Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą


    kelininkai pagaliau turi darbo

    Comment


      Be to nebus Henry, Ribery ir Saha, Vieira dar turbūt nebus, Zizou baigė karjerą, žodžiu šansų išsinešti tašką turim.

      Comment


        Šias rungtynes tiesiogiai rodys “Eurosport” ir dar apie 30 TV sporto kanalų.
        http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=45850
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          kad girdėjau,jog dar neparduoti 2200 bilietų...nu dar liko savaitėlė...nors žinant,kad ir iš parduotų perpardavinės prieš rungtynes...neiašku kaip ten bus
          jei ne 100lt ir aš būčiau ėjęs...

          Comment


            Atrankos rungtynės geresnė reklama Lietuvai, nei dideli pasiekimai kitose sporto šakose

            Pasirodo, nebus ir pagr. atraminio saugo Makelele, žodžiu, reikia žiūrėt į sudėtį, o ne vardą. Jei tikrai iš žvaigždyno bus tik Barcos gynėjas-veteranas Thuramas, šansų bent taškui turim nemažai.

            Comment


              o dėl rezultato tai aš didelių vilčių neturėčiau tuo labiau,kad Lt dar sezonas neprasidėjo,Rusijoj ką tik prasidėjo...o Prancūzijoj ir kitur jau... tai žaidėjų forma aš manau irgi ne mūsiškių pusėj. Nekalbu apie meistriškumą...

              Comment


                Parašė boo Rodyti pranešimą
                o dėl rezultato tai aš didelių vilčių neturėčiau tuo labiau,kad Lt dar sezonas neprasidėjo,Rusijoj ką tik prasidėjo...o Prancūzijoj ir kitur jau... tai žaidėjų forma aš manau irgi ne mūsiškių pusėj. Nekalbu apie meistriškumą...
                Aš nekalbu apie viltį, juolab, kad lietuviai sugeba įmušti italams, o paskui vos vos išsigelbėti prieš Farerus ir pralaimėti škotams Aš sakau, kad žiūrint prancūzų į sudėtį šioms rungtynėms, šansų turime daug. O jau kaip bus, taip bus

                Comment


                  ...na gal ne daug, bet šansų visada yra

                  Comment


                    Parašė Artas Rodyti pranešimą
                    na norint suzinoti atsakyma i tavo klausima, teks palaukti sestadienio


                    tikiu kad, Lietuvoje yra 10000 gyventoju, kurie tikrai ateis paziureti auksciausiu lygio varzybu, kurios buna karta per 2-3 metus
                    ne auksciausio lygio varzybu, o tik auksciausio lygio varzovu

                    Comment


                      Parašė boo Rodyti pranešimą
                      ...na gal ne daug, bet šansų visada yra
                      Jei žaistume prieš prancūzus, turinčius Henry, Saha, Ribery, Makelele, Vieira, aš apie šansus tikrai nekalbėčiau Dabar geras kaip niekad šansas atimti taškus iš grandų

                      Comment


                        Man patinka jūsų optimizmas
                        Parašas :)

                        Comment


                          Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                          Man patinka jūsų optimizmas
                          Aš visada toks

                          Comment


                            Dėl bilietų kainos - akivaizdi LFF strategija parduoti kuo daugiau abonementų, kad likusiose rungtynėse praktiškai neliktų tuščių vietų. Todėl ir į vienerias rungtynes bilieto kaina artima abonemento į 5 rungtynes kainą. Mano nuomone, visiškai suprantama ir sveikintina pozicija. Aš asmeniškai turiu abonementą nuo pat pradžių, kainavo 150 Lt ir nebesuku sau galvos.

                            O į "delfi" lygio komentarus, ala "vistiek rezultatas aiškus", "lietuviai vistiek pralaimės" ir pan. siūlau nekreipti dėmesio ir pagalvot, kad į stadioną einam ne juodaodžių prancūzų žiūrėt, o palaikyt Lietuvos rinktinės, kuri visada liks mūsų garbė, pasididžiavimas ir Lietuvos vardo skleidėja pasaulyje. Ir visiškai nesvarbu, kaip baigsis rungtynės, aš (tikiu ir dauguma kitų) vistiek palaikysiu savo šalies komandą. Visur ir visada.

                            Comment


                              Parašė minjey Rodyti pranešimą
                              O į "delfi" lygio komentarus, ala "vistiek rezultatas aiškus", "lietuviai vistiek pralaimės" ir pan. siūlau nekreipti dėmesio ir pagalvot, kad į stadioną einam ne juodaodžių prancūzų žiūrėt, o palaikyt Lietuvos rinktinės, kuri visada liks mūsų garbė, pasididžiavimas ir Lietuvos vardo skleidėja pasaulyje. Ir visiškai nesvarbu, kaip baigsis rungtynės, aš (tikiu ir dauguma kitų) vistiek palaikysiu savo šalies komandą. Visur ir visada.
                              Sutinku.

                              Comment


                                P.S. Tik nesineškit į stadioną tų idiotiškų aerozolinių dūdų! Gadina visą kokybišką palaikymą.

                                Comment


                                  Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                  Šiaip tai tikrai eičiau, bet nuo pat bilietų pardavinėjimo pradžios pigiausi bilietai 100lt Ką LFF sau mano su tokiom kainom? Jei atpigtų bent iki 60-70 tada turbūt eičiau.

                                  Gal kas žino, kada prancūzai nusileis Karmėlavoj?
                                  radau ivartis.lt :

                                  Regbio nacionaliniame centre Prancūzijos rinktinė ruošis iki penktadienio ryto. 10 valandą planuojama iš Paryžiaus aerouosto išskristi į Kauną. Apie 14:30 delegacija turėtų įsikurti „Kauno“ viešbutyje. 18:30 planuojama surengti spaudos konferenciją, po kurios 19 val. S.Dariaus ir S.Girėno stadione planuojama vienintelė treniruotė.

                                  Comment


                                    Parašė Artas Rodyti pranešimą
                                    radau ivartis.lt :

                                    Regbio nacionaliniame centre Prancūzijos rinktinė ruošis iki penktadienio ryto. 10 valandą planuojama iš Paryžiaus aerouosto išskristi į Kauną. Apie 14:30 delegacija turėtų įsikurti „Kauno“ viešbutyje. 18:30 planuojama surengti spaudos konferenciją, po kurios 19 val. S.Dariaus ir S.Girėno stadione planuojama vienintelė treniruotė.
                                    Prisimenu, kai vyko Liverpoolio treniruotė Dariaus ir Girėno stadione, jis buvo atviras, tai pribėgo tiesiog į aikštę vaikų ir lakstė su tuometiniais ČL čempionais

                                    Comment


                                      /\ ir tų vaikų niekas nevaikė?

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        /\ ir tų vaikų niekas nevaikė?
                                        kiek mačiau, ne

                                        Comment


                                          tai yra labai gerai, nes juk vaikams pabūti taip arti tokių žvaigždžių yra nepamirštama

                                          Comment

                                          Working...
                                          X