Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tikiuosi, jog ispanai pralaimės, o VOKIEČIAI taps europos čempionais.

    Comment


      ^^ Yes, I'd like to see Vokietija become European champions too, but I have my doubts that it will happen.

      Spain won all their matches while Germany lost against Croatia. Also, I've seen the Germans out there with legs of lead, running around pointlessly and not managing to get the ball to their teammates all to often. Then, all of a sudden it seemed like Germany had sent a different squad out on the day they played Portugal: things suddenly clicked! Better play, better communication, better game plan. Then against Turkey, it almost seemed as though Germany had sent the old ineffective team out on the field again, but they managed to salvage the day.

      So who's going to show up tomorrow against Spain? The smooth, smart, effective Germans or the bumbling stumblers?

      Another concern is that Ballack, the German captain, seems to have been injured & may not be able to play.
      Originally Posted by

      Comment


        Nu aš nuo pat pradžių sakiau, kad vokiečiai bus čempionai. Deutschlad Deutschlad uber alles

        Comment


          Na nežinau kaip čia bus. Vokiečių vartininkas gali pavest, amžius jau ne tas, rankos sudrebės Aš už ispanus, gražų žaidimą demonstravo iki šiol, verti aukso.

          Comment


            Parašė innuendo Rodyti pranešimą
            Aš tai Akropolyje nusipirkau. Nors mes žadam žandus dažyt ispanų spalvom .
            Išprotėjot žmonės, kas jums tie ispanai, kad taip fanatiškai sergat? Idomu, jei lietuviai žaistų finale, irgi veidai būtų iš lietuviškų spalvų nudažyti?
            Aš už vokiečius, man jie žymiai labiau patinka už ispanus.
            p.s. jei jau ispanai pateko į finala, gal Aragonesas pakeis savo išeiginius treningus į išeiginį kostiumą?
            Flickr

            Comment


              Deutschland Uber Alles...Tikiuosi finale vokiečių triumfo, nors Ispanija taip pat nusipelnė medalių. Bet simpatijos išlieka vokiečiams. Racionalus, brandus žaidimas, įvarčiai apgalvoti ir subrandinti, ir jie šiauriečiai...


              Paskutinis taisė tivoli; 2008.06.29, 14:30.
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                Ispanija - Europos čempionė. Sveikinam.
                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                Comment


                  Su pergale visą Ispaniją, manau, kad neatsiras nei vieno, kuriam apsiverstų liežuvis pasakyt, kad ispanai buvo neverti laimėti .

                  Comment


                    Contratulations, Spain! You sure deserved to win today.
                    Originally Posted by

                    Comment


                      Tu visiskai teisus, paukiaK Ispanai parode kas yra kas, labai patiko ju zaidimas. VIVO ESPANA!!!
                      دائما الليتوانيه

                      Comment


                        Viva Espana! Jie tikrai žaidė gražiausiai.
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          oleee espana
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            Turėjom galimybę per Kanados TV pasižiūrėti finalą, apdovanojimus.
                            Sveikinam visus Ispanijos fanus, labai šauni komanda.
                            Gaila vokietukų, neslėpsiu, tačiau varžybose auksas tik vieniems atitenka.

                            O šiaip tai..
                            Tai juk futbolas o ne karas, laimi sportas, taip kad pralaimėjusių kaip ir nėra...

                            Comment


                              Viskas pagal plana. Su pergale
                              www.tomflagman.com

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Išprotėjot žmonės, kas jums tie ispanai, kad taip fanatiškai sergat? Idomu, jei lietuviai žaistų finale, irgi veidai būtų iš lietuviškų spalvų nudažyti?
                                Aš už vokiečius, man jie žymiai labiau patinka už ispanus.
                                p.s. jei jau ispanai pateko į finala, gal Aragonesas pakeis savo išeiginius treningus į išeiginį kostiumą?
                                Taip, išprotėjome, ir ką? Esu didelė Ispanijos ir futbolo gerbėja tai ką man dabar daryti? Kol Lietuva atsidurs, kad ir Euro finaluose nubėgs dar daug vandens, nors aš net nesitikiu, kad in my life time tai atsitiks. O krepšiniui aš jaučiu didelę antipatiją .

                                Tai ką, mano prognozės buvo teisingos. Laimėjom, baubėm nerealiai .

                                ESPAÑA ESPAÑA ESPAÑA!!!
                                (Man teks mokytis ispanų kalbos dabar )

                                Comment


                                  Golas grazus gavosi, kai Torresas aplenka Lahma. Bet siaip rungtynes neidomios gavosi. Ispanai labai grubiai zaide visas rungtynes ir dar paskutine minute Puyolis sugebejo is kelio ivaziuot vokieciui i nugara.
                                  Ispanai laimejo pelnytai, bet sakyt, kad jie zaide kazkaip ypatingai, kaip Kesminas pasakojo apie zaisminga stiliu, butu nesamone. Sunkiai isvargtos pergales pries Graikija ir Svedija, nulines rungtynes su Italija ir monotoniskas finalas, vieninteles ryskios pergales - abi rungtynes su Rusija. Zaidimas cempionato metu buvo stabilus ir uztikrintas, bet grozio ne per daugiausiai. Gaila Raulio. Tiek metu zaide Ispanijos rinktinej ir nieko nelaimejo, o i sita cempionata net neitrauktas i sudeti...

                                  Comment


                                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                    Golas grazus gavosi, kai Torresas aplenka Lahma. Bet siaip rungtynes neidomios gavosi. Ispanai labai grubiai zaide visas rungtynes ir dar paskutine minute Puyolis sugebejo is kelio ivaziuot vokieciui i nugara.
                                    Ispanai laimejo pelnytai, bet sakyt, kad jie zaide kazkaip ypatingai, kaip Kesminas pasakojo apie zaisminga stiliu, butu nesamone. Sunkiai isvargtos pergales pries Graikija ir Svedija, nulines rungtynes su Italija ir monotoniskas finalas, vieninteles ryskios pergales - abi rungtynes su Rusija. Zaidimas cempionato metu buvo stabilus ir uztikrintas, bet grozio ne per daugiausiai. Gaila Raulio. Tiek metu zaide Ispanijos rinktinej ir nieko nelaimejo, o i sita cempionata net neitrauktas i sudeti...
                                    Kaunaz, toks jausmas kad mes skirtingus cempionatus ziurejom


                                    visus su pergale

                                    Comment


                                      Visas čempionatas buvo puikus ir įdomus, labai nenuspėjamas, daug intrigos, o finalas buvo finališkas, jie niekada labai gražūs nebūna, bet logiškas, ispanai visiškai užtemdė ballackus ir podolskius ir kosminis Torres'as įmušė savo elegantišką įvartį. Viskas puiku.. Vienas įdomiausių čempionatų, kuriuos teko matyti. Jau vien dėl to, kad neišsipildė nei vienas mano spėjimas beveik, nors ir atspėjau 2 pusfinalio dalyvius iš 4.

                                      Reikėjo pamatyt, kas darėsi po varžybų Senamiestyje, tiek žmonių iš kavinių pasipila tik per krepšinio čempionatus, skirtumas tik tas, kad futbolą tiek žmonių žiūri, nors ten net nekvepia lietuvių dalyvavimu. Lietuviai ima mylėti futbolą po truputį atrodo, that's good.

                                      Ką gi, šventė baigėsi, tegyvuoja šventė. Iki World Cup 2010 liko maždaug 700 dienų...
                                      Jūsų,
                                      Analitikas PlėtRa™

                                      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                      Comment


                                        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                        Reikėjo pamatyt, kas darėsi po varžybų Senamiestyje, tiek žmonių iš kavinių pasipila tik per krepšinio čempionatus, skirtumas tik tas, kad futbolą tiek žmonių žiūri, nors ten net nekvepia lietuvių dalyvavimu. Lietuviai ima mylėti futbolą po truputį atrodo, that's good.
                                        Man tai panašu ne į meilę fubolui, o į paprasčiausią "glory hunting'ą". Ypač, kai lietuviai net puola pirkti kitų valstybių vėliavas, dažytis veidus jų spalvomis ir t.t.

                                        Comment


                                          Parašė joker Rodyti pranešimą
                                          Man tai panašu ne į meilę fubolui, o į paprasčiausią "glory hunting'ą". Ypač, kai lietuviai net puola pirkti kitų valstybių vėliavas, dažytis veidus jų spalvomis ir t.t.
                                          Sorry, tai ką dabar daryti tokiems "glory hunteriams" kaip aš? Sėdėt ramiai ir paplot kai įvartį įmuša?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X