Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • PukiS
    replied
    plonesnis uz 4ta iphona, sakyciau labai gerai. Realiai kyla daug minciu apie nesiojamo kompo atsisakyma ir Ipado+stacionaro derini.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Amazing

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Amazing amazing!!

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Gal kas nors netyčia turi nuorodą į viso pristatymo vaizdo įrašą? Kažkaip šįkart niekaip rasti nepavyksta .

    Jau yra apple.com --> http://events.apple.com.edgesuite.ne...ent/index.html
    Paskutinis taisė pauliaK; 2011.03.03, 09:14.

    Komentuoti:


  • Big Cat
    replied
    Pristatytas plonesnis, greitesnis, lengvesnis iPad2:

    Komentuoti:


  • x21
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Maždaug nuo 2009 m.
    AppStore?

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    ople obuolys pas mane turbut nuo kokiu 2008, tada ijungiau, pasiunte mane toli ir nrbeziurejau. o sitam irgi knibinedamas kas naujo galima sakyt netycia paleidau reiks dazniau tikrint "neveikiancias" funkcijas

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė PukiS Rodyti pranešimą
    sitagi, nuo kada itunes lietuvoj veikt pradejo? knibinedamas nauja iphona ijungiau ir likau stipriai nustebes kad veikia
    Maždaug nuo 2009 m.

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    sitagi, nuo kada itunes lietuvoj veikt pradejo? knibinedamas nauja iphona ijungiau ir likau stipriai nustebes kad veikia

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Prie National Enquirer mūsų "Privatu" primena New York Times. Totalus bulvaras. Gal Jobs'ui nieko gero ir nėra, bet visokiom bulvarkėm reiktų patylėti.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Gali būti, kad su S.Jobs'o sveikata nekokie reikalai. Būtų sunku įsivaizduoti Apple be to žmogaus...

    Jobs' Health Raises Business Issues For Apple
    http://www.crn.com/news/client-devic...keQ**.ecappj02

    The National Enquirer this week caused a media frenzy with what it is calling "shocking photos" of a weak "cancer stricken" Jobs leaving Stanford Cancer Center - the same place where actor Patrick Swayze was treated before passing away in 2009. The report cited a medical expert -- who had not treated or seen Jobs -- who speculated that based on the photos, Jobs may have only six weeks to live.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Išleis aukoms Ipad2, šiame stebuklingame modelyje turbūt netgi bus kamera (nebent paliks ipad3), didelė naujovė, galės visi rašinėt, ant kiek nugraužtas obuolys yra tobulas.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Ne, vistiek likčiau ištikimas Androidams.
    Kad aš ir vaikas.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    iPhone Nano

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    „Apple" ruošia pigų „iPhone" modelį?

    Jeigu tai pasirodys, tai jau kiekvienas vaikas su iPhone'u vaikščios...

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Aš tai seniai ant atnaujinimų skersą dėjęs. 4.0 man jau užteko . O ateityje vistiek neblogai būtų naują pirkti.

    Tada to OS strigs...

    Tada vėl naują.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Ant mano 3G prasidejo grybavimai kai persirasiau rudeni i 4.1 versija. Kartais striginet pradeda. Bandziau aiskintis, sako "taip turi but" Del permokejimo ir 4G man irgi retoriniai klausimai kyla, nes jau pavasari reiktu keist..

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Aš iPhone'ą palikau kaip žaidimų konsolę ir muzikos grotuvą - šiuos abu dalykus jis daro tobulai. Androidas konfiguruoja adresų knygelę su Facebook'u, duodamas man paštą (o žmogaus neapdairumo atveju - ir jo numerį ), ir kaip telefonas iPhone'ą sumala. Bet kokiu atveju, kad ir koks geras ar blogas aparatas iPhone'as būtų, faktas, kad jis baisiai geras, ir tikrai naudingas. Pats jo net norėdamas atsikratyti nesugebėčiau - iTunes, kad ir koks pragariškas iš pradžių atrodo, tikrai yra labai patogus, o žaidimai veža . Taip pilnai iki Androido ir nepereisiu...

    Great, incredible, amazing, amazing, incredible, amazing, great...

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Na iš žaidimu tik Sudoku
    Pas mane irgi 3G, jau 1.5 metų ir kolkas sveikas, keisti nesirošiu.

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    Pas mane iPhone irgi gera bankine programele, as be jos negaliu/nenoriu.. nes geitai/patogu/patikimai. Man iPhone'as reikalingas. Aisku apart bankines programeles yra ir kitu man reikalingu.
    Man irgi yra - Angry Birds . Dayum, they have android version as well as a symbian version. Mano 3G mane išves iš proto, jau keli mėnesiai kaip wi-fi šiame telefone nebeegzistuoja. Net nežinau ar permokėti ir pirkt iPhone 4 ar pereiti ant Android.

    Komentuoti:

Working...
X