Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė edvvis Rodyti pranešimą
    Su pergale!! Liko vienas mažas žingsnelis iki čempionų titulo! Tai greičiausiai bus paskutinės Žalgirio varžybos senojoje Kauno Sporto Halėje.. Bilietai, bent kaip rašo bilietai.lt, jau dabar dingsta akimirksniu ir jų likę labai labai mažai.
    Taip. Liko gal 50 ir pavieniai. Nėra, kad dvi viena kitos. Ryt spėju paleis dar 300 stovimŲ

    Comment


      Sveiknu Žalgirį.

      Geras rūkas halėj pakilo.

      Comment


        Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
        Sveiknu Žalgirį.

        Geras rūkas halėj pakilo.
        Prisidedu ir aš prie sveikinimų. Beje, tas rūkas matyt nuo pergalės cigarų

        Comment


          Bet šaukti halėje "pyd..ai", sėdint prezidentei, tai ką aš žinau...
          Labai jau parodė savo "kultūrą"

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Bet šaukti halėje "pyd..ai", sėdint prezidentei, tai ką aš žinau...
            Labai jau parodė savo "kultūrą"
            Kaunas- Lietuvos dvasinis centras
            http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

            Comment


              O šiaip sveikinu su pergale. Rytas šiais metais, deja, buvo silpnesnis. Gal pasiseks kitąmet, visada įdomu (nors ne, ne visada ) stebėti dviejų stipriausių komandų "El Clasico".
              http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

              Comment


                Visus Žalgirio fanus su PERGALE!!!!! Ir traukiam prie Kauno Pilies sveikint Žalgirio!!!

                Comment


                  Visus su pergale! Be pasigailėjimo

                  Comment


                    Parašė music Rodyti pranešimą
                    Kaunas- Lietuvos dvasinis centras
                    O music miestai.net forumo kiarode žvaigžde ir didžiausias ironizatorius)) mazvaikis ir ne kitaip
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Buratinas žino kelia!!!! Ura o pedarastas, skirtas Kedzio bylai jei ką)
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Nerealu!! Su pergale!!! MES ČEMPIONAI!!!

                        Comment


                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                          O music miestai.net forumo kiarode žvaigžde ir didžiausias ironizatorius)) mazvaikis ir ne kitaip
                          Prieš Tave, raudonąjį milžiną, aš tik kukli juodoji nykštukė, Didvaiki, Didžiausias Autoritete, forumo Patriarche bei Dvasinis Vadove.

                          http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                          Comment


                            Su pergale!! vakar sutikimas prie pilies buvo puikus, nors ir šlapęs, bet svarbiausia puikus.
                            Tik dėl vienintelio gaila, nors čia mes fanai kalti.

                            Tiesa, vienam Kauno „Žalgirio“ krepšininkui tūkstantinė minia nerūpėjo. Legionierius DeJuanas Collinsas sėdėjo scenos nuošaly ir maigė mobilųjį telefoną. Klubo nariai kvietė jį prisijungti, tačiau šis atsisakė. „Aš pavargau. Noriu pailsėti“, – prisipažino pats krepšininkas.
                            Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                            Comment


                              P.Motiejūnas: visi lietuviai liks, svarbiausios derybos su treneriu prasidės kitą savaitę

                              Taip pat P.Motiejūnas patvirtino, kad "Žalgiryje" kitam sezonui liks visi lietuviai, o svarbiausias kauniečių tikslas - derybos su treneriu Iliasu Zourosu.

                              Comment


                                DC Lieka

                                Comment


                                  Gerai
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Ir aš manau, kad gerai. DC įneša šiek tiek solidumo ir tvarkos į žaidimą. Aišku, greitis nebe tas bet patirtis ir gera galva pravers.

                                    Comment


                                      Solidumo ir tvarkos inese tik gale sezono. Sio sezono pradzioje buvo kaip nesavas..

                                      Comment


                                        Vadinasi forma gerėja (pagerėjo) Jei vasarą ir dirbs, kaip žadėjo forma kristi neturėtų

                                        Comment


                                          Sveiki,
                                          Gal kas netycia zinote is kur parsisiusti penktasias finalo varzybas, kurios vyko haleje? Vis del to puikios varzybos, ir kaip paskutiniai LKL finalai Haleje, tad noretusi tureti kompiuteryje jas issaugotas. Jei kas zinote, pasidalinkite nuoroda. Dekui.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X