Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kame cia juokas, kaip suprantu kazkoks apple pranasumas turi isrysket, bet matau atvirksciai: dell'e sugedo kamera tai ta kameryte ir nusiunte, o apple sugedo kamera ir visa monitoriu issiunte

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Kame cia juokas, kaip suprantu kazkoks apple pranasumas turi isrysket, bet matau atvirksciai: dell'e sugedo kamera tai ta kameryte ir nusiunte, o apple sugedo kamera ir visa monitoriu issiunte
      tai va butent dell pranasumas...
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        Tai gi čia buvo iMac reklama, palyginimas, kokia laidų raizgalynė būna pas eilinį desktop'ą, šiuo atveju dell, ir kokia pas iMac. Tai kažkas sugalvojo pasimaivyt ir nusprendė parodyt, kas atsitinka, jei sugenda kamera
        Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

        Comment


          Parašė Jay-M Rodyti pranešimą
          Tai gi čia buvo iMac reklama, palyginimas, kokia laidų raizgalynė būna pas eilinį desktop'ą, šiuo atveju dell, ir kokia pas iMac. Tai kažkas sugalvojo pasimaivyt ir nusprendė parodyt, kas atsitinka, jei sugenda kamera
          realiai tas laidu kiekis gerokai perdetas
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            Parašė dts Rodyti pranešimą
            realiai tas laidu kiekis gerokai perdetas
            Tikrai, iMac'e uztenka vieno laido, o ten visi trys pavaizduoti...

            Comment


              APPLE webcam will never brake up

              Comment


                Parašė x21 Rodyti pranešimą
                Tikrai, iMac'e uztenka vieno laido, o ten visi trys pavaizduoti...
                Norint turėti tik vieną laidą reikia investuoti šiek tiek daugiau į pelę ir klaviatūrą.
                O kalbant apie Apple pelę, tai jos ratukas(360 laipsniu ) greitai užsikemša. pats turiu ją apie 2 mėnesius, o jau ratukas pradėtas streikuot.
                Life is a game that no one wins

                Comment


                  O tai ka Apple toks stebuklingas kad jam net nereikia dezes su visa iranga viskas yra monitoriuje integruota? Kitaip jau gaunasi klaidinantis paveikslelis.

                  Comment


                    Parašė tadux Rodyti pranešimą
                    O tai ka Apple toks stebuklingas kad jam net nereikia dezes su visa iranga viskas yra monitoriuje integruota? Kitaip jau gaunasi klaidinantis paveikslelis.
                    Būtent šitam taip - nereikia dėžės, viskas monitoriuje.

                    Comment


                      O tai kur pvz CD/DVD det? i monitoriu irgi? idomiai

                      Comment


                        /\ Jo cd kišasi į šoną

                        ant anos nuotraukos matosi net cd vieta
                        Life is a game that no one wins

                        Comment


                          Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                          ...jos ratukas(360 laipsniu) greitai užsikemša. pats turiu ją apie 2 mėnesius, o jau ratukas pradėtas streikuot.
                          O as turiu beveik metus... vasari bus metai... bet tik po 10 men pradejo SCROLL DOWN streikuot... pora spirito lasu isvale ja ir ji toliau sekmingai man tarnauja...
                          ...ir laidu pas mane tik vienas...

                          Comment


                            Parašė x21 Rodyti pranešimą
                            O as turiu beveik metus... vasari bus metai... bet tik po 10 men pradejo SCROLL DOWN streikuot... pora spirito lasu isvale ja ir ji toliau sekmingai man tarnauja...
                            ...ir laidu pas mane tik vienas...
                            Priklauso nuo aplinkos ir nuo rankų highienos aišku, bet man asmeniškai užsiteršia gan dažnai tas burbuliukas. Čia skaitau minusas. Bent gerai, kad lengvai išsivalo.

                            Comment


                              Čia kaip prieš valgy,prieš dirbant su kompu reik plaut rankas
                              Life is a game that no one wins

                              Comment


                                Namuose nufotkinsiu kiek pas mane laidu is - i PC-audio-video sistema eina O jus del 1 laidelio cia pykstates

                                Comment


                                  Tai va kaip ir minejau idedu nuotrauka savo laidu raizgalynes

                                  Comment


                                    Nelabai geros naujienos Apple fanams

                                    Mac fans wish Steve Jobs well
                                    The health of Apple boss Steve Jobs was a hot topic of conversation on the opening day of Macworld, the annual tech gathering of the Mac faithful.
                                    Google news siuo metu randa 1900 straipsniu sia tema.

                                    Comment


                                      Pažiūrėjau ką tik Apple Keynote 2009, nieko labai naujo ir revoliucinio. Pristatyta atnaujinta programinė įranga (iWork, iLife), keletas naujų servisų ir naujas MacBook Pro 17" su 8 valandų veikimo galimybe naudojantis tik beterija, bei daugeliui džiugia neblizgaus ekrano pasirinkimo galimybe . Šiaip tai siūlau pažiūrėti pristatymą, asmeniškai man laikas visai neprailgo bežiūrint .

                                      Comment


                                        Beje, pasijungiau prie ipod'o Sony sausines garsas žiauriai mažas net viduj pagarsinus per setting'us kame reikalas? Gal sony kažką padarę?

                                        Comment


                                          Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                          ...daugeliui džiugia neblizgaus ekrano pasirinkimo galimybe...
                                          ... as irgi, jei pirksiu tai tik su anti-glare.
                                          Asmeniškai man patiko iWork.com, iLife/iPhoto/Faces & Places ir dar iWork/Keynote naujos galimybes visai nieko.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X