Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    na nėra, tai nėra nieko gero iš graikų, bet ir iš mūsų kolkas nieko nėra tikiuosi šeštadienio vakare žali jams pergalę

    Comment


      /\ nu tikrai ne aek'o fanai taip kalba, bet prie ko čia eurolyga? nereikia jokių sąsajų, apie konkrečią sutuaciją kalbam

      Comment


        Parašė batista Rodyti pranešimą
        /\ nu tikrai ne aek'o fanai taip kalba, bet prie ko čia eurolyga? nereikia jokių sąsajų, apie konkrečią sutuaciją kalbam
        O kodėl aš negaliu pasirinkt apie kurią konkrečią situaciją kalbėt? Tu kalbi apie vieną, o aš apie kitą
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Parašė Ash Rodyti pranešimą
          Turbūt Eurolygoje graikai tą patį kalba apie lietuvius

          Dabar apsikniaubęs televizorių lauksiu šeštadienio, tikiuosi ne veltui...
          Kodel televizoriu? Reikejo i zymensa vaziuot
          I love INNUENDO!

          Comment


            ta prasme nereikia jokių bereikalingų sąsajų su eurolyga, o konkrečiai su Žalgiriu. nebūkim visokių eurobasketų lygio žinom, kaip "puikiai" šiemet žaidžia Žalgiris, bet nereikia kaskart to prisimint pats juk gerai supranti, nėra smagu ant žaizdos druska

            Comment


              Parašė batista Rodyti pranešimą
              ta prasme nereikia jokių bereikalingų sąsajų su eurolyga, o konkrečiai su Žalgiriu. nebūkim visokių eurobasketų lygio žinom, kaip "puikiai" šiemet žaidžia Žalgiris, bet nereikia kaskart to prisimint pats juk gerai supranti, nėra smagu ant žaizdos druska
              Tai druska ir man, bet, manau, mano komentaras ten labai puikiai tiko. Nereikėtų vadinti kitos šalies "lūzeriais", o ypač tada jei patys esam tokio lygio (šiuo metu)

              Viliau, per biednas aš
              Paskutinis taisė ; 2007.01.16, 22:05.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                Parašė batista Rodyti pranešimą
                tai kad iš tų graikų nieko nėra, visiški lūzeriai
                kai pats nieko nesugebi, telieka kito pasiekimus menkinti... ar ne?

                beje, manau toks 4 kėlinys, kaip ir pralaimėjimas Neptūnui bei Ispanam, išeis komandai tik į naudą: gaus chebra papildomas kelias valandas treniruočių, ir šiaip neleis nenugalimais pasijust

                Comment


                  na nepulkit taip ir ant batistos nieko gero tikrai is tu graiku per daug jus cia sureiksminat Zalgiris v.s. Rytas kazko sestadieni bijau as Rush , bet jauciu Zalgirio sekme

                  Comment


                    Parašė pablonis Rodyti pranešimą
                    gaus chebra papildomas kelias valandas treniruočių
                    Panašu, kad LKL ir BBL čempionų Vilniaus "Lietuvos ryto" griežtasis treneris Zmago Sagadinas įvykdė savo pažadą. Treneris anksčiau yra tvirtinęs, jog atėjus lemiamoms kovoms treniruočių krūviai sumažės, iki tol krepšininkai dirbs negailėdami savęs ir iš visų jėgų.

                    Kad strategas iš Slovėnijos pradeda mažinti kruvius pastebėjo ir komandos legionierius J.P.Batista.

                    "Pastebėjau, kad treneris Zmago Sagadinas šiek tiek sumažino krūvius, todėl tikiuosi, kad išlikdami vieningi netrukus grįšime į pergalės kelią", - "Lietuvos rytui" dėstė brazilas.

                    infobasket.lt
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Manau šeštadienis bus be intrigos

                      Comment


                        vis tiek nesugeba kai kurie veikėjai apsieit be Žalgiris vs rytas nesamonių... o būtent to aš norėjau išvengt sakydamas ash'ui, kad nereikia jokių sąsajų, nes visada atsiras veikėjų, kurie užsikabins... o aek tikrai grybai ir nereikia čia net kažką sakyt daugiau, pagal žaidimą ir padėtį lentelėje matom gerai. o jeigu kažkam kaip visada kyla noras lygint eurolyga su ulebu, tai nereikia juokint liaudies. o kas dėl ryto pergalių atseit menkinimo, tai palaukiam, kai nugalės realą arba unicsą, tada ir kalbėsim, nes dabar tai su vietinės reikšmės komandomis sužaidus sparnų augintis nederėtų. tai tiek

                        Comment


                          Parašė batista Rodyti pranešimą
                          vis tiek nesugeba kai kurie veikėjai apsieit be Žalgiris vs rytas nesamonių... o būtent to aš norėjau išvengt sakydamas ash'ui, kad nereikia jokių sąsajų, nes visada atsiras veikėjų, kurie užsikabins... o aek tikrai grybai ir nereikia čia net kažką sakyt daugiau, pagal žaidimą ir padėtį lentelėje matom gerai. o jeigu kažkam kaip visada kyla noras lygint eurolyga su ulebu, tai nereikia juokint liaudies. o kas dėl ryto pergalių atseit menkinimo, tai palaukiam, kai nugalės realą arba unicsą, tada ir kalbėsim, nes dabar tai su vietinės reikšmės komandomis sužaidus sparnų augintis nederėtų. tai tiek
                          sekant tokia logika Vilniaus ir Kauno irgi negalima lyginti, nes Vilnius tai sostinė, o Kaunas .......

                          lyginti galima ir netgi reikia, nes kitaip užmigsit ant laurų. tiesa pasakius jau ir miegat. neneigsiu, kad lyga su taure yra skirtingo lygio turnyrai, tačiau tame aukštesniame lygyje Žalgiris yra paskutinė komanda (statistika), o štai šiame forume kažkur esu skaitęs, kad stipriausios taurės komandos, būtų eurolygos viduriuke. darykim išvadas. nesvarbu, kad rytas dar nežaidė su unicsu ar realu, jis vistiek yra pirmas grupėje. o tai atsižvelgiant į aukščiaus išdėstyta jau verčia svarstyti kas stipresnis.
                          taigi teigti, kad vien dėl to, kad pagal finansiškai iškreiptus (į šį klausimą kol kas nesigilinam, jei ką galėsim padiskutuoti asmeninėse žinutėse) sportinius principus žaidžia aukštesnėje lygoje žalgiris yra geresnis - yra papraščiausia SAVIAPGAULĖ. t.y. melas sau. o tai gali baigtis labai liūdnai. ypač matant Šiaulių ambicijas. juk ir rengiantis rungtynėms su LR ši saviapgaulė daro meškos paslaugą Žalgirio legionieriams. jie negali savęs rimčiau motyvuoti, nes žais su žemesnės lygos komanda, ir beja tas per paskutines tarpusavio rungtynes labai matėsi.
                          beje tokia saviapgaule daroma meškos paslauga ir LR, nes jis irgi pradeda tikėti lygų skirtumu, ir jei aplošia eurolygos komandą. tai mano, kad ir kokią Uleb taurės komandikę gali viena ranka aplošt.

                          tik tiesioginis dviejų komandųš tapusavio mačas atsako į klausimą kas stipresnis. visi kiti netiesioginiai palyginimai yra nulis.

                          Comment


                            Šis sezonas "Žalgiriui" nesėkmingas, bet tai nieko nereiškia. Net Madrido "Real'as" nusirito iki ULEB'o. Svarbu, kad klubas turi savo tradicijas, ambicijas ir siekia tikslų. Pergalės visada ateis, o pralaimėjimai tik laikinas dalykas. Sportas yra sportas.
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Klausimas: į Eurolygą patenka vienas geriausius rezultatus per pastaruosius 3 metus rodęs Lietuvos klubas, jo? Tai taip gaunasi - jei LR šį sezoną laimi LKL ir BBL, o Žalgiris abejose lygose užima trečiąsias vietas, LR patenka į Eurolygą?

                              Comment


                                Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                Klausimas: į Eurolygą patenka vienas geriausius rezultatus per pastaruosius 3 metus rodęs Lietuvos klubas, jo? Tai taip gaunasi - jei LR šį sezoną laimi LKL ir BBL, o Žalgiris abejose lygose užima trečiąsias vietas, LR patenka į Eurolygą?
                                Tu apsirūkęs?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Tu apsirūkęs?
                                  Tai teorinis variantas. Beje, aš nerūkau.

                                  Comment


                                    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                    Manau šeštadienis bus be intrigos
                                    prastai manai žalgirio negiriu, bet ir iš ryto nieko nėra. Pralošimas Neptūnui daug ką pasako, vakar po dviejų kėlinių galvojau, kad ryto žaidimą Zagadinas gerai sustygavo, bet pasirodo, kad jie lošia chaose tik gerai gynyba yra, puolimo ne Ir koks yra meistriškumas atskleidė paskutinis kėlinys
                                    ir nereikia čia varyti vieniems ant kitų, kaip aš ir nemėgčiau LR, bet kai lošia su kitos šalies komandom, man niekaip neišeina sirgt prieš LR, juk LT esam ir sergam už LT krepšinį bet kažkas labai nori, kad žaliems ir toliau nesisektų, nes smagu pasityčiot....
                                    Paskutinis taisė Tomkis; 2007.01.17, 13:45.

                                    Comment


                                      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                      Klausimas: į Eurolygą patenka vienas geriausius rezultatus per pastaruosius 3 metus rodęs Lietuvos klubas, jo? Tai taip gaunasi - jei LR šį sezoną laimi LKL ir BBL, o Žalgiris abejose lygose užima trečiąsias vietas, LR patenka į Eurolygą?
                                      jau nepirma karta nusisneki ir netik sitoj temoj..
                                      I love INNUENDO!

                                      Comment


                                        Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                        prastai manai žalgirio negiriu, bet ir iš ryto nieko nėra. Pralošimas Neptūnui daug ką pasako, vakar po dviejų kėlinių galvojau, kad ryto žaidimą Zagadinas gerai sustygavo, bet pasirodo, kad jie lošia chaose tik gerai gynyba yra, puolimo ne Ir koks yra meistriškumas atskleidė paskutinis kėlinys
                                        ir nereikia čia varyti vieniems ant kitų, kaip aš ir nemėgčiau LR, bet kai lošia su kitos šalies komandom, man niekaip neišeina sirgt prieš LR, juk LT esam ir sergam už LT krepšinį bet kažkas labai nori, kad žaliems ir toliau nesisektų, nes smagu pasityčiot....
                                        Įdomu kas labiau klykauja ketvirtadienio vakarais - tu ar aš? Niekada nenoriu, kad pasišiukšlintumėm prieš Jievropą.

                                        Comment


                                          Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                                          jau nepirma karta nusisneki ir netik sitoj temoj..
                                          Gerai. Kodėl?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X