Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiauliai - Sūduva. Šiandien Sūduva buvo labiau Š...ūduva. Mėgėjiškai žaidė profesionalų klubas. Motyvacijos jokios, graudu žiūrėt buvo, atrodo, atvažiavo atidirbt, pabėgiot, rezultatas dzin. Visi kamuoliai į priekį aukštais pasais medžiui Beniušiui, kuris lėtesnis už 80metį sulaužytom kojom. Kažkieno išaukštintas ispanas - nulis, vos šalčiau - laksto apsišikęs po aikštę, kovoja dėl kamuolių antram aukšte pastoviai, tik tiek, kad šiandien iš tų oro dvikovų rezultatas 0-20 jo nenaudai. Daugiausiai kamuolį Sūduvoje kontroliavo Skinderis, centro gynėjas. Klevinskas pastoviai ragino komandos draugus žaist, o ne stovėt vietoj, tiem giliai dzin. Nafig tokie profesionalai reikalingi? Būdamas treneris siųsčiau visus vienon pusėn ir leisčiau dubleriam žaist, kurie turi noro kažką įrodinėt, o čia atvažiavo marijampolinė chebra ir sugadino futbolo šventę Šiauliuose, nes žaidė tik viena komanda - Šiauliai, ir pagal tai rezultatas nedėsningas, turėjo baigtis šeimininkų pergale. Šlykštu buvo žiūrėt į Sūduvą šiandien, gal geriau jie jau dabar lai baigia sezoną ir užsiskaito sau likusius pralaimėjimus, jiems gi dzin, treti, ketvirti, penkti, juk ne čempionai. Apgailėtina komanda psichologiniu požiūriu, tuo pačiu ir apgailėtinas treneris, nekentėčiau tokios nepagarbos iš žaidėjų pusės ir pirmiausia visi sėstų ant suolo ilgam, o jei ne tai pats atsistatydinčiau.

    P.S. Spalio 18 berods, Šiauliai turėjo žaist 16:00 su Ekranu. Žais, bet 18:00, ir prie dirbtinio apšvietimo. Džiugu, taip ir toliau.
    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

    Comment


      /\ Nuo proto "nušokai"? Minties galiūnas pasijautei, jog sutrypei nenugalimais argumentais ir įžeidinėjimais, ar kaip? Kuo nusikalto Sūduva, neikaip nesuprantu - nes primena postas neapykantos pliūpsnį.
      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
      Dordrechtas/Haarlemas
      Nesebaras/Plovdivas
      Kiolnas

      Comment


        Čia ir buvo neapykantos pliūpsnis po vakar varžybų, pasikarščiavau, bet tiesiog išreiškiau pasipiktinimą tokiu A lygos komandos žaidimu. Aišku, dėl to kalta ne Sūduva, o žaidėjai atstovaujantys ir ginantys jos garbę. Asmeniškai aš, atėjęs žiūrėt futbolo labai žvarbią sekmadienio pavakarę būnu nusiteikęs pamatyt kovą, vakar jos nemačiau iš svečių pusės, pirmas kartas per paskutinius kokius penkis metus kai mačiau taip žaidžiančią svečių komandą Šiauliuose. Dovanokit, bet pati Sūduva išprovokavo mano tokį emocijų sprogimą.
        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

        Comment


          Apie situaciją "Sūduvoje" nemažai gandų sklando, tokių kaip, kad pats Murauskas telefonu treneriui diktuoja ką leist į aikštę, o per pertraukas net ant lentos braižo kas ką turi daryt. Patvirtint negaliu, pats nemačiau ir negirdėjau, bet, kaip sakoma, "žmonės šneka" O pasižiūrėjus į komandos pastaruosius "pasiekimus", tokie gandai, atrodo, gali būti visai ne gandai.

          Comment


            Parašė Remis Rodyti pranešimą
            "Alytis" viduryje licencijavimo proceso susivyniodavo meškerę ir sakydavo: ai, žaisim I lygoje. Aidzius, įjunk nors kartą smegeninę. Negi stadionas yra nekeičiama vieta? Turės galimybę ir norės žaisti - licencijuosis kitą stadioną ir žais. Kadaise net "Sūduva" eurotaures žaidė Kaune.
            na keiciamas vieta ,keiciama, bet va cia klausimas kyla ...niekaip tu man neisaiskini.... jei licencija A lygai , tai svarbu8 kur komanda zais A lygos rungtynes. stadionas keiciamas, taip .. gali kad ir ta pati kruoja licencjose prisiskirt DG ar marijampoles stadiona, bet zaidzia juk ne ten . Per kuri gala Teledemos stadionas atitinka A lygos keliamus reikalavimus ? Vieta keiciama, tai sutibku, bet kad nezaidzia ten. Licencija A lygai ,tai kodel stadionai neatitinka A lygos reikalavimu?
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              Parašė vizas Rodyti pranešimą
              Šiauliai - Sūduva. Šiandien Sūduva buvo labiau Š...ūduva. Mėgėjiškai žaidė profesionalų klubas. Motyvacijos jokios, graudu žiūrėt buvo, atrodo, atvažiavo atidirbt, pabėgiot, rezultatas dzin. Visi kamuoliai į priekį aukštais pasais medžiui Beniušiui, kuris lėtesnis už 80metį sulaužytom kojom. Kažkieno išaukštintas ispanas - nulis, vos šalčiau - laksto apsišikęs po aikštę, kovoja dėl kamuolių antram aukšte pastoviai, tik tiek, kad šiandien iš tų oro dvikovų rezultatas 0-20 jo nenaudai. Daugiausiai kamuolį Sūduvoje kontroliavo Skinderis, centro gynėjas. Klevinskas pastoviai ragino komandos draugus žaist, o ne stovėt vietoj, tiem giliai dzin. Nafig tokie profesionalai reikalingi? Būdamas treneris siųsčiau visus vienon pusėn ir leisčiau dubleriam žaist, kurie turi noro kažką įrodinėt, o čia atvažiavo marijampolinė chebra ir sugadino futbolo šventę Šiauliuose, nes žaidė tik viena komanda - Šiauliai, ir pagal tai rezultatas nedėsningas, turėjo baigtis šeimininkų pergale. Šlykštu buvo žiūrėt į Sūduvą šiandien, gal geriau jie jau dabar lai baigia sezoną ir užsiskaito sau likusius pralaimėjimus, jiems gi dzin, treti, ketvirti, penkti, juk ne čempionai. Apgailėtina komanda psichologiniu požiūriu, tuo pačiu ir apgailėtinas treneris, nekentėčiau tokios nepagarbos iš žaidėjų pusės ir pirmiausia visi sėstų ant suolo ilgam, o jei ne tai pats atsistatydinčiau.

              P.S. Spalio 18 berods, Šiauliai turėjo žaist 16:00 su Ekranu. Žais, bet 18:00, ir prie dirbtinio apšvietimo. Džiugu, taip ir toliau.
              mabnau cia jua yra motyvacijos stoka. dauguma zaideju zaidzia A lygoj ,tik jei nepasiseka isitvirtint uzsienyje. Tiesiog tai tarpine stotele formai palaikyti. Kas motyvuoja toki Beniusi siekt pergales? a lyga laimejes n kartu, geriausiu zaideju pripazintas... Tiesiog niekur neisitvirtino, teko kur nors pazaist ,kad nepamirstu kaip ta kamuoli spardyti.
              Del suduvos vidiniu problmu, sito nezinau, bet Lietuvoj jau taip yra ne tik futbole, bet ir siaip versle ir daugelyje kitu sriciu, savinninkas nori but svarbus. Vieni zaidzia Football manageri ant savo pc, kiti tai daro realiam gyvenime. o siaip atrodo suduvai jau kompleksas tuoj bus...kad ir kokie cempionato dalyviai, kad ir koks jo lygis,vistiek auksciua nepalipa
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                Remis cia bande paaiskinti, kad darome taip, kaip visa Europa. Nemeluok, Remi. Lietuva jau tapo isskirtine Europos salimi, kur sportinis principas negalioja. Ir negalioja jis del to, kad LFF, kaip uzsispyres ozys, laikosi savo perdetu licencijavimo reikalavimu, sukurusi tokia sistema, kad kas zais A lygoje sprendziame ne aiksteje, o kabinetuose.
                Nemeluokite kiteims ir patys sau, kad sio licencijavimo reikalauja UEFA. Taip, jis vadinamas UEFA licencijavimu, bet kaip matote UEFA visiskai nesvarbu, kad Teledema zaidzia A lygoje be jokios licencijos. Kaip ir nesvarbu, kad kelios komandos be licenciju zaidzia Latvijoje ar kur kitur. Jei kuri nors komanda be licencijos patektu i UEFA taures, nebutu dideles bedos licencijuotis joms tada. Ta beda mato tik LFF.
                Tik, Aidziau, su FBK reikalais ta sistema nera susijusi. LFF ir FBK konflikte kalti tik FBK. Ir visu tu komandu priemimas i A lyga buvo A lygos isgelbejimas. Taip - absoliuciai jokio sportinio principo. Bet jau ne del LFF kaltes.
                Valiukui, kuris kalbejo apie infrastrukturos licencijavimo teigiamas puses priminsiu, kad ir dabar niekas klubams nedraudzia zaisti 15 h darbo diena. O del mediniu suoliuku, tai geriau jau ant jo subine padeti kokio alycio gerbejui, negu suvokti, kad nesvarbu kokia vieta pirmoje lygoje tavo komanda uzims, A lyga jis matys nebent tada, kai kas nors mieste perstatys stadiona, kai klubas tures pakankamai vaiku grupiu ir t.t. ir pan.
                LFF vertetu prabusti galu gale viena diena ir susikurti sportinio principo atkurimo strategija, uzmirsus nereikalingus licencijavimo punktus.

                Comment


                  Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                  mabnau cia jua yra motyvacijos stoka. dauguma zaideju zaidzia A lygoj ,tik jei nepasiseka isitvirtint uzsienyje. Tiesiog tai tarpine stotele formai palaikyti. Kas motyvuoja toki Beniusi siekt pergales? a lyga laimejes n kartu, geriausiu zaideju pripazintas... Tiesiog niekur neisitvirtino, teko kur nors pazaist ,kad nepamirstu kaip ta kamuoli spardyti.
                  Del suduvos vidiniu problmu, sito nezinau, bet Lietuvoj jau taip yra ne tik futbole, bet ir siaip versle ir daugelyje kitu sriciu, savinninkas nori but svarbus. Vieni zaidzia Football manageri ant savo pc, kiti tai daro realiam gyvenime. o siaip atrodo suduvai jau kompleksas tuoj bus...kad ir kokie cempionato dalyviai, kad ir koks jo lygis,vistiek auksciua nepalipa
                  Tokiu atveju galima tik pritart Valiuko spėjimui dėl Murausko rankų kišimo, nes joks save gerbiantis treneris į aikštę neleistų žaidėjų, kurie nėra motyvuoti ir atiduoda gal trečdalį jėgų varžybose. Kas dėl Beniušio, nors jis ir kelmas, bet vakar buvo vienas iš tų kelių, kurie dar bandė stengtis žaisti.
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                    mabnau cia jua yra motyvacijos stoka. dauguma zaideju zaidzia A lygoj ,tik jei nepasiseka isitvirtint uzsienyje. Tiesiog tai tarpine stotele formai palaikyti. Kas motyvuoja toki Beniusi siekt pergales? a lyga laimejes n kartu, geriausiu zaideju pripazintas... Tiesiog niekur neisitvirtino, teko kur nors pazaist ,kad nepamirstu kaip ta kamuoli spardyti.
                    Del suduvos vidiniu problmu, sito nezinau, bet Lietuvoj jau taip yra ne tik futbole, bet ir siaip versle ir daugelyje kitu sriciu, savinninkas nori but svarbus. Vieni zaidzia Football manageri ant savo pc, kiti tai daro realiam gyvenime. o siaip atrodo suduvai jau kompleksas tuoj bus...kad ir kokie cempionato dalyviai, kad ir koks jo lygis,vistiek auksciua nepalipa
                    Tas labai ir nervina, kad atrodo, jog sudėtis labai gera, jau jau atrodo imt galėtum ir auksą ir še tau, kad nori - galę sezono kažkas atsitinka, ir jau ne pirmas sezonas taip. Gal reikia pamiršt tą techniškos komandos įvaizdį, prisipirkt krūvą "Beniušių" su medinėm kojom ir gal tada laimėsim auksą, reik taikytis prie aplinkos...

                    Comment


                      Parašė Duff Rodyti pranešimą
                      Tas labai ir nervina, kad atrodo, jog sudėtis labai gera, jau jau atrodo imt galėtum ir auksą ir še tau, kad nori - galę sezono kažkas atsitinka, ir jau ne pirmas sezonas taip. Gal reikia pamiršt tą techniškos komandos įvaizdį, prisipirkt krūvą "Beniušių" su medinėm kojom ir gal tada laimėsim auksą, reik taikytis prie aplinkos...
                      O kur tu matai tą technišką komandą? Ispaną vadint technišku neapsiverčia liežuvis vakarykštes varžybas pažiūrėjus. Va Villerį buvo galima tokiu pavadint. O šiemet Sūduva tikrai nėra techniška komanda, nė per kur. Tokios Lietuvoj dabar išvis nėra, buvo kadaise, FC Vilninjo Braziliano komanda tokia.
                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        Parašė UCCMas Rodyti pranešimą
                        Remis cia bande paaiskinti, kad darome taip, kaip visa Europa. Nemeluok, Remi. Lietuva jau tapo isskirtine Europos salimi, kur sportinis principas negalioja. Ir negalioja jis del to, kad LFF, kaip uzsispyres ozys, laikosi savo perdetu licencijavimo reikalavimu, sukurusi tokia sistema, kad kas zais A lygoje sprendziame ne aiksteje, o kabinetuose.
                        UCCMas, o negi nedarome? tiek, kad viskas "lietuviškai" gaunasi. pas mus visi viską suveda į infrastruktūros kriterijus, gi Europos šalyse visas akcentas - finansai. tokioje situacijoje, kokioje praėjusiais metais atsidūrė "Žalgiris", ne vienoje Europos šalyje klubas būtų ne tik nuleistas į žemesnę lygą, bet dar ir tam tikrą minusą taškų gautų. ir nebūtų jokių kalbų apie "sportinį principą".
                        galiausiai, kas yra klubas? tai tikrai ne vien žaidėjai, treneris ir pulkelis gerbėjų. tada pakaktų SFL'o.
                        GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                        Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                        Comment


                          Parašė vizas Rodyti pranešimą
                          O kur tu matai tą technišką komandą? Ispaną vadint technišku neapsiverčia liežuvis vakarykštes varžybas pažiūrėjus. Va Villerį buvo galima tokiu pavadint. O šiemet Sūduva tikrai nėra techniška komanda, nė per kur. Tokios Lietuvoj dabar išvis nėra, buvo kadaise, FC Vilninjo Braziliano komanda tokia.
                          Na iš dalies sutinku, tas techniškumas daugiau tinka Gabrio laikų Sūduvai, o ne dabartinei. Dabar gal tos technikos ir mažiau, bet kiek mačiau varžybų (vasaros metu), man vistiek toks įspūdis yra išlikęs, kad žaidžia vyrai gražiau už kitas lietuvos komandas, tik kartais to neužtenka, o kas paskutiniu metu atsitiko net nežinau, net neturėjau progos nueit į rungtynes pažiūrėt ir nenoriu gilintis išvis, velniop vistiek sezonas praloštas...

                          Comment


                            Parašė Duff Rodyti pranešimą
                            Na iš dalies sutinku, tas techniškumas daugiau tinka Gabrio laikų Sūduvai, o ne dabartinei. Dabar gal tos technikos ir mažiau, bet kiek mačiau varžybų (vasaros metu), man vistiek toks įspūdis yra išlikęs, kad žaidžia vyrai gražiau už kitas lietuvos komandas, tik kartais to neužtenka, o kas paskutiniu metu atsitiko net nežinau, net neturėjau progos nueit į rungtynes pažiūrėt ir nenoriu gilintis išvis, velniop vistiek sezonas praloštas...
                            Jei sezonas praloštas, tai kam jums lošt toliau? Atiduokit pergales varžovams ir viskas, atiduokit trečią vietą Šiauliams ir t.t. Tavo požiūris nėkiek nesiskiria nuo tų Sūduvos žaidėjų, tiek, kad jie neva profesionalai...
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              Parašė Remis Rodyti pranešimą
                              UCCMas, o negi nedarome? tiek, kad viskas "lietuviškai" gaunasi. pas mus visi viską suveda į infrastruktūros kriterijus, gi Europos šalyse visas akcentas - finansai. tokioje situacijoje, kokioje praėjusiais metais atsidūrė "Žalgiris", ne vienoje Europos šalyje klubas būtų ne tik nuleistas į žemesnę lygą, bet dar ir tam tikrą minusą taškų gautų. ir nebūtų jokių kalbų apie "sportinį principą".
                              galiausiai, kas yra klubas? tai tikrai ne vien žaidėjai, treneris ir pulkelis gerbėjų. tada pakaktų SFL'o.

                              Kas isvis kalbejo cia apie Zalgiri, Remi? Ir isvis finansini kriteriju (reikalinguma klubui grazinti klubui skolas) kritikavo?
                              Taikyti bausme - tasku atemimas ar pasalinimas is lygos, ne tokia jau ir didziule beda. Beda yra, kai jau dabar sprendziama - gal kitais metais i A lyga priimsim Alyti, gal Nevezi (suprask - Silute jau mums nusibodo), jei ivykdys musu keliamas salygas (o ne - laimes pirma lyga). Tai ar ne per dideli tu salygu reikalavimai, kad tuo visiskai uzmusa sportini principa. Vat situo mes nuo Europos ir skiriames.
                              O jei klubas su vien treneriais, zaidejais ir pulkeliu gerbeju patenka i A lyga SPORTINIU PRINCIPU, tai LFF PRIVALU JAM SUDARYTI SALYGAS JAME DALYVAUTI! Ir nereikalauti 13 (berods) administracijos asmenu, 6 (ar kiek) vaiku grupiu ir per 3000 kedziu stadione.

                              Comment


                                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                Jei sezonas praloštas, tai kam jums lošt toliau? Atiduokit pergales varžovams ir viskas, atiduokit trečią vietą Šiauliams ir t.t. Tavo požiūris nėkiek nesiskiria nuo tų Sūduvos žaidėjų, tiek, kad jie neva profesionalai...
                                Na gal ne taip išsireiškiau, norėjau pasakyt, kad man kaip sirgaliui vis tik neverta nervintis nuo šiol, nes mano manymu sezonas praloštas, bet tikrai negalvoju, kad ai nėra čia ko žaist, taškus atiduot tam, vietą anam ir t.t. manau reikia baigt garbingai ir nepateisinu žaidėjų kurie ateina žaist be motyvacijos ir negerbia varžovų.
                                Paskutinis taisė Duff; 2009.09.28, 19:25.

                                Comment


                                  hmmm, na įdomūs čia tie mūsų skirtumai su Europa, žiūrint su kuo lyginsim, ta Europa, kuri gali sau leisti vodovautis sportiniu principu, dažniausiai tokių infrastruktūros problemų, kaip Lietuvoje neturi, todėl jiems nesvarbu kuris klubas turintis nuolat užpildytą bent 20K stadioną žais aukščiausioj lygoj. O Rytų Europoj, kaip žinia, "sportiniai prinicpai" nelabai ir skiriasi nuo mūsiškių. Paminėta čia Šilutė, kam tokia komanda išvis reikalinga? Net pačiai Šilutei jos nereikia - stadionas tuščias, kiek metų pražaidė A lygoj nieko neparodė, nes jos reikėjo tik tam kad Kauno dubleriai turėtų žaidybinės praktikos. Ir dabar ji gyva tik todėl, kad paskutinė iš pinokio komandų liko bent I lygoj, todėl gavo krūvą Atlanto žaidėjų. Faktas - Šilutėj tas futbolas niekam nereikalingas, tai kam jiem komanda aukščiausioj lygoj? Alytis, štai stadioną pasistatė, Alytuj žmonėms futbolas rūpi, jie ateis palaikyti savo komandos, kodėl jiems nežaist A lygoj jeigu jie tai gali? Juk kuo daugiau komandų - tuo geriau, A lygai plėstis reikia ir plėstis ten kur žmonės domisi futbolu ir yra potencialas augti. Ir šių metų sezonas parodė, kad net ir iš žemesnės lygos atėjusios komandos gali žaisti, aišku lygis nukrito, bet pvz pakilo lankomumas. Gal ir neateina Tauragėj į kiekvienas varžybas po 1000 žmonių, bet faktas, kad komandai tai davė stimulo augti. Juk ne tuščioms tribūnoms futbolas žaidžiamas. Taip, man labai nesmagu eiti į tuščią Vėtros stadioną, bet komanda bent jau rezultatus rodo, tiek vietiniam fronte tiek ir Europoj, o beto turi ir gerą infrastruktūrą. Tiesiog yra reikalingas balansas tarp sportinių rezultatų ir klubo infrastruktūros, bei šiuo metu ypač svarbaus klubo potencialo - Tauragė, Gargždai, Alytus, Kėdainiai šiuo metu neturi labai stiprių komandų, bet tvarkosi stadionus ir kuria rimtus ateities plaunus. Tokioms komandoms kaip Teledema, Kruoja ar Šilutė A lygoj nėra ką veikti, nes jos tiesiog niekam neįdomios, o ir pagal rezultatus jos to nevertos. Reikia plėstis ten, kur žmonėms futbolas yra įdomus ir kur žmonės NORI turėti savo komandas aukšiausioj Lietuvos futbolo lygoj ir yra pasiruošę dėl to dirbti ir stengtis.
                                  Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                                  Comment


                                    10 balų už išdėstytas mintis.
                                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                    Comment


                                      Tikrai taip, sunku nepritarti..

                                      Comment


                                        Kaip Remis ir sake - isejo "lietuviskai". Tipiskai lietuviskas mastymas - imkim komandas pagal stadionus, o ne pagal rezultatus. Plokite toliau. Ir toliau LFF darys ta pati s..., ir toliau cempionate komandos zais uz grazias akis (stadionus) ar toks, kurios patinka. Ka noret is tautos, kurios mastymas paveiktas vien komercinio krepsinio, kur atvirai lygos sudarinejamos pagal finansinius, ne sportinius rezultatus. Unikalus mes zmones Europoje.
                                        Tik va meluoti, kad sportiniai principai Rytu Europoj nesiskiria, nederetu. Mes vieninteliai isskirtiniai ir savo regione, manau. Nes tai ka LFF siulo, apsimesdama, kad vykdo UEFA direktyvas, o mes visi plojam katuciu - ne futbolas.

                                        Comment


                                          Parašė UCCMas Rodyti pranešimą
                                          Kas isvis kalbejo cia apie Zalgiri, Remi?
                                          čia tik iliustracija, jog sportinis principas nėra vienintelis ir aukščiau visko. galėjau pateikti ir FCV pavyzdį, bet reiktų kur kas ilgiau išvedžioti dėl ko iš tikrųjų negavo licencijos, nes A.Breikštas pavarė piarą ir viską suvedė į tunelį.

                                          Parašė UCCMas Rodyti pranešimą
                                          Beda yra, kai jau dabar sprendziama - gal kitais metais i A lyga priimsim Alyti, gal Nevezi (suprask - Silute jau mums nusibodo), jei ivykdys musu keliamas salygas (o ne - laimes pirma lyga). Tai ar ne per dideli tu salygu reikalavimai, kad tuo visiskai uzmusa sportini principa. Vat situo mes nuo Europos ir skiriames.
                                          kiekvienais metais būna papezėjimų vardan papezėjimų. pavyzdžiui, yra siūlymas jau kitais metais daryti A lygą su 10 komandų. įdomu, tik kas tokiu atveju liktų I lygai.
                                          beje, prie to paties. viename šiais metais Šilutės savivaldybės tarybai teiktame dokumente apie VšĮ "Šilutės sportas", kuri ir valdo "Šilutės" futbolo klubą, parašyta:
                                          VŠĮ “ŠILUTĖS SPORTAS” ĮSTATINIS KAPITALAS (STEIGĖJŲ TURTINIS BEI PINIGINIS ĮNAŠAS) SUFORMUOTAS:
                                          1. Šilutės raj. savivaldybė – materialųjį ilgalaikį turtą už 7 886 Lt.
                                          2. FK “Atlantas” sportinį inventorių už 20 000 Lt
                                          3. R. Jonaičio IĮ “Argus” piniginių įnašų 50 000 Lt.
                                          Viso:77 886 Lt.
                                          tai kieno tas klubas?

                                          Parašė UCCMas Rodyti pranešimą
                                          O jei klubas su vien treneriais, zaidejais ir pulkeliu gerbeju patenka i A lyga SPORTINIU PRINCIPU, tai LFF PRIVALU JAM SUDARYTI SALYGAS JAME DALYVAUTI! Ir nereikalauti 13 (berods) administracijos asmenu, 6 (ar kiek) vaiku grupiu ir per 3000 kedziu stadione.
                                          aš darinio tik su tais trimis elementais net klubu nevadinčiau ir nemanyčiau, kad tokia komanda gali žaisti net ir I lygoje. klubas - tai ir vaikų ugdymas, ir ryšys su bendruomene. matyt šioje vietoje mūsų požiūriai gerokai išsiskiria.
                                          beje, administracijos asmenų yra mažiau ir jiems priskirti netgi tokie kaip gydytojas, vyr. treneris, trenerio padėjėjas ir pan. tad vien į sąvoką "administracija" ir skaičių apeliuoti nereiktų. dėl infrastruktūros mano nuomonę žinai - aš taip pat sutinku, jog tam tikri dalykai yra perlenkti.
                                          GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                                          Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X