Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Llinass
    Nesitiėjau kad italai ir prancūzai, bent į pusfinalį pateks, o čia finale dabar. Kadangi italai pati nekenčiamiausia rinktinė ir tikrai nėra verta žaisti finale tai teks palaikyt prancūziokus.
    Jeigu nesitikejai, tai reikejo atidziau atsekt gruopiu sudetis ir cempionato schema. Nes italai arba prancuzai buvo pasmerkti zaist pusfinali. Tik jie turejo su prancuzais susitikt ketvirtfinaly.

    Comment


      Parašė kaunaz
      Jeigu nesitikejai, tai reikejo atidziau atsekt gruopiu sudetis ir cempionato schema. Nes italai arba prancuzai buvo pasmerkti zaist pusfinali. Tik jie turejo su prancuzais susitikt ketvirtfinaly.
      Nereikia čia nieko atsekinėt. Abi rinktinės iš savų grupių vos išėjo į aštunfinalį. Italams pasitaikė labai dėkingi priešininkai tiek aštunfinalyje tiek ketvirtfinalyje. Beja be teisėjo pagalbos kažin ar italai būtų peržengę Australus.

      Comment


        Meškonis iki tryjų suskaičiuoti nebesugeba


        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė Ežiukas
          Meškonis iki tryjų suskaičiuoti nebesugeba

          Jooo, apsijuoke ant galo visiskai!
          As maciau Nowotny kelis kartus jau pirmajame keliny
          Geriausia tai kaip Meskonis greitai sukure "teorija", kad FIFA matyt padare isimti sioms rungtynems, kad galetu daugiau zaideju pasireiksti
          Gal karstis komentatorius galutinai palauze?
          Siaip, visi vokieciu ivarciai beveik is vieno tasko, ne geriausia diena Rikardo...
          O Nuno Gomesas (ir Figo, zinoma) man padovanojo 3 taskus totalizatoriuje!
          Paskutinis taisė oranger; 2006.07.09, 15:31.

          Comment


            www.lt-lv-forum.org/

            Comment


              Parašė AIRzol
              W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
              Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
              Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

              Comment



                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Portugalijos nacionaline rinktine:



                  Portugalijos nacionalines rinktines treniruote:
                  www.lt-lv-forum.org/

                  Comment


                    griežtai sau pasakiau, kad nebežiūrėsiu tolimesnių kovų po 4finalio, nes liko 4 blogybės, tačiau su dideliu azartu žiūriu varžybas ir visa gerkle rėkiu už Italus kadangi Prancūzija pirmoji blogybių sąraše tai kuo didžiausios sejmės Italijai
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Gražus finalas o dėl incidento su Zidane'u tai jokių pateisinimų jo atžvilgiu nematau. Vis dėlto tokio amžiaus ir tokio lygio futbolininkas privalo susivaldyti. Tai vat.

                      Comment


                        http://www.youtube.com/watch?v=NBV52GPhNjw

                        pagaliau visi mano pažystami gali nutilti vis "stumdavo" ant manęs, kad vienintelis nemėgstu Zizu ir štai pats Zizu įrodė, kad neveltui aš jo visą karjerą nemėgau
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Parašė HAMMER
                          http://www.youtube.com/watch?v=NBV52GPhNjw

                          pagaliau visi mano pažystami gali nutilti vis "stumdavo" ant manęs, kad vienintelis nemėgstu Zizu ir štai pats Zizu įrodė, kad neveltui aš jo visą karjerą nemėgau
                          ...rytoj paaiskes, ka butent pasake Materazzi Zidanui ( o as neabejoju, kad tai buvo rasistinis ispuolis), ir Zidanas taps tikruoju sio champo nugaletoju...
                          ...o "mamos suneliai" taps nekenciamiausia pasaulio komanda...

                          Comment


                            Visgi slykstus tie italai. Kartu su portugalais sugadino visa cempionata

                            Comment


                              Nugalėtojai neteisiami . Viena iš futbolo taisyklių :






                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Italai zaidzia nesvariai. Zizou galejo trenkti ne i krutine, o i nosi ir ja sulauzyti tam isgamai materazzi
                                www.lt-lv-forum.org/

                                Comment


                                  Parašė AIRzol
                                  Italai zaidzia nesvariai. Zizou galejo trenkti ne i krutine, o i nosi ir ja sulauzyti tam isgamai materazzi
                                  gerai, kad Prancūzai švariai žaidė
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Parašė AIRzol
                                    Italai zaidzia nesvariai. Zizou galejo trenkti ne i krutine, o i nosi ir ja sulauzyti tam isgamai materazzi
                                    O tikriausiai Zidano smūgis, tai labai nekaltas ir švarus buvo . Esmė ta, kad prancūzai pralaimėjo ir nereikia čia atpirkimo ožių ieškoti

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      Parašė Ežiukas
                                      O tikriausiai Zidano smūgis, tai labai nekaltas ir švarus buvo . Esmė ta, kad prancūzai pralaimėjo ir nereikia čia atpirkimo ožių ieškoti
                                      Zidanas smugiavo atvirai ir, manau, 100% zinojo, kad bus isvarytas. Zinant, kad buvo priezastis, tarkime, tai buvo svarus smugis Del prancuzu pralaimejimo man nei silta, nei salta, nes nesu didelis ju gerbejas. Man tik gaila, kad laimejo italai, nes, ypac po sio WC, esu didelis italu ir portugalu antigerbejas.
                                      www.lt-lv-forum.org/

                                      Comment


                                        Gal jau žinoma, ką Materazzi pasakė Zidanui?

                                        Comment


                                          žmonės, varot ant italų jog šie vaidina... o koky pendeli uždirbo prancūzai?koks čia rasistinis išpuolis galejo buti? abu žaidėjai veinodos rasės... nebent galėjo kaip nors kitaip įžeisti... tačiau toks futbolininkas kaip zizu privalejo susitvardyti.... būtų likęs aikštėjė gal būtų ir laimėję finalaą o dabar... o dėl italų žaidimo tai jau jie nedemonstruoja grynai ginybinio futbolo ir žaidimą jų stebėti buvo tikrai įdomiau... nu gal per finalo antrą pusę jau kiek vėl nusivaziavo.... todėl belieka pasveikinti italus tapus čempionais.Pats visa širdim palaikau anglus bet kai šie iškrito mintyse jau galvojau jog nugalėtojais bus italai... Gerų diskusijų.....

                                          Comment

                                          Working...
                                          X