Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://www.lrytas.lt/-12590030641256...-b%C4%97da.htm
    Gan neblogas Kesmino straipsnis.
    Vienas gyvenimas- viena komanda

    Comment


      Parašė GWCU Rodyti pranešimą
      Neblogas? Eilinis isteriko priepuolis/užsakytas pamazgų kibiras ant Lietuvos futbolo. Oj nekenčiu aš Kesmino, dink tu iš eterio, spaudos ir t.t. kuo greičiau, nes Lietuvos futbolui savo pesimizmo priepuoliais naudos jokios neduodi, o ir komentatorius tu nulinis, turbūt dešrai pasibaigus ir ant krepšinio persimetei. Kesminai, tikiuos mane girdi, plaukai turbūt nuo tų metamorfozių tikiuos tau greit netik kad žili, bet ir nuslinkę bus.

      Už Lietuvos futbolą, prieš Lietuvos futbolo menkystas.
      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

      Comment


        Parašė vizas Rodyti pranešimą
        Neblogas? Eilinis isteriko priepuolis/užsakytas pamazgų kibiras ant Lietuvos futbolo. Oj nekenčiu aš Kesmino, dink tu iš eterio, spaudos ir t.t. kuo greičiau, nes Lietuvos futbolui savo pesimizmo priepuoliais naudos jokios neduodi, o ir komentatorius tu nulinis, turbūt dešrai pasibaigus ir ant krepšinio persimetei. Kesminai, tikiuos mane girdi, plaukai turbūt nuo tų metamorfozių tikiuos tau greit netik kad žili, bet ir nuslinkę bus.

        Už Lietuvos futbolą, prieš Lietuvos futbolo menkystas.
        O kas tau nepatiko?? Kesminas viso labo isdeste faktus , kurie labai krenta i aki ,viska pasako 9-1....
        Vienas gyvenimas- viena komanda

        Comment


          Permainos Rusijos futbolo federacijoje
          Laikinuoju Rusijos futbolo sąjungos (RFS) prezidentu antradienį paskirtas 83-erių metų buvęs SSRS futbolo rinktinės puolėjas Nikita Simonianas. Šias pareigas N. Simonianas užėmė po to, kai antradienį RFS vykdomojo komiteto posėdyje oficialiai iš organizacijos, pareikalavus šalies prezidentui Dmitrijui Medvedevui, pasitraukė Rusijos sporto ministras Vitalijus Mutko.
          http://www.delfi.lt/news/sport/abroa....d?id=26071293

          Įdomu kaip į tai reaguos futbolo biurokratai?? Irano rinktinę lygtais išmetė už panašias nuodėmes iš asociacijos. Bet čia juk Rusija, t.y. pinigai, autoritetas, politika ir t.t. Medvedevas liepė atsistatydinti visiems federacijų vadovams, kurie eina ministrų pareigas. Futbolo biurokratai atsižvelgdami į tai manau ras "priežastį" ir neišmes Rusijos iš asociacijos. Visi lygūs, bet yra ir lygesnių.
          Aš neliūdnas - aš blaivus

          Comment


            Parašė GWCU Rodyti pranešimą
            O kas tau nepatiko?? Kesminas viso labo isdeste faktus , kurie labai krenta i aki ,viska pasako 9-1....
            Paranoja jam nuo visko. Skaitau ir matau, kaip žmogus tik kaltinti sugeba, o pasiūlymų 0. Ir kaltina tik trenerius ir Varanavičių. "Sūduvos" treneris jam tikrai nepatinka
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Parašė geriantis Rodyti pranešimą
              Įdomu kaip į tai reaguos futbolo biurokratai?? Irano rinktinę lygtais išmetė už panašias nuodėmes iš asociacijos. snių.
              Kiek pamenu tai buvo Irako rinktine, ka tik tapusi Azijos cempione, bet ten situacija biskeli kitokia buvo, kadangi Irako federacija visiskai uzvalde korupcija, tai ja ten isvaike isviso ir buvo futbola laikinai perdave Irako olimpiniam komitetui kuruoti, o FIFA tai labai izeide... Nu cia irgi gal kazkiek panasu, nu bet ciuju bus tylu Man tai kitkas idomu, ka ten tas dedule 83 metu besugebes...
              Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

              Comment


                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                Neblogas? Eilinis isteriko priepuolis/užsakytas pamazgų kibiras ant Lietuvos futbolo. Oj nekenčiu aš Kesmino, dink tu iš eterio, spaudos ir t.t. kuo greičiau, nes Lietuvos futbolui savo pesimizmo priepuoliais naudos jokios neduodi, o ir komentatorius tu nulinis, turbūt dešrai pasibaigus ir ant krepšinio persimetei. Kesminai, tikiuos mane girdi, plaukai turbūt nuo tų metamorfozių tikiuos tau greit netik kad žili, bet ir nuslinkę bus.

                Už Lietuvos futbolą, prieš Lietuvos futbolo menkystas.
                Yra buvę ir žymiai geresnių jo straipsnių, man ir seniai užkliuvo tie futbolo akademijos auklėtinių rezultatai, dar ilgai nieko nesake šiuo klausimu Kesminas, kaip čia taip gaunas dabar, sukurta tokia akademija ir tokie rezultatai, dar pradžioj kažką bandė girtis, kad pradžioj žaisdami su užsienio komandomis pralaiminėjo ryškiai, o po to rezultatai smarkiai pagarėjo

                Comment


                  Futbolo akademija yra ilgalaikis projektas ir nereikia norėti kad iškart pirmi iš jos išėję rodytų kažkokius ypatingus rezultaus - yra geros sąlygos jauniems žaidėjams treniruotis, bet nėra gerų trenerių, o jie ant medžių deja neauga, reikia ir juos išsiugdyti, čia jeigu kokia 5 akademijos karta pradės rodyti geresnius rezultatus tai bus gerai, o kuo daugiau akademijų atsiras tuo daugiau vaikų jose mokysis ir tuo didesnė tikimybė bus atrasti ir išauginti aukštos klasės žaidėjų (pradžiai bent jau Lietuvos mastu). O Sūduvos treneris tai ištikrųjų yra grybas, geriau jau jie tegu Gabrį gražina.
                  Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                  Comment


                    Parašė vizas Rodyti pranešimą
                    Šitas Dinaburg ir šiemet Europos lygos atrankoje, dviejuose mačuose su žydų klubu, užkrito pavadinimas, pardavė abi varžybas, ir viskas buvo taip akivaizdu. Buvo ir kitų atvejų, ir atvejis kuomet žaidė su lietuviška komanda BFL'e... Bet ką čia bešnekėt
                    http://www.lrytas.lt/-12591702751258...-rungtynes.htm

                    UEFA šaltiniai šiandien patvirtino, jog įtartinų rungtynių yra dar daugiau. UEFA intensyviai tiria kitus 7 UEFA Čempionų lygos ir UEFA Europos taurės atrankos varžybų mačus, kurie sukėlė abejonių.

                    Į juodąjį sąrašą pateko „Stabaek“ - „FK Tirana“ (4:0, Čempionų lyga), „Yehuda“ - „Dinaburg“ (4:0 ir 0:1, Europos taurė), Vienos „Rapid“ - „Vllaznia“ (5:0 ir 0:3, Europos taurė), „Fenerbahce“ - „Honved“ (5:1, Europos taurė) ir „IB Ljubljana“ - „Doneck“ (0:3, Europos taurė) rungtynės.
                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                    Comment


                      G.Arlauskis atsidūrė ispanų „Sevilla“ klubo akiratyje?

                      http://www.delfi.lt/news/sport/abroa....d?id=26129763

                      Comment


                        http://www.futbolas.lt/lt/blogai/liu...utbolo_per_tv/

                        Labai įdomu kaip čia bus su tom transliacijom

                        Prie to paties: http://lff.lt/news.php?news_id=7262
                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                        Comment


                          Artūras Ruževskis: "Vėl eisime į stadionus palaikyti 'Inkarą"


                          Šią savaitę futbolo gerbėjus pasiekė žinia apie planus atgaivinti vieną seniausių Lietuvos futbolo klubų - Kauno "Inkarą". Priminsime, jog paskutinį kartą futbolo komanda "Inkaro" vardu žaidė 2003 metais. Per savo 66-erių metų gyvavimo laikotarpį, "Inkaras" net septynis kartus tapo Lietuvos čempionais, (paskutinį kartą 1996 m.), tiek pat kartų laimėjo Lietuvos futbolo taurę, bei dvylika kartų buvo čempionato prizininkais.

                          Kaff.lt turėjo progą pakalbinti pagrindinį šios įdėjos - atgaivinti legendinį "Inkaro" klubą, iniciatorių Artūrą Ruževskį, bei paklausti jo kaip gimė šis sumanymas, kaip vyksta paruošiamieji darbai ir kokie artimiausi šio klubo planai.

                          - Artūrai kada ir kaip kilo idėja atgaivinti legendinį Kauno "Inkaro" klubą ?

                          - Idėja kilo prieš keturis metus, man ją pasiūlė mano tėtis, kuris davė mintį, jog reikėtų atgaivinti legendinį Kauno futbolo klubą "Inkaras". Iš pat pradžių žinojau, kad viskas taip paprastai nesidaro ir kad tai gali kainuoti daug laiko ir pastangų. Teko kreiptis pas pažįstamus advokatus, prašyti juridinės pagalbos, gilintis į buvusią ir esamą situaciją. Aš visiškai apie tai nieko nežinojau, nes tuo laiku mano kompetencija buvo žaisti. Taigi pareiškiau, jog mano norai yra atkurti legendinę komandą, o jie mielai sutiko man padėti.

                          - Suprantame, jog prikelti klubą "iš numirusių" yra nemažas darbas, kaip pasiryžote ir kas Jus skatina tokiam žygdarbiui ?
                          - Aš pats asmeniškai pradėjau savo profesionalaus futbolininko karjerą "Inkaro" komandoje, viskas dar vis iki šiol išliko mano širdyje. Nostalgija šiam klubui ir veda mane į priekį.

                          - Ar nebaisu imtis iniciatyvos esant tokiam sunkmečiui Lietuvoje ?
                          - Tai yra iššūkis ir asmeniškai man naujas gyvenimo būdas, norisi kažką naujo išbandyti, save atrasti. O kalbant apie sunkmetį, jo nereikėtų bijoti, nes pavyzdžiai rodo, jog žmonės gali ir sugeba susitvarkyti reikalus esant tokiam laikotarpiui.

                          - Kada pradės funkcionuoti pati "Inkaro" komanda ?
                          - Mes planuojame, jog "Inkaro" komanda startuos artėjančiose KAFF Žiemos pirmenybėse, tai yra netrukus. Buvo pasiūlyta prie komandos prisijungti žaidėjams iš senos "Inkaro" gvardijos ir jie mielai su tuo sutiko.

                          - Kurie žaidėjai, būtent iš Jūsų minėtos senos gvardijos, sutiko padėti "Inkarui" ?
                          - Už "Inkarą" sutiko žaisti Audrius Markevičius, Rimvydas Bakus, Darius Maciulevičius, Artūras Širka, Darius Sanajevas ir netgi Marius Poškus. Buvo taip pat kalbėta su Andriumi Puotkaliu, Mariumi Tamuliu, jie taip pat sutiko prisidėti prie atgimstančio "Inkaro" klubo.

                          - Kokie tikslai bus keliami komandai ?
                          - Na šiuo metu jokių tikslų komandai mes nekelsime. Žadame drauge susirinkti, pasižaisti, palaikyti formą, pasižiūrėti ką ateitį galime kartu nuveikti. Kaip jau minėjau, pradėsime nuo mėgėjų lygio, tai yra Kauno apskrities futbolo federacijos organizuojamų Žiemos pirmenybių. Kitais metais mes tikrai nežadame skubėti ir registruoti komandą LFF II lygos varžyboms, priėjome prie sprendimo, jog viską reikia daryti iš lėto. Norime, jog "Inkaro" klubas daugiau iš Lietuvos futbolo žemėlapio nedingtų.

                          - Kaip žinome, turite palaikymą iš Kauno miesto savivaldybės, bei kelių privačių asmenų ?
                          - Taip buvome susitikę su Kauno miesto savivaldybės atstovais ir netgi vienu iš seimo narių, kuris taip pat labai pritaria šiai idėjai. Yra privatūs asmenys, kuriems paliko įspūdį šis sumanymas ir kurie teigė, jog būtinai padės įgyvendinti šį planą.

                          - Ką Jūs galite papasakoti apie klubo būsimą infrastruktūrą ?
                          - Kalbėjomės su Kauno rajono savivaldybės meru ir Domeikavos gimnazijos direktoriumi, pasiūlėme jiems sutvarkyti šios gimnazijos futbolo stadioną. Tai yra ilgas darbas, pareikalausiantis daug lėšų ir džiugu, jog visos šalys sutiko prisidėti finansiškai. Aišku, norėjome sugrįžti į "Inkaro" stadioną, bet šiuo metu situacija ten su šeimininkais yra itin kėbli ir mes nenorėjome ilgiau laukti.

                          - Tikiu, kad Kaune ir ne tik, yra "Inkaro" komandos fanų. Ką norėtumėte Jiems palinkėti ?
                          - Iš tikrųjų tų tikrų fanų šiuo metu yra septyni. Buvau susitikęs su "Inkaro" sirgalių klubo vadu - Evaldu Šemiotu ir kuomet jam pranešiau šią žinią, jam buvo didelis šokas, aišku iš gerosios pusės. Noriu visiems fanams pasakyti, jog jei turite bent kokios "Inkaro" komandos atributikos, tai pats laikas dabar vėl ją naudotis. Kviečiu visus buvusius, esamus ir būsimus fanus rinktis į krūvą. Eisime į stadionus palaikyti "Inkarą".
                          http://www.kaff.lt/page536
                          Vienas gyvenimas- viena komanda

                          Comment


                            Burtai ištraukti

                            A grupė: Pietų Afrikos Respublika, Meksika, Urugvajus, Prancūzija.

                            B grupė: Argentina, Nigerija, Pietų Korėja, Graikija.

                            C grupė: Anglija, JAV, Alžyras, Slovėnija.

                            D grupė: Vokietija, Australija, Serbija, Gana.

                            E grupė: Olandija, Danija, Japonija, Kamerūnas.

                            F grupė: Italija, Paragvajus, Naujoji Zelandija, Slovakija.

                            G grupė: Brazilija, Šiaurės Korėja, Dramblio kaulo krantas (DKK), Portugalija

                            H grupė: Ispanija, Šveicarija, Hondūras, Čilė.

                            Manau G grupė įdomiausia

                            Comment


                              Parašė toshys Rodyti pranešimą
                              Burtai ištraukti

                              A grupė: Pietų Afrikos Respublika, Meksika, Urugvajus, Prancūzija.

                              B grupė: Argentina, Nigerija, Pietų Korėja, Graikija.

                              C grupė: Anglija, JAV, Alžyras, Slovėnija.

                              D grupė: Vokietija, Australija, Serbija, Gana.

                              E grupė: Olandija, Danija, Japonija, Kamerūnas.

                              F grupė: Italija, Paragvajus, Naujoji Zelandija, Slovakija.

                              G grupė: Brazilija, Šiaurės Korėja, Dramblio kaulo krantas (DKK), Portugalija

                              H grupė: Ispanija, Šveicarija, Hondūras, Čilė.

                              Manau G grupė įdomiausia

                              F grupė tiesiog mirtinai nuobodi - trūko nebent graikų. Na, ir šiaip italams pasisekė...

                              Tikiuosi, kad olandai, anglai ir ispanai neturės didelių problemų grupės varžybose.

                              Bendrai žiūrint, akivaizdus Afrikos futbolo pakilimas matomas. Beveik visos afrikiečių komandos turi ne po vieną žvaigždę ar net "superžvaigždžių" - jiems gali trūkti nebent komandinės drausmės.

                              Comment


                                Aš tai Meksikai linkiu sėkmės. Linksma, kad anglai su amerikiečiais į vieną grupę papuolė.

                                Comment


                                  Nėra mirtininkų grupių kaip matau. Apskritai man kažkaip labiau patinka Europos čempionatas, nes ten visos striprios komandos žaidžia, sunku prognozuot rezultatus, o čia Afrikos ar Azijos kai kurios komandos gauna vietas vien dėl to, kad tas žemynas turi turėt kažkiek jų. Dabar pogrupiuose +/- viskas aišku.
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2009.12.04, 21:48.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Nėra mirtininkų grupių kaip matau. Apskritai man kažkaip labiau patinka Europos čempionatas, nes ten visos striprios komandos žaidžia, sunku prognozuot rezultatus, o čia Afrikos ar Azijos kai kurios komandos gauna vietas vien dėl to, kad tas žemynas turi turėt kažkiek jų. Dabar pogrupiuose +/- viskas aišku.
                                    Manau, kad netikėtumų grupės varžybose tikrai bus, o skaudžiausiai gali nusivilti portugalai ir prancūzai...

                                    Comment


                                      Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                                      Manau, kad netikėtumų grupės varžybose tikrai bus, o skaudžiausiai gali nusivilti portugalai ir prancūzai...
                                      Na prancūzai dažnai žaidžia banguotai, bet Drogba vienas visos komandos neištrauks, nors visai norėčiau, kad į kitą etapą išeitų DKK su Portugalija
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Kitų metų rudenį U-17 ir U-19 rinktinės priims varžovus namuose


                                        Pirmadienį UEFA būstinėje Šveicarijoje paaiškėjo būsimi Lietuvos septyniolikmečių (U-17) ir devyniolikmečių (U-19) jaunimo rinktinių varžovai 2011 metų Europos čempionatų atrankos varžybose.

                                        Ispanai vėl oponentai

                                        Lietuvos U-19 rinktinės oponentais 11 atrankos grupėje bus Ispanijos, Izraelio ir Armėnijos futbolininkai.

                                        Su ispanais mūsiškiai šiemet kovėsi U-17 atrankoje ir turėjo pripažinti triuškinantį varžovų pranašumą. Ispanijos rinktinė U-19 lygyje per pastaruosius šešerius metus yra net keturis kartus tapusi žemyno čempione.

                                        Lietuvos ir Izraelio jaunimo rinktinės yra du kartus iš eilės neseniai susitikusios U-17 čempionatų atrankoje. Su armėnais lietuviai anksčiau žaidė ne viename jaunimo rinktinių lygyje, o paskutinį kartą - Vilniuje vykusiame U-19 turnyre.

                                        2011 m. čempionato pirmojo etapo 11 grupės kovos vyks kitų metų rugsėjo 22-27 dienomis Lietuvoje. Į pagrindinį, vadinamąjį Elito etapą pateks dvi geriausios grupės ekipos, o taip dvi geriausiai su jomis sužaidusios trečiąsias vietas užėmusios komandos (tarp 13 grupių).

                                        Septynių U-19 Elito etapo grupių laimėtojai gaus teisę dalyvauti 2011 m. Rumunijoje vyksiančiame finaliniame turnyre.

                                        Apylygė grupė

                                        Nauja septyniolikmečių rinktinės karta pateko į grupę be aiškių favoritų ir autsaiderių - mūsiškiai žais su Belgija, Velsu ir Danija.

                                        Su danais Lietuvos U-17 rinktinė žaidė 2008 metais, taip pat yra susitikę U-18 ir U-21 pirmenybėse. Velso futbolininkai buvo lietuvių varžovai praėjusiame dešimtmetyje U-21, U-18 ir U-16 rinktinių kovose.

                                        Naujo U-17 čempionato pirmojo etapo 8 grupės mini-turnyras bus žaidžiamas taip pat Lietuvoje, spalio 19-24 dienomis. Tolyn žengs dvi geriausios grupės komandos.

                                        2011 m. U-17 pirmenybių finaliniame turnyre Serbijoje žais šeimininkai ir septyni Elito etapo laimėtojai.

                                        2011 m. Europos U-19 čempionato atrankos etapo burtai

                                        11 grupė

                                        1. Ispanija
                                        2. Izraelis
                                        3. Lietuva
                                        4. Armėnija

                                        2011 m. Europos U-17 čempionato atrankos etapo burtai

                                        8 grupė

                                        1. Belgija
                                        2. Velsas
                                        3. Lietuva
                                        4. Danija
                                        http://www.futbolas.lt/lt/naujienos/,nid.4580
                                        Vienas gyvenimas- viena komanda

                                        Comment


                                          na, aš tai A grupę pavadinčiau mirtininkų, nes tiek Meksika, tiek Urugvajus yra geros komandos, ir nenustebsiu beigi plosiu katučiu, jei išsiųs prancūzus namo po grupės varžybų.. taip pat, manau, netikėtumų ir intrigos bus B, D ir E grupėse.. bus labai įdomus čempionatas, manau.. can't wait.. tikiuosi LRT nebankrutuos iki jo..
                                          Jūsų,
                                          Analitikas PlėtRa™

                                          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X