Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė iPhone Rodyti pranešimą
    Beja, Samsungas irgi turi savo tam tikrą ekosistemą ir automatizavimus, kas tikrai gerai veikia ir jie apima ne tik telefoną o ir daugiau įvairių buities prietaisų ir t.t. ir tai yra lygiai taip pat patogu ir gerai.
    Lygiai taip pat nepatogu ir blogai - pirkau Samsung telefoną ir gavau laikrodį, kurį atidaviau žmonai - laikrodis gali matuoti kraujospūdį ir EKG, bet tik su Samsung telefonu, o pas žmoną OnePlus. Teko dėti laužtus appsus. Labai tikiuosi, kad kažkada tokie bajeriai bus uždrausti.

    Comment


      Tarp kitko pasidariau porą nuotraukų pro langą - pasirodo, mano 11 metų muilinė daro prastesnes nuotraukas už mano penkių metų senumo telefoną su Google Cam appsu . Žinoma telefonas neturi tikros blykstės, optinio stabilizavimo ir zoominimo, bet vistiek juokinga

      Comment


        Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
        Nelabai suprantu kokia čia šitų palyginimų esmė. Be abejo kad šiuolaikinis telefonas fotkina geriau už mano muilinę. Niekada ir neneigiau.
        Mano komentaras toje temoje buvo ne tiek atsakymas tau, kiek mano paties "fascination" su šiuolaikiniais telefonais ir jų fotokamerom.
        Šiuolaikinio telefono fotoaparatas, žiūrint 2005 metų akimis, yra stebuklas.

        Comment


          Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
          Parašyta kad „Compatible with iOS device, iPadOS device, Apple Watch, o1r Mac with the latest software“. Kai ko nors reikia, tai visada rašo kad „required“, pvz. „Internet connection required“.
          Na tai techniškai veiks. Kiek pamenu rašoma, kad kai kurios funkcijos reikalauja iOS naujesnio nei X.

          Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
          Apple Watch turi bluetooth, turi wifi, su mandresniais galima ir skambinti. Pati operacinė sistema yra su XNU branduoliu, t.y. naudoja ne kažkokį mikrovaldiklį kaip buki prietaisai, o pilną kompiuterį. Nusilaužus ir prijungus klaviatūrą su pele galėtum ir naudoti kaip tikrą kompiuterį. O visokios žinutės iš telefono tai yra paprasčiau paprastumo, visi kinietiški bandai sugeba parodyti, tai manau Apple irgi mokėtų kaip nors padaryti.
          Teoriškai Doomas veiktų, gal ir Quake. Bet jei yra galimybės, nereiškia, kad gamintojas privalo eikvoti savo resursus joms diegti.

          Bet softulis yra bukas. Pavyzdžiui tos pačios žinutės iš telefono. Naudojamas tiesiog tas pats SDK kaip iOS. Būtų daug noro - galėtų padaryti konvertavimą iš Androidinių į iOS. Bet vietoj to tiesiog naudojamos bukai iOS suformatuotos žinutės ir rodomos laikrodyje. Naudojant vien iPhone esančią programėlę. Kad rodytų pranešimus net nereikia įdiegt atitinkamos programėlės į laikrodį.

          Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
          Šeimoje yra kas naudoja ir jokių problemų nemato. Galbūt tiesiog laikrodis geros firmos.
          Gal tiesiog naudoja tik bazines funkcijas.

          Comment


            Xiaomi Mix Fold 3
            Europoje bus apie 2000 EUR.







            Comment


              Kokį telefoną duoda darbe, tokį ir turiu.
              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

              Comment


                Parašė iPhone Rodyti pranešimą

                Gal prie skambių frazių apie nukonkuruotą softą galima ir šiek tiek faktų...? Kas konkrečiai nukonkuruota? Kuo geresni kiti softai nei iOS? Kuris softas yra saugesnis, atviro tipo kurį gali kiekvienas modifikuotis pagal save ar uždaras, kurį naudoja tik vienas gamintojas?

                Na jei tau tai yra trūkumas, tai volia, juk niekas neverčia jos naudoti. Man tai privalumas ir aš tai naudoju.
                Nesuprantu, kodėl kažkokie mediniai strazdai man aiškina kas man kaip vartotojui yra blogai ir kas gerai
                Stebina kai kurių žmonių bandymas įrodyti, kad kiti yra kvailesni nes jie renkasi vieną ar kitą įrenginį.
                Visi Apple flagshipai, tokie kaip FinalCut turi geresnes alternatyvas ant Windowsų. Tas pats Premiere yra geresnis ir veikia ant abiejų. Tas pats ir su telefono programėlėmis, kur androidas turi geresnių alternatyvų nei iOS, išskyrus kelis atvejus kur yra tam tikros srities monopolis.

                Atviro kodo softas yra saugesnis, nes tūkstančiai programerių juo domisi ir daug lengviau pastebi saugumo spragas, tuo tarpu uždaro softo spragos ištaisomos tik tada kai jau kažkas įsilaužia.

                Na tai čia ir bėda, kai žmogus galvoja kad apribojimai ir privestinė ekosistema yra privalumas. Tikiuosi tokios logikos netaikai kitose gyvenimo srityse.

                Tie, kurie daro kvailus sprendimus, yra kvailai. Taip ar ne?
                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                Su atviru kodu irgi gaunasi OpenSSL heartbeat.

                Kodėl Apple turėtų per prievartą investuot į programinę įrangą kitoms platformoms? Gal dar ES turėtų priverst Apple daryt MacOS taip, kad veiktų belekokiam kompe kaip ir Windows?
                Heartbeat buvo pastebėtas ir ištaisytas tik dėl atviro kodo.
                MacOS ir veikia bet kuriam kompe, nes jie naudoja ta pačia x86 architektūrą. Aišku pati OS gali truputi nesuprasti kai kurių hardware driverių.

                Comment


                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                  Visi Apple flagshipai, tokie kaip FinalCut turi geresnes alternatyvas ant Windowsų. Tas pats Premiere yra geresnis ir veikia ant abiejų. Tas pats ir su telefono programėlėmis, kur androidas turi geresnių alternatyvų nei iOS, išskyrus kelis atvejus kur yra tam tikros srities monopolis.

                  Atviro kodo softas yra saugesnis, nes tūkstančiai programerių juo domisi ir daug lengviau pastebi saugumo spragas, tuo tarpu uždaro softo spragos ištaisomos tik tada kai jau kažkas įsilaužia.

                  Na tai čia ir bėda, kai žmogus galvoja kad apribojimai ir privestinė ekosistema yra privalumas. Tikiuosi tokios logikos netaikai kitose gyvenimo srityse.

                  Tie, kurie daro kvailus sprendimus, yra kvailai. Taip ar ne?


                  Heartbeat buvo pastebėtas ir ištaisytas tik dėl atviro kodo.
                  MacOS ir veikia bet kuriam kompe, nes jie naudoja ta pačia x86 architektūrą. Aišku pati OS gali truputi nesuprasti kai kurių hardware driverių.
                  Gal konkrečiai gali statistiką parodyti, kiek yra įsilaužimų į Android telefonus ir kiek i iPhone telefonus?

                  Tai kad aš pasirinkau iPhoną ir jis man patinka jau esu kvailas? Nes TAVO vertinimu tai yra kvailas sprendimas? Nes TU taip sugalvojai?

                  Comment


                    Parašė iPhone Rodyti pranešimą

                    Gal konkrečiai gali statistiką parodyti, kiek yra įsilaužimų į Android telefonus ir kiek i iPhone telefonus?
                    Ir vėl rašinėjimas nesiorientuojant temoje. Windausai irgi uždari, tik kažkaip pats Microsoft buvo priverstas pridėti antivirusinę prie naujų versijų

                    Comment


                      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

                      Ir vėl rašinėjimas nesiorientuojant temoje. Windausai irgi uždari, tik kažkaip pats Microsoft buvo priverstas pridėti antivirusinę prie naujų versijų
                      o tai apie sistemų saugumą plačiau gali?
                      Konkrečiai skaičiais. Galima?

                      Comment


                        Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

                        Mano komentaras toje temoje buvo ne tiek atsakymas tau, kiek mano paties "fascination" su šiuolaikiniais telefonais ir jų fotokamerom.
                        Šiuolaikinio telefono fotoaparatas, žiūrint 2005 metų akimis, yra stebuklas.
                        Profesionalai vis dar naudoja DSLR/sisteminius fotoaparatus, sudėjus jų galimybes su objektyvais ir PS, tai telefonai dar neprilygsta kokybe, bet mėgėjiškam vartojimui pilnai užtenka, kelionėse nebereikia nešiotis ant kaklo sunkių fotoaparatų.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Profesionalai vis dar naudoja DSLR/sisteminius fotoaparatus, sudėjus jų galimybes su objektyvais ir PS, tai telefonai dar neprilygsta kokybe, bet mėgėjiškam vartojimui pilnai užtenka, kelionėse nebereikia nešiotis ant kaklo sunkių fotoaparatų.
                          Tai taip, aš apie mėgėjiškus ir kalbu.

                          Comment


                            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                            Tas pats Premiere yra geresnis ir veikia ant abiejų.
                            Mjo... Kaip Andrew Neil sakė: "If you only knew how ridiculous that statement is you wouldn’t have said it, so let’s move on."

                            Comment


                              Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

                              Yra ne vienas ir ne du scenarijai kur modernus telefonas fotografuoja ir filmuoja geriau nei 10-15 metų senumo DSLR.
                              Prie gero apšvietimo telefonas daro "gražesnes nuotraukas" nes programiškai užkelia spalvas ir ryškumą. DSLR atveju dar reikia pasėdėti lightroom'e.
                              Paskutinis taisė gerietis; 2023.08.18, 15:19.
                              -

                              Comment


                                Parašė iPhone Rodyti pranešimą

                                Gal konkrečiai gali statistiką parodyti, kiek yra įsilaužimų į Android telefonus ir kiek i iPhone telefonus?

                                Tai kad aš pasirinkau iPhoną ir jis man patinka jau esu kvailas? Nes TAVO vertinimu tai yra kvailas sprendimas? Nes TU taip sugalvojai?
                                O kam ta statistika? Kad eilinį kartą perkleltum diskusijos tikslą? Kad pasirinkai iphone ir jis tau patinka nesi kvailas. Kad palaikai ir laikai geru dalyku uždaros ekosistemos idėja - esi.

                                Comment


                                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                  O kam ta statistika? Kad eilinį kartą perkleltum diskusijos tikslą? Kad pasirinkai iphone ir jis tau patinka nesi kvailas. Kad palaikai ir laikai geru dalyku uždaros ekosistemos idėja - esi.
                                  Man uždara ekosistema labai patinka dėl paprasto dalyko. Įtikinau gimines pereit prie Apple ekosistemos ir tuo baigėsi problemos.

                                  Linux būtų gerai jei užtektų užrakintos sistemos vien kaip naršyklės. Deja poreikiai dažniausiai būna šiek tiek didesni. Bet ne tiek daug didesni, kad uždara ekosistema nepavežtų.

                                  Comment


                                    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                    Taipogi reiktų nepamiršti, jog macbookai specialiai gaminami taip, kad jų neitų remontuoti. Jeigu rūpi savo kaip vartotojo teisės, reiktų iš principo tokių firmelių neremti.
                                    Nėra gaminami specialiai taip. Dalių pririšimas - efektyvi kova su plėšimu. Apsunkinus ifono dalių panaudojimą iškart krito vagysčių kiekiai. System-on-Chip dizainas taii pat pranašesnis. Galima kabinėtis dėl talpyklos nekeičiamumo. Bet laptopui tas sutaupo vietos. Galimybė išformuoti bateriją užpildant visą laisvą vietą irgi suteikia pranašumų.

                                    Comment


                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                      Nėra gaminami specialiai taip. Dalių pririšimas - efektyvi kova su plėšimu. Apsunkinus ifono dalių panaudojimą iškart krito vagysčių kiekiai. System-on-Chip dizainas taii pat pranašesnis. Galima kabinėtis dėl talpyklos nekeičiamumo. Bet laptopui tas sutaupo vietos. Galimybė išformuoti bateriją užpildant visą laisvą vietą irgi suteikia pranašumų.
                                      efektyvi kova su plėšimu? vienintelė dalis, kuri turi realią apsaugą nuo plėšimo yra pati pagrindinė plokštė, kuri turi iCloud užraktą ir macuose, ir telefonuose/planšetėse. ar tu iš tikrųjų galvoji, kad baterijos pririšimas prie telefono apsaugo jį nuo plėšimo??

                                      Comment


                                        Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

                                        efektyvi kova su plėšimu? vienintelė dalis, kuri turi realią apsaugą nuo plėšimo yra pati pagrindinė plokštė, kuri turi iCloud užraktą ir macuose, ir telefonuose/planšetėse. ar tu iš tikrųjų galvoji, kad baterijos pririšimas prie telefono apsaugo jį nuo plėšimo??
                                        Pagal plėšimų statistiką - taip, turi. iPhone vertė juodojoje rinkoje ir motyvacija eit atmušinėt ragelių labai krito pirma kai padarė efektyvesnį iCloud užraktą, po to kai pradėjo dalis rakint. Laptopai irgi tą pačią tendenciją turi, nors ir ne tiek ryškią.

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                          Pagal plėšimų statistiką - taip, turi. iPhone vertė juodojoje rinkoje ir motyvacija eit atmušinėt ragelių labai krito pirma kai padarė efektyvesnį iCloud užraktą, po to kai pradėjo dalis rakint. Laptopai irgi tą pačią tendenciją turi, nors ir ne tiek ryškią.
                                          O iš kur atskiri statistikoje, kad mažiau vagia būtent dėl dalių pririšimo? Net pats obuolys tokių nesąmonių savo detalių pririšimo paaiškinimuose nebando pasakoti. Aplamai, kodėl Apple turėtų rūpėti? Kuo daugiau pavogs, tuo daugiau telefonų parduos. Gal tiesiog nori pasipinigauti?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X