Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kauno "Žalgiris"

    Čia galima dėti nuotraukas su šia komanda.

    Taigi, ponios ir ponai, Kauno-oooooo Žal-giris!!!

    Marko "Popas" Popovic









    Vidas Ginevičius



    Tanoka "T" Beard







    Mantas Kalnietis







    Jonas Mačiulis





    Hanno Mottula





    Vaidotas Pečiukas



    Treneris Ainars Bagatski



    Vladimir Štimac



    Sigitas Kavaliauskas, fizinio parengimo treneris



    Centre sėdi Snoro banko valdybos pirmininkas Raimondas Baranauskas



    Ugri power



    Sirgaliai





    Gal save pamatysite



    Pergalė









    Dar bus "Žalgirio" šokėjos...

    #2
    gera tema kaip sakoma - 10+++

    Comment


      #3
      Labai gera tema.

      IT. Sicilija
      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
      LT. Kaunas 2009.01.04

      Comment


        #4
        Kas atsitiko su „Žalgirio“ apranga?
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Man ji atrodo visai nieko
          Na , gal kiek vaikiška , bet bent orginali.

          Comment


            #6
            Parašė inz1K Rodyti pranešimą
            Man ji atrodo visai nieko
            Na , gal kiek vaikiška , bet bent orginali.
            Apranga kažkokia be skonio ir tiek.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              LKL ir BBL apranga kaip visada būna margutis, va Eurolygoj jau būna kitokios, ir daug solidesnės, ne su tokai gausa reklamų

              Comment


                #8




                Comment


                  #9
                  Komplektacijai daug išleido, o aprangai tai jau pagailėjo
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    #10
                    prikibo prie aprangų dabar... jūs geriau į žaidimą kreipkit dėmesį, o ne į aprangas...

                    Comment


                      #11
                      Kur sokejos????

                      Comment


                        #12
                        jo liutas, o kur tavo zadetos sokejos?
                        W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                        Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                        Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                        Comment


                          #13
                          Visa komanda tamse apranga kaip nuomones apie sia apranga?

                          Comment


                            #14
                            sita apranga treniruociu, eurolygoj bus dar kitokia

                            Comment


                              #15
                              Visai neblogai Kauno "TūtaMažeikiųnaftaInterraoesBitėSnorasRespublikaGu bernijaKaunodiena" sulošė - tik galėtų iš Kauno "Žalgirio" truputį pasimokyti

                              Dar tokio margučio ant aprangos nebuvo - primena pernai rungtynes berods su Siena Kaune, kai italai savo aprangos viršutinę dalį pamiršo...

                              Beje, kodėl niekas neparašo, kad Žalgiryje naujas veidas iš Naujosios Zealandijos - Kirkas Pennyyyyyyyys!

                              Panašu, kad pernai Bronkso juočkių bastionu tapęs lietuvių tautos pasididžiavimas šiemet renka komandą pagal odos spalvą - net iš tokios egzotiškos šalies kaip N.Zelandija atvažiuoja suomiško baltumo legionierius Tai nuteikia optimistiškai, kad komandoje bus daugiau proto (tikėkimės, jo užteks mūsų treneriui )

                              PS. mane dar nervuoja tokie besvietiškai ilgi šortai - Macelinho tame maiše išvis atrodo kaip kokia Marceliutė! Sovietskomu futbolu dvadcat' liet!
                              Paskutinis taisė Jeffas; 2006.10.02, 19:38.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                                Visai neblogai Kauno "TūtaMažeikiųnaftaInterraoesBitėSnorasRespublikaGu bernijaKaunodiena" sulošė - tik galėtų iš Kauno "Žalgirio" truputį pasimokyti

                                Dar tokio margučio ant aprangos nebuvo - primena pernai rungtynes berods su Siena Kaune, kai italai savo aprangos viršutinę dalį pamiršo...

                                Beje, kodėl niekas neparašo, kad Žalgiryje naujas veidas iš Naujosios Zealandijos - Kirkas Pennyyyyyyyys!

                                Panašu, kad pernai Bronkso juočkių bastionu tapęs lietuvių tautos pasididžiavimas šiemet renka komandą pagal odos spalvą - net iš tokios egzotiškos šalies kaip N.Zelandija atvažiuoja suomiško baltumo legionierius Tai nuteikia optimistiškai, kad komandoje bus daugiau proto (tikėkimės, jo užteks mūsų treneriui )

                                PS. mane dar nervuoja tokie besvietiškai ilgi šortai - Macelinho tame maiše išvis atrodo kaip kokia Marceliutė! Sovietskomu futbolu dvadcat' liet!
                                Daugiau pasidomėk Naująja Zelandija. Ji tokia pat egzotiška kaip ir Australija. Ten yra vietiniai gyventojai, bet didžioji dalis gyventojų yar kolonizatoriai europiečiai (nepamenu, bet britai turbūt), taigi - dėl to ir šviesūs.

                                O apranga tai sutinku - baisi.

                                P.S. Aš nlb krepšiniu domiuosi, tai noriu paklaust, ar ten komandos foto vidury Jasikevičiaus brolis stovi?
                                BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                                  Bronkso juočkių bastionu tapęs lietuvių tautos pasididžiavimas
                                  Ir apskritai, man net gėda, kad taip negerbi kitataučių. Rasizmas ir nepakantumas kitiems - tiesus kelias į self destruction.
                                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                    Ir apskritai, man net gėda, kad taip negerbi kitataučių. Rasizmas ir nepakantumas kitiems - tiesus kelias į self destruction.
                                    Nekalbėk nesąmonių iš vieno juokais parašyto sakinio. Turiu daug įvairiausių spalvų draugų, o kad Žalgiriui pernai trūko proto daugiausia dėka Bronxo lauko aikštelių krepšinio mokyklos auklėtinių, manau, nesiginčysi (ne mano kaltė, kad jų spalva 99.9 proc. juoda).

                                    Žinau, kad Naujoji Zelandija yra labai įvairi etnine kilme šalis. Bet jei pažiūrėtum į pvz. jų regbio rinktinę pamatytum, kad akivaizdžiai vyrauja ne "a la Kirk Penney" išvaizdos asmenys

                                    Bet kažkaip šitas thread'as labai jau nukrypo į kalbėjimą apie išvaizdą Palinkėkime mūsų internacionalui pergalių ir savitarpio supratimo

                                    PS. taip, centre stovi Vytenis Jasikevičius.
                                    Paskutinis taisė Jeffas; 2006.10.02, 20:12.

                                    Comment


                                      #19
                                      Idomu ant vienos puses sortu Kauno diena ant kitos Respublika...

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                        P.S. Aš nlb krepšiniu domiuosi, tai noriu paklaust, ar ten komandos foto vidury Jasikevičiaus brolis stovi?
                                        Taip, Jasikevičiaus brolis:

                                        Vytenis Jasikevičius

                                        Gynėjas
                                        Ūgis: 187 cm
                                        Svoris: 80 kg
                                        Gimė: 1985.11.21
                                        Gimimo vieta: Kaunas
                                        Tautybė: lietuvis
                                        Klube: 1 metai

                                        Žaidė:
                                        Kauno "Žalgiris - Sabonio mokykla (2005/06 m.)

                                        Comment

                                        Working...
                                        X