video minutes" šalia įprastinių "Voice minutes", "texts" ir "Internet". Bet kažkaip labai tyliai video minučių visi operatoriai atsisakė ir net nebesiūlo jokių "akcijų". Vartotojai, panašu, iri to nepasigedo.

                            Dėl to šiek tiek keistoka matyti Applo gyrimąsi apie Video Calling'ą. Nors gal iš mados reikėjo, nes dauguma telefonų bent jau techniškai turi galimybę daryti video skambučius, kaip ir video kamerą priekyje.
                            Paskutinis taisė John; 2010.06.08, 06:10.

                            Comment


                              Gal kas turite iPad?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Beje, kaip čia yra su tuo video calling'u? Argi tai ne ta pati žadėta "revoliucija", kuri prasidėjo kažkada 2004-2005 su greitu UMTS plitimu, kuri lygiai taip pat greit užgęso? Visi mano turėti aparatai turėjo video-call galimybę, bet niekada ja nepasinaudojau.
                                Vaizdo telefonas buvo vienas populiariausių dalykų fantastikoje ir šiaip pafantazavimuose apie ateitį. Nes atrodo, kad tai labai geras dalykas. O praktiškai gi, kam nors paskambinus turėtum dar ir susišukuoti, ir apgalvoti kokiam fone stovi, ir panašiai... Taigi realiai vaizdo skambučių panaudojimas yra ganėtinai ribotas. O Jobsas gal dar sugalvojo naują vaizdo skambučių panaudojimo būdą?

                                Comment


                                  Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                  Ne, tiesiog gaila aukų. Nors kai išleis sekantį iphoną, pats auka galiu tapt.
                                  Pamačius ką gero padarė, klydau dėl aukos. Neverta tokio pirkti. Išsisėmė amazingumas.

                                  Comment


                                    ir dar tie vaizdo skambuciai tik per wi-fi ir tik tarp iphone4... absoliutus apple fail
                                    Neišmeskite spalvų

                                    Comment


                                      Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                                      Vaizdo telefonas buvo vienas populiariausių dalykų fantastikoje ir šiaip pafantazavimuose apie ateitį. Nes atrodo, kad tai labai geras dalykas. O praktiškai gi, kam nors paskambinus turėtum dar ir susišukuoti, ir apgalvoti kokiam fone stovi, ir panašiai... Taigi realiai vaizdo skambučių panaudojimas yra ganėtinai ribotas. O Jobsas gal dar sugalvojo naują vaizdo skambučių panaudojimo būdą?
                                      Man tas ir užkliuvo, nes jau prieš kelis metus buvo daug kalbų, bet taip nieko ir nesudomino. O šiandien šis komunikacijos būdas iš esmės yra žlugęs dėl paprastos priežasties - žmonėms jo nereikia. Nors gal Amerikoje yra kitaip? Ten gi kažkaip ir su 3G diegimu ir aprėptimi buvo sunkiai, berods. Gal tiesiog tikisi, kad bent trumpam žmonės "užkibs" ant tokios "revoliucingos" technologijos?

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Man tas ir užkliuvo, nes jau prieš kelis metus buvo daug kalbų, bet taip nieko ir nesudomino. O šiandien šis komunikacijos būdas iš esmės yra žlugęs dėl paprastos priežasties - žmonėms jo nereikia. Nors gal Amerikoje yra kitaip? Ten gi kažkaip ir su 3G diegimu ir aprėptimi buvo sunkiai, berods. Gal tiesiog tikisi, kad bent trumpam žmonės "užkibs" ant tokios "revoliucingos" technologijos?
                                        Koks skirtumas, reikalinga, ar ne, visi vis tiek pirks bet ką, ką bepagamingų Apple, nes parduodamas yra visų pirmą ne telefonas, kompiuteris ar grotuvas, o obuolys. Čia kaip religija, ne tikintieji renkasi religiją pagal savo poreikius, o Dievas Džobsas jiems juos nurodo
                                        Paskutinis taisė Lettered; 2010.06.08, 16:06.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          kur galima rasti pilną video prezentaciją vakarykščio pristatymo?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X