Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O tai pagal ka ten VDU fanai pasiskirste kam zaisti kam ne????
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Parašė fredis Rodyti pranešimą
      O tai pagal ka ten VDU fanai pasiskirste kam zaisti kam ne????
      Aktyviausiai palaikantys dalyvaus Aš pats šiemet nė vieno mačo nepraleidau Halėj ir berdos nė vieno išvykoj Baudų ir tritaškių konkursam šiandien darėm atrankas praktines Tai va ir patekau į baudų metimų konkursą o į tritaškių konkursą net nebndžiau patekt, nes manau užteks ir vieno konkurso Nors ir taip turbūt nebūčiau patekęs, nes pora gerų snaiperių turim O į startinį penketą buvom renkami mūsų trenerės (VDU merginų komandos kapitonės) po geros valandos varžybų 5x5
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Šaunu... Sėkmės HAMMER... O gal kas lošiat kkl.lt aukso lygoje????
        You've got one life! Live it!

        Comment


          Parašė fredis Rodyti pranešimą
          Šaunu... Sėkmės HAMMER... O gal kas lošiat kkl.lt aukso lygoje????
          Ačiū, reikės jos tikrai Pernai įmonių lošiau, šiemet ilsiuos ir dirbu statistu/žurnalistu KKL Va dar šiandien vakare turėjau Žalvario - ERA+ Eternit grajų Už ką žaidi?
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Ačiū, reikės jos tikrai Pernai įmonių lošiau, šiemet ilsiuos ir dirbu statistu/žurnalistu KKL Va dar šiandien vakare turėjau Žalvario - ERA+ Eternit grajų Už ką žaidi?
            Žiūriu kolegų yra (aš VKML'e statistu (labai retai)/žurnalistu dirbu)
            P.

            Comment


              Parašė vap Rodyti pranešimą
              Žiūriu kolegų yra (aš VKML'e statistu (labai retai)/žurnalistu dirbu)
              Aš po vakarykščių varžybų tikriausiai i pensiją jau einu Darbinuos IĮ ir nebeliks laiko Na dar + ekonomikos studijos... Nors bandysiu retsykiais savaitgaliais ar laisvesniais vakarais padirbėt, nes man asmeniškai tas statisto/žurnalisto darbas sėpjo patikti
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                bet į tą sporto centrą galima atvaryti pažiūrėti visiems? as juk iš VDU pats

                Comment


                  Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                  bet į tą sporto centrą galima atvaryti pažiūrėti visiems? as juk iš VDU pats
                  Beabejo

                  Maloniai prašome visus krepšinio mėgėjus apsilankyti šiose rungtynėse ir iš arti pamatyti savo mėgiamus žaidėjus bei įdomų renginį.
                  www.demasport.lt
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Vyrų krepšinio rinktinę treniruos R.Butautas
                    Parašas :)

                    Comment


                      Žaidimas tęsiasi....
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                        Aš po vakarykščių varžybų tikriausiai i pensiją jau einu Darbinuos IĮ ir nebeliks laiko Na dar + ekonomikos studijos... Nors bandysiu retsykiais savaitgaliais ar laisvesniais vakarais padirbėt, nes man asmeniškai tas statisto/žurnalisto darbas sėpjo patikti
                        Aš dar dirbu nuo 8 iki 5, mokaus ir dar spėju padirbt žurnalistu/statistu. Tad viskas suspėjama (asmeninė patirtis)

                        Dėl šito jau seniai buvo aišku O galutinai paaiškėjo vakar, kai Chomičių atkabino
                        P.

                        Comment


                          Parašė vap Rodyti pranešimą
                          Aš dar dirbu nuo 8 iki 5, mokaus ir dar spėju padirbt žurnalistu/statistu. Tad viskas suspėjama (asmeninė patirtis)



                          Dėl šito jau seniai buvo aišku O galutinai paaiškėjo vakar, kai Chomičių atkabino
                          O laisvo laiko lieka?
                          Na o dėl trenerio tai nežinau... Va prie to paties čia pakopinsiu kątik pažystamui nusiųstą laišką
                          Siaip isvis apart Kazlausko siuo metu jokio gero trenerio LT nematau va patinka man Masalskis labai. KKL jis treniruoja Žalvario komandą. Jo KM auklėtiniai, visi 16mečiai. Priešinasi visose rungtynėse kaip lygūs... O tiek fiziškai tiek patirties atžvilgiu yra nepalyginamai silpnesni. Beje lošia stipriausioj KKL lygoj, kur yra NKL ir panašaus lygio žaidėjų, va vakar lošė prieš komandą su Parachomiku ir tik 4am kėliny pralaimėjo 59:69. Gražu žiūrėt kaip Masalskis diriguoja jų žaidimą Derinių kiekio nesuskaičiuočiau ant rankų pirštų niekaip
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Dėl šito jau seniai buvo aišku O galutinai paaiškėjo vakar, kai Chomičių atkabino
                            che, tas farsas su Valde dar kartą parodė, kad reikia ne trenerius keisti...
                            p.s. Kuo Butautas pranašesnis už V. Chomičių? Kad su vaikais dirbo?
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              Parašė 99 Rodyti pranešimą
                              Kuo Butautas pranašesnis už V. Chomičių? Kad su vaikais dirbo?
                              Vladas Garastas apie Ramūną Butautą: „Jis pradėjo dirbti su šešiolikamečiais, kurie pernai tapo pasaulio jaunimo čempionais. Mūsų vizija tokia, kad tie krepšininkai 2011 metais sudarytų vyrų rinktinės branduolį, todėl geresnio kandidato nei Butautas negalėjo būti“.

                              Citata iš http://www.basketnews.lt/news-7461-g...92be60adbf2701

                              Na matai, strategija yra ir šita mintis man atrodo pakankamai logiška ir gera. Tikėkimės, laikui atėjus, ji pateisins savo lūkesčius
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Na matai, strategija yra ir šita mintis man atrodo pakankamai logiška ir gera. Tikėkimės, laikui atėjus, ji pateisins savo lūkesčius
                                Mintis gal ir logiška, bet pažiūrėkime kaip yra dabar:
                                iš tos rinktinės išskirčiau R.Seibutį, A.Jomantą, J.Mačiulį ir P.Jankūną. Šie žaidėjai tikrai bus ramstis Lietuvos rinktinei po kelerių metų, tačiau jų tik 4, kur dar 8? O kaip bus su čempionatais iki 2011 metų. Juos aukojam Butauto įdirbiui? Rinktinė potencialą turi didžiulį (pamąsčius, kas šiuo metu jai galėtų atstovauti), manau jai labiausiai šiuo metu trūksta gerai psichologiją išmanačio stratego, koks yra Sakalauskas. Štai šį žmogų dabar norėčiau matyti vyr. trenerio pareigose, o Butautą būtų galima paskirti rinktinės treneriu.
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                  Mintis gal ir logiška, bet pažiūrėkime kaip yra dabar:
                                  iš tos rinktinės išskirčiau R.Seibutį, A.Jomantą, J.Mačiulį ir P.Jankūną. Šie žaidėjai tikrai bus ramstis Lietuvos rinktinei po kelerių metų, tačiau jų tik 4, kur dar 8? O kaip bus su čempionatais iki 2011 metų. Juos aukojam Butauto įdirbiui? Rinktinė potencialą turi didžiulį (pamąsčius, kas šiuo metu jai galėtų atstovauti), manau jai labiausiai šiuo metu trūksta gerai psichologiją išmanačio stratego, koks yra Sakalauskas. Štai šį žmogų dabar norėčiau matyti vyr. trenerio pareigose, o Butautą būtų galima paskirti rinktinės treneriu.
                                  Keista, tačiau aš Sakalauską kaip tik ir laikiau teoretiku. t.y. žmogumi puikiai išmanančiu taktiką, strategiją ir galinčiu suburti tinkamą kolektyvą, tačiau motyvacija....

                                  nors tiesa sakant aš tai sakydamas vadovaujuos tuo ką mačiau kai jis dirbo Lietuvoje, o apie Vokietiją - žinau, kad puikiai sekasi, tačiau kodėl sekasi....(?) nežinau

                                  Comment


                                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                    Mintis gal ir logiška, bet pažiūrėkime kaip yra dabar:
                                    iš tos rinktinės išskirčiau R.Seibutį, A.Jomantą, J.Mačiulį ir P.Jankūną. Šie žaidėjai tikrai bus ramstis Lietuvos rinktinei po kelerių metų, tačiau jų tik 4, kur dar 8?
                                    pridėk Kleizą su Babrausku ir turi jau 6, taippat negalima pamiršt įžaidėjų - Alijevo ir Mažeikos, abu rodo puikius rezultatus

                                    Comment


                                      /\
                                      Dar ir Andriuškevičių jei sveikata leis

                                      Comment


                                        Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                                        /\
                                        Dar ir Andriuškevičių jei sveikata leis
                                        Jei...
                                        Parašas :)

                                        Comment


                                          Šventinėje dvikovoje - VDU komandos pergalė

                                          Ketvirtadienį Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Sporto centro salėje vyko nuotaikingas renginys, kurio metu jėgas išmėgino Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) lyderė - VDU ekipa - bei aistringiausi jų sirgaliai, susibūrę į "Fanų" komandą.

                                          Linksmą ir efektyvią dvikovą rezultatu 104:83 (26:14, 25:18, 19:24, 34:27) laimėjo VDU rinktinė.

                                          Jau pirmajame kėlinyje VDU ekipoje pasirodė tikras "žvaigždynas": Kauno "Žalgirio" žaidėjai Jonas Mačiulis, Paulius Jankūnas, Mantas Kalnietis ir Darius Šilinskis bei ilgametis komandos kapitonas Paulius Motiejūnas.

                                          Visgi iš taip arti išvydę savo "dievukus" fanai nepasimetė ir, pasinaudoję varžovų atsipalaidavimu, kurį laiką sugebėjo pirmauti rungtynėse. Prie tokio rezultato daugiausiai prisidėjo iš įvairių pozicijų taikliai atakavęs "Fanų" ekipos lyderis Audrius Venclova.

                                          Tačiau kėlinio viduryje išryškėjo geresnis varžovų fizinis pasirengimas bei meistriškumo skirtumas ir po įspūdingų Jono Mačiulio bei Manto Kalniečio metimų VDU krepšininkai laimėjo pirmąjį ketvirtį 21:14.

                                          Po jo "Žalgirio" žaidėjai atsisveikino su "Fanų" ekipa, palinkėjo ir toliau taip aistringai palaikyti savo mėgiamą komandą ir išskudėjo į "Žalgirio" treniruotę. Net ir Lietuvos krepšinio "žvaigždės" buvo puikiai nusiteikę, o Paulius Jankūnas išeidamas fanams leptelėjo: "Dabar galit juos mušti...".

                                          Rungtynės neprarado savo žavesio ir be "žalgiriečių". Savo įžaidėjo sugebėjimus ėmė demonstruoti Kėdainių "Nevėžio" aukštaūgis Giedrius Rinkevičius, įspūdingais dėjimais vieną po kitos atakas baigė Karolis Kalvaitis, tačiau ir "Fanų" komanda neliko skolinga - puikiai žaidė Audrius Venclova, sėkmingai į žaidimą įsitraukė Kostas Levanauskas.

                                          VDU komandos gretose rezultatyviausiai žaidė 22 taškus pelnęs Karolis Kalvaitis. 14 pridėjo Aismantas Zasas, 12 - Giedrius Rinkevičius, 10 - Paulius Motiejūnas, po 8 - Mantas Kalnietis, Jonas Mačiulis, Andrius Daugvila bei Žilvinas Kuklierius, po 6 - Paulius Jankūnas ir Tomas Marcinkus. Darius Šilinskis taškų nepelnė.

                                          "Fanų" komandoje išsiskyrė Audrius Venclova, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius. Kostas Levanauskas pridėjo 20, Arvydas Jievaitis - 12, Martynas Dimša - 10 taškų.

                                          Po šios dvikovos buvo surengti baudų bei tritaškių metimų konkursai. Taikliausiai nuo baudų metimų linijos mėtė jauniausias "Fanų" komandos narys, VDU ekipos trenerio Arūno Juknevičiaus sūnus, Rytis.

                                          Tritaškių konkurse vyko atkakli kova. Abi ekipos delegavo po tris kandidatus, kurie metė po 10 metimų iš pasirinktos vietos. Po 5 metimus pataikė ir finalą pateko "Fanų" ekipos nariai Aleksandras Pūras bei Eimantas Skersis ir, kiek netikėtai, VDU komandos vidurio puolėjas Giedrius Rinkevičius.

                                          Pakartotinėje serijoje, kurioje buvo metama po 5 metimus, "krito" Aleksandras Pūras, kuris pataikė 3 tolimus metimus. Tuo tarpu Eimantas Skersis ir Giedrius Rinkevičius turėjo mesti dar vieną pakartotinę seriją, kadangi tikslą pasiekė po 4 metimus iš 5 pastarųjų krepšininkų metimų.

                                          Abu krepšininkai metė po 3 kartus ir šį sykį sėkmė lydėjo "Fanų" komandos krepšininką, kuris pataikė 2 metimus. Tuo tarpu Giedriui Rinkevičiui pavyko įmesti vos kartą.

                                          Po šio konkurso renginį stebėjęs Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Zigmas Lydeka įteikė dovanas naudingiausiam mačo žaidėjui Audriui Venclovai, kūrybingiausiam VDU rinktinės krepšininkui Karoliui Kalvaičiui, taikliausiam baudų metikui Ryčiui Juknevičiui bei geriausiam snaiperiui Eimantui Skersiui.

                                          Po apdovanojimų abiejų ekipų žaidėjai pratęsė vakarą pirtyje bei prie vaišių stalo.

                                          Šaltinis demasport.lt
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X