Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2013 m. Europos krepšinio čempionatas Slovenijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Italai gavo nuo Ukrainos 58:66
    Ukraina ir Slovenija iškovoja kelialapius į pasaulio čempionatą kaip supratau.
    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Sekmadienį nervų rezervą reiks ruošti, jei su ispanais susitiksime
      Bus tikrai smagu, jeigu auksą paimsim
      Ne kiek aukso tikiuosi, bet kiek ispanus finale sudoroti
      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

      Comment


        Parašė booraz Rodyti pranešimą
        Ne kiek aukso tikiuosi, bet kiek ispanus finale sudoroti
        Aišku, norime ir to - finale ispanus sudoroti Gi kažkuriais metais laimėjome prieš ispanus
        Auksas irgi nepakenks mūsų kolekcijoje
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Aišku, norime ir to - finale ispanus sudoroti Gi kažkuriais metais laimėjome prieš ispanus
          Skanaus, 2003, finalas, Lietuva - Ispanija
          Words in English always mean something...

          Comment


            Kai atsidariau šitą temą kažkada ir pažiūrėjau, kad pusė iš jūsų mano, jog mes paimsim auksą, pagalvojau fuck, na jie ir optimistai. Ale gal čia aš pesimistas Sveikinu su puikia pergale. Belieka garbingai kovot iki galo ir nepasiduot anksčiau laiko. Gal pakartoję 1995 m. pusfinalį pakartosim ir 2003 m. finalą. Bet kuriuo atveju nusimato smagios sutiktuvės
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Parašė rat
              Gal nieko. Užučeupė mane šį rudenio vakarą.

              Nors pasakysiu, kad Javtokas subiningas ir gerai užtvaras stato. O kitų aukštų siauri užpakaliai, tai nelabai tam pritaikyti matomai.
              Javtokas yra tobulas ir nepakeičiamas. Jei ne jis - pergalės nebūtų.
              Words in English always mean something...

              Comment


                Jonas Kazlauskas rodo derinį ragai, po jo kroatams jau visiški ragai. Kroatas Kroatovičius meta meta, nepataiko nepataiko ir jau nebepataikys, nes aidi finalinė rungtynių sirena, Lietuvos rinktinė švenčia eilinę lengvą pergalę, o vaikučiai skuba iš plaukimo treniruočių persirašyti į krepšinio treniruotes. Marčiulionis pradeda antros krepšinio mokyklos statybas, atsigauna Lietuvos statybų sektorius, suklesti Lietuvos ekonomika... .
                Už praeitą čempionatą jau atsigriebėm nepaisant to, kaip baigsis paskutinės varžybos. Aišku bent tiek, kad ispanai tikrai bus išsunkti iki paskutinio prakaito lašo. Jei prieš ketvirtfinalį ispanai Lietuvos ir vengė, tai dabar tikrai neišvengs. Tiesa, jie turi atsarginį variantą - pralaimėti prancūzams . To šiandien jiems ir linkim.

                Comment


                  Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
                  Javtokas yra tobulas ir nepakeičiamas. Jei ne jis - pergalės nebūtų.
                  Bet šiandien ir Kleiza prisidėjo, kažko prisiuostęs, kad gerai varė šiandien
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Tikrai pradeda jau intriguoti Ispanijos ir Prancūzijos žaidimas
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Ryt ryte sėdus į mašiną labai lengvai Liublijanoj sekmadienį galima būti, aplinkinių valstybių nėr finale - bilietų atsiras
                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                      Comment


                        Prieš minutę rezultatas buvo lygus - 61:61. PO 2 baudos metimų ispanai 2 taškais išsiveržia į priekį.
                        Taip kad teks labai rūgščią citriną valgyti. Cukrus būtų pasaldinimas citrinos, jeigu laimėtume prieš ispanus
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Pratęsimas!!!
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            TRŪKSTA ŽODŽIŲ!!!!!!! Nė minutės nepatikėjau, kad prancūzai laimės ir pist!!!
                            Words in English always mean something...

                            Comment


                              Bet tai vargšas Kazlauskas, kaip jam dabar visas schemas perbraižyt O šiaip tai jo, Šratinukas beveik pusę komandos taškų sumetė, jį prigesinus ne kažkas ten lieka iš tos "nacionalinės" rinktinės.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Va čia tai nervingos rungtynės buvo. Tiek prancūzų, tiek ispanų sirgaliams turėjo gerokai patrumpėti gyvenimas.
                                T.Parker'is yra, ko gero, kad be konkurencijos geriausias šito čempuonato žaidėjas. Tiesiog fenomenalus krepšininkas. Aišku, Lietuvai prancūzų laimėjimas visvien yra labai gera naujiena.
                                Paskutinis taisė John; 2013.09.20, 23:04.

                                Comment


                                  Ispanai pabaigoje jau labai nekultūringai ir žaidė.

                                  O mums jau faktiškai pergalė finale turėtų automatiškai užsiskaityti.
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Manau sekmadienį mūsų lauks panašios rungtynės, kaip dabar prancūzai žaidė su ispanais
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Žiūrint ispanų ir prancūzų rungtynes aišku pasidarė vieną - lietuviams reikia nugesinti Parkerį. Kai tuo tarpu Lietuvos rinktinėje vos ne kiekvienose rungtynėse vis kitas lyderis ir net nelabai yra kaip tinkamai pasiruošti rungtynėms, nes net patys lietuviai nežino kurio šiandien diena bus.

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis
                                        Ramiau žiūrėsis, kai prancūzai finale
                                        Aha, mūsiškiai pagalvos :"ai, prancūzus jau kartą ištaškėm, bus ir dabar lengva" ir š... gautis gali.
                                        Words in English always mean something...

                                        Comment


                                          Tai ką, pasistengsim ir vėl duoti pylos Prancūzams

                                          Comment

                                          Working...
                                          X