Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Bet "vilniečiai"-kaimiečiai tikrai išmanūs, atvykę iš įvairių kraštų, kiekvienas atsivežė savo tradicijas: "Suglebusių B... Ekshibicija"; "Išdurk Akį, Jei Gali"; "Bėgimas Su Kalašnikovu"; "Pacukų Durtynės"; o apie šią tik dabar sužinojau - "Nusinešk Inkasatorių":
    MATYT, TOKIAS IDĖJAS PADEDA REALIZUOTI IR ŠALIA ESANTI ŠVENTA VIETA, KURI SPINDULIUOJA YPATINGĄ ENERGIJĄ.
    Paskutinis taisė RokasLT; 2019.05.07, 11:49.

Comment

Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

Ne, kauniečiai ne tokie išmanūs sėsti ant amfos ir nufilmuoti tokį šedevrą kaip Šnipiškių , Šeškinės ar Fabijoniškių bybiukai.
      Bet tai kokie kauniečių kompleksai prieš Vilnių. Čia reiktų rimtos psichoanalitinės analizės iš kur toks totalus butthurt.
      If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

Bet tai kokie kauniečių kompleksai prieš Vilnių. Čia reiktų rimtos psichoanalitinės analizės iš kur toks totalus butthurt.
        Man tik pavydas ima, kad mes tokios šventos vietos neturime, iš kurios trykštu toks kūrybinis gėris.

Comment

Tai pusė Kauno ant amfos sėdi. Paieškojus dar ne tokių video rastum.

Comment

Šiaip tai labiausiai rusifikuotas Lietuvos regionas yra Kaunas. Ne pagal kalbą, bet pagal visa kita. Miestas tebegyvena pagal grynų gryniausias Rusijos provincijos panetkes, Žalgirio arena renka pilnas salės visokioms vatinėms Rusijos zvyazdoms ir t.t.
            ​​
            Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą
              Šiaip tai labiausiai rusifikuotas Lietuvos regionas yra Kaunas. Ne pagal kalbą, bet pagal visa kita. Miestas tebegyvena pagal grynų gryniausias Rusijos provincijos panetkes, Žalgirio arena renka pilnas salės visokioms vatinėms Rusijos zvyazdoms ir t.t.
              ​​
              Patikėk, ką aš mačiau Fabijoniškėse ar kt. išvardintose rajonuose, to nemačiau nei Šilainiuose, nei Dainavoje, nei Kalniečiuose. Vatynas kaip reikiant.

Comment

Patikėk, ką aš mačiau Fabijoniškėse ar kt. išvardintose rajonuose, to nemačiau nei Šilainiuose, nei Dainavoje, nei Kalniečiuose. Vatynas kaip reikiant.
                Ir kame skirtumas? Vietoj "ė, duok pridegt" pasako "ė, dai prikurit"? Toks ir skirtumas. Vis tiek tęsinys toks pats. O lietuviškai ir rusiškai spardo gulintį vienodai, net vertimo nereikia norint išsiaiškinti ką čia daro.
                Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                Mielosios Grigiškės

Comment

Tai pusė Kauno ant amfos sėdi. Paieškojus dar ne tokių video rastum.
                  Nu jau, nu jau. Visur, tik Vilnius su Klaipėda figuruoja. https://www.google.lt/search?ei=MljR...iz.4gMsfoQuIk4

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

Ir kame skirtumas? Vietoj "ė, duok pridegt" pasako "ė, dai prikurit"? Toks ir skirtumas. Vis tiek tęsinys toks pats. O lietuviškai ir rusiškai spardo gulintį vienodai, net vertimo nereikia norint išsiaiškinti ką čia daro.
                    Nu bent jau dieną nereikia susigūžus eiti pro urodus, nes lietuviškai kalbi.

Comment

Mane kasdien Vilniuje daužo kaip obuolį, nes lietuviškai kalbu.
                      Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                      Mielosios Grigiškės

Comment

Apskritai gyvenime niekada nereikia eiti susigūžus.
                        Tiesiog tu užaugęs Kaune, ir vaikščiojimas susigūžus yra tapęs tavo savastimi.

Comment

Šiaip esu rimtai susirūpinęs dėl savo gyvenimo kokybės.

Kaune kiek girdžiu garsiai paleista muzika, tai 70-80% figuruoja rusiška muzika. Ir dar ta dažnesniu atveju ta, kurios aš neklausyčiau (neesu rap'o, hip hop'o ir pan. stilių gerbėjas). Spėčiau, tiesiog ghetto lifestyle'ą akcentuoja. Turbūt reiškia savo izoliacines godas, kad Lietuva tai ne Europos dalis, o tik ant popieriaus čia EU, OECD narė, europinis gyvenimas čia tiesiog neateina. Ta prasme, aš irgi ant popieriaus galiu būti žiedų valdovas ar kas tik nori

Beje, man rimtai buvo įdomu, kai Lettered, diskutuojant su vienu mūsų forumo kauniečiu, paminėjo, kad gyvenimo gerėjimas tikrai jaučiasi Vilniuje ir net kažkiek Klaipėdoje, kai Kaune ne taip, o gal net iš vis nieks negerėja gyvenimo kokybėje. Netgi norėčiau, kad Lettered pakomentuotų, kodėl labiau gyvenimas gėrėjo Vilniuje, negu Kaune, kai Kaune ir Vilniuje fiksuojamas panašus ekonom. augimas. Šiaip Dainavos, Eigulių, Girstupio miegamuosiuose rajonuose (o gal net aplamai visam Kaune) galiu patvirtint, kad matant žmonių veidus, tai panašu, kad nusiteikę, kad čia niekas negerėja arba geriausiu atveju neaišku ar čia kažkas gerėja. Gatvių tvarkymas nesiskaito.
                          Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.07, 12:23.

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

Mane kasdien Vilniuje daužo kaip obuolį, nes lietuviškai kalbu.
                            Smagu.

Comment

Apskritai gyvenime niekada nereikia eiti susigūžus.
                              Tiesiog tu užaugęs Kaune, ir vaikščiojimas susigūžus yra tapęs tavo savastimi.
                              Jo, jausčiausi daug drąsiau, jei vaikščiočiau su makarovu, AK-47, peiliu arba bent jau su ŽIV adata kaip tikras vilnietis.

Comment

Jei rusas ar tuteišas yra vatnikas, tai yra kaip ir savaime aišku. Blogiau kai tarp lietuvių yra tokių užsimaskavusių "lietuviakalbių".

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                  Šiaip esu rimtai susirūpinęs dėl savo gyvenimo kokybės.

Kaune kiek girdžiu garsiai paleista muzika, tai 70-80% figuruoja rusiška muzika. Ir dar ta dažnesniu atveju ta, kurios aš neklausyčiau (neesu rap'o, hip hop'o ir pan. stilių gerbėjas). Spėčiau, tiesiog ghetto lifestyle'ą akcentuoja. Turbūt reiškia savo izoliacines godas, kad Lietuva tai ne Europos dalis, o tik ant popieriaus čia EU, OECD narė, europinis gyvenimas čia tiesiog neateina. Ta prasme, aš irgi ant popieriaus galiu būti žiedų valdovas ar kas tik nori

Beje, man rimtai buvo įdomu, kai Lettered, diskutuojant su vienu mūsų forumo kauniečiu, paminėjo, kad gyvenimo gerėjimas tikrai jaučiasi Vilniuje ir net kažkiek Klaipėdoje, kai Kaune ne taip, o gal net iš vis nieks negerėja gyvenimo kokybėje. Netgi norėčiau, kad Lettered pakomentuotų, kodėl labiau gyvenimas gėrėjo Vilniuje, negu Kaune, kai Kaune ir Vilniuje fiksuojamas panašus ekonom. augimas. Šiaip Dainavos, Eigulių, Girstupio miegamuosiuose rajonuose (o gal net aplamai visam Kaune) galiu patvirtint, kad matant žmonių veidus, tai panašu, kad nusiteikę, kad čia niekas negerėja arba geriausiu atveju neaišku ar čia kažkas gerėja. Gatvių tvarkymas nesiskaito.
                                  Bet NT pirkimai didžiausi Kaune m., restoranų lankomumas irgi aukštas, žmonės masiškai stato namus Kauno raj. ir t. t.

Comment

Bet NT pirkimai didžiausi Kaune m., restoranų lankomumas irgi aukštas, žmonės masiškai stato namus Kauno raj. ir t. t.
                                    Geriau jaučiuosi Centre (kur geriau apsitvarkyta), Žaliakalnyje kuo arčiau Ąžuolyno, Panemunės šile, Ąžuolyno parke, labai iš bėdos Panemunės rajone, Šilainiuose, o ten kur tvarkomi/sutvarkyti šaligatviai, tai ir priemiesčiuose Kiti rajonai ne kažką, pasijaučia viskas ir architektūra, ir liaudimi.

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                      Geriau jaučiuosi Centre (kur geriau apsitvarkyta), Žaliakalnyje kuo arčiau Ąžuolyno, Panemunės šile, Ąžuolyno parke, labai iš bėdos Panemunės rajone, Šilainiuose, o ten kur tvarkomi/sutvarkyti šaligatviai, tai ir priemiesčiuose Kiti rajonai ne kažką, pasijaučia viskas ir architektūra, ir liaudimi.
                                      Tai kad 90 proc. sovietinių raj. tas pats, ar tai būtu VIL ar KAU, ar KLP...

Comment

Tai kad 90 proc. sovietinių raj. tas pats, ar tai būtu VIL ar KAU, ar KLP...
                                        Tokius negražiai kaip ir dvigubus standartus čia taikau. Kai rusai klausosi savo muzikos ir laikosi savo panetkių, tai kažkaip į širdį neimu. Patys atsivežė tą kultūrą į LT, tai tegul duodasi. Kai lietuviai, ypač beveik šimtaprocentiniam Kaune, periima tas rusų panetkes, tai kažkaip apmaudu, kai vienas vaikštau po rajoną. Kai vaikštau su ne vienas paprastai į tokius dalykus išeina nekreipt dėmesio, nes koncentruojiesi į kitus dalykus tiesiog. Čia tokia mano patirtis, kai 1 m. pagyvenau Vilniuje, o dabar kai vėl gyvenu Kaune.

Comment

Jo, jausčiausi daug drąsiau, jei vaikščiočiau su makarovu, AK-47, peiliu arba bent jau su ŽIV adata kaip tikras vilnietis.
                                          Na ne, gimęs kauniečiu, miestiečiu netapsi.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X