Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė T-K-K

    Man draugai ir pažįstami yra pasakoję apie merginas kurios kažkodėl labai fokusuojai į koks pas vaikiną telefonas. Čia pasakojimai iš pasimatymų ar naujų pažinčių.
    Kai merginos ne-į-temą paklausia "koks pas tave telefonas?" Pačios turi tik iPhone ir į tuos kurie ne su iPhone žiūri šnairai.
    Nurašydavom tokias merginas, pažvengdavom ir tiek. Bet įdomu kiek paplitęs fenomenas.

    ​​​​​Mano vaikystės laikais buvo tokie bajeriai tarp vaikų, su paauglyste pasibaigė Dabar kažkaip mano aplinkoje visiems vienodai kas ką naudoja

    Comment


      Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

      Tai aš suprantu, kad variantų galima sugalvoti visokių. Ar su papildomais įrenginiais, ar gal su trečių šalių appsais. Tiesiog, man perėjus iš Android'o buvo nesuvokiama, kaip galima nepadaryti tokios paprastos funkcijos. Šiaip, pats vartojimas nelabai skiriasi nuo androidų, bet tikrai pasigendu android'ų galimybės tiesiog viską pasidaryti taip, kaip norisi.
      Samsung telefonas + samsung watch + samsung standartinis appsas ir os, jokių customize dalykų nereikia. Aišku daug kas perka visokį garmin laikrodį, ar dar kokį xiomi, tai tada jo, funkcionalumas, ekosistema dingsta.
      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

      Comment


        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

        Porą valandų pasigilinti kartą per kelis metus nėra didelė problema. Užtad androidą galima išsirinkti pagal save ir pagal savo kišenę, o ne "imk, šunie, obuolį už 1.5k ir laukiu tavo pinigų kitais metais. Nepamiršk dar ir kitų dalykų pirkt kasmet, kurie veikia tik su obuoliu"
        Neužtenka pasigilinti, reikia matyti realiai. Žmona naudojasi iPhone, ir aš Samsung, tai per daugelį metų matosi tiesiog akivaizdžiai, kaip samsung flagmanas kiekvienos iteracijos atsilieka nuo iphone fotografijose.
        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

        Comment


          Parašė T-K-K
          Ar kažkas turit ar planuojat turėti "foldable" telefoną?
          Kalbu apie tuos su sulankstomu ekranu.
          Nebent šitą variantą svarstyčiau (flipable), nes foldable būtų labai nepatogus lovoj, kai ant šono guliu ir skrolinu Plius kišenėje nešioju, tai būtų jau pakankamai storas nešiotis, o flipable toks kaip maža piniginė, tai visai nieko variantas jaučiu.
          Click image for larger version  Name:	Screenshot 2023-08-10 085339.png Views:	0 Size:	143,0 kB ID:	2067651
          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

          Comment


            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

            Porą valandų pasigilinti kartą per kelis metus nėra didelė problema. Užtad androidą galima išsirinkti pagal save ir pagal savo kišenę, o ne "imk, šunie, obuolį už 1.5k ir laukiu tavo pinigų kitais metais. Nepamiršk dar ir kitų dalykų pirkt kasmet, kurie veikia tik su obuoliu"
            Turiu OnePlus jau antrą už ~€300 ir nematau problemų. Mokėti 1,5k kad Apple kapitalizacija išliptų iki 10 trilijonų nėra mano prioritetas.
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

            Comment


              Parašė booraz Rodyti pranešimą
              Neužtenka pasigilinti, reikia matyti realiai. Žmona naudojasi iPhone, ir aš Samsung, tai per daugelį metų matosi tiesiog akivaizdžiai, kaip samsung flagmanas kiekvienos iteracijos atsilieka nuo iphone fotografijose.
              Koks iPhone modelis ir koks Samsung?
              Kažkaip norėtusi tikėti kad iPhone bent jau metais naujesnis.

              Comment


                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                Turiu OnePlus jau antrą už ~€300 ir nematau problemų. Mokėti 1,5k kad Apple kapitalizacija išliptų iki 10 trilijonų nėra mano prioritetas.
                Šiaip yra viena priežastis mokėti daug už telefoną: kamera. Dėl to jamiau S23 Ultra, nes tiek 230mm ("10x zoom"), tiek kiti kameros specai tokie, kokių pigesnuose telefonuose tiesiog nėra. Visi kiti su top of the range kameromis (iPhone, Xiaomi, OnePlus, Chujvej ir t.t.) irgi kainuoja apie 1000 ar net daugiau. Tai jei kamera nėra absoliutus prioritetas, kaip man, į 300 galima sutilpti ir turėti gana gerą telefoną.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą

                  Šiaip yra viena priežastis mokėti daug už telefoną: kamera. Dėl to jamiau S23 Ultra, nes tiek 230mm ("10x zoom"), tiek kiti kameros specai tokie, kokių pigesnuose telefonuose tiesiog nėra. Visi kiti su top of the range kameromis (iPhone, Xiaomi, OnePlus, Chujvej ir t.t.) irgi kainuoja apie 1000 ar net daugiau. Tai jei kamera nėra absoliutus prioritetas, kaip man, į 300 galima sutilpti ir turėti gana gerą telefoną.
                  Būtent.
                  Koks OnePlus Ace 2:
                  • AMOLED, 1B colors, 120Hz, HDR10+
                  • Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm)
                  • UFS3.1 – 256GB
                  • 12GB RAM
                  • 5000 mAh battery
                  • 100W charging
                  • atrodo gerai
                  • aluminum frame, glass or "vegan leather" back (premium build)
                  • ir t.t.
                  gsmarena.com rašo kad kainuoja €390. Už kainą atrodo labai gerai.
                  Bet pasižiūri į kameros specifikaciją ir iškart atkrenta...

                  Comment


                    Na, be kraštutinumų yra ir viduriukas - koks Pixel 7, kuris turi labai neblogą pagrindinę kamerą, bet neturi zoom'o ir kainuoja 600EUR. Asmeniškai man pagrindinė kamera tenkina maždaug 90% fotografijos poreikių, kartais norisi platesnio kampo ir ypatingai retai prisireikia zoom'o. Na ir ką Pixelis turi geriau yra vanilla OS be jokių bloatware.

                    Comment


                      Parašė evil Rodyti pranešimą
                      Na, be kraštutinumų yra ir viduriukas - koks Pixel 7, kuris turi labai neblogą pagrindinę kamerą, bet neturi zoom'o ir kainuoja 600EUR. Asmeniškai man pagrindinė kamera tenkina maždaug 90% fotografijos poreikių, kartais norisi platesnio kampo ir ypatingai retai prisireikia zoom'o. Na ir ką Pixelis turi geriau yra vanilla OS be jokių bloatware.
                      Pixel 7 kamera, kas liečia nuotraukas, yra viena geriausių pasaulyje.
                      DXO Mark ją reitinguoja kartu su S23 Ultra. Ir tuo pačiu geriau, gerokai geriau, nei iPhone 14 bei iPhone 14 Plus.

                      Comment


                        Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

                        Pixel 7 kamera, kas liečia nuotraukas, yra viena geriausių pasaulyje.
                        DXO Mark ją reitinguoja kartu su S23 Ultra. Ir tuo pačiu geriau, gerokai geriau, nei iPhone 14 bei iPhone 14 Plus.
                        Kaip bandžius abu, nesutikčiau su DxoMark, kad S23 Ultra lygus Pixel 7. Pixel 7 tiesiog negali daug ko ką gali S23 Ultra, net jei main kameros panašaus lygio. Ir kai prieinama iki zoom'o tai net Pixel 7 Pro atsilieka nuo S23 Ultra. Ir dėl Samsungo tendencijos paryškinti spalvas, nuotraukos be jokių apdirbimų atrodo geresnės. Pats šiuo metu naudoju Pixel, bet jei kaina būtų apylygė tarp Pixel 7 ir S23 Ultra - be abejonės rinkčiausi pastarąjį, tiesiog du kartus didesnė kaina, mano poreikiam, neatrodo proporcinga.

                        Comment


                          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                          Standartinis žmogus net nežino kas yra HDR, o ir tas tradicinis saviguodos argumentas "ipHOnaS gErEuseI foTKina" yra būdinas tik iphonistams.
                          Šiaip tai neįtikėtina kad šitos nuotraukos su iPhone:








                          Comment


                            Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

                            Šiaip tai neįtikėtina kad šitos nuotraukos su iPhone:
                            Gal kokiems 90% iPhono naudotojų snaigių raštai tikrai nerūpi. Kaip tik jiems dar geriau, kad visų inkštirų nepagauna instagraminius selfius darant.
                            Paskutinis taisė digital; 2023.08.10, 17:47.

                            Comment


                              Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

                              Šiaip tai neįtikėtina kad šitos nuotraukos su iPhone:
                              o kuo čia skiriasi nuo 2005 muilinės? nu žvaigždėm reiktų stovo muilinei, nors čia irgi gal su stovu darė.

                              Comment


                                Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                o kuo čia skiriasi nuo 2005 muilinės? nu žvaigždėm reiktų stovo muilinei, nors čia irgi gal su stovu darė.
                                Pasiimk 2005 muilinę ir pamėgink.
                                Šiuolaikinis flagmanas (telefonas) fotografuoja nepalyginamai geriau už bet kokią 2005 muilinę.
                                Nuo to laiko labai stipriai pagerėjo kameros sensorių technologija, plius telefonai naudoja daug skaitmeninio apdorojimo (HDR ir pan.) kuris 2005 metais skambėtų kaip iš fantazijų knygos.

                                Comment


                                  Kai kas du metus gaudavau iPhone dykai tai žaisdavau su „jailbreak“ kad galėčiau daryti ką noriu ir kad telefonas būtų arčiau kompiuterio, bet ant galo taip užkniso kad net už dyką nebenorėjau žiūrėti. Ant galo įsigijau androidą ir jau beveik penkis metus puikiai naudojuosi. Išpakavus buvo Android 8.1, dabar įsirašęs 13. Aišku nekiekvienam persirsšinėti OS, bet nekiekvienam ir reikia.

                                  Comment


                                    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

                                    Pasiimk 2005 muilinę ir pamėgink.
                                    Šiuolaikinis flagmanas (telefonas) fotografuoja nepalyginamai geriau už bet kokią 2005 muilinę.
                                    Nuo to laiko labai stipriai pagerėjo kameros sensorių technologija, plius telefonai naudoja daug skaitmeninio apdorojimo (HDR ir pan.) kuris 2005 metais skambėtų kaip iš fantazijų knygos.
                                    Padarysiu dvi nuotraukas skirtingais išlaikymais ir susijungsiu photoshope. Vistiek tos iphono nuotraukos redaguotos, tai ir man galima.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Tai jei kamera nėra absoliutus prioritetas, kaip man, į 300 galima sutilpti ir turėti gana gerą telefoną.
                                      O dar geriau - turėti tą telefoną nemokamai, nes tau jį duoda darbuovietė.
                                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                      Comment


                                        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

                                        "imk, šunie, obuolį už 1.5k ir laukiu tavo pinigų kitais metais. Nepamiršk dar ir kitų dalykų pirkt kasmet, kurie veikia tik su obuoliu"
                                        O kodėl didelė dalis Android naudotojų jaučia tokią neapykantą iPhonų naudotojams, juos vadina šunimis ir t.t.?


                                        Comment


                                          Parašė iPhone Rodyti pranešimą

                                          O kodėl didelė dalis Android naudotojų jaučia tokią neapykantą iPhonų naudotojams, juos vadina šunimis ir t.t.?
                                          Iš pavydo, nes neįperka statuso simbolio.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X