Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ na na, kai kažkada prieš gerą mėnesį rašiau, kad sezonui kapec, tai saulėnas su taspac mane auklėjo, kad nešnekėčiau nesąmonių... deja, bet buvau labai įžvalgus...

    Comment


      http://www.basketnews.lt/news-45039-...-egoistai.html

      javtokas atsakė į kai kuriuos klausimus.

      – Ką po rungtynių sakė treneris?
      – Ką jis gali pasakyti? Žmogus prarėkė visą balsą. Jei jis sako vienaip, mes darome kitaip? Jeigu jis parodo vienaip, o mes po minutės pertraukėlės padarome kitaip? Nežinau, ką jam galvoti. Kas pas mus galvose, ką mes galvojame apie save? Kokią turime teisę taip daryti? Visi pakelia ranką ir pripažįsta, kad jų klaida, bet to nebegali būti, nes tai nepadeda. Mes žinome, kieno klaida, tiesiog reikia susikaupti ir žaisti. Geriau prasižengti, kristi keliais, nors gėdos sau nedaryti

      – Minėjote psichologines problemas. Kaip jas sutvarkyti, jei komanda nelaimi?
      – Jei žinočiau, tikrai jų nebūtų. Įsivaizduokite, kad kažkas komandoje yra... Liga. Sergame visi ir nėra išimties. Vienas įmeta daugiau taškų, bet neapsigina. Kitas neperduoda kamuolio. Sunkus darbas išlaikyti tą psichologiją. Nors treniruotėse atrodome visiškai kitaip nei rungtynėse.

      Comment


        O gal dar nelaidojam sezono? Taip, Žalgiris atrodo blogiau nei tragiškai šiai dienai, bet dar liko dvi labai svarbios rungtynės O va jeigu sugalvos Žalgiris pralošt Zagrebui ir Bambergui po 20 punktų.. tada galėsim laidot ne tik sezoną, bet ir romanovą )

        Comment




          įsiklausykit į šaro paskutines 30 sekundžių interviu, romanovo mylėtojai. ar jau ir šaras jums pataps zoko kareiviu?

          Comment


            Comment


              Nemanau, kad greitu metu besulauksim pilnos ar bent jau apypilnės arenos. Kai kurie žmonės prie manęs demonstratyviai suplėšė savo bilietus, pasiuntė n.. išmetė į orą ir pasakė visogero. Žodžiu, tie kas neturi abonementų, abejoju ar vėl pirks bilietus į sekančias varžybas, bent jau ne tie kurie eidavo lig šiol. Žmonės nusivylė ir aš juos suprantu, kad bent kovą aikštelėje matytumėm. O dabar... Buratinas ne buratinas, bet aiškiai matosi, kad nėra noro nei žaist nei, ką jau kalbėt, laimėt. Ir nereik čia svaigt, kad žaidėjų gal toks protestas.. Nesąmonė, koks sveiko proto žaidėjas šitaip, savo sirgalių sąskaita, protestuos? Absurdas juk. Aš jau kaltinu tik žaidėjus.

              Comment


                Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                Nemanau, kad greitu metu besulauksim pilnos ar bent jau apypilnės arenos. Kai kurie žmonės prie manęs demonstratyviai suplėšė savo bilietus, pasiuntė n.. išmetė į orą ir pasakė visogero. Žodžiu, tie kas neturi abonementų, abejoju ar vėl pirks bilietus į sekančias varžybas, bent jau ne tie kurie eidavo lig šiol. Žmonės nusivylė ir aš juos suprantu, kad bent kovą aikštelėje matytumėm. O dabar... Buratinas ne buratinas, bet aiškiai matosi, kad nėra noro nei žaist nei, ką jau kalbėt, laimėt. Ir nereik čia svaigt, kad žaidėjų gal toks protestas.. Nesąmonė, koks sveiko proto žaidėjas šitaip, savo sirgalių sąskaita, protestuos? Absurdas juk. Aš jau kaltinu tik žaidėjus.
                Žaidėjus galima ir reikia kaltinti, bet šiuo atveju už dabartinį mikroklimatą komandoje tiesiogiai atsakingas Romanovas. Net neabejoju tuo. Kaip jau ne kartą minėjau, kol jis neras sau kito žaisliuko - nieko gero neverta tikėtis.

                Comment


                  Mikroklimatas nėra geras, taip. Bet tai kokio velnio nė nesistengti žaist? Išėjo į aikštelę 5min žaidimo viskas, pavargom, nenorim, o gal bbd.

                  Comment



                    no coments.

                    Comment


                      Parašė kostasas Rodyti pranešimą
                      Atvaizdas

                      no coments.
                      tai cia K. Marciulionis nori prisiteisti pinigu is A. Sabonio Krepsinio centro.
                      Dabar Z valdo ir tvarko VSI Zalgirio remejas.
                      Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                      Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                      Comment


                        Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                        tai cia K. Marciulionis nori prisiteisti pinigu is A. Sabonio Krepsinio centro.
                        Dabar Z valdo ir tvarko VSI Zalgirio remejas.
                        Tas tai taip. Tik pažiūrėk kokius prekinius ženklus turi tas VŠĮ.

                        Comment


                          Puse tautieciu saipesi is futbolo sirgaliu kad buvo nepatenkinti kad pralaimejo komanda. Dabar paziurekit kas su paciais krepsinio sirgaliais darosi... Kol i kakuti neilipi pats tol tikros smarves niekad nesuvoksi...
                          - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                          - Rusija su Amerika kariauja.
                          - Ir ką, kaip ten reikalai?
                          - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                          - O amerikiečiai?
                          - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                          Comment


                            „Žalgirio“ gerbėja: „Trečiadienį matėme nepagarbą žaidimui, krepšiniui ir Kaunui“ (audio)
                            Labai teisingai pasakė. Spjovė vakar sirgaliam į veidą tie bekiaušiai.

                            Comment


                              Tai pasakykite jūs man, kodėl Žalgiris taip žaidžia?

                              Comment


                                va ir mačiulis tiesiai šviesia rėžė apie Žalgirio gelbėtoją: „Žmonės, pakeitę Motiejūną, neturi supratimo ir kalba paukščių kalba“

                                paklausyti galite čia http://www.basketnews.lt/audio/ziure...ciu-kalba.html

                                Comment


                                  Tiesą sakant tą patį galvoju, ir Jonas (naujas gen direktorius) ir Almantas, jie per skysti, kaip komandos administracijos darbuotojai. Apie Romkos paukščių kalbą tai nieks manau nesiginčys
                                  Paskutinis taisė Mjso; 2011.12.08, 22:33.

                                  Comment


                                    Komentarų neturiu.DC visai palūžęs.
                                    http://www.youtube.com/watch?v=hayCW...d&noredirect=1

                                    Comment


                                      yra kalbų, kad per savaitę 10gramų žolytės suvartoja...

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        yra kalbų, kad per savaitę 10gramų žolytės suvartoja...
                                        Girdėjau ir aš tokių gandų,bet nežinau tikėt ar ne.Labiau tikėtina,kad prasigėrė kaip ir žaisdamas Rusijoje.

                                        Comment


                                          O aš žinau tai, kad jis daug geria. Geria tiek, kad namie pinigų primėtyta visur ir ryte nieko neatsimena. Nenustebčiau jei ir ganžos patrauktų. Panašus į tokį.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X