Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taip nėra iPhone multitasking'o tokio kaip WM ir ačiū Dievui. Po mėnesio Apple turėtu pristatyti, kur kas geresni sprendimą - Push notification (tikiuosi nemokamai)

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      Nuostabu Ežiuk, multitaskingas turėtų būti panaikintas ir ant tavo stacionaraus kompiuterio, juk kam jis reikalingas, svarbiausia, kad gražus obuoliukas kur nors būtų nupieštas.

      Comment


        Edd aš suprantu, kad tau labai norisi "apšikti" iPhone ir pateisinti savo nauja pirkinį kaip pati geriausia aparatą rinkoje, bet atidžiau paskaityk ką rašiau. Aš gi nesakau, kad tai kad nėra multitaskingo tai gerai (tai nemenkas minusas), bet jisai bus pašalintas greitoje ateityje geresniu sprendimu nei dabar yra rinkoje.

        O kas liečia stacionarius PC tai jeigu galvoti apie ateiti tai visas multitaskingas persikels į interneto erdves,(ateities konceptas atsikratyti hardaware priklausomybės) tai manau, kad visdėlto čia apple turi gylesnę intuiciją į ateities technologijas. Nors šiaip kiek teko girdėti tai network based OS šiuo metu kuria Microsoft.

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Edd geriau pavardink kelis Diamond minusus butu idomu tai perskaityti is tavo puses

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
            Edd aš suprantu, kad tau labai norisi "apšikti" iPhone ir pateisinti savo nauja pirkinį kaip pati geriausia aparatą rinkoje, bet atidžiau paskaityk ką rašiau.
            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
            Edd geriau pavardink kelis Diamond minusus butu idomu tai perskaityti is tavo puses
            Jei skaitei ką aš rašiau, tai turbūt žinai mano įvardintus minusus ir taip pat žinai ką aš laikau geresniais variantais nei mano htc diamond. Ir beje, man atvirkščiai susidaro toks įspūdis, kad nekurie čia bando bet kokius iphone minusus pateikti kaip pliusus.

            Comment


              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Labai įdomi nuomonė, bet dauguma mano priešingai - VGA rezoliucija yra labai teigiamas dalykas.
              Dauguma tai cia kas?

              Turiu du įrenginius, vieną senesnį 320x240 ir diamond, todėl galiu palyginti. Įdomumo dėlei paieškok youtube.com palyginimų.
              Sitas pasiulymas man labai gerai patiko. Itin kokybiski youtube filmukai puikiai tinkami perteikti ekranu kokybe

              Kad tusciai nediskutuot, as stalciuje turiu kruvele visokiu devaisu su visokiausiais ekranais. Diamonda irgi ciupinejau.

              Informacijos kiekis vienu metu telpantis ekrane + detalumas gan žymiai skiriasi.
              Aha, ipac ant 2.8" ekrano Jei ta rezoliucija pilnai isnaudotum, tai su jo 260dpi jau reiktu padidinimo stiklo. Bet to laimei dar ilgai nebus, nes praktiskai visos aplikacijos orientuojasi i 99% likusiu WM devaisu su ju 320x240 ekranais.

              Aišku tai valgo resursus ir ne tik baterijos, nepaisant to jei pastebėjai vis daugiau WM įrenginių pereina prie VGA.
              Zinoma, reikia gi patiekt kazka naujo. Ar tai prasminga ar ne - visiskai nesvarbu.

              Gali klausytis muzikos + siųstis ką nors iš interneto + ką nors skaityti. Čia tik pvz.
              Sita pilnai galim daryt ir su iphawn su jo "nemultitaskinginiu" interfeisu. Zodziu pavyzdys netinkamas

              Pačiam tikrai neretai teko naudoti kelias programas vienu metu, nors dažniausiai tai būna tik dvi. Beje, yra ir tokių programų kurios dirba ilgesnį laiką, o paskui duoda rezultatą.
              Ant smartfono? Konkreciu pvz prasau

              Ką daryti tokiu atveju ant iphone? Nieko neatidarinėti kol nebaigs darbo? Beje, pvz skype yra viena iš tų programų, kurią visai patogu turėti paleistą kur nors fone.
              Skype multitaskinginio interfeiso nereikia.

              Patingėjo skurti normalų programos būklės išsaugojimo servisą?
              Isivaizduok - taip.

              Įtariu, kad žymiai sunkiau sukurti OS palaikančią multitaskingą. Tai gal iphone čia patingėjo?
              1001 karta, tiems kas tanke: iphawn OS'as yra multitaskinginis.

              Ir dabar kiekviena uždaroma programa gali išsaugoti savo būseną taip kaip nori, o paskui ją atkurti. Paspaudi ant "X" ir programa "paslepiama" ir veikia toliau ARBA užsidaro ir nebeveikia - toks yra pasirinkimas WM, o kaip iphone? Jokio pasirinkimo?


              Kaip minėjau WM yra pasirinkimas, vartotojas programas gali uždaryti pilnai, arba palikti veikiančias, todėl šios problemos kaip ir neproblemos.
              Jei turi bent krisleli realios programu kurimo patirties, tai pats supranti, kad tai ka rasai yra visiska demagogija.
              Nuosekliai vystant tavo minti prieitume prie isvados, kad apskritai panaikine OS dar labiau padidintume pasirinkima, kiekvienas galetu programuot kaip nori ir problemos taptu nebe problemos

              Problema tik tame, kad realus pasaulis taip neveikia. Arba OS apibrezia konkreciai apibreztas zaidimo taisykles beigi tam reikalingus servisus (kaip pvz koks symbian) arba niekas nieko nedaro ir gauname toki bardakeli kaip WM.

              Bet kokia savo kainos verta operacine sistema privalo tureti vieningus veikimo principus, tai kas vadinama "consistent user experience". Vartotojas paspaudes kokia nors knopke turi is anksto zinoti kas nutiks. Todel tavo minimas WM "pasirinkimas" sioje vietoje yra trukumas.

              Čia nesupratau. Užmigdžius iphone, kažkas sukasi? Kas?
              Procesorius pvz. Todel programos gali ramiai sau toliau likti online ir laukti kol nutiks kas nors idomaus.

              Na kad ir kaip suksim uodegą, multitaskingas yra pliusas, o ne minusas.
              Todel ji turi tiek iphawn os tiek wm

              Labai įdomu ko čia reikia keiktis? Aš rinkausis būtent WM dėl didesnių galimybių ir dėl to, kad pats programuoju .NET platformai ir galvoju pabandyti kažką sukurti diamondui.
              Pabandyk, tada pabendrausim. Ir pageidautina ka nors idomesnio nei "hello world" ar lengva kokio nors sdk pavyzduko adaptavima. As tuom uzsiimineju kiekviena darbo diena.

              Comment


                iPhone turi multitaskingą (išskirus 3th party programoms). O joms bus paslauga push notification ateityje.

                Kiek dar apie tai galima diskutuoti ?

                P.S: Geriau grįžkite prie MMS, copy-paste nepalaikimo arba prastos kameros eskalavimo.
                Paskutinis taisė Ežiukas; 2008.08.17, 16:03.

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Tiesą pasakius, neturiu kantrybės toliau tęsti šios diskusijos. Sunku diskutuoti su žmonėmis, kuriems svarbiausia tik pasiginčyti, o realiai nelabai supranta apie ką kalba.

                  Comment



                    Jei tai žmogaus kasdienė duona tai gal supranta apie ką rašo ?

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      a_p

                      jei klystu pataisyk, bet tu teigi, kad mazesne ekrano rezoliucija (280x320) yra geriau, nei didesne (640x480)?

                      Taip pat, galimybe pasirinkti, ar programa uzdaryti ar tik numesti i background'a minusas, o ne pliusas?

                      Arba as nesupratau, ka tu rasei (iskart atsiprasau) arba tu tikrai susipykai su sveiku protu.

                      Comment


                        Net ir aš, nelabai akylai sekdamas diskusiją, puikiai supratau kodėl 640x480 yra visiškai nereikalinga. Jonai, paskaityk dar kartą a_p pranešimą, jeigu nesupratai.

                        Jeigu ką, nuo savęs aš dar galiu pridėt pavyzdį. Tarkim kompiuterio monitorius, populiariausia nešiojamo kompiuterio 15,4" monitoriaus rezoliucija (1280x800) ir tikrai negalima sakyti, kad vaizdas atrodo prastai ar pan. O čia 2,8" ekranas ir 640x480 rezoliucija. T.y. ekrano dydis skiriasi 5,5 karto, tuo tarpu rezoliucija tik ~2 kartus. Nejau tikrai manot, kad tokiam mažam telefono ekranui reikalingas toks pranašumas prieš tą patį kompiuterį? Tuo tarpu populiariausio (280x320) santykis visai normalus gaunasi. Jeigu ekranas tokio pat dydžio (2,8"), gauname, kad ekranas jau minėti 5,5k mažesnis, o rezoliucija 4 kartus mažesnė. Vistiek gauname mažesnį įstrižainės/rezoliucijos santykį, reiškia, kad vaizdas turi būti geresnis nei kompiuterio ekrane, arba toks pat kaip geriauosiuose monitoriuose, kurie palaiko 1440x900 ir pan. Nejau jums to maža? Visiškai pritariu a_p, 640x480 telefonuose, tai tiesiog energijos švaistymas.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          a_p

                          jei klystu pataisyk, bet tu teigi, kad mazesne ekrano rezoliucija (280x320) yra geriau, nei didesne (640x480)?

                          Taip pat, galimybe pasirinkti, ar programa uzdaryti ar tik numesti i background'a minusas, o ne pliusas?
                          Aš kalbėjau apie tai, kad vartotojas gali pasirinkti uždaryti programą, ar ne, o jis turbūt suprato, kad po X paspaudimo OS sprendžia uždaryti ar ne. Bent jau taip supratau iš šio jo pasisakymo:
                          Parašė a_p
                          Bet kokia savo kainos verta operacine sistema privalo tureti vieningus veikimo principus, tai kas vadinama "consistent user experience". Vartotojas paspaudes kokia nors knopke turi is anksto zinoti kas nutiks. Todel tavo minimas WM "pasirinkimas" sioje vietoje yra trukumas.
                          O dėl rezoliucijos - neturiu ką pridurti. Į youtube.com tikrai siunčiau ne ekrano kokybės pažiūrėti (nebent kažkam kokybė==rezoliucija (apie kurią ir kalbėjom)). Youtube.com yra filmukų, kur vienas šalia kito sudėti du įrenginiai 640x480 ir 320x240, bei paleistos įvairios programos. Pvz. google maps, opera ar paprasčiausias programs langas - skirtumas akivaizdus. Tarkim dabar pasileidau programs langą ant abiejų, rezultatas toks: vienam vienu metu telpa 20 ikonų, o kitam tik 12. Ir jokio čia padidinamo stiklo nereikia, net ir ant 2.8'', nebent su regėjimu prastai.

                          Comment


                            Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                            Net ir aš, nelabai akylai sekdamas diskusiją, puikiai supratau kodėl 640x480 yra visiškai nereikalinga. Jonai, paskaityk dar kartą a_p pranešimą, jeigu nesupratai.

                            Jeigu ką, nuo savęs aš dar galiu pridėt pavyzdį. Tarkim kompiuterio monitorius, populiariausia nešiojamo kompiuterio 15,4" monitoriaus rezoliucija (1280x800) ir tikrai negalima sakyti, kad vaizdas atrodo prastai ar pan. O čia 2,8" ekranas ir 640x480 rezoliucija. T.y. ekrano dydis skiriasi 5,5 karto, tuo tarpu rezoliucija tik ~2 kartus. Nejau tikrai manot, kad tokiam mažam telefono ekranui reikalingas toks pranašumas prieš tą patį kompiuterį? Tuo tarpu populiariausio (280x320) santykis visai normalus gaunasi. Jeigu ekranas tokio pat dydžio (2,8"), gauname, kad ekranas jau minėti 5,5k mažesnis, o rezoliucija 4 kartus mažesnė. Vistiek gauname mažesnį įstrižainės/rezoliucijos santykį, reiškia, kad vaizdas turi būti geresnis nei kompiuterio ekrane, arba toks pat kaip geriauosiuose monitoriuose, kurie palaiko 1440x900 ir pan. Nejau jums to maža? Visiškai pritariu a_p, 640x480 telefonuose, tai tiesiog energijos švaistymas.
                            Na turiu as devaisa su 640x480 ir dideles rezoliucijos privalumai gan akivaizdus. Tai ypac pasireiskia nuotrauku perziurose ar interneto puslapiu browsinime su mazu tekstu. Suprantu, kad tai gali buti argumentas, kodel mazesne rezoliucija nera esminis minusas, bet sakyti, kad tai yra privalumas, yra tiesiog kvaila.

                            Comment


                              Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                              Net ir aš, nelabai akylai sekdamas diskusiją, puikiai supratau kodėl 640x480 yra visiškai nereikalinga. Jonai, paskaityk dar kartą a_p pranešimą, jeigu nesupratai.

                              Jeigu ką, nuo savęs aš dar galiu pridėt pavyzdį. Tarkim kompiuterio monitorius, populiariausia nešiojamo kompiuterio 15,4" monitoriaus rezoliucija (1280x800) ir tikrai negalima sakyti, kad vaizdas atrodo prastai ar pan. O čia 2,8" ekranas ir 640x480 rezoliucija. T.y. ekrano dydis skiriasi 5,5 karto, tuo tarpu rezoliucija tik ~2 kartus. Nejau tikrai manot, kad tokiam mažam telefono ekranui reikalingas toks pranašumas prieš tą patį kompiuterį? Tuo tarpu populiariausio (280x320) santykis visai normalus gaunasi. Jeigu ekranas tokio pat dydžio (2,8"), gauname, kad ekranas jau minėti 5,5k mažesnis, o rezoliucija 4 kartus mažesnė. Vistiek gauname mažesnį įstrižainės/rezoliucijos santykį, reiškia, kad vaizdas turi būti geresnis nei kompiuterio ekrane, arba toks pat kaip geriauosiuose monitoriuose, kurie palaiko 1440x900 ir pan. Nejau jums to maža? Visiškai pritariu a_p, 640x480 telefonuose, tai tiesiog energijos švaistymas.
                              Teisingiau būtų lyginti telefonus su telefonais. Dažniausiai jie laikomi rankoje ir mažesniu atstumu, todėl ir rezoliucijos parenkamos didesnės. Daug telefonų, kurių ekranai 2" ar šiek tiek mažesni turi 320x240.

                              Comment


                                Edd kiek kainuoja HTC Diamond ?

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                  Net ir aš, nelabai akylai sekdamas diskusiją, puikiai supratau kodėl 640x480 yra visiškai nereikalinga. Jonai, paskaityk dar kartą a_p pranešimą, jeigu nesupratai.

                                  Jeigu ką, nuo savęs aš dar galiu pridėt pavyzdį. Tarkim kompiuterio monitorius, populiariausia nešiojamo kompiuterio 15,4" monitoriaus rezoliucija (1280x800) ir tikrai negalima sakyti, kad vaizdas atrodo prastai ar pan. O čia 2,8" ekranas ir 640x480 rezoliucija. T.y. ekrano dydis skiriasi 5,5 karto, tuo tarpu rezoliucija tik ~2 kartus. Nejau tikrai manot, kad tokiam mažam telefono ekranui reikalingas toks pranašumas prieš tą patį kompiuterį? Tuo tarpu populiariausio (280x320) santykis visai normalus gaunasi. Jeigu ekranas tokio pat dydžio (2,8"), gauname, kad ekranas jau minėti 5,5k mažesnis, o rezoliucija 4 kartus mažesnė. Vistiek gauname mažesnį įstrižainės/rezoliucijos santykį, reiškia, kad vaizdas turi būti geresnis nei kompiuterio ekrane, arba toks pat kaip geriauosiuose monitoriuose, kurie palaiko 1440x900 ir pan. Nejau jums to maža? Visiškai pritariu a_p, 640x480 telefonuose, tai tiesiog energijos švaistymas.
                                  Rezoliucija tikrai ne 2 kartus skirasi, nes lyginti reikia plotą, o ne kad abu matmenys sumažėja per pusę.

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Edd kiek kainuoja HTC Diamond ?
                                    Be sutarties apie 2000 Lt, o su sutartim priklauso nuo oeratoriaus, pvz. omnitel - 1400 Lt. Pripažinsiu, kad jei iphone kainos bus tokios kaip užsienyje, jį tikrai labiau apsimoka įsigyti.

                                    Beje, pilnai išsiaiškinau dėl iphone multitaskingo. Paprasčiausiai Apple neleidžia trečioms šalims naudoti multitaskingo, tačiau nelegaliai tą daryti galima. Nors a_p gražiai rašė apie tai, kad IM multitaskingo nereikia (galima naudoti "on demand" principą), tačiau dažniausiai visi šaltiniai įvardina, kad būtent 3 šalių IM multitaskingo neleidimas ir yra didžiausias minusas. O kai kurie kuria ir sąmokslo teorijas - atseit Apple kuria savo iChat ir nenori konkurentų.
                                    Apple iš savo visų ribojimų aišku užsidirba ir gal todėl gali pasiūlyti įrenginius mažesnėm kainom, bet vistiek manau jog paprastam vartotojui tie ribojimai nenaudingi.

                                    Comment


                                      iPhone rusijoje - jau greitai

                                      http://9to5mac.com/russian-iphone



                                      O Omnitelio kapų tyla jau pradeda vėžy varyti ...

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        iPhone protėvis - Phone Mac sukurtas 1983 metais ir papildęs eilę keistų gaminių kurie niekad taip ir nebuvo masiškai gaminami:

                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment


                                          Dėl ko jūs čia taip nervus ėdat?
                                          N N N

                                          Comment

                                          Working...
                                          X