Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mørtã
    replied
    Va, butent, kaip ten parasyta taip ir yra. Jis yra digital audio player. Nei daugiau nei maziau.
    O pavadinti ji mp3 playeriu yra maziau.

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    poste #1954 pasakiau, pakartuoti?
    Podcast'ams ir viskas? Bet pats apple rašo, kad tai mp3 grotuvas . Tai aš dabar, turinti iPhone, privalau jį naudoti pagal paskirtį ir muzikos klausymui pirkti iPod'ą? Naujienų skaitymui ir interneto naršymui iPad ir t.t. ?

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    sitagi, paskaitem ta tavo posta antra kart, nieko naujo bet tiek to. tavo logika sekant jeigu as i mp3 grotuva isidedu audio knyga, tai jis tampa nebe grotuvu, o elektronine knyga?

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    http://en.wikipedia.org/wiki/IPod_Shuffle

    nu paskaiciau vikipedijoje, galvojau ten gal chebra mortos poleki supranta. Irgi ziurim ka turim:

    "The iPod Shuffle is a digital audio player."

    nei daugiau nei maziau. na galima aisku ji dar ant nelygiu grindu po taburetes koja pakist, kad nesiubuotu.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    poste #1954 pasakiau, pakartuoti?

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    Dar vienas ekspertas...
    As jau pasakiau, kad pati naudoju ji... pagal paskirti. Žinau apie ka kalbu. Jei neturi/nezinai tai velniam cia rasyti? nesuprantu tokiu zmoniu visiskai.
    Tai tu visiems pasakyk, kokia yra iPod shuffle paskirtis? Putojiesi čia, bet taip mums durneliams ir nepaaiškinai apie paskirtį .
    Plius, koks skirtumas kokias programas žmogus naudoja su savo "i" produktu? Tai jo daiktas ir kaip jis norisi taip ir naudojasi.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Patys tuom pačiu ir pavirto. Sektantai žinos ką reiškia 1984.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Na jo, kai nebeturi ka pasakyti pagal tema tik ir lieka uzvaziuoti ant pacio oponento... ir dar nepagristai.

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    reziume: keletas arogantisku pasvaigimu ir nieko konretaus. tuom gal diskusija ir baigiam, ato vel pradesi 5 ir 6ta variklius ruslanui kabint.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    perskaityk kas cia buvo nuo #1941 posto, jau pasakiau...
    Mørtã, nepyk, bet, jei šia tema būtum parašiusi bent vieną nearogantišką, aiškų ir Naujokėliui, ir kitiems atsakymą, nebūtų šitos nesąmonės per visą puslapį. Čia draugiškai

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    perskaityk kas cia buvo nuo #1941 posto, jau pasakiau...

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    ir kokia paskirtis. kelias zodziais parasyk. su aple marketingu as susipazines. bet ivardink kuom shuflas ne mp3 grotuvas o "kazkas stebuklingai kito".

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Dar vienas ekspertas...
    As jau pasakiau, kad pati naudoju ji... pagal paskirti. Žinau apie ka kalbu. Jei neturi/nezinai tai velniam cia rasyti? nesuprantu tokiu zmoniu visiskai.

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    "ant mano tvarto "x@%" uzrasyta, bet ten - malkos". kazkaip pirma mintis tetules mortos postus paskaicius kilo. nu eilinis mp3 plejeris yra, ko ten dar is jo noret?

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Kas tau atrodo, tavo asmeninis reikalas. Jeigu gali įrodydi kad aš klaidinu kitus, prašom faktus, Jei negali - esi... (pats pasirink)
    Surask man apie tai čia:
    http://www.apple.com/ipodshuffle/

    Komentuoti:


  • Naujokelis
    replied
    Morta, klaidinga mane vadinti ekspertu vien del to, kad issakiau savo nuomone. Man atrodo tu cia daugeli klaidini

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
    Del iPod Shuffle tai yra mp3 playeris, o ne kaip Morta issireiske. Jeigu panele naudoja ji ne pagal paskirti nereiskia, kad jis nera mp3 playeris...
    Juokas ima nuo tokiu ekspertu...
    Pats nesupranta ir kitus klaidina.

    Komentuoti:


  • Naujokelis
    replied
    Del iPod Shuffle tai yra mp3 playeris, o ne kaip Morta issireiske. Jeigu panele naudoja ji ne pagal paskirti nereiskia, kad jis nera mp3 playeris.
    Be to itunes - sucks, bet cia kiekvieno asmeninis reikalas.
    Ir taip, as turiu vis dar ta ipod'a - dovana. Neismesi gi. Bent jau kokybiskai atkuria muzika, tai naudojamas toks. Del muzikos isikelimo tai...

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Sudominai, jei ne paslaptis, kokios?
    Ulster Bank Mobile Money Because I'm a student and always broke, so I need to check my bank account at least twice a day

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    ir iPhone turi apps kurių neturi Android'ai, o man jos yra labai svarbios .
    Sudominai, jei ne paslaptis, kokios?

    Komentuoti:

Working...
X