Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paprasti sirgaliai tada neskiestų taip išdidžiai keliom dienom prieš rungtynes, kad pasiimtume servetėles matai paverkt... Nes matai mūsų orakuklas vizas jau žino baigtį...

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Niekas čia ant Žalgirio nieko panašaus šitame forume nėra pasakęs, o vat rytfaniai, komjaunimo tiesa ir pan. figuruoja kas antram pranešime.
      Komentarų daugiau manau nereikia.
      Pamiršai lenkus su portugalais
      http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

      Comment


        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
        Paprasti sirgaliai tada neskiestų taip išdidžiai keliom dienom prieš rungtynes, kad pasiimtume servetėles matai paverkt... Nes matai mūsų orakuklas vizas jau žino baigtį...
        Žodį IRONIJA mokykloje girdėjai kadanors? Atkreipk dėmėsi apie kokią temą sukosi visos žinutės kauniečių prieš tai ir suprasi, ką aš turėjau omeny, jei nesuprasi, pasakyk, parašysiu.


        IR P.S. Aš žinau baigtį??? Čia kas žino, kad finalas NUPIRKTAS? Čia neaiški baigtis? Jūs gi čia stūgaujat, kad viskas aišku
        Paskutinis taisė vizas; 2010.05.18, 21:41.
        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

        Comment


          Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
          Paprasti sirgaliai tada neskiestų taip išdidžiai keliom dienom prieš rungtynes, kad pasiimtume servetėles matai paverkt... Nes matai mūsų orakuklas vizas jau žino baigtį...
          Neseniai čia Žalgirio fanai šnekėjot apie sportinį principą, o dabar į snukį gražiai tariant siūlai... Čia vadinasi sportinis azartas. Jei pasimušt nori tai bent neieškok krepšinio čia.
          http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

          Comment


            Parašė vizas Rodyti pranešimą
            Žodį IRONIJA mokykloje girdėjai kadanors? Atkreipk dėmėsi apie kokią temą sukosi visos žinutės kauniečių prieš tai ir suprasi, ką aš turėjau omeny, jei nesuprasi, pasakyk, parašysiu.


            IR P.S. Aš žinau baigtį??? Čia kas žino, kad finalas NUPIRKTAS? Čia neaiški baigtis? Jūs gi čia stūgaujat, kad viskas aišku
            Kartais gali ir palaikyt liežuvį už dantų su tom savo ironijom. Nes taip ir ateina bėdos ir ginčai.

            Dainiauskas, o ar aš siūlau kam nors į galvą? juolabiau kokioje nors krepšinio ar kokioje kitoje aikštelėje ar per varžybas... Tad koks dar sportinis principas ne sportinėj erdvėje?
            Paskutinis taisė Aiwa; 2010.05.18, 21:56.

            Comment


              Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
              Kartais gali ir palaikyt liežuvį už dantų su tom savo ironijom. Nes taip ir ateina bėdos ir ginčai.

              Dainiauskas, o ar aš siūlau kam nors į galvą? juolabiau kokioje nors krepšinio ar kokioje kitoje aikštelėje ar per varžybas...
              Aš bandžiau kaip tik sustabdyt jūsų šnekas apie parduotą finalą, nes tai kvaila, bet sulaukiau grąsinimų susidoroti
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                tai yra ir kitokių būdų. O tokiom frazėm kaip apsiverksit ir t.t. Tik dar labiau, kaip matai, paaštrini situaciją.

                Comment


                  Parašė Aiwa Rodyti pranešimą

                  Dainiauskas, o ar aš siūlau kam nors į galvą? juolabiau kokioje nors krepšinio ar kokioje kitoje aikštelėje ar per varžybas...

                  O tu pasiruošk šalmą jei ketini atvykti į kauną ir tą patį į akis kam nors prieš rungtynes pasakyt. Tada manau būsi vienintelis verkiantis, na nebent kiti gėjų parado dalyviai iš Vilniaus mėgstantys laikraštinius ir išdrysę pasirodyti Halėje...
                  Nu man šita tavo frazė atrodo agresyvi ir parodanti 'tikrąjį' krepšinio sirgalį. Teisingas straipsnis buvo su Butauto fraze. Žmonės žiūri ne krepšinį, o užkulisius...
                  http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                  Comment


                    Jei mano kiekvieną tokią ar panašią frazę kas žiūrėtų kaip tiesioginį grasinimą, tai senai kalėjime sėdėčiau. Kaip matom nesėdžiu

                    Comment


                      Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                      Jei mano kiekvieną tokią ar panašią frazę kas žiūrėtų kaip tiesioginį grasinimą, tai senai kalėjime sėdėčiau. Kaip matom nesėdžiu
                      Tai kam šneki tada?
                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Dar patarčiau užblokuoti Ryto autobusą ir neišleisti iš Kauno kaip kažkada čia buvo jau taip...
                        p.s. neigiami įverčiai tik rodo jūsų vaikiškumą ir nesugebėjimą priimti tiesos


                        Čia kas vaikiškas tai tu gauni neigiamus įverčius už žibalo pilimą į ugnį. O atgal duodamas įverčius už įdėtus video, tikrai labai subrendęs pasirodai
                        Gero vakaro, šitoj beprasmėj diskusijoj

                        Comment


                          Parašė vizas Rodyti pranešimą
                          Tai kam šneki tada?
                          Šneku, nes neleisiu žemint savęs, mano miesto, komandos, ar kitko, kas man brangu. Tačiau jei aš noriu kam duot į snukį tai aš ir duodu, o ne gazdinu, ar grasinu. O aš čia nei grasinau, nei gasdinau. O jau kaip kas interpretuoja tai man giliai dzin, pačių bėdos. Labanakt.

                          Comment


                            Parašė Mjso Rodyti pranešimą


                            Čia kas vaikiškas tai tu gauni neigiamus įverčius už žibalo pilimą į ugnį. O atgal duodamas įverčius už įdėtus video, tikrai labai subrendęs pasirodai
                            Gero vakaro, šitoj beprasmėj diskusijoj
                            Nereikia iš nieko tą ugnį įžiebinėti ir nebus jokio gaisro, o jei tema skaudi, tai jau nebe mano problema. Aš čia nieko neįžeidinėju, priešingai nei kiti.
                            Ir kokį dar video, atidžiau pasižiūrėk.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                              O tu pasiruošk šalmą jei ketini atvykti į kauną ir tą patį į akis kam nors prieš rungtynes pasakyt. Tada manau būsi vienintelis verkiantis, na nebent kiti gėjų parado dalyviai iš Vilniaus mėgstantys laikraštinius ir išdrysę pasirodyti Halėje...
                              O gal nebuk buduliu, m? Geju parade buvo ir dalis kaunieciu. Ir tarp Zalgirio fanu yra pilna geju. Tad geriau savo homofobiskas nesamones pasilaikyk savo rajonui.

                              Administracija, kodel tokie individai nera baninami?


                              Prie ruso man buvo geriau

                              Comment


                                O aš šioje sąmokslo teorijoje tikiuosi tokio scenarijaus: kaip sutarta (neatmetu tokios galimybės) Kaune Žalgiris laimi (reikia surinkti "kasą") ir lemiamas 7-tas mačas Vilniuje - Rytui nekrenta, o Žalgiriui - neįtikėtinai "taip". Paskutinį metimą, atsilikdami tašku, meta, sakysim, toks lemiamam momentui specialiai parinktas snaiperis Vene (metimas nugara į krepšį, nežiūrint į jį) ir ... pataiko. Va tada tai tikrai būtų įdomu...

                                Comment


                                  Perskaičiau pastaruosius du lapus diskusijų ir bandžiau suprasti apie ką kalbatės, kolegos. Bet nesupratau. Na, tiek to...

                                  Trumpai parašysiu savo nuomonę, įspūdį apie šių metų LKL finalą. O įspūdis nekoks, esu labai nusivylęs tuo daiktu, kuris vis dar vadinamas finalu. Per pastaruosius 13 metų paskutinieji du mūsų komandos sezonai (šis ir praeitas) buvo kažkoks nevykęs nesusipratimas. Žinoma, viso to viršūnė - pastaroji savaitė, kai ponas... kaip čia mandagiau... ponas Savininkas išvaikė trenerius dėl kažkokių priežasčių - intelekto, sąmokslų ar bala žino ko. Suprantama, ponas Savininkas, įmerkęs savo uždirbtus pinigus, teoriškai gali daryti ką tik sugalvoja ar susapnuoja. O sirgaliai, pasak jo, tik pilka masė, kuri šoks taip, kaip diriguosi. Peršasi mintis, kad jis į sirgalius žiūri tik taip, kaip į savo banko vadybininkus - nesvarbu ar esi finansų magistras, ar profesorius, bet esi niekas - tik darbo jėga, kuri turi kalti jam "babkes". O sprendimus priima intelektu spinduliuojantis jis, nepakartojamas, nuostabusis Savininkas. Skausdžiausia, kad pastaruoju metu iš Žalgirio klubo sklinda tokia ideologija - sirgaliams išmetami "genialūs" rašynėliai, o paskutinysis sport1 susuktas filmukas apie neva mūsų komandos įžeidimą kai priešininkų legionierius padėjo kamuolį prie linijos kuri neva yra prie mūsų suolelio - visiškai nuvylė. Panašu, kad klubas (kalbu plačiąja prasme, apibendrindamas) laiko mus ta pilka mase, kuriai reikia tik intrigų ir žaidimų. Iš beleko stengiamasi išspausti neapykantą, įniršį priešininkui, hiperbolizuoti priešininkų žodžius ar poelgius, ruošti pasiteisinimus dėl galimai būsimų nesėkmių. Taip, ponas Savininkas sako, kad mūsų, sirgalių, nuomonę formuoja (klaidina) žiniaslaida. Tad belieka jo paklausti, kas gi trukdo jam nuosekliai, logiškai ir aiškiai paaiškinti kas iš tikrųjų vyksta, juolab, kad turi televizijas, laikraščius ir pan. Na taip, gal nėra laiko terliotis su tais vartotojais (sirgaliai) - juk reikia treniruotis ponui, pamėtyti sviedinį į krepšį... Kvaila, lėkšta arogancija.

                                  Girdžiu kalbas apie tų finalų pirkimus ir pardavimus. Kaip suprantu, apie kažką panašaus pastaruoju metu čia diskutuojat. Prisipažinsiu, kad man tai nelabai rūpi, nes kad ir ką sirgaliai kalbės, sprendimai jau yra priimti (ar nepriimti) pagal mūsų komandų genialiųjų vadovų (pono Savininko ir pono Jono) "išmintį" bei sąžinę. Ir visiškai tikiu, kad povandeninės srovės neatsižvelgia į jokius moralės principus - tai gražu ar negražu. Žinoma, daug kas gali priekaištauti, kad tau turi rūpėti, nes komandai vieną dieną gali iškilti grėsmė, kad dėl nešvarių darbelių gali būti išspirta iš Eurolygos. Tačiau kita vertus, žiniasklaida mumis daugeliu atveju manipuliuoja, žinom tą, ką pagal juos turim žinoti. Objektyvios info neturim, tad negalim objektyviai ir vertinti situacijos. Čia mes diskutuojam pagal tai, kokią žinutę kada nors skaitėm kokiam nors portale (pagal nepatvirtintą informaciją, pagal neoficialius šaltinius, nugirstą ar susapnuotą žurnalisto kokiam alubary), už kurią komandą sergam, kokius turim kitus išankstinius nusistatymus turim ir pan. Tad pirko ar nepirko - tai tik mūsų kiekvieno individuali subjektyvi nuomonė. Bet tikiuosi, kad Kauno ekipos vietai Eurolygoje, kad ir kas benutiktų, nekils grėsmė.

                                  Prisipažinsiu, kad per LKL finalo seriją susiduriu su dilema - kas geriau - ar kad laimėtų mano mylima komanda su ponu Buratinu ir jo sukurta klounada priešakyje, ar kad laimėtų Vilniaus ekipa, kuri rungtyniauja Siemens arenoje, esančioje kitoje gatvės pusėje nuo namų. Prieš porą metų būtų buvęs vienareikšmis atsakymas, o dabar - nežinau. Baisu pagalvoti kaip musiškiams laimėjus LKL finalą, ponas Savininkas straksės išsišiepęs su taurę ir, be jokios sąžinės graužaties, pasakos, koks jis genialus ir intelektualus. Tikrai nesigailės, kad draskė komandą visą sezoną, buvo arogantiškas, manipuliavo sirgaliais. Manau, būtų neskoninga, nublanktų visas krepšinio grožis, kiek jo beliko. Tik būtų labai gaila krepšininkų žalgiriečių, kurie įdėjo tiek pastangų, taip stengėsi net ir esant tokiai situacijai. O apie Vilniaus komandą... Kauniečiai tikriausiai supyks, bet nepaisant šios komandos kartais grubaus žaidimo, ir jie kartais sužaidžia gražiai, be to, pastaruosius keletą metų klubas buvo gana stabilus, išlaikė apylygę ekipą. Tad gal nieko baisaus nenutiks, jei ir jie turės dar vieną progą pažaisti Eurolygoje.

                                  Apibendrinant, tikiuosi, kad visa šita klounada išsikvėps ir į pirmąjį planą vėl grįš krepšinis. Gal kitą sezoną, o gal dar kitą...

                                  Comment


                                    Parašė auksellis Rodyti pranešimą
                                    Prisipažinsiu, kad per LKL finalo seriją susiduriu su dilema - kas geriau - ar kad laimėtų mano mylima komanda su ponu Buratinu ir jo sukurta klounada priešakyje, ar kad laimėtų Vilniaus ekipa, kuri rungtyniauja Siemens arenoje, esančioje kitoje gatvės pusėje nuo namų. Prieš porą metų būtų buvęs vienareikšmis atsakymas, o dabar - nežinau. Baisu pagalvoti kaip musiškiams laimėjus LKL finalą, ponas Savininkas straksės išsišiepęs su taurę ir, be jokios sąžinės graužaties, pasakos, koks jis genialus ir intelektualus. Tikrai nesigailės, kad draskė komandą visą sezoną, buvo arogantiškas, manipuliavo sirgaliais. Manau, būtų neskoninga, nublanktų visas krepšinio grožis, kiek jo beliko. Tik būtų labai gaila krepšininkų žalgiriečių, kurie įdėjo tiek pastangų, taip stengėsi net ir esant tokiai situacijai.
                                    To paties bijau.. Žalgiriečiai vieni, be jokio trenerio tik sava valia, ryžtu, noru laimi LKL'ą, o tas..kvailys visus nuopelnus prisiima sau ir sėkmingai tą patį daro kitą sezoną..
                                    Tiesa, Respublika rašo, kad Sabas grįžo į Lietuvą ir nėra labai patenkintas. Straipsnis nepilnas, 19h turėtų būt pilnas.

                                    http://www.respublika.lt/lt/naujieno...o_pas_zalgiri/

                                    Comment


                                      V. Romanovas atsakė į internautų komentarus

                                      Labai savotiški klausimai buvo, atsakymai taip pat.
                                      Paskutinis taisė rat; 2010.05.20, 16:31.

                                      Comment


                                        O tai ką Sabas pasakė, jis turi kokią nuomonę?

                                        Comment


                                          Su pergale!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X