Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Formulė-1

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
    Bet gal nebūtina vos ne išvažiuot iš trasos ir vos nesustot kad praleist, misterį Hamiltoną, bet Vetelis, tai šaunuolis o toytota manau reikėtų rimtai perspėt už tokius darbelius, labai gėda
    Jis važiavo su SAUSAM ORUI SKIRTOM PADANGOM. Be kita ko, kurios jau buvo gerokai sudilusios. Čia jį ne perspėt reikia, o pagirt už tai, kad iki finišo atsikapstė ir dar taškų uždirbo.
    Got sun in my face, sleeping rough on the road

    Comment


      nu nežinau nežinau... pabaigos nemačiau, bet kai brolis pasakė, kas įvyko, tai esu tikras, kad čia kažkas tikrai ne taip ir žiurkiuk, neskubėk fiatintis, kad paskui verkt ant mersedeso netektų

      Comment


        http://www.youtube.com/watch?v=DDjRdi5zv-w
        prie www.f-1.lt straipsnio pridetas
        I love INNUENDO!

        Comment


          Hamis mano nemegiamiausias F1 lenktynininkas nuo mikos hakineno laiku. Gerai, kad jau retokai beziuriu lenktynes

          Comment


            As irgi noreciau paantrinti blitz, F1 jau labai seniai ziuriu bet nepamenu tokio finiso. Nesu uz Hami, na, bet jis cempionas. Kitamet tikiuosi Alonso dominuos, arba kokios hondos. Sis GP tikrai vienas geriausiu is mano matytu.
            P.S. zmones, baikit ta Glocka kaltint kad praleido, lietus isismarkavo, o jis su slikais vaziavo. Yra kaip yra. O Massos tikrai gaila, vargu ar jis jau bus taip arti titulo kadanors.

            Comment


              Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
              Jis važiavo su SAUSAM ORUI SKIRTOM PADANGOM. Be kita ko, kurios jau buvo gerokai sudilusios. Čia jį ne perspėt reikia, o pagirt už tai, kad iki finišo atsikapstė ir dar taškų uždirbo.
              Gal pasižiūrėk visus įrašus ir pamatysi ten toje vietoje kur lenkė net lietaus nebuvo, vienu žodžiu tikrai dėl 5 lašų taip tempas nekrenta, aš pats esu buvęs ir realiai nekartą tokius dalykus stebėjęs. Nu nieko yra kaip yra, bet graudu skaityt antraštes kad po atkaklios kovos nugalėjo. Išvis koks jis čempionas, jei tokiu svarbiu momentu net Vetelis kaip stovintį aplenkė, Bet faktas yra faktas tad su juo ir sveikinu

              Comment


                Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                Gal pasižiūrėk visus įrašus ir pamatysi ten toje vietoje kur lenkė net lietaus nebuvo, vienu žodžiu tikrai dėl 5 lašų taip tempas nekrenta, aš pats esu buvęs ir realiai nekartą tokius dalykus stebėjęs. Nu nieko yra kaip yra, bet graudu skaityt antraštes kad po atkaklios kovos nugalėjo. Išvis koks jis čempionas, jei tokiu svarbiu momentu net Vetelis kaip stovintį aplenkė, Bet faktas yra faktas tad su juo ir sveikinu
                O kodėl tada nekaltini Glocko, kad Vettelio neblokavo? Nes jis taip pat Glocką aplankė kaip ir Hamiltonas. Beto, Glockas važiavo idealia trajektorija ir niekur nesitraukė nieko praleidinėti kaip kažkas tą įsivaizduoja. Net jei jis ir būtų bandęs blokuoti Hamiltoną su Vetteliu iš paskutinio posūkio būtų turėjęs prastą išvažiavimą ir bet kokiu atveju būtų buvęs aplnektas. Jei manai, kad tie 5 lašai nedaro jokios įtakos, kodėl tada Glockas kirto finišo liniją atsilikęs net 6 sekundes vien per net ne visą tiesiąją, nors turėjo gerenį išvažiavimą nei Hamiltonas? Esmė, kad Glockui nebuvo jokių šansų pasipriešinti Hamiltonui, gal tik kokį 20 metrų daugiau nei įvyko tas lenkimas. Juk jo paskutinis ratas buvo apie 20 sec. prastenis nei lenktynininkų su pusiau lietaus padangom.
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  O kodėl tada nekaltini Glocko, kad Vettelio neblokavo? Nes jis taip pat Glocką aplankė kaip ir Hamiltonas. Beto, Glockas važiavo idealia trajektorija ir niekur nesitraukė nieko praleidinėti kaip kažkas tą įsivaizduoja. Net jei jis ir būtų bandęs blokuoti Hamiltoną su Vetteliu iš paskutinio posūkio būtų turėjęs prastą išvažiavimą ir bet kokiu atveju būtų buvęs aplnektas. Jei manai, kad tie 5 lašai nedaro jokios įtakos, kodėl tada Glockas kirto finišo liniją atsilikęs net 6 sekundes vien per net ne visą tiesiąją, nors turėjo gerenį išvažiavimą nei Hamiltonas? Esmė, kad Glockui nebuvo jokių šansų pasipriešinti Hamiltonui, gal tik kokį 20 metrų daugiau nei įvyko tas lenkimas. Juk jo paskutinis ratas buvo apie 20 sec. prastenis nei lenktynininkų su pusiau lietaus padangom.
                  Na kiekvienas interpretuojame savaip, palaikydami savo lenktynininką, tiesiog galėčiau su tavimi visą dieną diskuotuot, gi žinai, kad teisybės niekur nėra, tiek futbole tiek lenktynėse tiek visur, tad ir toje formulėje esu visiškai tikras, kad vyksta mahinacijos. Čia tik tėra šou dėl žiūrovų Šįkart susiklostė aplinkybės palankios mclaren. Ir be to kas aiškina, kad Hamiltonas vertesnis labiau titulo, nė velnio nesutinku, na žinoma ir masa nėra tas kuris yra vertas, tiesiog manau abu vienodai lygūs ir turi savo pliusus ir minusus.

                  Comment


                    Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                    Na kiekvienas interpretuojame savaip, palaikydami savo lenktynininką, tiesiog galėčiau su tavimi visą dieną diskuotuot, gi žinai, kad teisybės niekur nėra, tiek futbole tiek lenktynėse tiek visur, tad ir toje formulėje esu visiškai tikras, kad vyksta mahinacijos. Čia tik tėra šou dėl žiūrovų Šįkart susiklostė aplinkybės palankios mclaren. Ir be to kas aiškina, kad Hamiltonas vertesnis labiau titulo, nė velnio nesutinku, na žinoma ir masa nėra tas kuris yra vertas, tiesiog manau abu vienodai lygūs ir turi savo pliusus ir minusus.
                    pažiurėk į Trulio laiką, irgi važiavo sausom padangom, tai jo laikas įdentiškas Glockui, be to paskutiniame posukyje Glocką aplenke ne tik Hamis bet dar kazkas is Wiliamsu, be šansų jam buvo išlaikyti poziciją.

                    Comment


                      Trulis taip pat padangų nekeitė ir taip pat 20 sek. rate prarado. Viskas čia logiška. Gal užmiršot SPA? Ten tas pats Massa sugebėjo per ratą atsilikt nuo Hamiltono daugiau nei 10 sekundžių, nors važiavo tokiomis pat padangomis, o čia jūs kaltinat Glocką, kad važiuodamas sausomis per lietų, atsiliko nuo tų, kurie važiavo šlapiomis padangomis.

                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Hamis mano nemegiamiausias F1 lenktynininkas nuo mikos hakineno laiku. Gerai, kad jau retokai beziuriu lenktynes
                      Nežinau kas čia jums gero, praleidot matyt vieną įspūdingiausių sezonų visoje šio sporto istorijoje .

                      Comment


                        Palyginkit Trulio ir Glocko laikus - abu važiavo slickais ir trulio laikas dar blogesnis. Tad visems konspiraciju megejams teks palaukti sekančio sezono

                        Comment


                          Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                          Na kiekvienas interpretuojame savaip, palaikydami savo lenktynininką, tiesiog galėčiau su tavimi visą dieną diskuotuot, gi žinai, kad teisybės niekur nėra, tiek futbole tiek lenktynėse tiek visur, tad ir toje formulėje esu visiškai tikras, kad vyksta mahinacijos. Čia tik tėra šou dėl žiūrovų Šįkart susiklostė aplinkybės palankios mclaren. Ir be to kas aiškina, kad Hamiltonas vertesnis labiau titulo, nė velnio nesutinku, na žinoma ir masa nėra tas kuris yra vertas, tiesiog manau abu vienodai lygūs ir turi savo pliusus ir minusus.
                          Tai pasiginčyk, jei turi argumentų, kaip suprantu vienintelis argumentas tas, kad Tu esi Massos fanas ir Glockas turėjo Hamiltoną taranuoti. Mano pasakyti objektyvūs faktai, kurių nėra kaip interpratuoti pvz. atsilikimo laikas ir t.t. Nevažiaja F-1 bolidai per lietų su sausom padangom ir viskas.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                            Gal pasižiūrėk visus įrašus ir pamatysi ten toje vietoje kur lenkė net lietaus nebuvo, vienu žodžiu tikrai dėl 5 lašų taip tempas nekrenta, aš pats esu buvęs ir realiai nekartą tokius dalykus stebėjęs. Nu nieko yra kaip yra, bet graudu skaityt antraštes kad po atkaklios kovos nugalėjo. Išvis koks jis čempionas, jei tokiu svarbiu momentu net Vetelis kaip stovintį aplenkė, Bet faktas yra faktas tad su juo ir sveikinu
                            Nu turbūt tau niekad neteko vairuot F-1 automobilio su slikais per lietų (man deja irgi), bet jei vairavai paprastą automobilį su vasarinėm padangom per sniegą turėtum suprast, kad padangos šį bei tą reiškia. Ir kalbėt apie penkis lašus yra nesąmonė - lijo gana smarkiai ir tempas dėl to krenta taip pat labai smarkiai. Aišku, kai palaikomas lenktynininkas gauna į skudurus belieka kalbėt apie "surežisuotą šou" ir panašias pievas.

                            Beje, praeitam etape Raikkonenas tikrai Massą praleido, sąmokslo teorijų mėgėjau.
                            Got sun in my face, sleeping rough on the road

                            Comment


                              kova...ninenas irgi butu praleides brita jei to butu reikeje kovoti del gyvybiskai svarbiu tasku. taip daro kiekviena komanda ir aneijokia cia paslaptis.
                              visa gyvenima kazkodel nemeges alonso po pastaruju etapu pradejau jausti kazkokia slapta simpatija jo talentui...nors esu fermu fanas, bet massa yra necempionas. vargu ar tokiu kada isvis bus. aisku galima dabar prisiminti keleta bolido gedimu ir singapura (kuriame jis beviltiskai vilkosi gale. kaip ir vakar lenkas) bet cempo titulas susideda is mazu dalyku, kurie finale gali pavirsti labai dideliais ir reiksmingais.
                              pabaigai noriu pasakyti, jog F1 cirkas pradeda prarasti zavesi del tu visu ribojimu, amzinu taisykliu kaitaliojimo. tai tiesiog praranda prasme kaip automobilizmo evoliucionavimo sporto saka numero uno. manau uz keliu metu visi vazines su federacijos patvirtintais vienodais bolidais, pilsis vienoda kuro kieki ir t.t... beliks veliau tik i trasa istatyti begius ir burtu keliu istraukti kuris pirmas jais startuos...
                              www.tomflagman.com

                              Comment


                                Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                                kova...ninenas irgi butu praleides brita jei to butu reikeje kovoti del gyvybiskai svarbiu tasku. taip daro kiekviena komanda ir aneijokia cia paslaptis.
                                visa gyvenima kazkodel nemeges alonso po pastaruju etapu pradejau jausti kazkokia slapta simpatija jo talentui...nors esu fermu fanas, bet massa yra necempionas. vargu ar tokiu kada isvis bus. aisku galima dabar prisiminti keleta bolido gedimu ir singapura (kuriame jis beviltiskai vilkosi gale. kaip ir vakar lenkas) bet cempo titulas susideda is mazu dalyku, kurie finale gali pavirsti labai dideliais ir reiksmingais.
                                pabaigai noriu pasakyti, jog F1 cirkas pradeda prarasti zavesi del tu visu ribojimu, amzinu taisykliu kaitaliojimo. tai tiesiog praranda prasme kaip automobilizmo evoliucionavimo sporto saka numero uno. manau uz keliu metu visi vazines su federacijos patvirtintais vienodais bolidais, pilsis vienoda kuro kieki ir t.t... beliks veliau tik i trasa istatyti begius ir burtu keliu istraukti kuris pirmas jais startuos...
                                O ar taip blogai, kad bolidai dabar suvienodėjo? Pažiūrėk koks įdomus šis sezonas buvo, net 7 skirtingi nugalėtojai, kova dėl čempiono titulo iki paskutinio posūkio, o anksčiau M. Schumacheris skindavo pergales vieną po kitos važiuodamas į ratą 2 sec. greičiau (dabar bet Spyker taip netasilieka nuo lyderių) ir čempiono titulą užsitikrindavo vos ne įpusėjus sezonui.
                                Flickr

                                Comment


                                  /\ nemačiau nieko blogo tame

                                  Comment


                                    taip, blogai, kad bolidai suvienodejo. tai yra techninis sportas ir jei nesugebi sukurti greito bolido, tai ir sedek rykiuotes gale. shumacheris yra atskira kalba. nebus daugiau tokiu kaip jis. toki pati bolida turejo ir irvinas ir massa paskutiniais sumio metais. nei vienas net neprilygo is tolo. o kai prasidejo tos nesamones su taisykliu keitimu tai iskarto lygis suvienodejo. nebeisskiriami tikrieji talentai. arba kitaip tariant tikri talentai yra laikomi uz pavadelio. atskira kalba kai du skirtingo lygio lenktynininkai vaziuoja toje pacioje komandoje (renault siemet tinkamas pavyzdys).
                                    as esu uz nesuvarzyta kova. buvo juk padangu gamintojai keli. kam nuo to buvo blogiau? buvo v10 varikliai. bet juk nedraude niekas rinktis kitu. aerodinamines detales taippat buvo salyginai "laisvo tipo". gal tik kvalifikaciniu vaziavimo sistema man patinka dabartine nei senoji.
                                    www.tomflagman.com

                                    Comment



                                      Comment


                                        Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                        Nu turbūt tau niekad neteko vairuot F-1 automobilio su slikais per lietų (man deja irgi), bet jei vairavai paprastą automobilį su vasarinėm padangom per sniegą turėtum suprast, kad padangos šį bei tą reiškia. Ir kalbėt apie penkis lašus yra nesąmonė - lijo gana smarkiai ir tempas dėl to krenta taip pat labai smarkiai. Aišku, kai palaikomas lenktynininkas gauna į skudurus belieka kalbėt apie "surežisuotą šou" ir panašias pievas.

                                        Beje, praeitam etape Raikkonenas tikrai Massą praleido, sąmokslo teorijų mėgėjau.
                                        Ei gal gali pakomentuot, kaip čempionas gali gaut malkų tokiu svarbiu momentu nuo Vetelio Juk net nebūtų buvę jokios intrigos, bet pats Hamis ją suteikė tad vadinas taip pat nieko vertas čempionas ir nė kiek ne geresnis už masa. Beje kas liečia padangas, tai daug kartų važinėjau ir važinėju kartingais ir per lietų teko, tad jau tikrai taip stipriai nenukrenta važiavimo tempas, pats jei nesi išbandęs siūlau pabandyt

                                        Comment


                                          Pridesiu tik tiek, kad sezonas uzsibaige fantastiskai. Dabar jau laukiu 2009 sezono ir Renault R29 su galingesniais (t.y. "sulygintais") varikliais ir Fernando kokpite... Nebejoju, Alonso gerbejams tai bus dar geresni metai...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X