Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2013 m. Europos krepšinio čempionatas Slovenijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
    Aha, mūsiškiai pagalvos :"ai, prancūzus jau kartą ištaškėm, bus ir dabar lengva" ir š... gautis gali.
    Kaip Marijonas dainavo: "Bet mes ne iš tų, kur pralaimi dar nenugalėti"
    Jei matysim, kad prancūzai žais nešvariai, tai ir mes taip pat žaisim
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Rodyti pranešimą
      Bet tai vargšas Kazlauskas, kaip jam dabar visas schemas perbraižyt O šiaip tai jo, Šratinukas beveik pusę komandos taškų sumetė, jį prigesinus ne kažkas ten lieka iš tos "nacionalinės" rinktinės.
      Zinai, manau, ne tau spresti apie ju "nacionaliskuma"... ypac kai aukoja savo laika nacionalinei komandai.
      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
      Dordrechtas/Haarlemas
      Nesebaras/Plovdivas
      Kiolnas

      Comment


        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
        Žiūrint ispanų ir prancūzų rungtynes aišku pasidarė vieną - lietuviams reikia nugesinti Parkerį. Kai tuo tarpu Lietuvos rinktinėje vos ne kiekvienose rungtynėse vis kitas lyderis ir net nelabai yra kaip tinkamai pasiruošti rungtynėms, nes net patys lietuviai nežino kurio šiandien diena bus.
        Ispanai manai apie Parkerį nieko nežinojo prieš rungtynes, slaptas ginklas atsirado? Ispanai geriausiai besiginanti komanda buvo ir gynėjai puikūs, mums pasisekė, kad žaidėm nieko nelemiančias rungtynes su prancūzais, nes nuo atkrintamųjų pamatėm, kas atsitinka, kai Parkeris įjungia aukštesnę pavarą. Taip, kad įveikti prancūzus galim, bet lengvo finalo neverta tikėtis.
        Šiaip labai džiaugiuosi, jog prancūzai patvarkė ispanus, žymiai įdomesnis buvo antrasis pusfinalis už pirmąjį
        Paskutinis taisė Lettered; 2013.09.20, 23:12.
        Flickr

        Comment


          Nemanau, jog teisingą nurašyti likusią Prancūzijos rinktinės dalį išskiriant vien Parkerį. Įsijautę jie gali žiebtelėti. Mes savo ruožtu turime pakankamai aukštus žaidėjus, kurie gali dengti. Bet vistiek neramu.
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė tivoli Rodyti pranešimą
            Zinai, manau, ne tau spresti apie ju "nacionaliskuma"... ypac kai aukoja savo laika nacionalinei komandai.
            Žinai, manau, kad tu atsipūsk truputį. Aš bandau pasakyt, kad ten yra vieno žmogaus komanda. O ką tu čia komentuoji, tai nelabai aišku O kas ką aukoja, jokio skirtumo. Mes kalbam apie gebėjimus.

            Aleksai, žybtelėti gali, bet kai pasižiūri, kokį procentą taškų sumeta komandos įžaidėjas, kuris dažnai pats sau kamuolį ir "įsižaidžia", tai komandinėj sporto šakoj tai yra aiškus komandos trūkumas.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Parašė Rodyti pranešimą
              Žinai, manau, kad tu atsipūsk truputį. Aš bandau pasakyt, kad ten yra vieno žmogaus komanda. O ką tu čia komentuoji, tai nelabai aišku O kas ką aukoja, jokio skirtumo. Mes kalbam apie gebėjimus.
              Ten originaliam pranesime tik siaip kabutes atsirado, ar ne?
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                Nesuprantu aš apie ką tu čia kalbi ir ko prikibai. Gal aš suklydau, gal man reikėjo į kabutes įdėti žodį "komanda" (t.y. rinktinė), o ne "nacionalinė". Jei tu čia įžiūri kokias sąsajas su rase ar pan., mesk tai iš galvos, nesąmonė, gal blogai išsireiškiau, gal blogai mane supratai. Mano pasisakymas siejasi tik su žaidėjų gabumais ir bandoma pasakyti, kad ten yra vienas aiškus lyderis, kuris atlieka pernelyg daug darbo, kad tai būtų galima pavadinti komanda.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Neužteko dėl lietuvių nervintis, tai dar ir prancūzai prinervino . Kiek pabaigoje žioplų neįmetė iš patogių padėčių. Kartais prancūzai panašūs į fiziškai stiprius nevėkšlas. O ispanai linkėjimo pralošti išklausė ir nenukrypo nuo užsibrėžto tikslo - nesusitikti turnyre su lietuviais . Jiems tas pavyko. Kazlauskas papaišys naujų gynybos schemų ir sekmadienį bus galima lošti. Italams ir kroatams antroje rungtynių pusėje buvo pasiūlyta tokia gynyba, kad turbūt vaizdo įrašus dar tebegliaudo. Dabar didžiausias pavojus galvoti, kad jei prancūzus įveikėm vieną kartą, tai įveiksim ir antrą kartą. Sudoroję ispanus prancūzai finale lips per galvas, aikštelėje reikės ne tik dantų apsaugų, bet ir šarvų. Šiandien krepšinis vietomis virsdavo regbiu. O Parkerio problemą reikės spręsti priklijuojant prie jo Seibutį . Jei per laisvą dieną susiveiks gerų klijų, tai gal ir prilips . Jis irgi ne plieninis, šiandien įmetė 32 taškus, bet tai nereiškia, kad tiek pat įmes ir sekmadienį. Ispanai išjungė Batumą, tai ir lietuviai išjungs. O daugiau pas juos nėra pavojingų veikėjų arba jų forma nėra tokia, kokios reikėtų - Gelabalis su Diawu įmes po kelis taškus ir tiek. Jų centrai fiziškai stiprūs, bet puolime pakankamai javtokiški .
                  Paskutinis taisė senasnamas; 2013.09.20, 23:37.

                  Comment


                    Čia kažkas skleidė erezijas, kad ispanai pasirinkinėjo varžovus pralaimėdami grupės varžybose, tai žinokite po šių varžybų patikėjau, kad ispanai tikrai nenorėjo susitikti su lietuviais ketvirfinalyje, tai net specialiai pralaimėdami prancūzams išvengė lietuvių ir finale.

                    O rimtai, tai rungtynės buvo geros, prancūzai parodė charakterį, skirtingai nei ispanai tik emocijas, kurios liejosi per kraštus, bet nepadėjo šį kartą jiems.

                    Tikrai bus ramesnis finalas manau.
                    Paskutinis taisė booraz; 2013.09.20, 23:32.
                    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                    Comment


                      Na, šį kartą ir oranger sekmadienį eina į miestą su vėliava

                      Comment


                        Parašė Rodyti pranešimą
                        Žinai, manau, kad tu atsipūsk truputį. Aš bandau pasakyt, kad ten yra vieno žmogaus komanda. O ką tu čia komentuoji, tai nelabai aišku O kas ką aukoja, jokio skirtumo. Mes kalbam apie gebėjimus.

                        Aleksai, žybtelėti gali, bet kai pasižiūri, kokį procentą taškų sumeta komandos įžaidėjas, kuris dažnai pats sau kamuolį ir "įsižaidžia", tai komandinėj sporto šakoj tai yra aiškus komandos trūkumas.
                        sumeta tai sumeta. bet tuo paciu jis atima kamuoli is kitu. Kiti meta maziau . Nepaeis Parkeriui, teks mest kitiem. Pries pora metu prisimeni kas is prancuzu nuzude mus? Priminsiu - De Colo. Taip kad gali primest bet kas. IR minusas dar - judrus centrai. Valancius nesusitvarkys
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                          Valancius nesusitvarkys
                          Turės tada Motiejus tvarkytis

                          Comment


                            Žinot vyrai jūs esat pizdukai. Prieš kiekvienas varžybas liejat savo Lietuvišką mentalitetą per kraštus nuvertindami Lietuvos rinktinę. Ne visi, bet yra čia tokių
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              Parašė rat
                              Malonu matyt, kad tarpkontinentinėse rungtynėse trankosi visaip kaip.
                              Na nesi tu nei patriotas, nei krepšinio žinovas, na nesi ir taškas Viskuo nepatenkintas "senukas" ir tiek Bet tavo komentarai prajuokina, už tai ačiū!

                              Comment


                                Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                Ten originaliam pranesime tik siaip kabutes atsirado, ar ne?
                                O kas cia blogo, kad nepatinka afrikieciai Europos cempionate?

                                Comment


                                  J. Kazlauskas: duoklę Sabui atidaviau, galvoju, ar toliau verta gadinti nervus

                                  Va tokios nelabai linksmos naujienos po linksmos Lietuvos rinktinės pergalės
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    J. Kazlauskas: duoklę Sabui atidaviau, galvoju, ar toliau verta gadinti nervus

                                    Va tokios nelabai linksmos naujienos po linksmos Lietuvos rinktinės pergalės
                                    O aš jau svajojau apie pasaulio čempionato medalius
                                    Words in English always mean something...

                                    Comment


                                      Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
                                      O aš jau svajojau apie pasaulio čempionato medalius
                                      nereikia uzbegt uz akiu tegu pirma laimi Europos. Irodo, kad yra verti pasaulio titulo.
                                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                      Comment


                                        Parašė dts Rodyti pranešimą
                                        Žinot vyrai jūs esat pizdukai. Prieš kiekvienas varžybas liejat savo Lietuvišką mentalitetą per kraštus nuvertindami Lietuvos rinktinę. Ne visi, bet yra čia tokių
                                        Priešiškai nusiteikusiųjų, pesimistų, į klausimą atsakančių nesamonėm pastaruoju metu forumuose didėja geometrinės progresijos greičiu. Ir kuo daugiau tokių randasi, tuo daugiau forumus palieka normalūs komentatoriai.
                                        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                        Comment


                                          Man pirmadienį labai bus įdomu pažiūrėt tiems pavidolems į akis, kurie po pralaimėjimo prieš serbus ir bosnius traidžiojo "jei prieš šituos pralaimėjo, ką jie toliau veiks" stilium.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X