Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jei Kaune laimės LR arba jei kitas dvi laimės Žalgiris, tai sąmokslo teorijos nebebus?
    Kaip ten bebūtų šitoj nugalėtojas išeis Romanovas: jei praloš Ž - kaltas Maskoliūnas; jei laimės - Romanovas genijus ir visi turės iš jo mokytis.

    Comment


      Apie susitarimus buvo kalbama ir anksciau, bet viskas ir tuo pasibaigdavo.. Susikloste viskas kaip susikloste. Anksciau buvo Sabsikas, taipogi priestaringai vertinama asmenybe, dar ne tiek visko buvo pridares, bet kadangi rezultate viskas baigdavosi: "taip kaip ir turetu" nurimdavo ir tiek.. Galima vesti ivairias teorijas, kad parsidavem rytui, ar atvirkciai, norima paskleisti kalbas, kad Kauno komanda silpna, be trenerio+paskleistas gandas, kad rytas laimes, visi uz ji statys, o gausis atvirksciai ir taip toliau ir pan.


      Esme, kas zino is tiesu kaip yra, nerasineja nei delfi, nei visokiuose krepsinis.net

      Comment


        Comment


          Atvirkščiai, Kurtis panašesnis savo elgesiu į tą personažą

          Varžybos lieka varžybomis, seni priešai lieka senais priešais. Mėgaukimės krepšiniu
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
            Ką sakai? Biški užmigai ant laurų žiūriu... Atsimerk truputėli
            Aš tą patį sakiau maždaug nuo Naujųjų metų. Sugrįžus Bajramovičiui ir Valančiūnui, Rytas lemtingai sustiprėjo po krepšiu. Ir šios serijos metu Žalgiris gali tik džiaugtis, kad Bielica dar neatgavo ankstesnės sportinės formos. Nes Miloševičius, nepaisant visų Kurtinaičio pykčių, komandą valdo geriau negu Kalnietis, o Gecevičius jau, ko gero, lenkia Browną, nors ir nežymiai. Jomantą su Šalenga lyginti sudėtinga, bet Žalgirio persvaros neįžvelgiu ir čia - Joma atlieka daugiau "juodo" darbo (taip, kartu ir tokio, kuris taip nepatinka Žalgirio fanams...). Išvados - nedidelė, bet svarbi Ryto persvara, turint galvoje Žalgirio bėdas su treneriais ir bepročiu savininku.

            Taip, dabar visi kauniečiai mane apkaltins šališkumu, patars atsimerkti, ir t.t., ir pan. Bet kas man darbo. Turiu kitų, rimtesnių darbų, negu be galo be krašto ginčytis

            Comment


              Apie Klimavičių, Pocių, Watson'ą kažko nė žodžio Na dar ir Milaknį pridėčiau kuris moka iššauti, Begičius gynyboj irgi savo padarydavo
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                Ką sakai? Biški užmigai ant laurų žiūriu... Atsimerk truputėli
                Juokingiausias ir tuo pačiu labiausiai nervinantis dalykas įvairiose internetinėse diskusijose: kai kas nors parašo "atsimerk" arba "atsibusk" ir nepateikia visiškai jokių argumentų savo pozicijai apginti. Tada belieka daryti prielaidą, kad tas žmogus jokių argumentų ir neturi, o "atsimerk" vartoja vietoj jų...

                Comment


                  Yra toks posakis nors ir negražus bet..Ginčas internete,tas pats kaip neįgaliųjų olimpiada,nors ir laimėsi,vis tiek liksi debilu....
                  Paskutinis taisė Chipsas; 2010.05.17, 23:44. Priežastis: gramatika

                  Comment


                    Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                    Kame čia kampas?

                    Comment


                      Tas bachuriukas yra rusų komedijos "Наша Russia!" personažas. Va, čia trumpas klipukas, kad susidarytum bendrą vaizdą. Deja, vienintelis, kurį pavyko rasti: http://www.youtube.com/watch?v=ffvXlFW66lo

                      Comment


                        Aš esu Žalgirio fanas, bet labai tikiuosi, kad Rytas laimės. Man daug įdomiau dvi komandos Eurolygoje, nei eilinis LKL čempionų titulas, kurių Žalgiris turi tiek, kad turbūt nebežino kur bekišt visas taures.
                        .

                        Comment


                          Įdomus ginčas,aišku, ir atrodo, jog visi pamiršta, kad Žalgiris yra be trenerių...visai. Laimėt finalo seriją (ne iš vienų rungtynių) yra tas pats kas nuskrist į mėnulį... Kartais atrodo, kad trenerio darbą kai kurie forumiečiai vertina lygiai taip pat kaip Romanovas.

                          Comment


                            Parašė boo Rodyti pranešimą
                            Įdomus ginčas,aišku, ir atrodo, jog visi pamiršta, kad Žalgiris yra be trenerių...visai. Laimėt finalo seriją (ne iš vienų rungtynių) yra tas pats kas nuskrist į mėnulį... Kartais atrodo, kad trenerio darbą kai kurie forumiečiai vertina lygiai taip pat kaip Romanovas.
                            Aš asmeniškai norėčiau, kad paiimtų trenerį, bent jau trims metams. Ir kuriam pirmame sezone reikėtų dėti pamatus kitų metų pergalėms (ir jo neatleistų pralaimėjus daug varžybų), kad kurtų komandos branduolį, augintų jaunimą ir tik po dviejų sezonų įmanomą kažką nuveikti EL. O ne kiekvienais metais keist pusę komandos. Turi būti ilgalaikė strategija, kurioje trenerio vaidmuo pats svarbiausiais, nes niekad mūsų komandos neturės tiek pinigų kiek geriausi klubai Europoje... Jonas Kazlauskas mano svajonė, kuri niekad neišsipildys
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                              Aš tą patį sakiau maždaug nuo Naujųjų metų. Sugrįžus Bajramovičiui ir Valančiūnui, Rytas lemtingai sustiprėjo po krepšiu. Ir šios serijos metu Žalgiris gali tik džiaugtis, kad Bielica dar neatgavo ankstesnės sportinės formos. Nes Miloševičius, nepaisant visų Kurtinaičio pykčių, komandą valdo geriau negu Kalnietis, o Gecevičius jau, ko gero, lenkia Browną, nors ir nežymiai. Jomantą su Šalenga lyginti sudėtinga, bet Žalgirio persvaros neįžvelgiu ir čia - Joma atlieka daugiau "juodo" darbo (taip, kartu ir tokio, kuris taip nepatinka Žalgirio fanams...). Išvados - nedidelė, bet svarbi Ryto persvara, turint galvoje Žalgirio bėdas su treneriais ir bepročiu savininku.

                              Taip, dabar visi kauniečiai mane apkaltins šališkumu, patars atsimerkti, ir t.t., ir pan. Bet kas man darbo. Turiu kitų, rimtesnių darbų, negu be galo be krašto ginčytis
                              Miloševičius silpnesnis ne tik už Kalnietį bet ir už Čapiną, Gecevičius nors ir geras metikas, tačiau vien patirties stoka jį smarkiai atitolina nuo Brown'o; Jomantas tikrai ne geresnis už Šalengą, vėlgi vien patirtis ką duoda. Toliau ko nepaminėjai - Valančiūnas, būkim biedni, bet teisingi, svarbiuose susitikimuose tėra ne ką aukštesnio lygio už Delašą, Bielica nė iš tolo neprilygsta Klimavičiui, ar Watsonui, Bajramovič stiprus žaidėjas, tolygus Watsonui sakyčiau, Baynesas.. Apie jį net nėra ką kalbėt, jį labiau tiktų su kokio Neptūno žaidėjais lyginti... Kas ten dar, žodžiu nesvaru, jau vien kiek palyginau, akivaizdu, kad žaidėjais rytas nėra stipresnis, vien ką pasako komandų biudžetai. Kitas dalykas treneris Kurtinaitis prieš - ... am... Šalengą, va čia jau kita kalba, stipri ryto persvara šioje pozicijoje ir nulemia pergales.

                              Comment


                                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                Aš asmeniškai norėčiau, kad paiimtų trenerį, bent jau trims metams. Ir kuriam pirmame sezone reikėtų dėti pamatus kitų metų pergalėms (ir jo neatleistų pralaimėjus daug varžybų), kad kurtų komandos branduolį, augintų jaunimą ir tik po dviejų sezonų įmanomą kažką nuveikti EL. O ne kiekvienais metais keist pusę komandos. Turi būti ilgalaikė strategija, kurioje trenerio vaidmuo pats svarbiausiais, nes niekad mūsų komandos neturės tiek pinigų kiek geriausi klubai Europoje... Jonas Kazlauskas mano svajonė, kuri niekad neišsipildys
                                Aš apsidžiaugčiau labai jei Zmago Sagadin treniruotų Žalgirį. Tikiu, kad jis net iš Kalniečio padorų krepšininką padarytų
                                .

                                Comment


                                  O Sakalauskas negali būti būsimas treneris? Ir Romanovui tiktų, ramus toks, savo nuomonę sau pasiliks

                                  Comment


                                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                                    O Sakalauskas negali būti būsimas treneris? Ir Romanovui tiktų, ramus toks, savo nuomonę sau pasiliks
                                    Romanovui gal ir tiktų, bet dabar turės rasti trenerį, kuriam Romanovas tiks, o tai bus labai nelengva, nebet žvėriškus pinigus pasiūlytų.
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      LKL prezidentas nekantrauja, kada Rytui galės įteikti aukso žiedus

                                      http://www.sportalas.com/naujienos/?...skaityti=1&db=

                                      LKL prezidentas Šarūnas Kliokys, dalyvaudamas Rimo Kurtinaičio pagerbime 50-mečio proga pademonstravo pavydėtiną „nešališkumą”.

                                      „Toks LKL senbuvis, žaidėjas ir treneris į lygą įneša daug spindesio. Galvoju, kad tik su treneriu galima laimėti LKL čempiono vardą, to Rimui ir linkiu. Aukso žiedai jau laukia savęs vertų finalo dalyvių”, - tokius Kliokio žodžius cituoja 15min.lt

                                      Įdomu, kad košę dėl galimai sutartos rungtynių baigties užviręs krepšinio blogeris savo įraše rašė taip: „Ne veltui LKL prezidentas artimam rate yra užsiminęs apie tai, kad artimiausius 3 metus yra aiškus LKL čempionas - Lietuvai reikalingos 2 vietos Eurolygoje.” Beje, pats Kliokys yra kelininkų firmų, susijusių su artimais Ryto partneriais - BC Šiauliais - stambus akcininkas ir valdybos pirmininkas.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        LKL prezidentas nekantrauja, kada Rytui galės įteikti aukso žiedus

                                        http://www.sportalas.com/naujienos/?...skaityti=1&db=
                                        Jokio krimanalo čia nematau.
                                        O ieškant ryšių, tai visa Lietuva viena didelė giminė. Ir tas pats Kurtinaitis juk buvęs Žalgirietis ilgametis.
                                        Ir šiaip nelabai rimtai atrodo tas spotalas, beveik nežinomas net.
                                        Paskutinis taisė Lettered; 2010.05.18, 18:56.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Jokio krimanalo čia nematau.
                                          O ieškant ryšių, tai visa Lietuva viena didelė giminė. Ir tas pats Kurtinaitis juk buvęs Žalgirietis ilgametis.
                                          Ir šiaip nelabai rimtai atrodo tas spotalas, beveik nežinomas net.
                                          Tai aišku, jokio kriminalo kai dar iki finalų pabaigos aiškus čempionas... Kam gi tai rūpi... Jau kai pašnekės tai...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X