Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

    Geras, kaip įdomu.
    Kokius app'sus kūrei?
    Su plačiai žinomais neteko susidurt. Daugiau dirbau su nišinėm programėlėm. Turistinis gidas Japonijoje, informacinių tablo sistema viešbučiams su iPadais paslėptais stenduose, spaudos procesų valdymo įrangos vartotojo sąsaja per iOS… Dirbau ankstyvais iOS laikais, pvz su pačiu pirmu ipadu, tai teko daug pasismaginti su efektyviu resursų naudojimu.

    Vėliau įsidarbinau kaip iOS programeris, turėjau kontorai daryt iOS sąsają. Bet turiu ir ruby on Rails patirties su kuo yra padaryta mūsų web programėlė. Paprašė pirma pagelbėt su ja, o iOS užsiimsim kai užgesinsim kelis gaisrus! Tai jau gerus 5 metus iOS praktiškai nebepakrapštau. Tik kelis kartus prie seniau darytų programėlių konsultavau taisant bugus.

    Comment


      Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

      Bet pasižiūri į kameros specifikaciją ir iškart atkrenta...
      Neužtenka žiūrėti specifikacijas, kartais programinai "optimizatoriai" taip grybą pjauna, kad rezultate nenustatytos krypties menas gaunasi.

      Click image for larger version  Name:	varlės_IMG20220723111329.jpg Views:	0 Size:	386,9 kB ID:	2068192



      -

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą

        O tai android telefonai nesijungai su android laikrodžiu, laptopu ir kitais?

        Čia kaip tik minusas, kad turėdamas iphone esi dalinai "priverstas" pirkti tik apple produktus, o ne piusas
        kur tie androoid laptopai? mano darbinis Oppo prie vieno Windows PC jungiasi, prie kito ne.
        jei "priverstiniai" produktai gerai funkcionuoja, kodėl gi ne?
        -

        Comment


          Parašė gerietis Rodyti pranešimą

          kur tie androoid laptopai?
          Tai visa komentaro esmė ir buvo kad nereikia turėti android loptopo, o gali naudoti kokį nori.

          Parašė gerietis Rodyti pranešimą

          mano darbinis Oppo prie vieno Windows PC jungiasi, prie kito ne.
          jei "priverstiniai" produktai gerai funkcionuoja, kodėl gi ne?
          Mano senas iphonas iš viso prie kompiuterių nebesijungė, bet abudu suprantame jog tai nėra status quo.

          Comment


            Parašė gerietis Rodyti pranešimą

            kur tie androoid laptopai? mano darbinis Oppo prie vieno Windows PC jungiasi, prie kito ne.
            jei "priverstiniai" produktai gerai funkcionuoja, kodėl gi ne?
            Jie vadinasi Chromebook.

            Comment


              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

              Yra keletas, pvz Meraki temoje, pašilaičių infrastrutūroje. Daugiausia fotoreportažai eina į tvarkaumiestą

              P.S. fotografas iš manęs nekoks tai turbūt neatspindės visų telefono galimybių.



              Softu apple produkcija nukonkuruota dešimtmetį atgal



              Čia yra trūkumas, o ne privalumas. Walled garden systemos yra blogos jų vartotojams. O jeigu labai norisi, tai google irgi turi savo ekosistemą.
              Gal prie skambių frazių apie nukonkuruotą softą galima ir šiek tiek faktų...? Kas konkrečiai nukonkuruota? Kuo geresni kiti softai nei iOS? Kuris softas yra saugesnis, atviro tipo kurį gali kiekvienas modifikuotis pagal save ar uždaras, kurį naudoja tik vienas gamintojas?

              Na jei tau tai yra trūkumas, tai volia, juk niekas neverčia jos naudoti. Man tai privalumas ir aš tai naudoju.
              Nesuprantu, kodėl kažkokie mediniai strazdai man aiškina kas man kaip vartotojui yra blogai ir kas gerai
              Stebina kai kurių žmonių bandymas įrodyti, kad kiti yra kvailesni nes jie renkasi vieną ar kitą įrenginį.

              Comment




                iPhone praktiškai visose apžvalgose gauna aukščiausius įvertinimus.
                Kai kurie Android'ai irgi.

                iPhone 14 Pro Max reviews
                • Gsm Arena = 4.6 / 5.0
                • Tom's Guide = 5 / 5
                • Expert Reviews = 5 / 5
                • PC Mag = 4.5 / 5.0
                • Digital Trends = 5 / 5
                • Trusted Reviews = 4.5 / 5.0
                • Tech Radar = 4.5 / 5.0
                • CNET = 9.2 / 10.0
                • ...

                Ir iPhone kainuoja labai panašiai kaip flagship Android'ai.

                Comment


                  Parašė T-K-K Rodyti pranešimą


                  iPhone praktiškai visose apžvalgose gauna aukščiausius įvertinimus.
                  Kai kurie Android'ai irgi.




                  Ir iPhone kainuoja labai panašiai kaip flagship Android'ai.
                  Aš manau tiek Androidas tiek iOS turi savo pliusus ir minusus. Abu softai yra šalia vienas kito ir kitaip negalėtų būti nes nebūtų konkurencijos tarp jų.
                  Toliau jau yra asmeniniai dalykai kurie lemia vieno arba kito pasirinkimą.
                  Mano atveju aš esu Apple žmogus, nes naudoju tiek iPhone, tiek Macbooka tiek Apple watch ir t.t. Ir taip kaip jie veikia vienoje eko sistemoje - deja niekas negali to pasiūlyti.

                  Jei lygini lygiaverčius daiktus - jų kaina panaši.
                  Aš pirkdamas naują iPhoną niekada nežiūriu kiek kainuoja kiti. Koks skirtumas kiek kainuoja Huavejus jei aš jo nepirksiu..?

                  Comment


                    Parašė iPhone Rodyti pranešimą
                    Gal prie skambių frazių apie nukonkuruotą softą galima ir šiek tiek faktų...? Kas konkrečiai nukonkuruota? Kuo geresni kiti softai nei iOS?
                    Aš įsivaizduoju visi tie nukonkuravimai yra tiesiog kad funkcijos Androide atsirasdavo anksčiau už iOS. Seniau tai būdavo tokie dalykai kaip copy-paste (kuris atsirado tik su iOS 3), šiais laikais tai tokie dalykai kaip widgetai, fontai, custom ikonos programėlėms ir pan.

                    Parašė iPhone Rodyti pranešimą
                    Kuris softas yra saugesnis, atviro tipo kurį gali kiekvienas modifikuotis pagal save ar uždaras, kurį naudoja tik vienas gamintojas?
                    Be abejo tik atviras, nes tuomet daug daugiau žmonių gali peržiūrėti ir patikrinti kodą. Žinoma perkant reikia pasitikėti ne tik originaliu Androidu, bet ir įmone, kuri tą Androidą įrašinėja į prietaisą. Tačiau jeigu su Androidu neretai galima pasikeisti į kitą versiją, tai su iOS gali turėti tik tai, ką iš dangaus nuleidžia Apple.

                    Parašė iPhone Rodyti pranešimą
                    Na jei tau tai yra trūkumas, tai volia, juk niekas neverčia jos naudoti. Man tai privalumas ir aš tai naudoju.
                    Nesuprantu, kodėl kažkokie mediniai strazdai man aiškina kas man kaip vartotojui yra blogai ir kas gerai
                    Stebina kai kurių žmonių bandymas įrodyti, kad kiti yra kvailesni nes jie renkasi vieną ar kitą įrenginį.
                    Visiškai nesupratot minties. Jeigu jums patinka Apple produktai, tai yra labai šaunu. Tačiau bėdos prasideda kai vieni produktai patinka labiau už kitus. Pvz. aš noriu laikrodžio, man patinka Apple Watch. Bet man nepatinka iPhone. Galutinis rezultatas kad negaliu pirkti Apple Watch, nes nesu prisipirkęs pakankamai Apple technikos. Tas pats su ausinėmis - gal man labai patinka Airpods Max. Net pauzė nusiėmus ausines neveikia, jeigu neturi iPhone. Firmware updeitus gali daryti tik su Mac arba iOS. Jeigu neturi - esi nepakankamas Apple klientas. Ką jau kalbėti apie Mac ir iOS sąveiką, kuri tikrai yra įmanoma ir tarp kitų kompiuterių bei telefonų, bet jei turi iPhone - sąveikos navarotai veiks tik tarp Mac.
                    Dėl to Apple „walled garden“ yra technologinis vėžys, kurį tikiuosi kada nors išgydys Europos sąjunga, kaip kad pagydė iPhonų jungtį.
                    Paskutinis taisė Savitarnos kasa; 2023.08.14, 10:04.

                    Comment


                      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                      Be abejo tik atviras, nes tuomet daug daugiau žmonių gali peržiūrėti ir patikrinti kodą.
                      Su atviru kodu irgi gaunasi OpenSSL heartbeat.

                      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                      BVisiškai nesupratot minties. Jeigu jums patinka Apple produktai, tai yra labai šaunu. Tačiau bėdos prasideda kai vieni produktai patinka labiau už kitus. Pvz. aš noriu laikrodžio, man patinka Apple Watch. Bet man nepatinka iPhone. Galutinis rezultatas kad negaliu pirkti Apple Watch, nes nesu prisipirkęs pakankamai Apple technikos. Tas pats su ausinėmis - gal man labai patinka Airpods Max. Net pauzė nusiėmus ausines neveikia, jeigu neturi iPhone. Firmware updeitus gali daryti tik su Mac arba iOS. Jeigu neturi - esi nepakankamas Apple klientas. Ką jau kalbėti apie Mac ir iOS sąveiką, kuri tikrai yra įmanoma ir tarp kitų kompiuterių bei telefonų, bet jei turi iPhone - sąveikos navarotai veiks tik tarp Mac.
                      Dėl to Apple „walled garden“ yra technologinis vėžys, kurį tikiuosi kada nors išgydys Europos sąjunga, kaip kad pagydė iPhonų jungtį.
                      Kodėl Apple turėtų per prievartą investuot į programinę įrangą kitoms platformoms? Gal dar ES turėtų priverst Apple daryt MacOS taip, kad veiktų belekokiam kompe kaip ir Windows?

                      Kiek teko girdėt androidiniai laikrodžiai su iOS irgi nekažką.

                      Comment


                        Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

                        Aš įsivaizduoju visi tie nukonkuravimai yra tiesiog kad funkcijos Androide atsirasdavo anksčiau už iOS. Seniau tai būdavo tokie dalykai kaip copy-paste (kuris atsirado tik su iOS 3), šiais laikais tai tokie dalykai kaip widgetai, fontai, custom ikonos programėlėms ir pan.
                        Rimtai šnekam apie copy paste funkcijas?

                        Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

                        Be abejo tik atviras, nes tuomet daug daugiau žmonių gali peržiūrėti ir patikrinti kodą. Žinoma perkant reikia pasitikėti ne tik originaliu Androidu, bet ir įmone, kuri tą Androidą įrašinėja į prietaisą. Tačiau jeigu su Androidu neretai galima pasikeisti į kitą versiją, tai su iOS gali turėti tik tai, ką iš dangaus nuleidžia Apple.
                        Kas geriau, kai nuo tavo namų raktus turi daug žmonių ar vienas?
                        Aš visada naudoju paskutinę oficialiai išleistą iOS versiją ir neturiu dėl to bėdų. Džiaugiuosi, nes pakankamai dažnai atnaujinama, gaunu reguliarius atnaujinimus ir nereikia sukt dėl to galvos. Net nežinau mintinai kokia versija pas mane yra iOS, žinau kad paskutinė ir man to užtenka. Nesuprantu žmonių kurie nori atsukinėti atgal operacines sistemas. Man telefonas reikalingas ne tam, kad sukčiau galvą kokia operacinės sistemos versija ir t.t. Per daug metų turiu aiškų pasitikėjimą iOS sistema.


                        Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                        Visiškai nesupratot minties. Jeigu jums patinka Apple produktai, tai yra labai šaunu. Tačiau bėdos prasideda kai vieni produktai patinka labiau už kitus. Pvz. aš noriu laikrodžio, man patinka Apple Watch. Bet man nepatinka iPhone. Galutinis rezultatas kad negaliu pirkti Apple Watch, nes nesu prisipirkęs pakankamai Apple technikos. Tas pats su ausinėmis - gal man labai patinka Airpods Max. Net pauzė nusiėmus ausines neveikia, jeigu neturi iPhone. Firmware updeitus gali daryti tik su Mac arba iOS. Jeigu neturi - esi nepakankamas Apple klientas. Ką jau kalbėti apie Mac ir iOS sąveiką, kuri tikrai yra įmanoma ir tarp kitų kompiuterių bei telefonų, bet jei turi iPhone - sąveikos navarotai veiks tik tarp Mac.
                        Dėl to Apple „walled garden“ yra technologinis vėžys, kurį tikiuosi kada nors išgydys Europos sąjunga, kaip kad pagydė iPhonų jungtį.
                        Jeigu tai vėžys, tikiuosi jis bus nepagydomas.
                        Nelabai suprantu kaip gali vienodai iPhonas veikti su macbooku ir su windausais? Tai neįmanoma, arba bus viskas kreiva.
                        Nesuprantu ir kodėl tai turėtų būti? Noriu važiuoti su Ferariu, bet ratus noriu užsidėti nuo Reno, vairą paiimčiau nuo Audi, ai variklis iš bėdos tiktų ir VW nu bet svarbu būtų kėbulas ir ženkliukas Ferario.

                        Beja, Samsungas irgi turi savo tam tikrą ekosistemą ir automatizavimus, kas tikrai gerai veikia ir jie apima ne tik telefoną o ir daugiau įvairių buities prietaisų ir t.t. ir tai yra lygiai taip pat patogu ir gerai.

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                          Su atviru kodu irgi gaunasi OpenSSL heartbeat.
                          O su uždaru kodu gaunasi tokie kaip Bluekeep. Ir ką?

                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                          Kodėl Apple turėtų per prievartą investuot į programinę įrangą kitoms platformoms?
                          Apple laikrodžiai ir ausinės nėra parduodami kaip Mac ar iPhone aksesuarai, o kaip atskiri produktai, lygiai taip pat kaip pardavinėja jų konkurentai. Ant dėžučių net neparašyta, jog normaliam veikimui yra reikalingas kitas Apple prietaisas.
                          Aplamai tokie įrenginiai turėtų veikti be jokių papildomų kompiuterių ar telefonų, tad galima skaityti jog tai yra dirbtinis apribojimas.


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                          Gal dar ES turėtų priverst Apple daryt MacOS taip, kad veiktų belekokiam kompe kaip ir Windows?
                          MacOS nėra produktas, kurį Apple pardavinėja, tad ne į temą. Tačiau įdomumo dėlei seniau pardavinėjo ir buvo ne Apple kompiuterių, bet tie laikai seniai pasibaigę.


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                          Kiek teko girdėt androidiniai laikrodžiai su iOS irgi nekažką.
                          Bet jie turi programėles ir veikia, priešingai negu Apple Watch

                          Comment


                            Parašė iPhone Rodyti pranešimą

                            Rimtai šnekam apie copy paste funkcijas?
                            Na prieš penkiolika metų buvo labai rimta tema, žinoma dabar jau juokinga. Dėl to ir pridėjau šiuolaikiškų pavyzdžių.

                            Parašė iPhone Rodyti pranešimą

                            Kas geriau, kai nuo tavo namų raktus turi daug žmonių ar vienas?
                            Matau nelabai suprantat kas tas yra ir kaip tai veikia. Internete visi saugumo standartai yra atviri - pagal jūsų logiką aš galiu prisijungti prie jūsų banko ir sau persivesti pinigų naujam Androidui.


                            Parašė iPhone Rodyti pranešimą
                            Aš visada naudoju paskutinę oficialiai išleistą iOS versiją ir neturiu dėl to bėdų. Džiaugiuosi, nes pakankamai dažnai atnaujinama, gaunu reguliarius atnaujinimus ir nereikia sukt dėl to galvos. Net nežinau mintinai kokia versija pas mane yra iOS, žinau kad paskutinė ir man to užtenka. Nesuprantu žmonių kurie nori atsukinėti atgal operacines sistemas. Man telefonas reikalingas ne tam, kad sukčiau galvą kokia operacinės sistemos versija ir t.t. Per daug metų turiu aiškų pasitikėjimą iOS sistema.
                            Dėl „kitos Android versijos“ turėjau omeny ne naujesnę/senesnę, o tiesiog sukurtą kitos grupės. Pvz. jeigu nusiperkat kinietišką telefoną, kurio skaičiuotuvas prašo prieigos prie skambučių žurnalo, galima įsirašyti kitokį, prie kurio kinietiški pirštai neprisilietė.
                            O su Apple belieka pasitikėti (aišku įmonė nėra nepatikima, bent jau JAV sąjunginikams).


                            Parašė iPhone Rodyti pranešimą
                            Jeigu tai vėžys, tikiuosi jis bus nepagydomas.
                            Nelabai suprantu kaip gali vienodai iPhonas veikti su macbooku ir su windausais? Tai neįmanoma, arba bus viskas kreiva.
                            Jau tikrai, padaryti, kad per Windausus parodytų kad jums kažkas skambina tikrai yra visiškai neįmanoma. O jau padaryti kad nukopijavus tekstą telefone jis atsirastų kompiuteryje iš viso yra technologijos, kurias geriausiu metu išvys mūsų proanūkiai.

                            Parašė iPhone Rodyti pranešimą
                            Nesuprantu ir kodėl tai turėtų būti? Noriu važiuoti su Ferariu, bet ratus noriu užsidėti nuo Reno, vairą paiimčiau nuo Audi, ai variklis iš bėdos tiktų ir VW nu bet svarbu būtų kėbulas ir ženkliukas Ferario.
                            Šiaip kalba eina ne apie samsungo ekrano dėjimą į iPhoną o dėl išorinių įrenginių. Nelabai suprantu kaip Apple laikrodis, sujungtas su kitokiu telefonu, nebesiskaitytų kaip Apple laikrodis.

                            Parašė iPhone Rodyti pranešimą
                            Beja, Samsungas irgi turi savo tam tikrą ekosistemą ir automatizavimus, kas tikrai gerai veikia ir jie apima ne tik telefoną o ir daugiau įvairių buities prietaisų ir t.t. ir tai yra lygiai taip pat patogu ir gerai.
                            Dar kartą kartosiu, turėti ekosistemą nėra blogai, tačiau jos dalys neturi būti dirbtinai ribotos veikti tik joje.

                            Comment


                              Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                              O su uždaru kodu gaunasi tokie kaip Bluekeep. Ir ką?
                              Būtent. Vienaip ar kitaip sėdim toj pačioj vietoj su saugumo problemom.

                              Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                              Apple laikrodžiai ir ausinės nėra parduodami kaip Mac ar iPhone aksesuarai, o kaip atskiri produktai, lygiai taip pat kaip pardavinėja jų konkurentai. Ant dėžučių net neparašyta, jog normaliam veikimui yra reikalingas kitas Apple prietaisas.
                              Parašyta, kad reikalinga X arba naujesnė iOS versija.

                              Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                              Aplamai tokie įrenginiai turėtų veikti be jokių papildomų kompiuterių ar telefonų, tad galima skaityti jog tai yra dirbtinis apribojimas.
                              Nu šiaip ne. Apple Watch yra ganėtinai bukas įrenginys. Ir Apple Watch programėlės techniškai yra iOS programėlių dalis. Kaip ir notifikacijos yra tas pats kaip iOS notifikacijos.

                              Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                              MacOS nėra produktas, kurį Apple pardavinėja, tad ne į temą. Tačiau įdomumo dėlei seniau pardavinėjo ir buvo ne Apple kompiuterių, bet tie laikai seniai pasibaigę.
                              Dar nesenai MacOS irgi buvo pardavinėjamas. Dabar tiesiog duodamas nemokamai, bet tai irgi produktas.

                              Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                              Bet jie turi programėles ir veikia, priešingai negu Apple Watch
                              Bet veikia gan kreivai kiek teko girdėt.
                              Paskutinis taisė digital; 2023.08.14, 16:24. Priežastis: citavimas

                              Comment


                                Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                Jau tikrai, padaryti, kad per Windausus parodytų kad jums kažkas skambina tikrai yra visiškai neįmanoma. O jau padaryti kad nukopijavus tekstą telefone jis atsirastų kompiuteryje iš viso yra technologijos, kurias geriausiu metu išvys mūsų proanūkiai.
                                Teoriškai įmanoma. Bet tai yra papildomas darbas.

                                Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                Dar kartą kartosiu, turėti ekosistemą nėra blogai, tačiau jos dalys neturi būti dirbtinai ribotos veikti tik joje.
                                Niekas dirbtinai neriboja laikrodžių ar ausinių. Tiesiog neparašo softulio veikimui su kitom ekosistemom.

                                Comment


                                  Perskaičiau komentarą LinkedIn'e šiaip post'e apie investavimo platformas:
                                  Skandinaviškais bankais apskritai nepasitikiu, ir bendrai manau kad profesionaliai užsiimant kažkuo, perki tai, kas tik tame ir specializuojasi. Neperkat telefono nes reiks ir skambint, ir rytoj Playboy viršelio nuotrauką daryt. Neperkat SUV nes savaitgaliais važiuojat į sodą, bet vasara planuojat sudalyvauti ir Palangos 1000km lenktynėse. Tad tai sričiai specializuota platforma yra patikimiausia.
                                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                    Parašyta, kad reikalinga X arba naujesnė iOS versija.
                                    Parašyta kad „Compatible with iOS device, iPadOS device, Apple Watch, or Mac with the latest software“. Kai ko nors reikia, tai visada rašo kad „required“, pvz. „Internet connection required“.

                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                    Nu šiaip ne. Apple Watch yra ganėtinai bukas įrenginys. Ir Apple Watch programėlės techniškai yra iOS programėlių dalis. Kaip ir notifikacijos yra tas pats kaip iOS notifikacijos.
                                    Apple Watch turi bluetooth, turi wifi, su mandresniais galima ir skambinti. Pati operacinė sistema yra su XNU branduoliu, t.y. naudoja ne kažkokį mikrovaldiklį kaip buki prietaisai, o pilną kompiuterį. Nusilaužus ir prijungus klaviatūrą su pele galėtum ir naudoti kaip tikrą kompiuterį. O visokios žinutės iš telefono tai yra paprasčiau paprastumo, visi kinietiški bandai sugeba parodyti, tai manau Apple irgi mokėtų kaip nors padaryti.

                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                    Bet veikia gan kreivai kiek teko girdėt.
                                    Šeimoje yra kas naudoja ir jokių problemų nemato. Galbūt tiesiog laikrodis geros firmos.

                                    Comment


                                      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                      3. Ar geresnės nuotraukos už 10 metų muilinę? Net neabejoju. Ar jos tiek geresnės kad išleisčiau 500-1000€? Tikrai ne. Šiaip iš patirties matau, jog didelės dalies nuotraukų iš viso niekas nežiūri, o kas žiūri tai daro per telefoną ar planšetę. Tai prasmės nelabai ir yra.
                                      Net iPhone 7 Plus sugebėjo kai kuriuose testuose duoti malkų DSLR fotoaparatui.



                                      Comment


                                        Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                        3. Ar geresnės nuotraukos už 10 metų muilinę? Net neabejoju. Ar jos tiek geresnės kad išleisčiau 500-1000€? Tikrai ne. Šiaip iš patirties matau, jog didelės dalies nuotraukų iš viso niekas nežiūri, o kas žiūri tai daro per telefoną ar planšetę. Tai prasmės nelabai ir yra.
                                        Dar vienas pavyzdys kur iPhone 7 Plus duoda malkų DSLR fotoaparatui.
                                        Praeitas pavyzdys nuotaukos, dabar screenshot iš video.

                                        Senukas iPhone 7 net labai stengiantis niekaip neprilygtų moderniam telefonui.
                                        Geras flagship telefonas fotografuoja ir filmuoja žymiai geriau už bet kurį 10-15 metų senumo consumer-grade fotoaparatą. Yra ne vienas ir ne du scenarijai kur modernus telefonas fotografuoja ir filmuoja geriau nei 10-15 metų senumo DSLR.



                                        Paskutinis taisė T-K-K; 2023.08.14, 16:07.

                                        Comment


                                          Nelabai suprantu kokia čia šitų palyginimų esmė. Be abejo kad šiuolaikinis telefonas fotkina geriau už mano muilinę. Niekada ir neneigiau.

                                          Tarp kitko 2:30 pasako juokingiausią dalyką visame video - „kad pamatyti skirtumą reikia priartinti iki 100%“. Ta prasme jo, gerai atrodo ir senos Nokios nuotraukos, kai pakankamai sumažini. Ne veltui tas video turi nemažai dislike.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X