Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man labai patiko tas Tivoli stadionas Insbruke, Lietuvai toks būtų pats tas. Beje, Euro-2008 metu šio stadiono tribūnos buvo talpesnės, nes dalį stadiono juose papildomos tribūnos. Po Europos čempionato austrai siūlė Rusijai pirkti tas papildomas 16000 vietų tribūnas už 5 mln. eurų. Kaip austrai rašė apie tas tribūnas, tai buvo praktiškai atskiras ir paruoštas stadionas...
    http://www.og.ru/news/2008/06/24/40421.shtml
    Paskutinis taisė HSV; 2009.10.12, 09:30.

    Comment


      Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjai nori, kad J.Couceiro liktų trenerio poste

      http://www.lrytas.lt/videonews/?id=1...254286424&sk=3

      Neatsimenu, kad taip Lietuvos rinktinės futbolininkai gintų trenerį. Įdomu, kaip LFF nuspręs...
      You've got one life! Live it!

      Comment


        klausimas ar pats žozė norės likti

        Comment


          bent vandensvydi pries serbus laimim
          Paskutinis taisė zanaz; 2009.10.14, 21:02.
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            išperdė išplaukė pergalę, kuri ne tai, kad galėjo - TURĖJO būti bent 4-1. nu bet bent jau laimėjo

            Comment


              Ech, geros emocijos.

              Comment


                Bulgerkės šiemt dosnūs Du pendelius bulgarkė paskyrė ir lietus aišku padėjo
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Kalonas gerai atrodė ir pasisekė tą nuo vartų linijos nuspirt. Įdomu, kad buvo tiek progų, o įvarčiai pelnyti iš baudinių. Tikėkimės trenerį paliks dar bent metams.

                  Comment


                    Įdomūs dalykai Europos futbole dedasi - šveicarai ir slovaikai laimi grupes, bosniai, airiai ir slovėnai patenka į atkrintamasias, o švedai, čekai, turkai, kroatai ir rumunai net iš grupės neišlipa. Tik štai patriotiniai jausmai vis spaudžia širdį, kad lietuviai ir vėl pasirodė tik "pagal galimybes"
                    Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                    Comment


                      o tai kas čia įdomaus, kad šveicarai grupę laimėjo, jei antrą vietą graikai užėmė

                      Comment


                        Jūs man paaiškinkit, čia normalu, kad (Marijampolės) stadionas vos palijus tampa pelke? Vakar labiausiai pasigedau gero drenažo, nors prie pergalės tai, aišku, irgi prisidėjo

                        Comment


                          Mūsų kiauliakojams aišku geras ir toks stadionas, bet vis tiek norėtųsi normalaus Nacionalinio stadiono su šildoma veja, geru drenažu ir kas kaip tik tokiam orui būtų super - tai tas tentas, kurio buvo atsisakyta. Toks stadionas Vilniuje manau būtų surinkęs daugiau nei 2800 žmonių į nac rinktinės varžybas. Futbolo sirgaliai yra labai kantrūs - laukiam toliau...
                          Aš neliūdnas - aš blaivus

                          Comment


                            Kol nebus pinigu,nebus ir stadiono.Beje reik aisku geros valdzios.

                            Comment


                              Pamačius vakarykštes rungtynes Lietuva - Serbija, kiek turėjome žaidybinių progų ir jų nei vienos neišnaudojome, peršasi išvada, kad turint lygiose ryngtynėse 2-3 progas jas išnaudoti yra nulinė tikimybė.... Neeina niekaip įmušti... Serbai iš turėtų 2 progų vieną realizavo įvarčiu, o kitą mūsų gynėjai atrėmė ties vartų linija

                              Comment


                                Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                                Jūs man paaiškinkit, čia normalu, kad (Marijampolės) stadionas vos palijus tampa pelke? Vakar labiausiai pasigedau gero drenažo, nors prie pergalės tai, aišku, irgi prisidėjo
                                Na jeigu visą diena lietaus tau yra "vos", tada tu teisus. Šiaip aikštė būtų super jei ne tas lietus, kas dėl drenažo tai tikrai prasti popieriai, aikštė šlapia ir nieko nepadarysi, juk visą dieną lijo, bet vietom tokios balos, kad ojojoj....

                                P.S. Man patiko per pertrauką kai vyko žaidimas, kas atrakins automobilį. Visi išsitraukė po raktelį ir bandė atrakint... niekam neišėjo, tik štai atsirado kažkaip netyčia nepaminėtas dalyvis ir atrakino.. sėdėjau ir žvengiau nesupratęs arba aš kažko nenužiūrėjau

                                Comment


                                  Parašė Duff Rodyti pranešimą
                                  Na jeigu visą diena lietaus tau yra "vos", tada tu teisus. Šiaip aikštė būtų super jei ne tas lietus, kas dėl drenažo tai tikrai prasti popieriai, aikštė šlapia ir nieko nepadarysi, juk visą dieną lijo, bet vietom tokios balos, kad ojojoj....
                                  Apie drenažo subtilybes skaityt http://suduva.wordpress.com/2009/08/...anas/#comments berods 18-tas, Varvalo komentaras
                                  You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                  Comment


                                    FBK Ultros, jei juos taip galima pavadint, dar kartą parodė kokie tuščiagalviai yra. Negana to, kad prieš varžybas Kaišiadoryse į aikštę įtempė didelį volą, kurį vėliau teko įštyst patiem Baltų žaidėjam, tai dar ir per varžybas šonininiam teisėjui numovė šortus su visai apatiniais... Teisėjai buvo sustabdę varžybas, bet pratęsė kai atvyko prie FBK'ų policijos mašina. Žinau čia yra FBK "Ultrų" atstovas, tai kaip pakomentuotum šį idiotišką saviškių poelgį? Gal visgi užteks girtiem siautėt mažuose miesteliuose? Ar jūs taip futbolą populiarinat apsimetinėdami klaunais (o gal tokie ir esat?) ?
                                    Paskutinis taisė vizas; 2009.10.21, 11:06.
                                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                    Comment


                                      Dar pamiršau pridėt sprogstamųjų užtaisų mėtymą į aikštę žaidimo metu žaidėjų link.
                                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                      Comment


                                        Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                        FBK Ultros, jei juos taip galima pavadint, dar kartą parodė kokie tuščiagalviai yra. Negana to, kad prieš varžybas Kaišiadoryse į aikštę įtempė didelį volą, kurį vėliau teko įštyst patiem Baltų žaidėjam, tai dar ir per varžybas šonininiam teisėjui numovė šortus su visai apatiniais... Teisėjai buvo sustabdę varžybas, bet pratęsė kai atvyko prie FBK'ų policijos mašina. Žinau čia yra FBK "Ultrų" atstovas, tai kaip pakomentuotum šį idiotišką saviškių poelgį? Gal visgi užteks girtiem siautėt mažuose miesteliuose? Ar jūs taip futbolą populiarinat apsimetinėdami klaunais (o gal tokie ir esat?) ?
                                        Hm..neteko dalyvaut , bet manau linksma turejo but. Siaip apie futbolo populiarinima tai ar Ultros populiarina? Na elgesys nera pateisinamas, bet... del volo istysimo is aikstes tai baltai turejo ir istysti ji, nes seimininkai rupinasi saugumu,apsauga ir tt. Visa tai nepateisinama, bet tiesiog chebrai nusibodo lengvos pergales, zemas futbolo lygis,tai ir pasilinksmina Bet Lietuvoje tik tokios situacijos privercia pagalvot apie apsauga stadionuose. pas mus niekas nieko nedaro kol kas neatsitinkal.
                                        Niekas nesiteisina ,teisintis turi tik semininku atstovai del nesugebejimo uztikrint tvarka. Nors elgesi as smerkiu, bet kuo daugiau leidzia tuo daugiau ir pats sau leidi.
                                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                        Comment


                                          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                          Hm..neteko dalyvaut , bet manau linksma turejo but. Siaip apie futbolo populiarinima tai ar Ultros populiarina? Na elgesys nera pateisinamas, bet... del volo istysimo is aikstes tai baltai turejo ir istysti ji, nes seimininkai rupinasi saugumu,apsauga ir tt. Visa tai nepateisinama, bet tiesiog chebrai nusibodo lengvos pergales, zemas futbolo lygis,tai ir pasilinksmina Bet Lietuvoje tik tokios situacijos privercia pagalvot apie apsauga stadionuose. pas mus niekas nieko nedaro kol kas neatsitinkal.
                                          Niekas nesiteisina ,teisintis turi tik semininku atstovai del nesugebejimo uztikrint tvarka. Nors elgesi as smerkiu, bet kuo daugiau leidzia tuo daugiau ir pats sau leidi.
                                          Kai taip elgiatės, norėčiau, kad kada kokio miestelio chebra jum ir žandikaulius atskaldytų, nes kas perdaug, tas nesveika, labai jau ereliai jie jaučiasi bandoje būdami... Man niekad FBK "casualsai" nepatikdavo dėl savo durno elgesio, tiek anksčiau A lygoj, o ypač dabar. Esmė to manau, jog gretas papildė daug kažkur 17-21 metų amžiaus jaunimo, deja to, kuriems tiek pats svarbu "pablūdyt" ir palaikyti komandą, nors kas pirmoj vietoj turėtų būt visi žinom.
                                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                          Comment

                                          Working...
                                          X