Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    ...O čia be vieno negausi kito, tai kaip ir gaunasi, kad perki viska kaip viena paketa....
    Labai gerai, man to ir reikia...

    Comment


      Parašė x21 Rodyti pranešimą
      Labai gerai, man to ir reikia...
      Aš ir negynčiju ar tau reikia ar ne aš tik sakau, kad jo kaina realiai ne 500 litų dabar tu jo už tiek nenupirksi

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        Nuliuką gale tik pridėkit, ir Omnitelis jau rytoj lėktuvą atskraidins. Be sutarties, be nieko. Btw, draugas įsigyjo MacBook Air. likau apakęs. Ne, ne geraja prasme. Aišku, seniai tai žinojau, bet už 12k gauti nors ir visai gražų, bet kompą su 1,86ghz procesoriumi, silpnutėle vaizdo plokšte, ir 512mb-1GB man yra nesamonė...Pinigų švaistymas . Velnias, jie gražūs, bet...Košmaras. Aš tai ir anksčiau žinojau, bet jie vis tobulėja D.

        Comment


          Parašė x21 Rodyti pranešimą
          o kitu telefonu man nereikia... tik Apple...
          Vargšai tie Apple fanatai Abbaliai be skrupulų lupa nelogišką pinigą už įsipareigojimus, apribojimus ir neišbaigtą funkcionalumą, o anie pasirengę mokėti tiek, kiek tik užsiprašys dėdė Styvas
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
            Vargšai tie Apple fanatai Abbaliai be skrupulų lupa nelogišką pinigą už įsipareigojimus, apribojimus ir neišbaigtą funkcionalumą, o anie pasirengę mokėti tiek, kiek tik užsiprašys dėdė Styvas
            Yra už ką mokėti. Nors ir pasikartosiu, bet bent jau iPod Touch šimtu procentų yra vertas savo kainos. Kaip ir tikriausiai visi kiti iPodai. Nenuostabu, jog daug kas pameta galvą dėl Apple - nei Siemens, nei Philips, nei Nokia nesugebėjo sukurti sau tokio patrauklaus prekės ženklo, niekas nesugebėjo sukurti tiek revoliucinių gaminių. Jei iPhone būtų, tarkim, kaip naujas HTC, bet turėtų gal daugiau funkcijų, vieną kitą naujieną, manai būtų šitoks didelis sujudimas? Vargu.

            Džiugas iš nežinau.lt šiandien taikliai parašė, kodėl iPhone yra vertas jo pinigų, nors jis nėra žinomas kaip didis Apple fanatas.

            Dėl pinigų užsiplėšimo ir mokėjimo. Ne vieni Apple šiek tiek užkelia savo kainas. Automobiliuose etalonu laikomas Mercedes-Benz, todėl jis brangiau kainuoja, nors retu atveju būna revoliuciniu automobiliu, bet jį vis tiek perka. Gėrimuose etalonu laikoma Coca-Cola, nors nėra pats skaniausias gėrimas. Ir ją vis tiek perka milijonai, nors ji kartais būna brangesnė. McDonald's taipogi negamina skaniausio pasaulyje maisto, bet kasdien ten valgo milijonai gyventojų, nors gali nueiti į šalia esančią kebabinę ir pavalgyti dukart pigiau.

            Comment


              Parašė Mantas Rodyti pranešimą
              Vargšai tie Apple fanatai...
              Teisingai. Visi mes, Appleholikai vargsai... nepirkit jokiu Apple gaminiu... mums, vargsams palikit...

              Comment


                kazka nusisnekejai, ir turbut net pats nepajautei

                Parašė Magician Rodyti pranešimą
                Nuliuką gale tik pridėkit, ir Omnitelis jau rytoj lėktuvą atskraidins. Be sutarties, be nieko. Btw, draugas įsigyjo MacBook Air. likau apakęs. Ne, ne geraja prasme. Aišku, seniai tai žinojau, bet už 12k gauti nors ir visai gražų, bet kompą su 1,86ghz procesoriumi, silpnutėle vaizdo plokšte, ir 512mb-1GB man yra nesamonė...Pinigų švaistymas . Velnias, jie gražūs, bet...Košmaras. Aš tai ir anksčiau žinojau, bet jie vis tobulėja D.
                www.tomflagman.com

                Comment


                  Parašė Magician Rodyti pranešimą
                  ...bet kompą su 1,86ghz procesoriumi, silpnutėle vaizdo plokšte, ir 512mb-1GB man yra nesamonė...Pinigų švaistymas...
                  Kai apart Windows nieko kito nematei, tai taip ir buna...
                  Paskutinis taisė x21; 2008.09.25, 17:28.

                  Comment


                    Nesupraskit manęs neteisingai. Nesu prieš Apple ir kitas mano perkamas kompiuteris greičiausiai bus koks nors MacBook'as vien dėl nusyvilimo mano turėtais PC, didelio palankumo Unix šeimai ir patogios sąsajos, galbūt kada nors bus ir iPhone'as, bet tik ne tokiomis sąlygomis ir tik tuo atveju, jei konkurentai neturės geresnių ir tinkamesnių pasiūlymų. Taigi esu už racionalų pasirinkimą, ko kai kuriems labai trūksta (ir kas keisčiausiai, tai yra savotiškai "madinga").
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                      ...Taigi esu už racionalų pasirinkimą, ko kai kuriems labai trūksta (ir kas keisčiausiai, tai yra savotiškai "madinga").
                      Sunku nesutikti. Kiekvienas perka jam tinkamiausia preke, del to ju tokia ivairove. As, sakykime, labai nenoreciau kad iPhone butu pas kas antra... tada as nebuciau isskirtinis... o dabar yra sansas buti....
                      Visiskai nero noro girti Apple gaminiu... prie ju zmones po biski patys prieina... o kas neprieina, tiem ir nereikia...

                      Comment


                        O gal kas žinote Omnitel sutarties nutraukimo salygas nusipirkus iPhone ?

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment



                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                            O gal kas žinote Omnitel sutarties nutraukimo salygas nusipirkus iPhone ?
                            Laisves atemimas nuo 5 iki 10 su pilna konfiskacija...

                            Comment


                              Ežiukas kažkaip radikaliai pakeitė savo nuomonę apie iTelefoną .

                              O ko jūs tikėjotės? Telefono ir planų kainas aš jau buvau numatęs vos tik jie buvo paskelbi (nebuvo labai sunku svaro kursą suradus padauginti ir suapvalinti gautus rezultatus ). Viskas čia kaip ir visur, Apple nustato tas kainas, o operatoriai tik pritaiko pas save su minimaliomis korekcijomis, o ir pats telefonas liko toks koks buvo. Man atrodo tikėjosi čia daugelis stebuklo kažkokio, bet jis neįvyko.

                              Tie visi kur sakot, kad telefonas kainuoja 4500Lt ar kad minutė litas tai irgi šiek tiek perdedat, visiems telefonams tada galima taip kainas išpūst trigubai ir pan., bet tai tikrai nereiškia, kad tiek pats aparatas kainuoja, juk patys tai puikiai suprantat.

                              Esmė, kad pirkt jūsų niekas neverčia, o smerkti tuos, kurie perka irgi kažkaip juokinga, na bent jau man. Laisva šalis juk, yra kur kas beprasmiškesnių pirkinių ir už kur kas didesnes sumas, ir žmonės perka, kiekvieno reikalas, nėra čia ko svetimus pinigus skaičiuot ir pomėgius kritikuot. Sakyčiau, kad čia jų, perkančiųjų, reikalas, o apie Omnitelio grasinimus nepirksiantiems neteko nieko girdėti, todėl atauškit, palikit tą iTelefoną ramybėj, jis gi jums visiškai neįdomus, tai nėra čia ko ir laiką švaistyt spaudant mygtukus temoje apie jį, ar ne taip?

                              Ir apskritai, kažkaip jau visai ne apie Apple produkciją ir patį telefoną kalba nuėjo .

                              P.S. x21, jeigu nusipirksi iTelefoną, būtinai vieną kitą nuotrauką įmesk ir pirmais įspūdžiais pasidalink, gal tada pavyks kaip nors prie temos grįžt .

                              Comment


                                Verciau lg ku990 viewty pirkt nei iphone.mano nuomone

                                Comment


                                  Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                  Nesupraskit manęs neteisingai. Nesu prieš Apple ir kitas mano perkamas kompiuteris greičiausiai bus koks nors MacBook'as vien dėl nusyvilimo mano turėtais PC, didelio palankumo Unix šeimai ir patogios sąsajos, galbūt kada nors bus ir iPhone'as, bet tik ne tokiomis sąlygomis ir tik tuo atveju, jei konkurentai neturės geresnių ir tinkamesnių pasiūlymų. Taigi esu už racionalų pasirinkimą, ko kai kuriems labai trūksta (ir kas keisčiausiai, tai yra savotiškai "madinga").
                                  Būtent. Mėgstu ipod'us, turiu macbook'ą, bet sorry - tokius pinigus mokėt už telefoną? Excuse moi, ne man.

                                  Comment


                                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                    Būtent. Mėgstu ipod'us, turiu macbook'ą, bet sorry - tokius pinigus mokėt už telefoną? Excuse moi, ne man.
                                    Tai kad panasaus lygio konkurentai kainuoja mazdaug tiek pat. Pvz HTC Touch Pro pas T-mobile kainuoja 659eur.
                                    Nokia N95 8G - 529eur. HTC Touch Diamond - 439eur.

                                    Iphone3G 8GB uz 469eur sitam fone neatrodo brangu. Netgi atvirksciai.

                                    Cia visos kainos uz telefonus be sutarties.

                                    Comment


                                      Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                      Cia kaip kam. Man pvz tai yra esminiai pliusai, tikru tikriausia revoliucija.

                                      Gi tavo taip mylimas HSDPA man visiskai nereikalingas, kasdeniniam vartojimui edge man yra per akis.

                                      Kiek pastebiu is kolegu su iphawn (o ir ne tik, su nokia ta pati istorija), praktiskai visi UMTS yra isjunge, nes be jo ilgiau laiko batarejos, o "skirtumas visai neesminis"



                                      Kol kas - geriausias, nes kol kas dar niekas neturi tokio ekrano.
                                      Kodel butent ekrano? O gal kameros? O gal mygtuku? O gal dar ko nors?

                                      Comment


                                        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                        P.S. x21, jeigu nusipirksi iTelefoną, būtinai vieną kitą nuotrauką įmesk ir pirmais įspūdžiais pasidalink, gal tada pavyks kaip nors prie temos grįžt .
                                        Nakti buvau omnitelio palapineje Europos aiksteje, prastovejau eileje dvi valandas (00:00-02:00)... ir nenusipirkau... nepardave...
                                        Sako nera SODROi duomenu, reik atsinesti is savo finansistu pazyma apie pajamas... tai teko grizti be pirkinio.
                                        Bet dovana kaip pirmam pirkejui vistiek gavau...
                                        Ta va lauksiu pazymos... po to i Omni salona... po to cia i foruma su ataskaita...


                                        p.s. per dvi valandas kiekvienas norintis pirkti galejo gyvai susipazinti su telefonu...
                                        Paskutinis taisė x21; 2008.09.26, 08:11.

                                        Comment


                                          Tai gauni algą vokeliuose?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X