Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pas mane 7.3.1 . Na visko gali būt, kaip bebūtų, jau ištryniau, nebepavyks patikrinti ar yra garsas su atnaujinta versija .

    Comment


      Parašė x21 Rodyti pranešimą
      Aš ne apie Amerika, nuo Latvijos atsiliekam 1.5 menesio !!!
      O iDeal'e žiūrėjai?
      http://www.apple.lt/contact/
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
        O iDeal'e žiūrėjai?
        Aišku žiurejau... ir skambinau vos ne kas antra diena... užknysau juos ko gero... bet rezultatas yra toks, koks yra... nusibodo laukti neaišku ko... vien pažadai... nuvažiavau i Ryga ir nusipirkau... ir dar klava superine nusipirkau... tokia mažute... aliuminine, bluetooth... jėga! gaila dar peles neturiu tinkamos... maitimaus ne visai tinka, per letai juda.

        Comment


          Parašė 99 Rodyti pranešimą
          o kokia QT versija (mano QT yra 7.4(92) beje nesenai buvo išleistas QT atnaujinimas )...
          Mano irgi 7.4.(92)... updeitus darau visada laiku, kai tik atsiranda... bet tas nepadeda, matyt muštas failas obuoliu puslapyje..

          Comment


            klausimelis yra, kokios yra vektorines grafikos apdorojimo programeles Leopardui? winduose pripratau prie CorelDRAW... o MAC'e kas yra?
            Butu geriau nemokamos, jei tokiu yra...

            Comment


              Parašė x21 Rodyti pranešimą
              Aišku žiurejau... ir skambinau vos ne kas antra diena... užknysau juos ko gero... bet rezultatas yra toks, koks yra... nusibodo laukti neaišku ko... vien pažadai... nuvažiavau i Ryga ir nusipirkau... ir dar klava superine nusipirkau... tokia mažute... aliuminine, bluetooth... jėga! gaila dar peles neturiu tinkamos... maitimaus ne visai tinka, per letai juda.
              siaip keista, kad pirma latvijoje pasirode, nes siaip pagrindiniai apple sandeliai lietuvai ir latvijai yra lietuvoje. o del iDeal'o, tai jie nera vienineliai apple pardavejai lietuvoje, tad buvo galima ziureti kitose parduouvese, nes buna, iDeal neturi, bet yra kitur

              Comment


                Parašė Silence Rodyti pranešimą
                siaip keista, kad pirma latvijoje pasirode, nes siaip pagrindiniai apple sandeliai lietuvai ir latvijai yra lietuvoje. o del iDeal'o, tai jie nera vienineliai apple pardavejai lietuvoje, tad buvo galima ziureti kitose parduouvese, nes buna, iDeal neturi, bet yra kitur
                Nesvarbu kur yra sandeliai, svarbus faktas. MacMini Intel Core 2 Duo 2.0 MHz atsirado Lietuvoje 1.5 menesio veliau nei Latvijoje aboluveikals.lv parduotuveje. o Lietuvoje as perziurejau visas, ar beveik visas parduotuves. Tikrai nepirkciau uzsienyje jei pas mus butu laiku.

                Comment


                  na dabar tiksliai neprisimenu kada lietuvoje atsirado, tai nesigincysiu.

                  Comment


                    Lietuvoje - tik gruodi...

                    Comment


                      tiesa sakant keista kai zmones perka ta "pirma iskepta blyna". stai pasirode Leopardas jau gane senai. bet as geriausiu atveju bandysiu ji i savo macbooka idiegti po kokiu metu. kai bus suderinamumas visiskas bei svarbiausia patikimumas.
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                        tiesa sakant keista kai zmones perka ta "pirma iskepta blyna". stai pasirode Leopardas jau gane senai. bet as geriausiu atveju bandysiu ji i savo macbooka idiegti po kokiu metu. kai bus suderinamumas visiskas bei svarbiausia patikimumas.
                        Bug'ų šioje versijoje tikrai nemažai. Viena akivaizdžiausių- klaviatūra retkarčiais užstringa keliom minutėm . Dabar siunčiuosi update, turėtų susitvarkyti.

                        Comment


                          o man su Leopardu dar jokiu gliuku nebuvo... tiesa ir su Tigru taip pat...
                          matyt priklauso nuo to, kaip naudoji, kam naudoji ir t.t.

                          Comment


                            Parašė x21 Rodyti pranešimą
                            o man su Leopardu dar jokiu gliuku nebuvo... tiesa ir su Tigru taip pat...
                            matyt priklauso nuo to, kaip naudoji, kam naudoji ir t.t.
                            Man lygiai tas pats, pakeičiau "katę" prieš naujus metus ir kolkas jokių problemų nekilo, o dirbu intensyviai su įvairiais programiniais paketais.
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              Parašė x21 Rodyti pranešimą
                              klausimelis yra, kokios yra vektorines grafikos apdorojimo programeles Leopardui? winduose pripratau prie CorelDRAW... o MAC'e kas yra?
                              Butu geriau nemokamos, jei tokiu yra...
                              Corel vienintelė 11 versija buvo skirta ir mac osx, alternatyvų nėra daug, o gal net vienintelė (savo galimybėmis) - Adobe Illustrator. Tiesa, yra ir atviro kodo Inkscape , bet iki Corel ar AI jai dar kiek reikia paaugti.
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Speju, nekorektiskai gali veikti nelegalus Leopardas...
                                Man kompa pardave ir su Tigru, ir su Leopardu. Pirmas buvo instaliuotas ir yra jo restore diskai, antras pridetas ant atskiro disko kaip pirmo upgreidas...

                                Comment


                                  O kaip jums ta Mac OS? Daug maloniau nei Windows? Man vos vieną k. teko naudotis Mac OS'u ir ten senokas kompiuteris jau buvo, tikrai ne naujausia versija, tačiau vistiek neblogą įspūdį paliko. Visi filmukai iš apple irgi labai gražiai atrodo, bet ten niekas niekad blogų dalykų nerodys .

                                  P.S. Dar vienas klausimas, galima Mac OS naudoti paprastame PC?

                                  Comment


                                    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                    O kaip jums ta Mac OS? Daug maloniau nei Windows?
                                    Taip. Man asmeniskai Leopardas daug malonesnis už XP, ar Vista. Ir nepaaiškinsiu del ko, praktiškai neimanoma, kaip ir paaiškinti skonį. Reikia pačiam pabandyti, jei nori sužinoti.
                                    ..Dar vienas klausimas, galima Mac OS naudoti paprastame PC?
                                    Neimanoma. Galima tik atvirkščiai į Mac kompa instaliuoti Windows ir jis ten eis neblogiau nei PC.
                                    Paskutinis taisė x21; 2008.01.18, 12:22.

                                    Comment


                                      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                      P.S. Dar vienas klausimas, galima Mac OS naudoti paprastame PC?
                                      X21 kiek neteisus šiuo klausimu, tai yra įmanoma. Internetas pilnas pavyzdžių kaip tai padaryti. Aišku tai nėra oficialu ir legalu.

                                      http://www.google.lt/search?q=mac+os+x+on+PC
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                        X21 kiek neteisus šiuo klausimu, tai yra įmanoma. Internetas pilnas pavyzdžių kaip tai padaryti. Aišku tai nėra oficialu ir legalu.

                                        http://www.google.lt/search?q=mac+os+x+on+PC
                                        Bet legaliai neimanoma, sioje vietoje X21 teisus

                                        Comment


                                          Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                          Bet legaliai neimanoma, sioje vietoje X21 teisus
                                          Be jokio abejonės Jei teisingai suformuluoti atsakymą Pauliui, tai jis būtų toks:
                                          Įmanoma, bet negalima
                                          Mano atsakymas buvo adresuotas į X21 pirmą žodelį jo atsakyme:
                                          Parašė X21
                                          Neimanoma...
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X