Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bėgimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Kažkaip šiame forume skystai su bėgikų aktyvumu.. jokių naujienų, jokių įspūdžių, nei iš Trakų pusmaratonio, nei iš nike bėgimo.. tad bent aš savo trumpus įspūdžius aprašysiu:
    Trakuose patiko iš esmės viskas, išskyrus vieną trasos atkarpą. Ir ne tą, kur nemažas kalniukas, o tą, kuri ėjo palei ežerą - neasfaltuotu takučiu. Ir nepatiko todėl, kad norėdamas aplenkti lėtesnius susigrūdusius bėgikus turėjau koją statyti ant jau už takelio, ant tokio nedidelio šlaito ir dėl to kelis kartus gan skaudžiai kryptelėjau čiurną.. Ir šiaip ten balučių visokių buvo, akmenukų ir t.t., t.y., nelygus takelis, nelabai malonus bėgti, ypač kai tiek daug žmonių. O visa kita Trakuose buvo labai neblogai.
    NIKE - per daug žmonių posūkiuose teko stot ir eit vietoj bėgimo, nes visi netilpo, keliose vietose gavosi "bottle-neck'ai". Ir dar nepatiko, kad Nike bėgime 10 km rungtis yra lygiai 10 km, o ne ketvirtis maratono, tad negaliu palygint nike rezultatų su Trakų ar Vilniaus maratono. Ir dar Nike'as medalio nedavė (už 10 km įveiktą rungtį), užtat marškinėlius davė labai neblogus. Ir dar vienas pliusas Nike'ui už tai, kad laiką matuojanti mikroschema buvo ant numerio, nereikėjo su batraiščiais vargt.
    Mano rezultatai: Trakuose - 00:57:49 (10,5 km, oficialus); Nike - 00:56:10 (oficialus), 0:54:41 (realus).
    cia laikas po kiek laiko treniruociu ? kaip intensyviai begioji?
    noreciau prabegt 10km Vilniaus martone..bet tikpradejau begiot
    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

    Comment


      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
      Kažkaip šiame forume skystai su bėgikų aktyvumu.. jokių naujienų, jokių įspūdžių, nei iš Trakų pusmaratonio, nei iš nike bėgimo.. tad bent aš savo trumpus įspūdžius aprašysiu:
      Trakuose patiko iš esmės viskas, išskyrus vieną trasos atkarpą. Ir ne tą, kur nemažas kalniukas, o tą, kuri ėjo palei ežerą - neasfaltuotu takučiu. Ir nepatiko todėl, kad norėdamas aplenkti lėtesnius susigrūdusius bėgikus turėjau koją statyti ant jau už takelio, ant tokio nedidelio šlaito ir dėl to kelis kartus gan skaudžiai kryptelėjau čiurną.. Ir šiaip ten balučių visokių buvo, akmenukų ir t.t., t.y., nelygus takelis, nelabai malonus bėgti, ypač kai tiek daug žmonių. O visa kita Trakuose buvo labai neblogai.
      NIKE - per daug žmonių posūkiuose teko stot ir eit vietoj bėgimo, nes visi netilpo, keliose vietose gavosi "bottle-neck'ai". Ir dar nepatiko, kad Nike bėgime 10 km rungtis yra lygiai 10 km, o ne ketvirtis maratono, tad negaliu palygint nike rezultatų su Trakų ar Vilniaus maratono. Ir dar Nike'as medalio nedavė (už 10 km įveiktą rungtį), užtat marškinėlius davė labai neblogus. Ir dar vienas pliusas Nike'ui už tai, kad laiką matuojanti mikroschema buvo ant numerio, nereikėjo su batraiščiais vargt.
      Mano rezultatai: Trakuose - 00:57:49 (10,5 km, oficialus); Nike - 00:56:10 (oficialus), 0:54:41 (realus).
      Dauguma manau bėgioja savo malonumui, o ne dėl sekundžių ar užimtos aukštos vietos varžybose
      Flickr

      Comment


        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
        cia laikas po kiek laiko treniruociu ? kaip intensyviai begioji?
        noreciau prabegt 10km Vilniaus martone..bet tikpradejau begiot
        Gal užtektų pradžiai 4.2km? Aš ruošiuosi tokią bėgti distanciją, tai kol kas geriausias laikas 26 min. Tiesa, trasa gana kalvota.
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Dauguma manau bėgioja savo malonumui, o ne dėl sekundžių ar užimtos aukštos vietos varžybose
          rezultato siekimas labai motyvuoja. norisi 10 km, 5 kazkaip per mazai...10 km - man ishsukis
          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

          Comment


            Kolkas jokiame organizuotame bėgime nesudalyvavau, bet laikiausi savo treniruočių plano daugiau ar mažiau kaip planavau. Pora kartų prabėgau 10km distanciją, kuri buvo pradinis mano tikslas. Tiesą sakant tikslas buvo iš pradžių nubėgti tokio ilgio distanciją, vėliau nubėgti greičiau nei per valandą. Rezultatas pranoko mano lūkesčius, geriausias laikas kolkas 49 min 29 sek.

            Comment


              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
              Kažkaip šiame forume skystai su bėgikų aktyvumu.. jokių naujienų, jokių įspūdžių, nei iš Trakų pusmaratonio, nei iš nike bėgimo.. tad bent aš savo trumpus įspūdžius aprašysiu:
              Trakuose patiko iš esmės viskas, išskyrus vieną trasos atkarpą. Ir ne tą, kur nemažas kalniukas, o tą, kuri ėjo palei ežerą - neasfaltuotu takučiu. Ir nepatiko todėl, kad norėdamas aplenkti lėtesnius susigrūdusius bėgikus turėjau koją statyti ant jau už takelio, ant tokio nedidelio šlaito ir dėl to kelis kartus gan skaudžiai kryptelėjau čiurną.. Ir šiaip ten balučių visokių buvo, akmenukų ir t.t., t.y., nelygus takelis, nelabai malonus bėgti, ypač kai tiek daug žmonių. O visa kita Trakuose buvo labai neblogai.
              NIKE - per daug žmonių posūkiuose teko stot ir eit vietoj bėgimo, nes visi netilpo, keliose vietose gavosi "bottle-neck'ai". Ir dar nepatiko, kad Nike bėgime 10 km rungtis yra lygiai 10 km, o ne ketvirtis maratono, tad negaliu palygint nike rezultatų su Trakų ar Vilniaus maratono. Ir dar Nike'as medalio nedavė (už 10 km įveiktą rungtį), užtat marškinėlius davė labai neblogus. Ir dar vienas pliusas Nike'ui už tai, kad laiką matuojanti mikroschema buvo ant numerio, nereikėjo su batraiščiais vargt.
              Mano rezultatai: Trakuose - 00:57:49 (10,5 km, oficialus); Nike - 00:56:10 (oficialus), 0:54:41 (realus).
              Tai kiek pamenu, nuo pradžios gana įspūdingas ir sveikas progresas pas tamstą. Su kuo ir sveikinu
              Šiaip šį savaitgalį buvo galima smagiai pasibėgioti Vilnius Challenge. Mėgėjų rungtyje vien bėgimo gavosi 29 km. (dar 4 upe ant ploksciu, 14 km dviračiu Karoliniškių šlaitais, pora km požemiais + šiaip visokios rungtys). Tai pagalvojau, kad pirmą kartą tokį atstumą bėgte įveikiau. Bet gyvas, sekančią dieną, tiesa, iš penkto karto atsikėliau, bet prasijudinau ir viskas puikiai

              Comment


                Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                Kolkas jokiame organizuotame bėgime nesudalyvavau, bet laikiausi savo treniruočių plano daugiau ar mažiau kaip planavau. Pora kartų prabėgau 10km distanciją, kuri buvo pradinis mano tikslas. Tiesą sakant tikslas buvo iš pradžių nubėgti tokio ilgio distanciją, vėliau nubėgti greičiau nei per valandą. Rezultatas pranoko mano lūkesčius, geriausias laikas kolkas 49 min 29 sek.
                Puiku, vadinasi dar nepatyrei to malonumo dalyvauti varžybose, jausti tą atmosferą, džiaugtis įveikus distanciją, pagerinus rezultatą ir t.t. Nepakartojamas jausmas. Būtinai išbandyk
                Ir motyvacijos ateičiai prideda su kaupu

                Comment


                  Dar truputį įspūdžių, šį kart iš Druskininkų Hermio Eko maratono (atrodo toks pilnas pavadinimas), vykusio praėjusį šeštadienį. Kadangi aš pats praeitą antradienį žaisdamas futbolą taip nevaikiškai pasitempiau koją, apskritai abejojau ar bėgsiu šiame renginyje. Bet užsiregistravau į ketvirčio maratono (10,5 km) distanciją ir prabėgau savo malonumui. Rezultatas - 00:59:06.
                  Įspūdžiai - buvo matyti, kad didžiąją dalį dalyvių iš Druskininkų "pavogė" Kaunas, nes iš viso visose rungtyse buvo tik apie 500 dalyvių. Trasa - tikėjausi, kad trasa eis tikrai puikiomis Druskininkų gatvėmis ir pėsčiųjų/dviračių takais, tačiau kažkodėl didžioji trasos dalis buvo miško takučiais, tai gavosi vos ne trail bėgimo maratonas Savotiškas sprendimas, ypač turint tokias puikias gatves.. Daug kas keikėsi, kad negali nei aplenkt nei greit bėgt tais takeliais. O visa kita kaip ir neblogai, oras geras, nuotaika gera, medalis ant kaklo, laukiam kitų metų Tikiuosi, kitamet su Kaunu laiką pasiderins ir bus bent 2 savaičių pertrauka tarp šių bėgimų, būtų win-win situacija.
                  Tai tiek Ruošiamės rudeniui

                  Comment


                    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                    cia laikas po kiek laiko treniruociu ? kaip intensyviai begioji?
                    noreciau prabegt 10km Vilniaus martone..bet tikpradejau begiot
                    Bėgioju jau kokius 3 metus, iš pradžių tik vasarą, o pastaruoju metu bėgiojau ir beveik visą ilgą šaltą žiemą. Stengiuosi 3-4 kartus per savaitę prasibėgt po 5-7 km. Šiaip pradedančiajam labai rekomenduoju susirasti bėgimo programą (planą) ir jo laikytis, tokiu atveju pavyks išvengti traumų ir persitreniravimo, tada nepraeis noras po kelių išbėgimų ir bus pačiam smagu matyti gerėjančius rezultatus. Pvz.: http://www.run.com/article/training-...eginner-s-plan
                    Arba http://my.asics.co.uk/ - gali susidaryti savo individualų bėgimo treniruočių planą, labai geras įrankis.

                    Comment


                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                      Bėgioju jau kokius 3 metus, iš pradžių tik vasarą, o pastaruoju metu bėgiojau ir beveik visą ilgą šaltą žiemą. Stengiuosi 3-4 kartus per savaitę prasibėgt po 5-7 km. Šiaip pradedančiajam labai rekomenduoju susirasti bėgimo programą (planą) ir jo laikytis, tokiu atveju pavyks išvengti traumų ir persitreniravimo, tada nepraeis noras po kelių išbėgimų ir bus pačiam smagu matyti gerėjančius rezultatus. Pvz.: http://www.run.com/article/training-...eginner-s-plan
                      Arba http://my.asics.co.uk/ - gali susidaryti savo individualų bėgimo treniruočių planą, labai geras įrankis.
                      Pernai vasara begau pagal c25k, dabar reiketu viska nuo pradziu
                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                      Comment


                        Nesusilaikysiu nepasigyręs - pagaliau pavyko pralaužti 10 km ribą, kas buvo, sakykim, šių metų tikslas.



                        11 km per kažkiek laiko ir papildoma paskata rudenį sudalyvauti ketvirčio maratono bėgime.
                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                        Comment


                          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                          Nesusilaikysiu nepasigyręs - pagaliau pavyko pralaužti 10 km ribą, kas buvo, sakykim, šių metų tikslas.

                          Atvaizdas


                          11 km per kažkiek laiko ir papildoma paskata rudenį sudalyvauti ketvirčio maratono bėgime.
                          Šaunuolis Tikiuosi ją įveikei tą pačią dieną
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            Tai kaip kam sekėsi Vilniaus maratone? Pasigirkit
                            Flickr

                            Comment


                              Viskas patiko (išskyrus gal eiles prie saugojimo kameros po varžybų ir "butelio kakliuką" Gedimino pr., kur jau buvo akivaizdžiai per siaura), ketvirtis maratono įveiktas, į valandą sutilpta (oficialių rezultatų dar nežinau, bet prie finišo laikrodis 55 minutes ir kažkiek sekundžių rodė). Duos Dievas, kitais metais reiks pusmaratonį bandyt.

                              Jei neklystu, tai prie finišo mačiau ir forumietį Engineer, maratoną subėgusį greičiau nei per 3 valandas.

                              PS Nu va, oficialus 0:55:25, realus 0:55:02 jei tą rezultatų lentelę teisingai iššifruoju.
                              Paskutinis taisė Petrozilijus Cvakelmanas; 2013.09.16, 13:35.
                              Got sun in my face, sleeping rough on the road

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Tai kaip kam sekėsi Vilniaus maratone? Pasigirkit
                                Puikiai. Šis renginys - tikra šventė.
                                Užpernai bėgau 4,2 km, pernai - 10,5 km, šiemet - 21 km. Išeina, kad kitais metais reikia bandyti šturmuot pagrindinę distanciją...
                                O rezultatu, kaip pirmą kartą pusmaratonį bėgant, esu visai patenkintas. 1.33 (nors slapčia tikėjausi nubėgti greičiau nei per 1.30 )

                                Comment


                                  Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                  Puikiai. Šis renginys - tikra šventė.
                                  Užpernai bėgau 4,2 km, pernai - 10,5 km, šiemet - 21 km. Išeina, kad kitais metais reikia bandyti šturmuot pagrindinę distanciją...
                                  O rezultatu, kaip pirmą kartą pusmaratonį bėgant, esu visai patenkintas. 1.33 (nors slapčia tikėjausi nubėgti greičiau nei per 1.30 )
                                  Oho, neblogas progresas, aš tai nežinau, ar pavyks toliau nei 4.2 bėgt kitąmet
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Sveiki,
                                    tema mirusi-apmirusi, nors bėgiojusių (kaip aš) arba bėgiojančių tikrai yra.
                                    Kaip, kur, kiek bėgat, kaip sekas?
                                    Asmeniškai aš, po 1,5 metų pertraukos, ruošiuosi grįžti į trasą maždaug balandį, kol kas tik ilgesingai atsidūstu ir pakankinu dviratį-treniruoklį.Kaip sekas Jums?

                                    Comment


                                      Žiemą, matyt, bėgiojančių gretos išretėja . Anksčiau bėgiodavau po 1 val. vienodu tempu, šiemet (bėgioju tik šaltuoju sezonu) perėjau prie mažesnės trukmės 20-30 min. bėgimo papildydamas trumpais sprintais (pvz., į įkalnę ar laiptais). Oficialus terminas: didelio intensyvumo intervalinės treniruotės. Angliškai galima pasiskaityti: high intensity interval training (HIIT). Pakankamai apie tai skaičiau ir nesugebėjau aptikti jokių trūkumų. Tokios treniruotės formai palaikyti ir gerinti yra efektyvesnės nei begaliniai monotoniški bėgimai, kai pulsas nepasiekia anaerobinės zonos. O ir laiko mažiau užima .

                                      Comment


                                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                        Žiemą, matyt, bėgiojančių gretos išretėja . Anksčiau bėgiodavau po 1 val. vienodu tempu, šiemet (bėgioju tik šaltuoju sezonu) perėjau prie mažesnės trukmės 20-30 min. bėgimo papildydamas trumpais sprintais (pvz., į įkalnę ar laiptais). Oficialus terminas: didelio intensyvumo intervalinės treniruotės. Angliškai galima pasiskaityti: high intensity interval training (HIIT). Pakankamai apie tai skaičiau ir nesugebėjau aptikti jokių trūkumų. Tokios treniruotės formai palaikyti ir gerinti yra efektyvesnės nei begaliniai monotoniški bėgimai, kai pulsas nepasiekia anaerobinės zonos. O ir laiko mažiau užima .
                                        Turėtų būti atitinkamas apšilimas. Anksčiau bėgdamas ar dabar dviračiu važiuodamas pasistaipau keletą kartų (prisėdu, įtupstai, pėdas pasukioji, lengvai prasitampai) ir galiu risnoti(minti)-treniruojantis su pagreitėjimais reikalingas rimtesnis apšilimas+norint neapkrauti širdies ir esant kresnos kūno konstitucijos bėgimas lengva ristele man labiau prie širdies.
                                        O jūsų pasirinkimas įdomus-bėgioti tik šaltu periodu. galima paklausti kodėl?
                                        2 kartus bėgau-du gerklės perštėjimai ir sloga.
                                        Man nuo +8 maždaug iki +25 komfortiškiausia.

                                        Comment


                                          Apšilimas savaime suprantama. Šiltuoju sezonu važinėju dviračiu, išbėgu nebent jei lyja arba po lietaus.
                                          Pirma priemonė nuo peršalimo - sportuojant kvėpavimas pro nosį. Tai nėra lengva, savęs dar iki galo neperlaužiau, bet gerėjant formai tai darosi lengviau. Irgi yra krūva privalumų, pasirodo net daro įtaką širdies ritmui, geresnis raumenų aprūpinimas deguonimi ir t. t. Svarbu ir anglies dvideginio apykaitai: kai kvėpuojama per burną, pernelyg daug ir greitai iškvepiama. Vyksta kažkas panašaus į hiperventiliaciją. Tai nėra gerai. Apskritai kvėpuoti pro nosį patariama visada. O šaltu oru tai ypač svarbu, tada plaučius pasiekia šiltesnis oras. Iš tikrųjų jei išbėgama žiemą neįpratus ir dar kvėpuojama pro burną, atsiranda toks kaip astmatinis dusulys. Bet po to greitai praeina.
                                          Paskutinis taisė senasnamas; 2014.01.16, 16:00.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X