Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Stebuklingas spurtas į top8 vertas po metų pakelti temą

    Comment


      Realui rungtynes nieko nereiškė, Rudy nežaidė.

      Comment


        Krepšinis demonstruoja Lietuvos transatlantinę, proamerikietišką orientaciją. Burnojimas prieš krepšinį rodo priešingą geopolitinę (ir ne tik) orientaciją.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Aš buvau tas naivuolis, kuris tikėjo, kad Žalgiris praeis į atkrentamąsias, bet netgi būnant iš prigimties optimistu jau buvau praradęs viltį. Antrą sezoną iš eilės Žalgiris viršija lūkesčius.

          Comment


            Prasymas, neprileisti troliu.

            Nors bilietus galima bandyti įsigyti ir internetu, nemažai kauniečių juos pirkti nusprendė „Žalgirio“ arenoje esančiose kasose. Tokių interesantų tiek daug, kad greta arenos pirmadienio rytą nusidriekė netrumpa žmonių eilė, ėmė streikuoti bilietų pardavimo sistema. Anot prie arenos esančio Krepšinis.lt skaitytojo, sirgalius pasiekė informacija, kad eilėja laukti reikės trumpiausiai valandą.

            Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/krepsinis/nauji....d?id=80838305

            Comment


              Nors aš to ir nenoriu, ir nelinkiu, bet optimizmo ereliai bus Obradovičiaus nusodinti

              Comment


                Prašau visų, nemaitinkite to suskio trolio iš Šiaulių, tiče provokuojančio visus Žalgrybio sirgalius.
                If a lion could speak, we could not understand him.

                Comment


                  Reikia rakint tema, darosi karsta. Bent parai, kad atvestu, nes vel troliu kaip skeriu prilindo.
                  Ar cia yra bent vienas tikras Zalgerio gerbejas, su kuriuo butu galima konstruktyviai padiskutuot apie BOWIE, ZIDEKO laikus?

                  Comment


                    Konstruktyviai padiskutuot su Žalgirio sirgaliu?
                    Srsly?
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Na yra daug vizualiai protingai atrodanciu Zalgerio fanu, matosi kad jie gerai kerta apie kasee.





                      Comment


                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                        Reikia rakint tema, darosi karsta. Bent parai, kad atvestu, nes vel troliu kaip skeriu prilindo.
                        Ar cia yra bent vienas tikras Zalgerio gerbejas, su kuriuo butu galima konstruktyviai padiskutuot apie BOWIE, ZIDEKO laikus?
                        Man patiko Tyusas Edney ir Eurelijus Žukauskas

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Man patiko Tyusas Edney ir Eurelijus Žukauskas
                          Cia menkos zinios. Turi momentaliai isvardinti kuriais metais zaide Grgatas, Prkacinas ir Arapovicius. Isvardint ju ugius, gimimo datas ir batu dydzius. Tada su tavim bus galima kaip su normaliu bachuru ismananciu kasee pakalbet. Cia paprastas klausimas pagal Kauno Zalgerio mierkas

                          Comment


                            O Jankunas losia?

                            Comment


                              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                              O Jankunas losia?
                              Jankūnas gerai žaidžia. Su Kalniečiu kartu. Nors mane neramina jo gynyba ir pasai. Dar yra daug kur padirbėti jam toje srityje.

                              Comment


                                Idomu, ar yra bent krislelis tikimybes, kad Jankunas siandien visgi zengs i aikste.. ?

                                Comment


                                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                  Idomu, ar yra bent krislelis tikimybes, kad Jankunas siandien visgi zengs i aikste.. ?
                                  nera

                                  Comment


                                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                    Idomu, ar yra bent krislelis tikimybes, kad Jankunas siandien visgi zengs i aikste.. ?
                                    Varžyboms registruotas, tai visko gali būti.
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Click image for larger version

Name:	20190418_211012.jpg
Views:	40
Size:	235,1 kB
ID:	1716337


                                      Visi Kauno Žalgirio Fanai!!
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Serveteles pas tave namie kaip pas Skvernelio rinkeja

                                        Comment


                                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                          Serveteles pas tave namie kaip pas Skvernelio rinkeja
                                          Čia uošvienės namai. Balsuos už Nausėdą.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X